Znaleziono 903 wyniki

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: GrzegorzCantara
pt gru 15, 2017 1:41 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 27/01/2018 - Crazy Town - Wrocław
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 62

27/01/2018 - Crazy Town - Wrocław

Crazy Town na jedynym koncercie w Polsce! Autorzy takich hitów jak Butterfly czy Toxic wystąpią 27-go stycznia we wrocławskim D.K. Luksus! Zespół powraca po dłuższej przerwie i z pewnością pokaże, że wciąż drzemie w nich moc! Crazy Town promuje obecnie wydany w 2015 roku album The Brimstone Sluggers...
autor: GrzegorzCantara
czw gru 14, 2017 1:15 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: Koncertowe przewidywania 2018
Odpowiedzi: 534
Odsłony: 16251

Re: Koncertowe przewidywania 2018

Michael Schenker Group
Michael Schenker - ex Scorpions, ex UFO - do tej pory wydawało mi się, że jeden z bardziej rozpoznawalnych gitarzystów hard rockowych
Nie pytałem o to, kim jest Michael Schenker tylko zapytałem o rozwinięcie skrótu MSG.
autor: GrzegorzCantara
czw gru 14, 2017 12:45 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: Koncertowe przewidywania 2018
Odpowiedzi: 534
Odsłony: 16251

Re: Koncertowe przewidywania 2018

To pytanie o MSG to serio ?
Tak, jak najbardziej serio. Moim najważniejszym zajęciem w życiu nie jest odgadywanie skrótów i nie mam na to czasu.
autor: GrzegorzCantara
czw gru 14, 2017 12:12 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: Koncertowe przewidywania 2018
Odpowiedzi: 534
Odsłony: 16251

Re: Koncertowe przewidywania 2018

Co to jest MSG?
autor: GrzegorzCantara
czw gru 14, 2017 10:33 am
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 06/03/2018 - OFF CLUB: Liima - Warszawa
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 39

06/03/2018 - OFF CLUB: Liima - Warszawa

Liima na pierwszym klubowym koncercie w Polsce! Po występie na OFFie w 2016 roku, zespół zagra ponownie na zaproszenie festiwalu, tym razem w Warszawie, 6 marca w klubie Hydrozagadka. Liima to zespół w skład którego wchodzi trzech członków Efterklang: Mads Brauer, Casper Clausen and Rasmus Stolberg ...
autor: GrzegorzCantara
wt gru 12, 2017 10:18 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 19/06/2018 - Killswitch Engage - Warszawa @ Proxima
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 179

Re: 19/06/2018 - Killswitch Engage - Warszawa @ Proxima

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują: KILLSWITCH ENGAGE Pionierzy metalcoru na koncercie w Polsce! 19 czerwca 2018 – Warszawa, Klub Proxima Bilety w cenie 99 zł już w sprzedaży na stodola.pl i LiveNation.pl Killswitch Engage – zespół znany też jako Killswitch albo KsE - to pionierzy gatunku ...
autor: GrzegorzCantara
wt gru 12, 2017 2:35 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 01/11/2018 - Powerwolf, Amaranthe - Warszawa
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 55

01/11/2018 - Powerwolf, Amaranthe - Warszawa

Knock Out Productions prezentuje koncert Powerwolf, który odbędzie się 1 listopada 2018 roku w warszawskim klubie Progresja. W roli gości specjalnych trasy „Wolfsnächte Tour 2018“ wystąpią Amaranthe oraz Kissin’ Dynamite. Niemiecka grupa heavy metalowa Powerwolf ogłosiła pierwsze daty ogromnej trasy...
autor: GrzegorzCantara
wt gru 12, 2017 2:33 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 18/08/2018 - Prog In Park II - Warszawa
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 471

Re: 18/08/2018 - Prog In Park II - Warszawa

Sklad jest MEGA!!!!! Lepszy niż rok temu!

Anathema, Sons of Apollo, Leprous, Ihsahn, Postcards from Arkham

Bilety: 185 zł – przedsprzedaż, 200 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety na koncert dostępne na https://sklep.knockoutprod.net/ (druki kolekcjonerskie) od 14.12.2017.
autor: GrzegorzCantara
wt gru 12, 2017 12:07 am
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 22/04/2018 - Chrysta Bell - Warszawa
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 50

22/04/2018 - Chrysta Bell - Warszawa

Dla fanów Davida Lyncha i Twin Peaks... 22.04.2018. Warszawa, Smolna 38 Chrysta Bell to amerykańska wokalistka i autorka tekstów, aktorka znana z serialu Twin Peaks oraz wieloletnia sceniczna partnerka David Lynch'a. Chrysta Bell - Falling (Twin Peaks Theme) https://www.youtube.com/watch?v=jNVR-YkIH...
autor: GrzegorzCantara
pn gru 11, 2017 11:04 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: Festiwal Legend Rocka 2018 - Słupsk, Dolina Charlotty
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 434

Re: Festiwal Legend Rocka 2018 - Słupsk, Dolina Charlotty

Na pewno Plant tam nie zagra. Nie sądzę aby tam zagrał po tej akcji "pogodowej" sprzed kilku lat;-)
autor: GrzegorzCantara
pn gru 11, 2017 10:27 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 19/06/2018 - Killswitch Engage - Warszawa @ Proxima
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 179

Re: 19/06/2018 - Killswitch Engage - Warszawa @ Proxima

Dobry news. Kiedy oficjalne ogłoszenie?
autor: GrzegorzCantara
pn gru 11, 2017 9:48 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 19/06/2018 - Queens of the Stone Age - Warszawa @ Torwar
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 599

Re: 19/06/2018 - Queens of the Stone Age - Warszawa @ Torwar

Te 7400 biletów (tyle wchodzi do Torwaru na koncert przy takim ustawieniu sceny) pójdzie w całości. Może nie od razu, ale na pewno będzie sold-out.
autor: GrzegorzCantara
pn gru 11, 2017 9:24 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 09/12/2017 - DIO - returns Warszawa/Progresja
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 4084

Re: 09/12/2017 - DIO - returns Warszawa/Progresja

Stodoła - oficjalna pojemność 1800.
autor: GrzegorzCantara
pn gru 11, 2017 9:13 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 09/12/2017 - DIO - returns Warszawa/Progresja
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 4084

Re: 09/12/2017 - DIO - returns Warszawa/Progresja

Tutaj jest mowa nawet o 1/3 Progresji. Czyli można przyjąć, że było w okolicach połowy sali, ludzie stali dość luźno. No nie, zdecydowanie było więcej osób niz 1/3 sali. Być może ktoś kto pisał recenzję patrzył na salę w chwili jak grały supporty. Nota bene, czy ktos wie, jaka jest max pojemność Pr...
autor: GrzegorzCantara
pn gru 11, 2017 9:06 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 08/06/2018 - Lenny Kravitz - TAURON Arena Kraków
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 258

Re: 08/06/2018 - Lenny Kravitz - TAURON Arena Kraków

No spoko, że gra, ale on w ogóle jakąś płytę wydaje czy trasa na zasadzie 'Greatest hits'? W każdym razie widzialem Kravitza dwa razy i w sumie nie mam parcia na trzeci... Tym bardziej, że ostatnio w Łodzi zagrał chyba tylko 13 utworów i częśc z nich rozciągał w nieskoczoność. Trochę się wynudziłem...
autor: GrzegorzCantara
pn gru 11, 2017 9:00 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 18/08/2018 - Prog In Park II - Warszawa
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 471

Re: 18/08/2018 - Prog In Park II - Warszawa

Znasz bardzo dobrze:-)
autor: GrzegorzCantara
pn gru 11, 2017 7:56 pm
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 18/08/2018 - Prog In Park II - Warszawa
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 471

Re: 18/08/2018 - Prog In Park II - Warszawa

Jutro o 14:00 ogłoszenie pełnego line-upu czyli jeszcze trzech wykonawców:-)
autor: GrzegorzCantara
śr gru 06, 2017 11:37 am
Forum: Koncerty, Imprezy, Spotkania
Temat: 11/04/2018 - Of Mice & Men - Warszawa
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 59

11/04/2018 - Of Mice & Men - Warszawa

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Of Mice & Men! Zespół powróci do Polski po czterech latach nieobecności i zagra 11 kwietnia w warszawskiej Proximie! Of Mice & Men to amerykański zespół z Costa Mesa w Kalifornii. Założony został w 2009 roku przez Austina Carlile’a (wcześniej Attack Attack!) oraz...

Wyszukiwanie zaawansowane

cron