22-23/11/2016 - Steve Harris British Lion - Kraków/Gdańsk

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
labutanol
-#the trooper
-#the trooper

Re: 22-23/11/2016 - Steve Harris British Lion - Kraków/Gdańsk

Postautor: labutanol » czw lis 24, 2016 11:48 pm

dorzucę swoje trzy grosze:

nigdy nie będę żałował, że pojechałem na obydwa koncerty BL. Przejechałem całą Polskę, ale było warto. Tak jak już niektórzy pisali - muzyka British Lion brzmi zdecydowanie lepiej na żywo. Zobaczyć Steve'a tak blisko, móc zdobyć autograf, zrobić z Nim zdjęcie - spełnienie marzeń! Do tego frotka i uważam ten rok za najlepszy pod względem Ironów :D

Dzięki wielkie dla Budziola, Patryka, Hammersa, Michała, Jacka, Szymona i dla wielu innych, których nicków nie pamiętam, a też ich spotkałem. Mam nadzieję, że spotkamy się następnym razem, najlepiej w Stalowej na koncercie Blaze'a ;)
Ojjj po tym zdjęciu widać że Stefan nam się postarzał.. :)

Byłem na:

18/04/2016 - STEVEN WILSON - Kraków, ICE
25/04/2016 - JENNIFER BATTEN - Krosno, RCKP
11/05/2016 – MONKEYJUNK – Krosno, RCKP
25/06/2016 - DAVID GILMOUR - Wrocław, Plac Wolności
02/07/2016 – BLACK SABBATH – Kraków, Tauron Arena
13/08/2016 – KSU – Ustrzyki Dolne, Park pod dębami
03,04/09/2016 – KIELCE ROCKUJĄ 2016: NURT, KOMENDAREK, MARTIN TURNER'S WISHBONE ASH, NICK SIMPER, FOCUS – Kielce, Kielecki Dom Kultury
21/10/2016 – KULT – Rzeszów, LUKR

Będę na:

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: HAMMERS » pt lis 25, 2016 8:43 am

Dzięki wszystkim spotkanym za wspólną zabawę! Swoją drogą nie ma co się czarować, że większość ludzi na te koncerty idzie ze względu na możliwość wzięcia grafu czy foty z Bossem. Co nie zmienia faktu, że zobaczyć taką legendę na koncercie klubowym to naprawdę jest MOC. Swoją drogą takiej kolejki co Krakowie to chyba na zdanym gigu BL nie widziałem:) Pełen szacun dla Steve`a za cierpliwość! Sam dwukrotnie stałem na końcu kolejki to wiem ile czasu mu zeszło, lecz żadnego grafu nie wziąłem ani fotki nie zrobiłem:(
Steve Harris Tour:
2012: Montreal, Toronto, Sarnia, Buffalo, Detroit, Indianapolis
2013: Faro, Porto, Berlin, Malmo, Paryż, Londyn, Bilbao, Lizbona, Madryt, Barcelona, Paryż, Frankfurt*2, Berlin, Hamburg, Zurich, Łódź, Gdańsk, Sztokholm, Praga, Londyn*2, Kansas City, St.Louis, Sao Paulo, Rio De Janeiro
2014: Barcelona, Budapeszt, Brno, Poznań, Knebworth
2015: Harlow, Bristol, Cardiff, Doncaster, Grimsby, Nottingham, Londyn
2016: Ft. Lauderdale, Rio De Janeiro, Belo Horizonte, Brasilia, Nowy Jork, Montreal, Toronto, Detroit, Chicago, Dortmund, Berlin, Donington, Kowno, Sopron, Wrocław, Praga, Żylina, Triest, Split, Luksemburg, Kraków, Gdańsk, Belfast
2017: Antwerpia, Oberhausen, Hamburg, Glasgow, Liverpool, Birmingham, Londyn, Boston, Nowy Jork*2

Rogal
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: Rogal » sob lis 26, 2016 10:21 pm

Wszyscy Ci, którym robiłem fotki po koncercie niech się zgłoszą na priva. Paczka ze zdjęciami waży prawie jeden GB, więc w trosce o nasz transfer nie chce wrzucać publicznie linka, a nie chce też wrzucać na darmowy serwer z którego nie wiadomo ile będzie się wam ściągać. :pijak:

Fotki z samego koncertu myślę ze powinny pojawić sie do wtorku :)
What is real?

Awatar użytkownika
zgo
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: zgo » pn lis 28, 2016 3:57 pm

No bym zapomniał...
Grupowe zdjęcie zaraz po gigu w Krakowie ;)

Obrazek

Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”