22-23/11/2016 - Steve Harris British Lion - Kraków/Gdańsk

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
labutanol
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 591
Rejestracja: czw lip 12, 2007 3:44 pm
Skąd: Gorlice/Krosno

Re: 22-23/11/2016 - Steve Harris British Lion - Kraków/Gdańsk

Postautor: labutanol » czw lis 24, 2016 11:48 pm

dorzucę swoje trzy grosze:

nigdy nie będę żałował, że pojechałem na obydwa koncerty BL. Przejechałem całą Polskę, ale było warto. Tak jak już niektórzy pisali - muzyka British Lion brzmi zdecydowanie lepiej na żywo. Zobaczyć Steve'a tak blisko, móc zdobyć autograf, zrobić z Nim zdjęcie - spełnienie marzeń! Do tego frotka i uważam ten rok za najlepszy pod względem Ironów :D

Dzięki wielkie dla Budziola, Patryka, Hammersa, Michała, Jacka, Szymona i dla wielu innych, których nicków nie pamiętam, a też ich spotkałem. Mam nadzieję, że spotkamy się następnym razem, najlepiej w Stalowej na koncercie Blaze'a ;)
Ojjj po tym zdjęciu widać że Stefan nam się postarzał.. :)

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 566
Rejestracja: sob mar 18, 2006 10:15 am
Skąd: Z daleka

Re: 22-23/11/2016 - Steve Harris British Lion - Kraków/Gdańsk

Postautor: HAMMERS » pt lis 25, 2016 8:43 am

Dzięki wszystkim spotkanym za wspólną zabawę! Swoją drogą nie ma co się czarować, że większość ludzi na te koncerty idzie ze względu na możliwość wzięcia grafu czy foty z Bossem. Co nie zmienia faktu, że zobaczyć taką legendę na koncercie klubowym to naprawdę jest MOC. Swoją drogą takiej kolejki co Krakowie to chyba na zdanym gigu BL nie widziałem:) Pełen szacun dla Steve`a za cierpliwość! Sam dwukrotnie stałem na końcu kolejki to wiem ile czasu mu zeszło, lecz żadnego grafu nie wziąłem ani fotki nie zrobiłem:(

Deleted User 804

Re: 22-23/11/2016 - Steve Harris British Lion - Kraków/Gdańsk

Postautor: Deleted User 804 » sob lis 26, 2016 10:21 pm

Wszyscy Ci, którym robiłem fotki po koncercie niech się zgłoszą na priva. Paczka ze zdjęciami waży prawie jeden GB, więc w trosce o nasz transfer nie chce wrzucać publicznie linka, a nie chce też wrzucać na darmowy serwer z którego nie wiadomo ile będzie się wam ściągać. :pijak:

Fotki z samego koncertu myślę ze powinny pojawić sie do wtorku :)

Awatar użytkownika
zgo
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1556
Rejestracja: śr lis 27, 2013 10:48 pm
Skąd: Bydgoszcz/Wrocław

Re: 22-23/11/2016 - Steve Harris British Lion - Kraków/Gdańsk

Postautor: zgo » pn lis 28, 2016 3:57 pm

No bym zapomniał...
Grupowe zdjęcie zaraz po gigu w Krakowie ;)

Obrazek


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości