IRON MAIDEN 1980-2005 / ED HUNTER - recenzje

Recenzje albumów i innych dokonań Iron Maiden!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
MaYeR
-#the trooper
-#the trooper

IRON MAIDEN 1980-2005 / ED HUNTER - recenzje

Postautor: MaYeR » ndz lut 04, 2007 5:30 pm

W tym temacie piszcie swoje recenzje nt. albumu ED HUNTER
ROTH ARMY MILITIA!
DLR: I won't go down in history, but I will go down on your sister!!
"Hagar throws the party, I am the party"
"I'm not surprised Sammy Hagar sings so many songs about his car. I've seen his wife."
+++++++++++++++++++++++
What is real...?

Awatar użytkownika
McGregor
-#wrathchild
-#wrathchild

Re: IRON MAIDEN 1980-2005 / ED HUNTER - recenzje

Postautor: McGregor » czw mar 15, 2007 5:00 pm

Zacznę od samej gry. Coż nie znajdziemy tu fajerwerków graficznych, które jak na ówczesne standardy grafika winna być lepsza. Pomijając ten fakt, jest to bardzo przyjemna siekanina, gdzie należy zabić wszystko co się rusza. Odprężające, a muzyka Maiden może być zmieniana w menu głównym, zatem do każdego poziomu można przyporządkować inny kawałek (oczywiście będący na składance). Aspekt graficzny pomijam, więc teraz trochę o wyglądzie lokacji. Większość z nich jest dobrze znana z płyt zespołu (np. 22 Accacia Avenue, Powerslave itp.). Opcji w grze zbyt wiele nie znajdziemy tylko regulacje dźwięku. Wymagania programu są niewielkie, więc każdy może wcielić się w postać Łowcy Eda ;-) Teraz parę słów o zawartości krążka z muzyką. Typowy składak, na którym znajdują się utwory niemal z człego okresu twórczości Maiden sprzed 1999. Ponoć kawałki wybierali sami fani w czasie jakiejś sondy internetowej, ale przez to właśnie nie wszystkim mogą owe utwory przypaść do gustu. Fan fanowi nie równy, o gustach się nie dyskutuje. Jednak np. zamiast Futureal wrzuciłbym Lord of the Flies (też z Bayleyem, ale taki głębszy utwór). Nie będę pisal o każdym utworze po kolei, bo fan Iron Maiden na bank ma większość płyt z tymi kawałkami, a zapewne także zna niektóre na pamięć (ja np. Phantom of the Opera). Porządne wydawnictwo składankowe, acz jednak każdy fan stworzył by listę utworów inaczej. Główną atrakcją jest gra z lokacjami z nagrań Maiden, choć trochę przestarzała nadaje się do zabawy także w większym gronie, gdyż istnieje możliwość gry na dwie osoby przy jednym PC.

Ocena składanki: dla mnie 7/10 (wolałbym posłuchać tam parę innych kawałków, ale to jak lody o smaku czosnkowym, każdy wolałby co innego)

Ocena gry: 3/10 (nie ukrywjmy, że jedyną frajdą jest rozwałka, lokacje z utworów i muzyka Iron Maiden w tle, a i parę humorystycznych aspektów, ale nic poza tym)

Kozas
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: Kozas » pn mar 08, 2010 3:00 pm

Szczerze to jesli rozchodzi sie o sama gre to jest to chyba najgorsza w jaka kiedykolwiek gralem... oczywiscie ogromnym plusem jest muzyka, ale gdyby nie to ona to tragedia kompletna... Naprawde takim czyms to mozna tylko zszargac opinie zespolowi ;)

Jesli ktos chce pograc w cos zwiazanego z ironami to duuuuzo lepsza juz jest ta malutka gierka przez przegladare na ich stronie.

Maczup
-#invader
-#invader

Postautor: Maczup » pt mar 12, 2010 12:18 pm

kupiłem płytę dla gry i pograłem pół godziny (czytaj posłuchałem muzyki). dla zabicia nudy albo jak ktoś jest napierdzielony jak szpadel może i dobra. ale też nie na długo.
NIE DLA CZARNEGO ROBOCOPA!

Wróć do „Iron Maiden 1980-2015”