10 lat od wydania AMOLAD

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Dejavu
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Re: 10 lat od wydania AMOLAD

Postautor: Dejavu » wt cze 27, 2017 4:32 pm

Przy okazji głosowania odświeżyłem sobie AMOLAD, nie słuchałem go jakiś rok. Zadziwia mnie ta płyta, bo przez jakieś 6-7 lat od wydania nie lubiłem jej, nie podobał mi się jej klimat, brzmienie, właściwie nic. Parę lat temu tak sobie z nudów włączyłem i poczułem się jakbym słuchał innego albumu niż ten który już znałem. Od tego czasu płyta mi się bardzo podoba. To specyficzny ale według mnie bardzo dobry album. Jedyne większe zastrzeżenia mam do brzmienia. W wersjach live brzmi to o wiele, wiele lepiej.

pz
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Re: 10 lat od wydania AMOLAD

Postautor: pz » wt cze 27, 2017 5:19 pm

Ja czasem mogę sobie puścić tą płytę w tle. Wtedy jest ok. Ale jeżeli mam sobie puścić, żeby usiąść i posłuchać to zawsze wybiorę coś innego. Dla mnie jest zbyt nudna (dłużyzny, brak jakichś momentów, które wpadłyby mi w pamięć). Poszczególne utwory po tytułach kojarzę jedynie z tymi niekończącymi się powtórzeniami w refrenach. No i mam wrażenie, że na większości utworów Dickinson strasznie się męczy śpiewając (podobnie mam zresztą na Final Frontier).
Najbliższe plany:
11: W.A.S.P. (Hluk), Helloween (Praga, Warszawa), NK
12: Scorpions (Gdańsk?, Ostrawa?), NK, MZR (Bydgoszcz), Hetman (Warszawa)

2018:
01: Leash Eye (Warszawa)
02: NK
03: NK, Saxon (Drezno?), Rhapsody (Warszawa)
04: Rainbow (Praga), Steel Velvet
05: Bryan Adams (Warszawa), Blaze (Lublin), Iron Maiden (Tallin)
06: Judas Priest (Katowice), Graspop
...

Wróć do „Forum Główne”