''Perfekcyjne'' albumy

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

sajki
-#the trooper
-#the trooper

Re: ''Perfekcyjne'' albumy

Postautor: sajki » pn sie 19, 2019 5:27 pm

Oddech znakomity.

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#moonchild
-#moonchild

Re: ''Perfekcyjne'' albumy

Postautor: dostoevsky » pn sie 19, 2019 9:12 pm

:shock: Przecież "Sea of Madness" to znakomity utwór (solo Adriana i bridge w środku miodzio).

W mojej ocenie Maiden ma w swojej dyskografii dwa perfekcyjne albumy: "Peace of Mind" i "Somewhere in Time". All killer no filler.

No właśnie. Też te dwie płyty lubię najbardziej. Sea of Madness to u mnie nr. 2 utworów Maiden, po Revelations.
Dopiero teraz dostrzegłem swoją literówkę w tytule płyty. :oops: "Revelations" trochę mi się przejadło, ale to bez wątpienia znakomity utwór.
Wolisz can i play with madness od prophecy i uważasz Boots, czy Sun and Steel za perfekcyjne? :o
Absolutnie nie uważam "Die With Your Boots On" czy "Sun and Steel" za perfekcyjne numery, ale to z pewnością nie są fillery.

"Can I Play With Madness" jest całościowo dobrym utworem - oceniam go wysoko za świetne połączenie muzyki z tekstem. Co do "The Prophecy" to nie wnosi on nic szczególnego do historii Siódmego Syna. Muzycznie ten utwór mnie przekonuje, album w tym momencie wyraźnie zwalnia lub wręcz opada z sił. Ale warto czekać na to cudowne outro na gitarach akustycznych.

Wróć do „Forum Główne”