Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: Michcio » sob paź 04, 2008 1:16 pm

osobiście wolę wersję master, dźwięk pełneijszy, bass chyba podbity, bardzo fajne!

Awatar użytkownika
Premus
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 449
Rejestracja: pt lip 30, 2004 10:29 am

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: Premus » ndz paź 05, 2008 1:06 pm

Moje zdanie jest takie ,że nie ma co podbijać bas lepiej pozostawić starą oryg. wersję

Awatar użytkownika
Sortis
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: pn maja 22, 2006 1:23 pm
Skąd: PL

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: Sortis » pn paź 06, 2008 6:29 pm

MOIM zdaniem kicha i wersja która została udostępniona publicznie jest o wiele lepsza.

Awatar użytkownika
Godzio
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 266
Rejestracja: pn cze 02, 2008 8:45 pm
Skąd: Łańcut

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: Godzio » wt paź 07, 2008 8:54 am

Moim zdaniem bredzisz. Warszawy publicznie nie udostępniałem. Tylko takie mp3 próbki. Albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo jesteś zwyczajnie głuchy. Żeby było jasne. Nie remasterowałem nagrania MTT tylko SWOJE i dałem do porównania próbki SWOJEGO nagrania. Chodzi mi o porównywanie moich próbek a nie porównywanie do cudzego bootlegu. Sumując. Bredzisz bez sensu jak i wcześniej zresztą, kiedy obrażałeś się na ludzi, że nie udostępniają swoich nagrań a potem pieprzyłeś jak kretyn o prawach autorskich i straszyłeś ich, że coś jest nielegalne. Masz jakiś problem ze sobą? Trochę logiki brakuje. :lol:

Konfliktowy człowiek jesteś.

Wydaje mi się, że Sortisowi nie chodziło o to, o czym Ty napisałeś w Twoim poście, i wiedział, że tamto nagranie nie jest Twoje. Skończmy temat, bo idzie w złą stronę...

Pozdrawiam,
Ja ;)

Awatar użytkownika
Sortis
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: pn maja 22, 2006 1:23 pm
Skąd: PL

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: Sortis » pn paź 13, 2008 6:33 pm

Napisałem czarno na szarym że lepsze jest to udostępnione od Twojego i jeżeli komuś brakuje logiki to właśnie Tobie. W ogóle uwielbiam czytać Twoje posty bo jesteś tak śmieszny taki zakochany w sobie że Twoje posty są lepsze od kabaretu. Pozdrawiam i twórz dalej te brednie i teorie

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: Budziol » pn paź 13, 2008 6:50 pm

na ead666 ukazało się info o dwóch wersjach DVD z Warszawy i jedna z Czech, ale niestety wszystko niekompletne

Awatar użytkownika
Sortis
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: pn maja 22, 2006 1:23 pm
Skąd: PL

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: Sortis » wt paź 14, 2008 7:03 pm

jak każdy widzi nie ma sensu z nim dyskutować.
Nie będę zniżał się do Twojego poziomu, widać że tylko w taki sposób potrafisz bronić się przed trafnymi argumentami. Jesteś żałosny i dobrze o tym wiesz. A taki tekst który napisałeś dowodzi Twojej totalnej i bezwarunkowej głupoty. Dodatkowo jesteś zaprzeczeniem ideałów które przyświecają Iron Maiden.

Pamiętaj tylko że w Internecie nikt nie jest anonimowy a Twoja wypowiedz jest zwykłym zniesławieniem ściganym z:

Kod: Zaznacz cały

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
[b]§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.[/b]
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
[b]§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.[/b]


Art. 485. W sprawach z oskarżenia prywatnego stosuje się przepisy o postępowaniu uproszczonym, z zachowaniem przepisów niniejszego rozdziału. Przepisu art. 470 nie stosuje się.
Art. 486. (uchylony).
Art. 487. Akt oskarżenia może ograniczyć się do oznaczenia osoby oskarżonego, zarzucanego mu czynu oraz wskazania dowodów, na których opiera się oskarżenie.
Art. 488. § 1. Policja na żądanie pokrzywdzonego przyjmuje ustną lub pisemną skargę i w razie potrzeby zabezpiecza dowody, po czym przesyła skargę do właściwego sądu.
§ 2. Na polecenie sądu Policja dokonuje określonych przez sąd czynności dowodowych, po czym ich wyniki przekazuje sądowi. Przepis art. 308 stosuje się odpowiednio.
Art. 489. § 1. Rozprawę główną poprzedza posiedzenie pojednawcze, które prowadzi sędzia.
§ 2. Na wniosek lub za zgodą stron sąd może zamiast posiedzenia pojednawczego wyznaczyć odpowiedni termin dla przeprowadzenia postępowania mediacyjnego. Przepis art. 23a stosuje się odpowiednio.
Art. 490. § 1. Posiedzenie pojednawcze rozpoczyna się wezwaniem stron do pojednania.
§ 2. W protokole posiedzenia pojednawczego należy w szczególności zaznaczyć stanowisko stron wobec wezwania do pojednania oraz wyniki przeprowadzonego posiedzenia pojednawczego; jeżeli doszło do pojednania, protokół podpisują także strony.
Art. 491. § 1. Niestawiennictwo oskarżyciela prywatnego i jego pełnomocnika na posiedzenie pojednawcze bez usprawiedliwionej przyczyny uważa się za odstąpienie od oskarżenia; w takim wypadku prowadzący posiedzenie postępowanie umarza.
§ 2. W razie nie usprawiedliwionego niestawiennictwa oskarżonego prowadzący posiedzenie pojednawcze kieruje sprawę na rozprawę główną, a w miarę możności wyznacza od razu jej termin.
Art. 492. § 1. W razie pojednania stron postępowanie umarza się.
§ 2. Jeżeli do pojednania doszło w wyniku mediacji, przepis art. 490 § 2 stosuje się odpowiednio.
Art. 493. W toku posiedzenia pojednawczego lub w wyniku mediacji dopuszczalne jest pojednanie się obejmujące również inne sprawy z oskarżenia prywatnego, toczące się pomiędzy tymi samymi stronami.
Art. 494. § 1. Równocześnie z pojednaniem strony mogą zawrzeć ugodę, której przedmiotem mogą być również roszczenia pozostające w związku z oskarżeniem.
§ 2. Ugoda zawarta na posiedzeniu pojednawczym jest tytułem egzekucji sądowej po nadaniu przez sąd klauzuli wykonalności.
Art. 495. § 1. W razie niedojścia do pojednania kieruje się sprawę na rozprawę główną, a w miarę możności wyznacza od razu jej termin, chyba że zachodzi potrzeba skierowania sprawy na posiedzenie w celu innego rozstrzygnięcia.
§ 2. Strony obecne na posiedzeniu powinny zgłosić wnioski dowodowe.
§ 3.(uchylony).
Art. 496. § 1. Postępowanie w sprawach z oskarżenia prywatnego umarza się za zgodą oskarżonego, jeżeli oskarżyciel prywatny odstąpi od oskarżenia przed prawomocnym zakończeniem postępowania.
§ 2. Zgoda oskarżonego nie jest wymagana, jeżeli oskarżyciel prywatny odstąpi od oskarżenia przed rozpoczęciem przewodu sądowego na pierwszej rozprawie głównej.
§ 3. Niestawiennictwo oskarżyciela prywatnego i jego pełnomocnika na rozprawie głównej bez usprawiedliwionych powodów uważa się za odstąpienie od oskarżenia.
Art. 497. § 1. Oskarżony może aż do rozpoczęcia przewodu sądowego na rozprawie głównej wnieść przeciwko oskarżycielowi prywatnemu będącemu pokrzywdzonym wzajemny akt oskarżenia o ścigany z oskarżenia prywatnego czyn, pozostający w związku z czynem mu zarzucanym. Sąd rozpoznaje wówczas łącznie obie sprawy.
§ 2. Odstąpienie jednego z oskarżycieli prywatnych od oskarżenia powoduje umorzenie postępowania tylko w części dotyczącej wniesionego przezeń oskarżenia.
§ 3. Obaj oskarżyciele prywatni korzystają z uprawnień oskarżonego. Pierwszeństwo zadawania pytań i przemówień przysługuje temu oskarżycielowi prywatnemu, który pierwszy wniósł akt oskarżenia. Sąd w wyroku zaznacza, że postępowanie toczyło się z powodu oskarżeń wzajemnych.
Art. 498. § 1. Oskarżenie wzajemne jest niedopuszczalne, jeżeli prokurator wcześniej wszczął postępowanie albo przyłączył się do postępowania.
§ 2. Jeżeli po wniesieniu oskarżenia wzajemnego prokurator przyłączy się do jednego z oskarżeń wzajemnych, sąd wyłącza oskarżenie przeciwne do osobnego postępowania. Przepis art. 60 § 2 stosuje się.
§ 3. W razie objęcia przez prokuratora obu oskarżeń wzajemnych postępowanie toczy się z urzędu, zaś oskarżeni korzystają w odpowiednim zakresie również z uprawnień oskarżycieli posiłkowych.
Art. 499. Przepisy art. 492-494 stosuje się odpowiednio również na rozprawie.
Cytowany fragment pochodzi z Kodeksu Karnego.

Czuję się obrażony i bezwarunkowo wniosę skargę na Policję w celu egzekwowania moich obywatelskich praw.
Wniosę o przekazanie ewentualnej kary grzywny na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża lecz skłaniał się będę ku ograniczeniu lub pozbawieniu wolności.
Twój post wywołał we mnie trwały uraz co potwierdzi mój lekarz.

Dziękuję mojemu prawnikowi za pomoc w napisaniu tego postu.

Serdecznie pozdrawiam

MTT
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: sob sie 30, 2008 9:21 pm

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: MTT » wt paź 14, 2008 7:29 pm

powiem szczerze że po masteringu brzmiało lepiej
z drugiej strony jest milion osób które do końca życia będą na Ciebie naskakiwać za to że edytujesz dźwięk nie będąc inżynierem dźwięku z wykształcenia (na mnie naskakują na jednym trackerze/forum za to że poprosiłem o dobre rady...)
też mam mieszane uczucia, przed masteringiem też brzmiało nieźle więc z dwojga dobrego...

Sortis, ośmieszasz się wklejając takie rzeczy na internetowym forum...

El Dorado

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: El Dorado » wt paź 14, 2008 7:35 pm

Czuję się obrażony i bezwarunkowo wniosę skargę na Policję w celu egzekwowania moich obywatelskich praw.
:D :D :D

Awatar użytkownika
Sortis
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: pn maja 22, 2006 1:23 pm
Skąd: PL

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: Sortis » wt paź 14, 2008 8:37 pm

kto kogo tam pocałuje to się dopiero okaże

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3187
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: Piwowarus » wt paź 14, 2008 8:40 pm

Koniec

Qba666
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 860
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 4:08 pm

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: Qba666 » wt paź 14, 2008 10:42 pm

Poprosze o dozywotniego bana albo wywalenie z tego burdelu na wlasna prosbe.

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: iEvE » śr paź 15, 2008 7:17 pm

OSTROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO looooool :]. Gdyby tak wnosic wszedzie skargi i sądownie je rozwiazywac, jaki byłby popyt na prawników wszelkiego rodzaju i sądów by przybyło i kolejek i wogle fajnie by było xD. Ja go podziwiam, że takie coś napisał xD

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: herki » śr paź 15, 2008 8:42 pm

Napisała osoba, która pobąkiwała o pozwaniu do sądu za usunięcie paru postów :lol:

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: Koncert w Warszawie - zdjecia, nagrania, audio i video

Postautor: wojteq » czw gru 18, 2008 12:19 pm

filmik z IMTV znaleziony na YouTube (może ktoś, tak jak ja, do tej pory nie widział):
http://www.youtube.com/watch?v=HMi8PRQ9 ... re=related

niestety publicznośc słabo slyszalna (w czasie śpiewania Happy Birthday praktycznie jeden szum :cry: i tylko na końcu słychać skandowanie "Dziękujemy!")


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości