Tony Moore

Solowe dokonania byłych i obecnych członków Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Zakkahletz
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Tony Moore

Postautor: Zakkahletz » wt mar 03, 2015 11:28 am

Nie miał swojego tematu, a że właśnie wydaje singielek, to postanowiłem taki temat założyć.
http://en.wikipedia.org/wiki/Tony_Moore_%28musician%29
https://soundcloud.com/minimajor_music/ ... -m/s-Ao4U9

Facet siedzi w biznesie muzycznym już ze 40 lat, naprawdę dużo przez ten czas osiągnął, warto się zapoznać z jego dokonaniami.

Ten numer z singla brzmi jak tradycyjna irlandzka śpiewka, tylko ze współczesnym tekstem. Dobrze się wstrzelił, za 2 tygodnie Dzień Św. Patryka. ;)

Awatar użytkownika
sekcjazwlok
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Re: Tony Moore

Postautor: sekcjazwlok » wt mar 03, 2015 12:19 pm

Wszystko fajnie , tyle że koleś zupełnie nic nie wniósł do zespołu , zagrał aż 1 koncert i nagle się obudził że kiedyś był w IM to trzeba w koło siebie szum zrobić ?

Nie toleruje takiego żerowania.
There are time when I feel I'm afraid for the world, there are times I'm ashamed of us all. When you're floating on all the emotion you feel and reflecting the good and the bad.

Zakkahletz
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Zakkahletz » wt mar 03, 2015 12:21 pm

Gdybym zagrał z IM nawet 1 koncert, a siedział w branży muzycznej, na pewno też bym ludziom o tym przypominał od czasu do czasu. ;)

Awatar użytkownika
sekcjazwlok
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: sekcjazwlok » wt mar 03, 2015 12:24 pm

I co byś mówił ,, Oto ja 40 lat temu grałem z IM 4 kawałki po czym mnie wylali '' ? :lol:
There are time when I feel I'm afraid for the world, there are times I'm ashamed of us all. When you're floating on all the emotion you feel and reflecting the good and the bad.

Zakkahletz
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Zakkahletz » wt mar 03, 2015 12:29 pm

Nie, robiłbym swoje, ale nie pomijał tego faktu w wywiadach i części materiałów promo.

Wygląda na to, że go nie wylali, a wszyscy zgodnie doszli do wniosku, że WTEDY klawisze nie pasowały do ich muzyki.

Awatar użytkownika
sekcjazwlok
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: sekcjazwlok » wt mar 03, 2015 12:31 pm

No niech będzie że zgodnie doszli do takich wniosków , tak czy inaczej jego nie traktuje jako kogoś kto mógłby mógłby się promować jako były muzyk tego zespołu.

A tak BTW to ten początek , dałbym se uciąć rękę , słyszałem w solo Bruce tylko teraz za chiny nie mogę skojarzyć co to za kawałek.

Awatar użytkownika
gumbyy
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: gumbyy » wt mar 03, 2015 3:10 pm

Gdybym zagrał z IM nawet 1 koncert, a siedział w branży muzycznej, na pewno też bym ludziom o tym przypominał od czasu do czasu. ;)
No ale co tu przypominać? Jeden (!) koncert 40 lat temu? To lekka kpina przecież ;)

Zakkahletz
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Zakkahletz » wt mar 03, 2015 6:23 pm

No ale co tu przypominać? Jeden (!) koncert 40 lat temu? To lekka kpina przecież ;)
Może nie byłoby, gdyby to nie chodziło o legendarny i kultowy zespół, synonimiczny z heavy metalem. Poza tym przecież to "Different World", czyli wszystko się zgadza. ;)

Awatar użytkownika
gumbyy
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: gumbyy » wt mar 03, 2015 7:21 pm

Może nie byłoby, gdyby to nie chodziło o legendarny i kultowy zespół, synonimiczny z heavy metalem. Poza tym przecież to "Different World", czyli wszystko się zgadza. ;)
Nie no wiadomo, że temat i info jak najbardziej na miejscu. Chodzi mi o samego zainteresowanego - kpiną byłoby gdyby się "woził" na tym jedynym koncercie :)

Awatar użytkownika
sekcjazwlok
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: sekcjazwlok » wt mar 03, 2015 7:38 pm

No właśnie o to samo pisałem ;-)

Wróć do „Different World”