Czy to koniec?

Dyskusja o najnowszej płycie Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
syzygy
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5049
Rejestracja: śr lip 13, 2005 9:56 pm

Re: Czy to koniec?

Postautor: syzygy » pt sie 13, 2010 4:35 pm

zwłaszcza jeśli będzie to któryś gitarnik
hehe, jeden gitarnik jest zbędny nawet :P

Awatar użytkownika
Jaerdic
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 48
Rejestracja: pt sie 13, 2010 9:11 pm
Skąd: Lublin

Re: Czy to koniec?

Postautor: Jaerdic » pt sie 13, 2010 10:26 pm

hehe, jeden gitarnik jest zbędny nawet :P
Janicka mogliby zostawić do komponowania, bo w tym sobie radzi całkiem-całkiem ;) .

I w sumie nie wyobrażam sobie żeby kończyli karierę w innym składzie. Jakby co Bruce'a podrobią na upartego w studiu, a ostatnią trasę zagrają na odwal.

Awatar użytkownika
Rainmaker.
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 504
Rejestracja: śr paź 22, 2003 7:46 pm
Skąd: Będzin

Re: Czy to koniec?

Postautor: Rainmaker. » pt sie 13, 2010 10:50 pm

ech :) szkoda by było, ale z drugiej strony trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść :D Obecnie to jednak Bruce najwięcej stracił ze swojego kunsztu, myślę że powinni zmienić producenta, to mogło by wyjść tyko na dobre.

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: Czy to koniec?

Postautor: ttomasz » sob sie 14, 2010 10:07 am

hehe, jeden gitarnik jest zbędny nawet :P
Janicka mogliby zostawić do komponowania, bo w tym sobie radzi całkiem-całkiem ;) .

I w sumie nie wyobrażam sobie żeby kończyli karierę w innym składzie. Jakby co Bruce'a podrobią na upartego w studiu, a ostatnią trasę zagrają na odwal.
Łapy precz od Janicka!
Świetnie komponuje i uwielbiam patrzeć jak lata po scenie i wywija swoje piruety, pozatym od strony ojca jest Polakiem :razz:

archiver42
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: pn sie 09, 2010 10:32 pm

Re: Czy to koniec?

Postautor: archiver42 » sob sie 14, 2010 10:24 am

archiver42 napisał/a:
Mi się szczerze wydaje, że to może być ostatni album.Nawet tytuł otwieracza mi się z tym kojarzy...satellite 15 (15 album) - ostatnia granica...mam nadzieję, że się rzecz jasna mylę i to nie o to chodziło


kolego, czytałeś 3 posty nad Twoim ...?
czytałem...powiedziałem, że mam nadzieję,iż się mylę...a we wszystkie wywaidy nie wierzę...raz sie mówi tak a potem można zmienić zdanie...mam jednak nadzieję, że TFF nie jest ostatnim dziełem mojego ulubionego zespołu :) ale jeśli tak, to się z tym pogodzę - jestem na to gotów ;-)

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: Czy to koniec?

Postautor: ttomasz » sob sie 14, 2010 11:30 am

Mnie martwi, że jak mówili kiedyś o tytule AMOLAD nie nazwali płyty The Legacy, na cześć ostatniego utworu, żeby ludzie nie myśleli, że to ich ostatnia płyta.
Teraz natomiast oporów przed słowem Final nie mieli :neutral:

Awatar użytkownika
Journeyman666
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1336
Rejestracja: śr maja 31, 2006 10:40 am
Skąd: Ruda Śl

Re: Czy to koniec?

Postautor: Journeyman666 » sob sie 14, 2010 11:59 am

Wiem, że Steve w wywiadzie mówił, że to na pewno nie koniec nagrywania płyt ale moim zdaniem najlepiej jakby właśnie tak zrobili. Uwielbiam IM ale uważam, że jeśli odejdą teraz to zrobią to z klasą i będą (po raz kolejny) niedoścignionym wzorem do naśladowania.
Również uważam, że jeśli ktoś się posypie to Nicko.

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: Czy to koniec?

Postautor: ttomasz » sob sie 14, 2010 12:01 pm

ale uważam, że jeśli odejdą teraz to zrobią to z klasą i będą (po raz kolejny) niedoścignionym wzorem do naśladowania.
Co im szkodzi odejśc z klasą po nagraniu kolejnej płyty? :mryellow:
jeśli ktoś się posypie to Nicko.
Albo Dave :neutral:
Smutne to chwile będą :cry:

Awatar użytkownika
Journeyman666
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1336
Rejestracja: śr maja 31, 2006 10:40 am
Skąd: Ruda Śl

Re: Czy to koniec?

Postautor: Journeyman666 » sob sie 14, 2010 1:30 pm

Owszem, Dave też ostatnio wygląda trochę jak na "wymarciu"...
Ja nie mam zupełnie nic przeciwko kolejnym płytom :D ale nie chciałbym żeby ciągnęli wszystko na siłę

Awatar użytkownika
Alkochochlik
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 281
Rejestracja: ndz kwie 18, 2010 1:07 am
Skąd: Mikołów/Katowice

Re: Czy to koniec?

Postautor: Alkochochlik » sob sie 14, 2010 10:57 pm

Napewno nie będzie to Dave, raczej nie Nicko, choć jeśli jego choroba będzie postępować to kto wie? Póki co do odpadnięcia najbliżej jest Bruce, dlaczego? Bo głos będzie mu się niszczył z wiekiem coraz to bardziej, z każdym dniem, z każdym koncertem.

Awatar użytkownika
Rockit
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 35
Rejestracja: sob cze 12, 2010 11:52 am

Re: Czy to koniec?

Postautor: Rockit » ndz sie 15, 2010 10:44 am

Nagrali już 15 płytę. I ten tytuł "Ostatnia Granica". Boje się że w 2011 skończą trasę (będą oczywiście w Polsce bo lubią nasz kraj) i to będzie koniec legendy. Co wy o tym sądzicie? W sumie nagrali świetny album więc odejdą z klasą i na zawsze zapamiętani. Zapracowali przez 30 lat sobie na to że za 100lat ich płyty będą w sprzedaży na 100%.
Beda grali, zbyt dobrze sie to wszystko kreci...

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: Czy to koniec?

Postautor: IM_Power » pn sie 16, 2010 2:15 pm

pierwsza myśl jak przeczytałem posty w tym temacie to pomyślałem "ale bzbury" ,ale zaraz przyszła druga "aha,przecież to Sanktuarium"

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9741
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Czy to koniec?

Postautor: krusejder » pn sie 16, 2010 2:55 pm

Bzdury niemożebne ale wygląd Nicko rzeczywiście napawa do smutku. Jego mięśnie nóg jakby zanikały.

A czy wyobrażamy sobie IM bez niego ?
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: Czy to koniec?

Postautor: IM_Power » pn sie 16, 2010 3:13 pm

Nie ma nawet 1% możliwości by Ironi zmienili jeszcze raz skład ,poprostu gdy ktoś powie ,że już nie ma siły grać i koncertować zespół skończy karierę ,tyle, ale takie pisanie o konkretnych muzykach,dociekanie jak wypowiedzi wcześniejsze jest conajmniej nieeleganckie ,zwłaszcza na forum fanów zespołu (jakie forum ,takie posty)
Na zdrowy rozum Ironi zagrają jeszcze 3-4 lata albo troszkę dłużej ,a ile to będzie dokładnie zobaczymy. Na cholerę się teraz nad tym zastanawiać, nie lepiej cieszyć się ,że zespół jeszcze w ogóle gra i daję okazję do zobaczenia go na żywo w miarę często?

Awatar użytkownika
Rafaello
-#Invader
-#Invader
Posty: 221
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:28 pm
Skąd: Opole

Re: Czy to koniec?

Postautor: Rafaello » pn sie 16, 2010 4:00 pm

Bzdury niemożebne ale wygląd Nicko rzeczywiście napawa do smutku. Jego mięśnie nóg jakby zanikały.

A czy wyobrażamy sobie IM bez niego ?
Może mu się zmienia stosunek grubości nóg do wielkości brzucha i stąd takie wrażenie??? :mryellow:
Mam nadzieję, że to tylko taka przyczyna.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Czy to koniec?

Postautor: WICKER MAN » pn sie 16, 2010 5:00 pm

Bedzie 16-ty album. Prawdopodobnie dopiero ok. 2014 roku... Tak samo czekaja nas jeszcze ze 2-3 trasy koncertowe (albumowa w 2011, Maiden England ok. 2012-2013 i prawdopodobnie koncerty promujace kolejna plyte ok. 2014-2015).

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Czy to koniec?

Postautor: RALF » pn sie 16, 2010 5:08 pm

Sądzę że będą to ciągnąć do 2016 - 40 lecie kariery estradowej, pewnie zagraja też pożegnalną trasę i to koniec!

Awatar użytkownika
Puszek123
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 688
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 5:45 pm
Skąd: Żywiec

Re: Czy to koniec?

Postautor: Puszek123 » pn sie 16, 2010 5:12 pm

co za bez sensu temat!!
IRON MAIDEN

Deleted User 4783

Re: Czy to koniec?

Postautor: Deleted User 4783 » pt wrz 03, 2010 3:52 pm

W tym momencie nie zmienią składu, bo są na zbyt dobrym poziomie. Sprawdźcie sobie wiek poszczególnych członków:

Steve- 54 lata
Bruce- 52 lata
Janick- 53 lata
Adrian- 53 lata
Dave- 53 lata
Nicko- 58 lat

Jaki byłby sens? Nagrywają ze sobą tyle lat, praktycznie minimum gry w Iron Maiden to 20 lat (Janick), Steve i Dave 30 lat. Moim zdaniem, patrząc na wiek, pograją jeszcze hm... 10 lat. Nicko będzie miał już 68 lat, a to dla perkusisty naprawdę dużo. Jeżeli ktokolwiek z Maidenów chciałby odejść teraz, to cały zespół zakończyłby karierę. Jak to widzicie? Zamieniliby teraz kogoś na jakiegoś 20-30 letniego dzieciaka? Żart.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Czy to koniec?

Postautor: RALF » pt wrz 03, 2010 4:21 pm

Nicko ma 56 lat ;-) Sądzę, że 8 - 10 lat pograją i są przed nimi jeszcze 2 płyty studyjne, natomiast kiedy będą mieli zakończyć karierę, otwarcie powiedzą: "To nasza ostatnia trasa i płyta" :-o


Wróć do „The Final Frontier”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości