Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Wszystko na temat Sonisphere Festival 2011 w Warszawie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Puszek123
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 688
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 5:45 pm
Skąd: Żywiec

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: Puszek123 » wt cze 07, 2011 6:32 pm

Znacie kogoś który sprzedał by bilet w kredo ??
IRON MAIDEN

Deleted User 2868

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: Deleted User 2868 » wt cze 07, 2011 6:33 pm

ile może kosztować t-shirt w stolicy ?
Myślę, że 100-120 zł

Awatar użytkownika
Gobos
-#Invader
-#Invader
Posty: 242
Rejestracja: sob lis 20, 2010 10:48 pm
Skąd: Płaza/Kraków

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: Gobos » wt cze 07, 2011 7:19 pm

A ma być jakiś event shirt Ironów czy tylko taki sonispherowy? Bo np. jak rok temu Maiden grali na Soni w Knebworth to był event shirt

Deleted User 2868

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: Deleted User 2868 » wt cze 07, 2011 10:41 pm

U nas event shirt na pewno nie będzie. Tylko "sonispherowy" pewnie.

Awatar użytkownika
dez
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 07, 2011 11:05 pm

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: dez » wt cze 07, 2011 11:07 pm

U nas event shirt na pewno nie będzie. Tylko "sonispherowy" pewnie.
Rok temu na metalice były. Mam nadzieję, ze teraz też będą, bo Ironów koszulka by się przydała do kolekcji :D

Awatar użytkownika
TrOop3r
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 55
Rejestracja: czw lis 18, 2010 6:52 pm
Skąd: Lublin

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: TrOop3r » śr cze 08, 2011 11:00 am

Kto jedzie z Lublina ???
"Bycie magistrem , a bycie mądrym to dwie różne rzeczy" - Ferdynard Kiepski

Awatar użytkownika
Deep
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 491
Rejestracja: sob sty 21, 2006 11:35 pm
Skąd: Wielka Polska

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: Deep » śr cze 08, 2011 11:24 am

Kto podaje samochodem z Poznania? My jedziemy w 4-ech, moze wspolny korowód? P.S. Kto chce bilet GCE (450zl) w zamian za GC (400zł)?

Arturo
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 10
Rejestracja: śr cze 08, 2011 2:40 pm
Skąd: Armenia

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: Arturo » śr cze 08, 2011 2:50 pm

Na pewno będzie koleś stał z koszulkami, ale nie w środku tylko poza obiektem. Będzie miał koszulki od 25 zł w górę wiadomo podróby, ale materiał da się nosić :B Jak dla mnie, biednego studenta w sam raz :mryellow: jeszcze nie wie gdzie dokładnie, ale najprawdopodobniej koło Carrefoura.

Awatar użytkownika
Jack
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 390
Rejestracja: śr lip 04, 2007 4:24 pm
Skąd: Wejherowo/Gdańsk

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: Jack » śr cze 08, 2011 3:04 pm

Ta na bank przy Carfie będąi koszulkarze i bileterki

W zeszłym roku sprzedawali tanio fajne koszulki Soni - i był fajniejsze niz orginalne

Awatar użytkownika
Dick-in-son
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 25
Rejestracja: wt lut 22, 2011 8:50 pm

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: Dick-in-son » śr cze 08, 2011 9:28 pm

Na pewno będzie koleś stał z koszulkami ... najprawdopodobniej koło Carrefoura.
to mój stary, powiedzcie, że jesteście od JANKA, to utargujecie co nieco :D
Twoja stara WARN

XLBeat
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 08, 2011 10:14 pm
Skąd: Lublin

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: XLBeat » śr cze 08, 2011 10:18 pm

Witam.
Jestem nowy na tym forum i mam okazje pojechać z kolegami na ironów. Co prawda jeszcze nie kupiłem biletu, ale mam atrakcyjną ofertę. Jest to drukowany bilet za połowę ceny. Wiec mam takie pytanie jak wygląda ten drukowany bilet? czy warto go kupować? czy to jakiś imienny bilet? czy jak już go kupie to będę mógł go wydrukować i normalnie na nim wejść? Proszę o pilną odpowiedź. Dzięki

lead
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 18, 2011 3:41 pm

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: lead » śr cze 08, 2011 10:25 pm

Bilet drukowany jest imienny. Powiem szczerze, balbym sie kupowac drukowany bilet, chyba ze od znajomej osoby, co do ktorej mam pewnosc ze nie bedzie robila przekretow. Chodzi o to, ze przy wejsciu na koncert skanowany jest kod kreskowy biletu. Jezeli sprzeda taki bilet do wydruku kilku osobom, okaze sie na koncercie ze wejdzie tylko osoba, ktorej bilet byl skanowany pierwszy. Pozostalych osob ochrona nie wpusci. No i drugie ryzyko, ze beda sprawdzac dowod osobisty, czy dane zgadzaja sie z biletem. Rok temu tego nei bylo, ale skoro teraz ma byc tylko 20 tys osob, to ochrona moze byc dokladniejsza.

Ja bym na twoim miejscu nie ryzykowal i kupil bilet w normalnej, papierowej formie od kogos.

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: yankes » śr cze 08, 2011 10:27 pm

@XLbeat
Rozumiem, że masz na myśli bilet elektroniczny, który kupuje się w necie, a po zapłacie kartą płatniczą przysyłają maila z biletem w formacie pdf, który się drukuje? Jeśli tak, to pytanie, czy tą ofertę masz od znajomego/osoby której ufasz czy totalnie przypadkowy gość? W przypadku, gdy jest to jakaś oferta z neta i nie znasz gościa, nie kupuj lepiej tego biletu. Bilet możesz wydrukować w ilu chcesz kopiach, ale wejdzie tylko ten, którego bilet pierwszy zeskanują na bramce. Zeskanowany kod z biletu trafia do sytemu i zostaje dezaktywowany, a to oznacza, że na niego już nikt nie wejdzie.
Jeżeli to Twój znajomy, który nie może jechać, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wziął ten bilet ( pod warunkiem, że kumpel nie opycha go kilku osobom ;-) ) Nie wiem czy jett imienny, chyba tak, ale i z tym nie powinno być problemów, ponieważ w regulaminie eventimu jest napisane, że jedna osoba może kupić max 8 biletów. Poza tym zawsze możesz powiedzieć, że Ty nie masz karty i Ci znajomy kupił. Zresztą raczej nie będą sprawdzać na bramkach czy dane z biletu pokrywają się z Twoim ID

XLBeat
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 08, 2011 10:14 pm
Skąd: Lublin

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: XLBeat » śr cze 08, 2011 10:30 pm

aha rozumiem, no ale jest też możliwość wystawienia na allegro. Fakt faktem może być tak jak mówisz a stracę tylko 100 zł..

Btw. Jest to taka mało znana osoba i nie bardzo jej ufam więc dlatego pisze tutaj. Więc w takim bądź razie mam jeszcze jedno pytanie co do tak zwanych "Koników". Czy da rade kupić bilet taniej? i czy jest ryzyko też jak z tym biletem elektronicznym. Jeśli tak to chyba sobie po prostu odpuszczę i pójdę kupić normalny w empiku.

Awatar użytkownika
DaveM
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 474
Rejestracja: pn mar 22, 2010 7:21 pm
Skąd: Poznań

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: DaveM » śr cze 08, 2011 10:37 pm

Mozna wnosic, jest napisane w regulaminie ze nie wolno wnosic jedynie takich z wymienna optyka, no i ogolnie, sporych rozmiarow aparatow. Zwykly kompakt bez problemu wniesiesz
No, ok. Mam zwykłą cyfrówkę, która jest jednak troszke duza, wpuszcza mnie z nim? Jak to było rok temu?

lead
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 18, 2011 3:41 pm

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: lead » śr cze 08, 2011 10:45 pm

aha rozumiem, no ale jest też możliwość wystawienia na allegro. Fakt faktem może być tak jak mówisz a stracę tylko 100 zł..

Btw. Jest to taka mało znana osoba i nie bardzo jej ufam więc dlatego pisze tutaj. Więc w takim bądź razie mam jeszcze jedno pytanie co do tak zwanych "Koników". Czy da rade kupić bilet taniej? i czy jest ryzyko też jak z tym biletem elektronicznym. Jeśli tak to chyba sobie po prostu odpuszczę i pójdę kupić normalny w empiku.
Ciezko cos doradzic. Zostal w zasadzie jeden dzien na zalatwienie biletu, wczesniej poradzilbym ci zakup biletu na allegro, mozna tam dostac nawet od 140zl. Ale nie ma co liczyc, ze do jutra dojdzie. Mozesz poszukac ofert z twojego miasta i sprobowac odbioru osobistego. Poszukaj tez na roznych forach, popytaj znajomych itd.

Co do konikow, przed Bemowem powinno ich troche stac, mozesz probowac jechac do Warszawy i polowac tam na bilety, pewnie beda sprzedawac po sporo nizszej cenie, ale jest ryzyko, ze to podrobki.

Podobno maja byc tez kasy przed wejsciem na lotnisko, ale to nie jest pewna informacja.

@DaveM
Ciezko powiedziec ;) Osobiscie nigdy nie wnosilem aparatow na koncerty. Jezeli wyglada jak kompakt, powinni wpuscic. Jezeli ma bardziej "profesjonalny" wyglad, moga sie czepiac i kazac oddac do depozytu.

Deleted User 804

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: Deleted User 804 » śr cze 08, 2011 11:48 pm

u koników zazwyczaj można kupić sporo taniej (od 25 do 50%). jak ktoś nie chce zejść do takiej kwoty to olać i szukać następnego. A podróbek można łatwo uniknąć. Albo kupujesz bilet od zwykłej osoby(nie konika) i wchodzisz razem z nią, albo kręcąc się w poszukiwaniu biletu za odpowiednią cenę widzisz który konik już sprzedał parę biletów i nadal stoi tam gdzie stał a nie ucieka :mryellow: Zawsze można też zostawić znajomego by przypilnował osoby która sprzedała nam bilet ;-)

archaon
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 792
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 10:30 pm

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: archaon » śr cze 08, 2011 11:49 pm

no i co mu zrobisz jak nie wejdziesz?

Awatar użytkownika
Dick-in-son
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 25
Rejestracja: wt lut 22, 2011 8:50 pm

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: Dick-in-son » śr cze 08, 2011 11:51 pm

no i co mu zrobisz jak nie wejdziesz?
he he he, dobre...
co mu zrobisz, jak go złapiesz?
Twoja stara WARN

Awatar użytkownika
TrOop3r
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 55
Rejestracja: czw lis 18, 2010 6:52 pm
Skąd: Lublin

Re: Ogłoszenia / bilety / oferty / pytania [ TEMAT ZBIORCZY ]

Postautor: TrOop3r » czw cze 09, 2011 12:08 am

A gdzie stoją koniki od razu pod bemowem ???
"Bycie magistrem , a bycie mądrym to dwie różne rzeczy" - Ferdynard Kiepski


Wróć do „10/06/2011 - Iron Maiden -Sonisphere Festival 2011 - Warszawa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości