10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ WRAŻENIA, RELACJE ]

Wszystko na temat Sonisphere Festival 2011 w Warszawie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
DaveM
-#the trooper
-#the trooper

Re: 10/06/2011 - Sonisphere - Warszawa [ WRAŻENIA, RELACJE ]

Postautor: DaveM » ndz cze 12, 2011 8:43 pm

-Janick za spokojny :P
Pewnie za dużo popił ;)

I tak szczerze to nie interesuje mnie czy inni skakali, spiewali itd. Ja sie doskonale bawiłem, zdarłem gardło i co sie nabawiłem to moje, wiadomo ze to poprawia atmosfere koncertu gdy wszyscy tak robią, ale było jak było

szczuply
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: szczuply » ndz cze 12, 2011 8:54 pm

Najbardziej się uśmiałem jednak na Hunterze jak zobaczyłem panienkę w butach na wysokim obcasie - taka trochę grubsza wersja szpilek
Tam byłem lub będę

Kain
-#prodigal son
-#prodigal son

Postautor: Kain » ndz cze 12, 2011 8:59 pm

Najbardziej się uśmiałem jednak na Hunterze jak zobaczyłem panienkę w butach na wysokim obcasie - taka trochę grubsza wersja szpilek

troche odejde od tematu tego koncertu :D Ja pamiętam jak w 2005 na Mystic Festival widziałem panienke w białych wysokich kozakach na płycie :D oczywiście wysoki obcas ;)
Ostatnio zmieniony ndz cze 12, 2011 9:41 pm przez Kain, łącznie zmieniany 1 raz.

Siwy
-#assassin
-#assassin

Postautor: Siwy » ndz cze 12, 2011 9:38 pm

ja widziałem jak panienka właśnie w szpilkach wchodziła na teren festiwalu
Obrazek

S.I.W.Y. - Siwy I Wszystko Yasne 8)
Metal tworzyli lewaccy kontestatorzy walczący o wolność i pokój wg wskazań agentów Moskwy

szczuply
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: szczuply » ndz cze 12, 2011 9:51 pm

Często w trampkach się wybierałem, nieraz w sandałach a wszystko po to żeby nogi nie bolały - pal licho podeptania ale....szpilki na trawie to chyba delikatnie można podciągnąć pod próbę samobójczą
Tam byłem lub będę

PanPrezes
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: PanPrezes » ndz cze 12, 2011 9:57 pm

Najgorsze było to że już na 23.58 miałem kompletnie zdarte gardło i nie byłem w stanie mówić, a co dopiero śpiewać, a do tego zaliczyłem jeszcze bliski kontakt z klepiskiem ale na szczęście dobrzy ludzie pomogli mi się podnieść. Później stanąłem koło dwóch takich dość szerokich i statecznych miśków oglądając spokojnie cały koncert w dalszym ciągu z bardzo małej odległości podczas gdy ze wszystkich stron dookoła był potworny młyn, więc nie wiem skąd te wszystkie oskarżenia o sztywną publiczność. Widocznie wiele musiało zależeć od tego gdzie kto stał, wokół mnie ludzie śpiewali praktycznie wszystko łącznie z Doctorem i była zbiorowa histeria ;-)

Ogólnie jestem zachwycony formą zespołu, nie spodziewałem się że to będzie aż tak zajebiste, miałem pewne obawy że się rozczaruję i moje oczekiwania w żaden sposób nie pokryją się z rzeczywistością, ale zostało mi to bardzo skutecznie wybite z głowy :mryellow:

Awatar użytkownika
gumbyy
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: gumbyy » ndz cze 12, 2011 10:12 pm

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: Budziol » ndz cze 12, 2011 10:31 pm

uż moje koleżanki, które kompletnie nie znając twórczości zespołu, lepiej i bardziej żywiołowo reagowały. i chyba właśnie po Dickinsonie było widac, że nie był zadowolony z publiki, bo też i Runnig Free szybko skończyli.
byliśmy na tym samym koncercie? na GC byłeś? bo odnoszę wrażenie, że zupełnie inaczej odebrali ludzie będaćy bliżej sceny, a zupełnie inaczej nie będący w GC
to nie tylko moje zdanie Polacy wyjatkowo udanie śpiewali i Bruce to widział i słyszał co było widać po nim i reszcie zwłaszcza w porównaniu do Berlina chociązby.
Intro + FF doskonałe i frobiące piorunujące wrażenie!

Bardzo dobry pomysł ściągnięcie od Czechów żetonów na piwo, doskonale rozładowało kolejki
Sanktuarium Fan-Club
...you are number six...

BUDZIOL LEGACY OF THE BEAST TOUR 2018:

26.05 Tallin
20.06 Praga
27.07 Kraków

Kain
-#prodigal son
-#prodigal son

Postautor: Kain » ndz cze 12, 2011 10:34 pm

No ja musze przyznać ze jak zaczęli FF to pod sceną była walka o życie ;) co do żetonów to również uważam, że to rozsądne rozwiązanie.

szczuply
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: szczuply » ndz cze 12, 2011 10:40 pm

Kolejki rozładowała ilość osób na koncercie i trochę temperatura - a w Czechach rok temu nie było żadnych żetonów tylko osoba inkasowała kasę, wydawała resztę a za jej plecami były dystrybutory które cały czas lały piwko i odpowiednią ilość z resztą dostawałeś
Tam byłem lub będę

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#rainmaker
-#rainmaker

Postautor: WICKER MAN » ndz cze 12, 2011 10:47 pm

ze był wczoraj na koncercie w polsce i pił okropnego carlsberga. Jak sie myle niech mnie ktos poprawi ;)
Mówił, że na backstage'u był tylko Carlsberg co niestety nie było prawdą, bo w hospitality room mieli jeszcze Coronę, Kasztelana niepasteryzowanego i Okocim Palone chociaż do końca koncertu mało z tego zostało. :cool:

A co do publiczności to błagam, jak ktoś jest pod samą sceną to wiadomo, że inaczej odbiera jej reakcję. Ja stałem na końcu GC i niestety było DRĘTWO!! Bawiło się może z 10 pierwszych rzędów, dalej ludzie stali totalnie jak kołki, z założonymi rękami. Nikt nie śpiewał, a nawet nieliczni klaskali w czasie np. Dance of Death czy When The Wild Wind Blows. Nie wiem czy to wina zimna i marnej pogody, czy po prostu podziału na GC, ale szału to nie było. Trochę tak jak na niemieckich koncertach halowych gdzie również bawiły się jedynie pierwsze rzędy.
Obrazek
WICKER MAN on The Book Of Souls World Tour 2017:
22/04/2017 - Antwerpia, BEL @ Sportpaleis
24-25/04/2017 - Oberhausen, GER @ König-Pilsener Arena
28-29/04/2017 - Frankfurt, GER @ Festhalle
27-28/05/2017 - Londyn, ENG @ O2 Arena
19/07/2017 - Mansfield, MA/USA @ Xfinity Center
21-22/07/2017 - Brooklyn, NY/USA @ Barclays Center

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: Budziol » ndz cze 12, 2011 10:51 pm

co do publiczności to błagam, jak ktoś jest pod samą sceną to wiadomo, że inaczej odbiera jej reakcję. Ja stałem na końcu GC i niestety było DRĘTWO!! Bawiło się może z 10 pierwszych rzędów,
no to ja tym byłem i faktycznie inaczej odebraliśmy ten koncert i reakcje fanów :)
ale zespół wydawało mi się że też był uhahany rekacją publiki,Bruce zagadywał, reszta też mocno nakręcona
Sanktuarium Fan-Club
...you are number six...

BUDZIOL LEGACY OF THE BEAST TOUR 2018:

26.05 Tallin
20.06 Praga
27.07 Kraków

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#rainmaker
-#rainmaker

Postautor: WICKER MAN » ndz cze 12, 2011 10:59 pm

Bruce zawsze zagaduje. Szczerze to publiczność w Czechach (a ci słyną z tego, że są w miarę statyczni) była o wiele lepsza od tej w Warszawie. Przykro mówić, ale daliśmy ciała... :neutral: Bruce też rozkręcił się dopiero w drugiej połowie koncertu, ale jego gadki były krótkie i przewidujące - nie improwizował tak jak w Czechach. I przez 3 lata zapomniał słowa "Polska", ale za to nauczył się "dziękuję" (po El Dorado). :cool:
Obrazek
WICKER MAN on The Book Of Souls World Tour 2017:
22/04/2017 - Antwerpia, BEL @ Sportpaleis
24-25/04/2017 - Oberhausen, GER @ König-Pilsener Arena
28-29/04/2017 - Frankfurt, GER @ Festhalle
27-28/05/2017 - Londyn, ENG @ O2 Arena
19/07/2017 - Mansfield, MA/USA @ Xfinity Center
21-22/07/2017 - Brooklyn, NY/USA @ Barclays Center

PanPrezes
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: PanPrezes » ndz cze 12, 2011 11:01 pm

pewnie u Jana brał lekcje polskiego :lol:

Awatar użytkownika
Charles
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: Charles » ndz cze 12, 2011 11:07 pm

-Janick za spokojny :P
Pewnie za dużo popił ;)

A ja myślę że to spotkanie z rodziną ;)

http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1, ... atach.html

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: HAMMERS » ndz cze 12, 2011 11:28 pm

Koncert niestety bez szału. Dobrze, że kosztował mnie 50zł. Na Motorhead piłem piwka ze Spartanem w namiocie. Na Maiden udałem się po raz pierwszy do GC z chęcią dobrej zabawy, ale po pierwszych 3 utworach zrezygnowałem. Publiczność kompletnie nie zachwyciła:(

Na Coming Home stałem już z tyłu GC i spokojnie oglądałem gig :B Po Fear Of The Dark postanowiłem wyjść i udać się na lotnisko pożegnać Maiden. Ale panowie przyjechali w szlafroczkach i spieszyli się do odlotu, przez co ochroniarze nie pozwolili podejść do zespołu fanom znajdującym się na miejscu. Jedynie Harris przeprosił ochroniarza i podszedł do mnie i zrobiliśmy sobie drugą tego dnia fotkę i na pożegnanie powiedziałem UP THE HAMMERS i see you tomorrow. Niestety inni nie mieli tyle szczęścia :cry:

Podsumowując tegoroczny Sonisphere wypadł w porównaniu do poprzedniego bardzo słabo...
Steve Harris Tour:
2012: Montreal, Toronto, Sarnia, Buffalo, Detroit, Indianapolis
2013: Faro, Porto, Berlin, Malmo, Paryż, Londyn, Bilbao, Lizbona, Madryt, Barcelona, Paryż, Frankfurt*2, Berlin, Hamburg, Zurich, Łódź, Gdańsk, Sztokholm, Praga, Londyn*2, Kansas City, St.Louis, Sao Paulo, Rio De Janeiro
2014: Barcelona, Budapeszt, Brno, Poznań, Knebworth
2015: Harlow, Bristol, Cardiff, Doncaster, Grimsby, Nottingham, Londyn
2016: Ft. Lauderdale, Rio De Janeiro, Belo Horizonte, Brasilia, Nowy Jork, Montreal, Toronto, Detroit, Chicago, Dortmund, Berlin, Donington, Kowno, Sopron, Wrocław, Praga, Żylina, Triest, Split, Luksemburg, Kraków, Gdańsk, Belfast
2017: Antwerpia, Oberhausen, Hamburg, Glasgow, Liverpool, Birmingham, Londyn, Boston, Nowy Jork*2

Awatar użytkownika
beaviso
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: beaviso » ndz cze 12, 2011 11:38 pm

w hospitality room mieli jeszcze Coronę, Kasztelana niepasteryzowanego i Okocim Palone
Coś nie tak, Wicker. Palonego nie warzą od jakiś dwóch lat. To całkiem niezłe piwo nie trafiło w niewyszukany gust (lub raczej bezgust) statystycznego polskiego konsumenta.

M.

P.S. Dwie doby minęły, a mój głos jest jeszcze daleki od normalnego. Znaczy, obowiązek spełniony, współczuję tylko mojej dziewczynie co stała przede mną i tego wszystkiego musiała słuchać - bo szedłem ewidentnie na głośność, a nie na jakość ;) Kto inny by pewnie nie wytrzymał, a tak mogłem się wydzierać do woli i głos zdarłem lepiej niż przed 3 laty :P
Beaviso+3 w trasie 2018
26.05. (Sb) Saku Suurhall, Tallinn, EST
28.05. (Pn) Hartwall Arena, Helsinki, FIN
29.05. (Wt) Hartwall Arena, Helsinki, FIN
05.06. (Wt) Royal Arena, København, DK - 66. urodziny Nicko :)
26.06. (Wt) Geneva Arena, Genève, CH
27.07. (Pt) Tauron Arena, Kraków, PL
28.07. (Sb) Tauron Arena, Kraków, PL

Siwy
-#assassin
-#assassin

Postautor: Siwy » ndz cze 12, 2011 11:47 pm

Bruce zawsze zagaduje.
dokładnie. i z tego co widziałem na nagraniach innych koncertów, to powiedział oklepane teksty. jedyne coś odnoszące się rzeczywiście do nas, to podziękowania za złotą płytę no i to, że wyłapał prośbę o kostkę. zawsze jednak mówił coś więcej i coś bardziej odnoszącego się do Polski, czym zawsze ogromnie radował fanów. nie było nawet ogranego już, ale jakże radującego tekstu o tym, jak to lubią do nas przyjeżdżać. no i pożegnanie "see you next time" było jakieś takie niemrawe. ale może to wina nagłośnienia
Obrazek

S.I.W.Y. - Siwy I Wszystko Yasne 8)
Metal tworzyli lewaccy kontestatorzy walczący o wolność i pokój wg wskazań agentów Moskwy

ZłapanyWCzasie
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: ZłapanyWCzasie » pn cze 13, 2011 5:22 am

Wszyscy moi znajomi,którzy byli w Wawie uwazaja ze koncert z Berlina byl o wiele lepszy, jakos nie zaluje ze nie bylem w Polsce

Polska publika sprawdza sie chyba tylko na koncertach halowych,w Pradze spotkalem Cybula (pozdrawiam) który mówil np.ze koncert we Wroclawiu w 2003 r. byl jednym z jego najlepszych.

Zreszta nie bylo mnie to nie moge nic powiedziec.

A co do wygladu,ubioru na koncercie w Pradze nie mialem koszulki Maiden, bo nie wiedzialem ze pojade na koncert. Jak ktos mnie pytal ,a zdarzylo sie to chyba 2 razy "Where is Your T-Shirt"Odpowialem Ï don't need a T-Shirt ,I'm a fan, i tyle ,heh

Awatar użytkownika
ttomasz
-#assassin
-#assassin

Postautor: ttomasz » pn cze 13, 2011 10:58 am

P.S. Dwie doby minęły, a mój głos jest jeszcze daleki od normalnego. Znaczy, obowiązek spełniony, współczuję tylko mojej dziewczynie co stała przede mną i tego wszystkiego musiała słuchać - bo szedłem ewidentnie na głośność, a nie na jakość
Mogę to samo powiedzieć :cool:
We get so close near enough to fight
When Ottoman gets me in his sights
I'm king Sobieski, I will bring them doom
Christian Europe will be free soon!

Wróć do „10/06/2011 - Iron Maiden -Sonisphere Festival 2011 - Warszawa”