Akcja koncertowa

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Rafał Tucholski
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 24, 2013 4:44 pm
Skąd: Ostroróg

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Rafał Tucholski » pn cze 24, 2013 4:50 pm

Jeżeli są tu ogarnięci ludzie ze długim stażem itd.to proponowałbym aby pożyczyć tą wielką flagę ze stadionu narodowego i podczas the trooper rozłożyć jak na sabatonie podczas pw.Co wy na to?? lub by każdy zabrał ze sobą flagę Polski.
kupię szale whufc,zdjęcia i propozycje cenowe napw

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Akcja koncertowa

Postautor: vyrus » pn cze 24, 2013 5:06 pm

Na to żeby każdy zabrał flagę to chyba już jest za późno. Nie wiem jak takie rzeczy się organizuje, chyba najrozsądniej jest ustalać to dużo wcześniej z organizatorem żeby dołączył takie info przy sprzedażuy biletu. Teraz nie ma opcji żeby wszystkich powiadomić.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Rafał Tucholski
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 24, 2013 4:44 pm
Skąd: Ostroróg

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Rafał Tucholski » pn cze 24, 2013 5:53 pm

Jeżeli ten FC IM ma umowę czy tam jest akceptowalny przez IM,to moderatorzy i osoby najważniejsze tu myślę by mogły zadzwonić do właścicieli flagi i wypytać co i jak i na jakich zasadach,myślę że byłoby to spektakularne wydarzenie w historii IM i zapamiętane,komentowane przez wszystkich fanów na świecie.Z moich informacji flaga na sabaton była załatwiona w 3 dni więc trochę czasu jest.Myślę też by była to zajebista promocja firmy która ją szyła i fanów z Polski.Może jakieś info do prezesów tego forum by chociaż się dowiedzieli co i jak i napisali dlaczego tak lub nie.Powodzenia.
kupię szale whufc,zdjęcia i propozycje cenowe napw

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Szymon » pn cze 24, 2013 6:05 pm

naszych flag na tej trasie na kazdym koncercie prawie jest do obrzygania, po co jeszcze w Polsce rozwijac jakiegos giganta?? :)
Do mnie takie cos akurat nie przemawia......
Bardziej mi sie juz podobala akcja z siadaniem na plycie na running free w berlinie i wcale nei wiem czy byla zaplanowana, tzn pewnie kilka osob sie zgadalo, kolejnych kilka dookola tej grupy podchwycilo, wystarczylo ze bruce zauwazyl i posadzil wszystkich.....
nic na sile moim zdaniem.....

Rafał Tucholski
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 24, 2013 4:44 pm
Skąd: Ostroróg

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Rafał Tucholski » pn cze 24, 2013 6:12 pm

To jest tylko taki pomysł,ale myślę że kopary by im opadły.
kupię szale whufc,zdjęcia i propozycje cenowe napw

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Budziol » pn cze 24, 2013 7:04 pm

bez przesady, była taka flaga na urodziny Brucea, nie sądzę żeby teraz nagle zrobiło coś takiego wielkie wrażenie

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3407
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Emilio » pn cze 24, 2013 8:12 pm

Ja będę robił bańki mydlane jakby co.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Rafał Tucholski
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 24, 2013 4:44 pm
Skąd: Ostroróg

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Rafał Tucholski » pn cze 24, 2013 8:30 pm

O bańki też dobre i raczej nikt nie skonfiskuje tego,flaga dla Bruce'a nie miała wielkości 30x53m co.
kupię szale whufc,zdjęcia i propozycje cenowe napw

dar_as
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 3
Rejestracja: sob gru 22, 2012 9:26 pm
Skąd: SZCZECIN

lampki

Postautor: dar_as » pn cze 24, 2013 9:23 pm

zeby tak na płycie każdy miał czerwoną a na trybunach białą głupiaą lampke rowerową to był by efekt!!!

Awatar użytkownika
Mila
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 518
Rejestracja: pt maja 28, 2010 10:08 pm
Skąd: wlkp

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Mila » pn cze 24, 2013 9:35 pm

naszych flag na tej trasie na kazdym koncercie prawie jest do obrzygania, po co jeszcze w Polsce rozwijac jakiegos giganta?? :)
Do mnie takie cos akurat nie przemawia......
Bardziej mi sie juz podobala akcja z siadaniem na plycie na running free w berlinie i wcale nei wiem czy byla zaplanowana, tzn pewnie kilka osob sie zgadalo, kolejnych kilka dookola tej grupy podchwycilo, wystarczylo ze bruce zauwazyl i posadzil wszystkich.....
nic na sile moim zdaniem.....
ee...w Berlinie? :razz:

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Pierre Dolinski » pn lip 01, 2013 8:48 pm

Proponuję wszystkim założyć skrzydła husarskie i tak łopotać, żeby zagłuszyć zespół na koncercie. Myślę, że to zrobi na chłopakach wielkie wrażenie i będą grali wyłącznie Aces High. Tym samym koncert przejdzie do historii.
Nie można też zapomnieć o uptakowieniu Nomada poprzez przebranie go za hitlerowskiego Dorniera obciążonego nadmiarem ładunku, coby latał wolniej żeby łatwiej było go trafić, gdyż wszyscy będą celować w niego kulkami z glutów a na koniec sam Steve Harris zestrzeli go celną salwą w podogonie.

Nomad1985
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 267
Rejestracja: sob cze 08, 2013 3:06 pm

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Nomad1985 » pt lip 05, 2013 1:57 pm

Twoje teksty sprawiają wrażenie, że albo ziejesz pogardą do ludzi albo na jakieś upośledzenie

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1555
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Akcja koncertowa

Postautor: beaviso » pt lip 05, 2013 2:04 pm

A ja tu widzę raczej całkiem inteligentną zjadliwość :) A za znajomość Dornierów plus ;)

M.

Nomad1985
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 267
Rejestracja: sob cze 08, 2013 3:06 pm

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Nomad1985 » pt lip 05, 2013 2:09 pm

Pisanie takich rzeczy w internecie to raczej tchórzliwość no ale spoko, mnie to nie rusza. Całe lata zmagałem się z takimi durnymi uwagami na Sankt a potem Ci sami ludzie w normalnych spotkaniach na jakichś koncertach klepali mnie po ramieniu, śmieszne.

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Akcja koncertowa

Postautor: VeeKing » pt lip 05, 2013 7:10 pm

Pisanie takich rzeczy w internecie to raczej tchórzliwość no ale spoko, mnie to nie rusza. Całe lata zmagałem się z takimi durnymi uwagami na Sankt a potem Ci sami ludzie w normalnych spotkaniach na jakichś koncertach klepali mnie po ramieniu, śmieszne.
no popatrz ja mialem to samo :mryellow:


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości