04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: Pierre Dolinski » sob lip 13, 2013 4:29 pm

Co do trudniejszych warunków obstaję przy Gdańsku.... ale to pewnie kwestia miejsca gdzie się stało.

Awatar użytkownika
bgood
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 28, 2013 11:02 pm

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: bgood » sob lip 13, 2013 9:46 pm

Live Nation to zdziercy i złodzieje. Sama nazwa Golden Circle sugeruje jakiś komfort za większą kasę. Nie było komfortu oglądania fajnego koncertu. Było gówno. Koncert dobry, organizator - mniej niż zero.
Mam takie same zdanie. Wydaje mi się, że Live Nation w ostatniej chwili zwiększył GC kosztem płyty, bo jak rzucili ostatnią partię biletów to na Łódź można było kupić max 1 bilet a na Gdańsk po 8 :/

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: vyrus » sob lip 13, 2013 10:56 pm

Tak się zastanawiam czy można by wygrać z nimi sprawę w sądzie :razz: Bo w sumie na grafice GC było zaznaczone nie jako połowa tylko faktycznie jako klasyczne GC. Jest to jednak oszustwo. Nie kojarzę żeby w jakimś innym kraju tak postępowano.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: Pierre Dolinski » sob lip 13, 2013 11:08 pm

Jakby jakiś prawnik chętny był i chciał pozew zbiorowy zrobić, to byłyby jaja niezłe. Przydałoby się. Pojedynczego klienta i sąd i LN oleją.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: Budziol » sob lip 13, 2013 11:28 pm

Mnie rozwala jeszcze jak się podniecają np,że Bruce krzyczy scream for me poland,dla mnie to może nawet krzyczeć scream for me asshole,nic to dla mnie nie znaczy,liczy się tylko muzyka.
to co Ty robisz na koncercie MAIDEN? :)
no już bez przesady zaraz się okaże, że komuś przeszkadza krzywy nos Nicko, komuś śpiewanie Harrisa pod nosem, a jeszcze innemu krótsze włosy Davea w końcu liczy się tylko muzyka :D
Ludzie mają podnietę i będą mieli jak słyszą SCREAM FOR ME, mają podnietę jak słyszą DOCTOR, DOCTOR i mają i będą mieli podnietę jak widzą Edka na scenie - uroki koncertu IRON MAIDEN - więc nie ma tu nic do "rozwalania" :)


P.S. Wyczyściłem temat z "śliskiego" tematu jak to ktoś wspomniał - niepełnosprawnych. Vyrus przegina i ironizuje bo wie, że łatwo sprowokować VeeKinga, który kompletnie nie ma poczucia humoru i jest to dla niego drażliwy temat. Także obaj Panowie wyluzujcie tu nie czas i miejsce na takie dyskusje.

Awatar użytkownika
yasiooo
-#Invader
-#Invader
Posty: 200
Rejestracja: śr lip 10, 2013 4:41 pm
Skąd: St-ce/Warszawa

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: yasiooo » ndz lip 14, 2013 12:03 am

"Scream for me Poland" i cała masa innych rzeczy na spółkę z muzyką robią całość przedstawienia, całość show. Jakby mnie interesowała "tylko muzyka", to bym na pewno nie poszedł na koncert, bo tam czasem może być jakiś zgrzyt z dźwiękiem, ktoś coś zafałszuje, a w ogóle to ta okropna publika krzyczy i przeszkadza... :D

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: VeeKing » ndz lip 14, 2013 12:11 am

krótsze włosy Davea
a to akurat jest porażka :P
P.S. Wyczyściłem temat z "śliskiego" tematu jak to ktoś wspomniał - niepełnosprawnych. Vyrus przegina i ironizuje bo wie, że łatwo sprowokować VeeKinga, który kompletnie nie ma poczucia humoru i jest to dla niego drażliwy temat. Także obaj Panowie wyluzujcie tu nie czas i miejsce na takie dyskusje.
skoro przegina to czemu nikt z tym nic nie robi.... poza czyszczeniem tematów po fakcie co jak widać nic nie daje... za każdym razem kolega vyrus ma niezły ubaw....

A co do mojego poczucia humoru to mam duże... ale jeśli ktoś wjeżdża na moją niepełnosprawność to sorry... z innych tematów możemy sie pośmiać ( nie godzących w czyjąkoliwek godność) ale od przytyków w moją strone wara...

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: Budziol » ndz lip 14, 2013 12:16 am

widzisz VeeKing, problem w tym, że Ty nic nie kumasz. Zero dystansu do tematu, do ironii Vyrusa. Wg mnie zwykła prowokacja, zdanie wyrwane z kontekstu.
Wpis można było jednak odebrać jako chamski i został usunięty. W przyszłości prosiłbym Vyrusa jednak o przemyślenie dwa razy jakiegoś posta, niż raz coś palnąć, bo jednak kogoś to może zaboleć i kłuć po oczach :roll:

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: VeeKing » ndz lip 14, 2013 12:21 am

Ty nic nie kumasz
nie próbowałeś nawet ze mną na żywo rozmawiać... Kto próbował ten wie, że jednak jakieś poczucie humoru mam i można sie ze mną dogadać i wcale nie trzeba walić do mnie przytyków. Jak osoby które ze mna zamieniły choć 2 słowa na żywo w Eclipse beda chciały to napiszą swoje wrażenia :)

wracając jeszcze do vyrusa.... Jesteście z nim dłużej na forum i wiecie co można sie po nim spodziewać i zdąrzyliście sie przyzwyczaić do niego/zrozumieć go... Może i ja przywykne... póki co odnosze wrażenie, że bez wyraźnego powodu jedt dla mnie chamski (rozumiem śmiać sie z kogoś w inteligentny sposób i nie obrażać go.. niestety on tego nie potrafi.)... z czasem pewnie zaczne ignorować jakiekolwiek jego przytyki w moja strone (niepełnosprawnych).

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: vyrus » ndz lip 14, 2013 12:35 am

Problem w tym, że forum to nie realne życie i ludzie w tych dwóch różnych światach są różni. Ty np na forum sprawiasz wrażenie debila i człowieka bez dystansu do samego siebie. Poza tym uprawiasz nieprzerwany trolling np teraz. Budziol wyżej napisał jak byk, że to nie miejsce na takie dyskusje a Ty dalej ciągniesz temat serwując mu jakieś teksty, że nigdy ze sobą nie rozmawialiście. Co to ma być, rozmowy w toku? Wogóle to co się tutaj ostatnio dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Nie będę się dostosowywał do jednego marnego człeczka i zważał na każdym kroku czy czasem moje wypowiedź nie zostanie źle zinterpretowana bo poza jednym userem nikt nie ma z tym problemu. Litości. Tymbardziej, że ta wypowiedź nie była pod niczyim adresem tylko miała zobrazować groteskę którą posłużył się Pierre Doliński argumentując, że ludzie stoją w miejscu bo mają chore kręgosłupy. Nie chce mi się nawet tego tłumaczyć bo to już żenujące jest, że można było tę wypowiedź zrozumieć inaczej. I znowu zrobił się offtop, znowu z winy VeeKinga. Pszepraszam ale jeżeli ten troll uprawia propagandę na mój temat to muszę odpisać.
A co do mojego poczucia humoru to mam duże... ale jeśli ktoś wjeżdża na moją niepełnosprawność to sorry... z innych tematów możemy sie pośmiać ( nie godzących w czyjąkoliwek godność) ale od przytyków w moją strone wara...
Właśnie na tym polega poczucie humoru i dystans do własnej osoby, że potrafimy śmiać się również z siebie. Poza tym nikt tutaj nie "wjeżdżał" na Twoją niepełnosprawność. Żadna z tych wypowiedzi nie była kierowana personalnie co próbuję wtrynić do Twojej łepetyny od kilku dni ale do Ciebie gadać można jak do ściany.
wracając jeszcze do vyrusa.... Jesteście z nim dłużej na forum i wiecie co można sie po nim spodziewać i zdąrzyliście sie przyzwyczaić do niego/zrozumieć go... Może i ja przywykne
Jak narazie to całe forum musi przywyknąć do Ciebie. Twojego steku postów, które są przepełnione brakiem treści, błędami ortograficznymi, gramatycznymi i poczuciem bycia pępkiem świata.
Ostatnio zmieniony ndz lip 14, 2013 12:40 am przez vyrus, łącznie zmieniany 1 raz.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: VeeKing » ndz lip 14, 2013 12:39 am

sprawiasz wrażenie debila
z grzeczności nie napisze kto sprawa wrażenie jeszcze wiekszego...

Deleted User 2259

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: Deleted User 2259 » ndz lip 14, 2013 12:44 am

to co Ty robisz na koncercie MAIDEN? :)
Niestety tym razem nie byłem,nigdy nawet za 8 latka jak zacząłem słuchać Maiden nie robiły na mnie wrażenie Eddie,okładki i wszystko z tym związane,dla mnie liczy się tylko muzyka,i wiele bym dał by np pozbyli się Eddiego,a zaczęli zmieniać sety,albo chociaż grać częściej rzadziej grane utwory. ;-)

Awatar użytkownika
Depeshka
-#Invader
-#Invader
Posty: 184
Rejestracja: sob gru 15, 2012 10:30 pm
Skąd: Łódź

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: Depeshka » ndz lip 14, 2013 12:44 am

Panowie na V - Vyrus i VeeKing - obaj zachowujecie się jak trolle. A tych stworzonek się nie karmi. Wtedy sami "zdychają"

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: vyrus » ndz lip 14, 2013 12:49 am

to co Ty robisz na koncercie MAIDEN? :)
Niestety tym razem nie byłem,nigdy nawet za 8 latka jak zacząłem słuchać Maiden nie robiły na mnie wrażenie Eddie,okładki i wszystko z tym związane,dla mnie liczy się tylko muzyka,i wiele bym dał by np pozbyli się Eddiego,a zaczęli zmieniać sety,albo chociaż grać częściej rzadziej grane utwory. ;-)
Kiedyś się nawet zastanawiałem jak by to wyszło gdyby Maiden zrezygnowali z tej całej kiczowatej oprawy, która jest ich znakiem rozpoznawczym. Gdyby zrobili np. oprawę w stylu H&H ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić ich w eleganckich ubraniach szczególnie, Steve i Janick. Jeszcze są na to za młodzi i mają zbyt dużo energii. Taki statyczny Iommi to co innego :razz:
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
Depeshka
-#Invader
-#Invader
Posty: 184
Rejestracja: sob gru 15, 2012 10:30 pm
Skąd: Łódź

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: Depeshka » ndz lip 14, 2013 12:05 pm

Jak dla mnie bez Edka to nie byłby Maiden. Wokół kogo biegałby wtedy Janek?

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: Budziol » ndz lip 14, 2013 12:32 pm

nie próbowałeś nawet ze mną na żywo rozmawiać...
i napisz dlatego bo byłeś na wózku :roll: Chłopie jesteś niepełnosprawny i cholernie mi przykro z tego powodu, ale masz obsesję, albo celowo zgrywasz się na takiego.
Nie rozmawiałem z wieloma osobami tylko dlatego, że łącznie w Eclipse mimo iż w moim rodzinnymi mieście byłem 1,5h i nie wystarczyło czasu. Ot cały powód...
I nie dopowiadaj sobie więcej, bo to bzdura! Chcesz się umówić na piwo, pogadać? Pisz śmiało ja nie mam z tym problemu :pijak:

i NAPRAWDĘ koniec tego tematu bo szlag mnie trafi :!: ;-)

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3407
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: Emilio » ndz lip 14, 2013 12:35 pm

Jak dla mnie bez Edka to nie byłby Maiden. Wokół kogo biegałby wtedy Janek?
Mógłby przyczepić sobie ogon i gonić go jak pies mojego szwagra.


Proponuje zamknąć temat, bo opinie o koncercie chyba się skończyły :P
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: Budziol » ndz lip 14, 2013 12:40 pm

jest taka opcja, jak faktycznie tematy będą jakie są :razz:

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: Pierre Dolinski » ndz lip 14, 2013 12:41 pm

Proponuję blokadę słowa "niepełnosprawny" i pozbędziemy się kłopotu a VeeKing kompleksu. Ok? Wtedy temat będzie mógł pozostać otwarty.

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5371
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 04/07/2013 - Iron Maiden - Gdańsk - opinie po koncercie

Postautor: mic7 » ndz lip 14, 2013 12:51 pm

Edek to nieodłączny szczegół Ironów i musi być, to taki "siódmy członek zespołu" :mryellow: ,nie ma innej opcji ; pierwsze skojarzenie Eddie - IM a tez niezły z niego element marketingowy chociaż został stworzony nie w takim celu :)


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość