Ulubiony obecny członek zespołu

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących Iron Maiden i ich dokonań nagraniowych,koncertowych itd...

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Mój ulubiony członek zespołu to:

Steve Harris
100
24%
Bruce Dickinson
100
24%
Adrian Smith
51
12%
Dave Murray
63
15%
Janick Gers
53
13%
Nicko McBrian
34
8%
Niestety nie gra juĹź w Iron Maiden
9
2%
 
Liczba głosów: 410

Awatar użytkownika
Depeshka
-#Invader
-#Invader
Posty: 184
Rejestracja: sob gru 15, 2012 10:30 pm
Skąd: Łódź

Re: Ulubiony obecny członek zespołu

Postautor: Depeshka » pn kwie 15, 2013 9:00 pm

Nicko i David są najlepsi w tym co robią oraz wydają mi się mega sympatycznymi gościami

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: Ulubiony obecny członek zespołu

Postautor: lysyjack » pt maja 24, 2013 10:37 pm

1-Adrian Smith
zaje..... gitarrzysta
2-Nicko McBrian
a tego to posadzić na przeciwko i słuchać jak bębni i jest prze sympatyczny
3-Dave Murray
gitara i optymizm
4-Bruce Dickinson
frontmen,wokalllllllllll
5-Steve Harris
za całokształt
6-Janick Gers
sympatyczny

Awatar użytkownika
mad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2548
Rejestracja: sob sty 10, 2015 8:46 pm

Re: Ulubiony obecny członek zespołu

Postautor: mad » pt sty 23, 2015 11:42 pm

Steve. W końcu to podstawa.

Awatar użytkownika
predator
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 23
Rejestracja: śr lip 06, 2016 12:56 pm

Re: Ulubiony obecny członek zespołu

Postautor: predator » pt lip 08, 2016 7:45 pm

Mimo, że lubię Bruce'a zagłosowałem na Steve'a Harrisa. Wydaje mi się taki... uduchowiony. No i tworzy piękne teksty. Podziw.

Nomad.1985
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 352
Rejestracja: sob cze 11, 2016 10:58 am

Re: Ulubiony obecny członek zespołu

Postautor: Nomad.1985 » pt lip 08, 2016 8:14 pm

Zdecydowanie Dave, zwłaszcza po ostatnich koncertach. W sposób największy interesuje go kontakt z publiką, Steve i Bruce to trochę wyuczone ruchy, choć oczywiście mistrzowskie. Natomiast Adrian zachowuje się troszkę jakby grał tylko dla siebie, a Janick z kolei jakbyśmy oglądali DVD. Takie mam odczucia. Dave ratuje ten stary klimat hard-rockowy w Iron Maiden. Oczywiście wszyscy są świetni, Nicko również.

Deleted User 2259

Re: Ulubiony obecny członek zespołu

Postautor: Deleted User 2259 » pt lip 08, 2016 8:45 pm

Adrian zawsze mówił, że najpierw tworzą muzę dla siebie (co moim zdaniem jest zupełnie zrozumiałe) a dopiero potem dla fanów, może stąd tak to odbierasz, ale H zawsze na koncertach sprawia wrażenie lekko wycofanego z tej całej trójki amigos, mnie to nie rusza, rusza mnie natomiast jego gra.Jako jedyny z gitarzystów Maiden niezawodny na każdej trasie, bo słabsze trasy się DM niestety zdarzały, ale teraz na szczęście jest ok :)

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: Ulubiony obecny członek zespołu

Postautor: hipcio_stg » pn lip 11, 2016 2:36 pm

Zdecydowanie Nicko! Ja nie wiem czy on potrafi się denerwować? Może jak się wkurza to się śmieje? Kto wie. Zawsze kipi od niego pozytywną energia. Szkoda, że musi siedzieć przykuty za tymi garami, bo pewnie by robił więcej kilometrów po scenie niż reszta razem wzięta. Później na równi stawiam Janicka, Davey`a i Bruce`a. Na koncercie zawsze są dla ludzi, pozytywnie ich odbieram. Janicka za spontaniczność i walkę z Eddiem, Bruce`a za wszystko (nawet za climb lika a monkeyyy :D) Davey`a za brak bagażu umysłowego i ogólnie wyczuwalnego luzu (poza solówkami, gdzie strzela urocze plapsy :P). Steve za bardzo wkręcił sobie trzymanie straży całego zespołu, bo przez to trąci sztywniactwem. Za bardzo skupia się na robocie. Wyuczone patenty (podskoki, strzelanie z basu) za którymi zawsze się nad czymś zastanawia, może jest już na następnym koncercie? Nie wiem. Najmniej lubię Adriana! Mimo, że jest świetnym gitarzystą, uważam, że czuje się trochę narcystycznie na scenie. Czasami chodzi jak paw i gra te swoje cudowne partie gitarowe. Na ulicy wolałbym każdego innego członka zespołu do zdjęcia, lub zamiany kilku zdań. Niestety nie znam ich osobiście i nie wiem jacy są na prawdę, ale tak ich odbieram z drugiej strony sceny.

Nomad.1985
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 352
Rejestracja: sob cze 11, 2016 10:58 am

Re: Ulubiony obecny członek zespołu

Postautor: Nomad.1985 » pn lip 11, 2016 4:33 pm

Na tej zasadzie najlepszy jest Blaze, bo napić się z nim piwa to żaden problem. Chyba jednak nie tylko o to chodzi. Jestem pewien, że gdyby każdy z nas z nimi rozmawiał przy każdej okazji to nastąpiłoby zjawisko przesytu.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Ulubiony obecny członek zespołu

Postautor: Bon Dzosef » pn lip 11, 2016 5:14 pm

Nie żeby coś, ale u Janicka te wszystkie zabawy gitarą są dokładnie wyćwiczone ;) .
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Korstern
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 22, 2016 9:57 am

Re: Ulubiony obecny członek zespołu

Postautor: Korstern » sob lip 30, 2016 9:25 pm

Mam dylemat między Brucem, a Stevem. Bruce'a kocham za charyzmę, głos i to jak potrafi zagrzać publikę na koncercie, Steve'a za teksty jakie napisał, specyficzny styl gry na basie(sam jestem początkującym basistą i to on mnie zainspirował do grania na tym instrumencie). Obaj są według mnie najbardziej żywiołowi na koncercie(nie ujmując nic Nicko i Janickowi). Później byłby Adrian. Według mnie najlepszy gitarzysta, spokojny, ale też potrafi się rozruszać. Później ex-aequo Nicko i Janick, po prostu za tą lekkość i wariactwo na scenie. Najmniej lubię Dave'a. Owszem też jest super, ma naprawdę zarąbiste solówki i doceniam to, że jest z zespołem nieprzerwanie od 1 płyty, ale jednak w IM wszyscy są tacy żwawi i żywiołowi(nawet Adrian), a Dave to właśnie taki troszeczkę zbyt sztywny przy nich wszystkich. Pod względem sposobu bycia na scenie kompletnie nie pasuje do Maiden.
"I will return and I'll poses your bodies and I'll make you burn!"

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7417
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Ulubiony obecny członek zespołu

Postautor: Saimon1995 » pn sie 01, 2016 8:34 pm

Dla mnie bezapelacyjnie - Stefek. Mózg grupy, autor największej ilości utworów (w większości - świetnych, choć i jemu zdarzały się gorsze momenty jeśli chodzi o komponowanie), no i przede wszystkim jeden z najlepszych basistów w historii rocka.

Dalej: 2. Bruce 3. Adrian 4. Nicko 5. Dave 6. Janick


Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pz i 6 gości