19/08/2008 - Moskwa, RUS @ Olympic Stadium

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 357

Re: 19/08/2008 - Moskwa, RUS @ Olympic Stadium

Postautor: Deleted User 357 » pt kwie 18, 2008 3:17 pm

Rozumiem że wiecie ze do Rosji trzeba mieć wizy?;]

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: 19/08/2008 - Moskwa, RUS @ Olympic Stadium

Postautor: Da5id » pt kwie 18, 2008 3:29 pm

Rozumiem że wiecie ze do Rosji trzeba mieć wizy?;]
Napisałem o tym w pierwszym poście, ale dzięki za troskę. ;)

Deleted User 357

Re: 19/08/2008 - Moskwa, RUS @ Olympic Stadium

Postautor: Deleted User 357 » pt kwie 18, 2008 3:32 pm

Widzisz,nie zwróciłem uwagi;]

Awatar użytkownika
piter
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 602
Rejestracja: czw gru 13, 2007 10:56 am
Skąd: Kraków

Re: 19/08/2008 - Moskwa, RUS @ Olympic Stadium

Postautor: piter » sob kwie 19, 2008 11:44 am

Wyjad do Moskwy to dość koszttowna sprawa - bylem rock temu tam na metallice i w sumie: bilet (do fun-zony)+viza+hotel+pociąg wyszło razem z 1500 zł - oczywiście można troche taniej z przesiadką w Brześciu czy może troche tańszy nocleg itp. Największy problem to był z kupnem biletów - pośród wielu ogłoszeń w ruskim necie dodzwoniłem sie do oficjalnego dystrybiutora i jakoś udało mi sie trn bilet zamówić ale musiałem wysyłać kase przez western-union na jakiąś prywatną osobe (tam jak nie wpłacisz niszego nie załatwisz) bilet odbierałem w dniu koncertu. Kolejna kwestia to wiza - trzeba zalatwiac przez odpowiednie buro podrozy - takie co sie w tym specjalizuje - sam nie zalatwisz w ambasadzie czy konsulacie. A jeszcze w PKP ciezko zalatwic rezerwacje na powrot wiec jesli sie jedzie na kilka dni lepiej bilet powrotny kupowac na miejscu - inna sprawa ze przy rezerwacji w pkp jedzie sie polskim wagonem. jest jeszcze kwestia hoyelu - ja placilem az 45 euro co jak na Moskwe nie jest drogo ale sa tez jakies hostele. innym problemem byly maile pisane po rusku ktore nie otwieraly sie na moim kompie.

ps. 1 akurat umiem cokolwiek po rosyjsku wiec moglem sie dogadac.
ps. 2 mam podpisana umowe plusem na prefiks 1069 na stacjonarny wiec rozmowy z Moskwą kosztowaly mnie tylko 50gr/min (w tpsa jest to kilka zl)

wyjazd na koncert do moskwy to fajna sprawa ale jednak kosztowna

Awatar użytkownika
Cybul
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 396
Rejestracja: czw sty 06, 2005 11:55 pm
Skąd: Siedlce

Re: 19/08/2008 - Moskwa, RUS @ Olympic Stadium

Postautor: Cybul » sob kwie 19, 2008 11:54 pm

To bardzo kusząca propozycja :rocx jeśli pojadę to pociagiem :> podróż ok 20 h z Warszawy i okolic :B

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: 19/08/2008 - Moskwa, RUS @ Olympic Stadium

Postautor: Da5id » ndz kwie 20, 2008 12:06 am

Wyjad do Moskwy to dość koszttowna sprawa - bylem rock temu tam na metallice i w sumie: bilet (do fun-zony)+viza+hotel+pociąg wyszło razem z 1500 zł - oczywiście można troche taniej z przesiadką w Brześciu czy może troche tańszy nocleg itp. Największy problem to był z kupnem biletów - pośród wielu ogłoszeń w ruskim necie dodzwoniłem sie do oficjalnego dystrybiutora i jakoś udało mi sie trn bilet zamówić ale musiałem wysyłać kase przez western-union na jakiąś prywatną osobe (tam jak nie wpłacisz niszego nie załatwisz) bilet odbierałem w dniu koncertu. Kolejna kwestia to wiza - trzeba zalatwiac przez odpowiednie buro podrozy - takie co sie w tym specjalizuje - sam nie zalatwisz w ambasadzie czy konsulacie. A jeszcze w PKP ciezko zalatwic rezerwacje na powrot wiec jesli sie jedzie na kilka dni lepiej bilet powrotny kupowac na miejscu - inna sprawa ze przy rezerwacji w pkp jedzie sie polskim wagonem. jest jeszcze kwestia hoyelu - ja placilem az 45 euro co jak na Moskwe nie jest drogo ale sa tez jakies hostele. innym problemem byly maile pisane po rusku ktore nie otwieraly sie na moim kompie.

ps. 1 akurat umiem cokolwiek po rosyjsku wiec moglem sie dogadac.
ps. 2 mam podpisana umowe plusem na prefiks 1069 na stacjonarny wiec rozmowy z Moskwą kosztowaly mnie tylko 50gr/min (w tpsa jest to kilka zl)

wyjazd na koncert do moskwy to fajna sprawa ale jednak kosztowna
Jak wyglądają się ceny na miejscu? Ile zapłaciłeś za pociąg, jeśli można wiedzieć?

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: 19/08/2008 - Moskwa, RUS @ Olympic Stadium

Postautor: IM_Power » pn kwie 21, 2008 12:05 pm

ten koncert to duże wydarzenie, dopiero drugi raz w Rosji, w sumie fajnie, ciekawe czy Aria będzie supportem

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 19/08/2008 - Moskwa, RUS @ Olympic Stadium

Postautor: RALF » pn kwie 21, 2008 12:21 pm

ten koncert to duże wydarzenie, dopiero drugi raz w Rosji, w sumie fajnie, ciekawe czy Aria będzie supportem
Tak, podobno jest wielkie zainteresowanie, ciekawe ile ludzi przyjdzie?


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości