12/08/2008 Budapeszt HUN @ Sziget Festival

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Cybul
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 396
Rejestracja: czw sty 06, 2005 11:55 pm
Skąd: Siedlce

12/08/2008 Budapeszt HUN @ Sziget Festival

Postautor: Cybul » ndz mar 09, 2008 6:30 pm

Czy ktoś wybiera się na koncert Maiden podczas Sziget Festival ? (12-18.08)

Bilet na pojedyńczy dzien festiwalu kosztuje 32 euro, karnet łącznie z polem namiotowym 120 euro (poza Maiden zagrają m.in R.E.M, Sex Pistols, Die Ärzte...) mam zamiar wybrać się ze znajomymi :mrgreen: na koncert Maiden, dla zainteresowanych podaję pewne informacje:

Na stronie organizatora zakupiłem dziś pierwszy bilet na Iron Maiden korzystając ze zwykłej karty Visa Electron, koszt 118 zł. Po chwili otrzymałem maila z voucherem, który należy wydrukować i zachować (znajduje się na nim kod kreskowy), który zostanie wymieniony przy wejściu na teren festiwalu na kartę wstepu i opaskę :P,

Pozostaje sprawa dotarcia do Budapesztu. Zdecydowalismy się na pociąg pośpieszny z Krakowa do Budapesztu, w przypadku zakupu biletu powortnego płaci się o 40% mniej, tak więc bilet kolejowy w dwie strony to koszt ok 250 zł. (cena ta sama dla normalnych i studentów ;) jesli korzystamy ze zniżki na powrót)

Sam festiwal odbywa się na wyspie Óbudai na Dunaju, jest jednym z największych w Europie i cieszy się dobrą opinią. Poza koncertami na kilku scenach odbywają się różne imprezy towarzyszące, rok temu pobijano m.in rekorg guinessa w całowaniu hehe :razz:

Więcej informacji : http://www.szigetfestival.com

Pozdrawiam :solo

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 12/08/2008 Budapeszt HUN @ Sziget Festival

Postautor: miki » czw mar 13, 2008 3:21 pm

maiden na tym feście? dziwnie. chciałbym na niego kiedyś pojechac

Awatar użytkownika
Majek
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 416
Rejestracja: ndz sie 01, 2004 5:45 pm
Skąd: Świnoujście/Poznań

Re: 12/08/2008 Budapeszt HUN @ Sziget Festival

Postautor: Majek » czw mar 13, 2008 6:09 pm

Czemu dziwnie ?

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 567
Rejestracja: sob mar 18, 2006 10:15 am
Skąd: Z daleka

Re: 12/08/2008 Budapeszt HUN @ Sziget Festival

Postautor: HAMMERS » czw mar 13, 2008 10:09 pm

Cybul ilu Was jedzie? Bo chce się wybrać na ten gig, ale może mi się uda załatwić transport i byśmy pojechali osobówką:)

Awatar użytkownika
Cybul
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 396
Rejestracja: czw sty 06, 2005 11:55 pm
Skąd: Siedlce

Re: 12/08/2008 Budapeszt HUN @ Sziget Festival

Postautor: Cybul » czw mar 13, 2008 10:26 pm

Cybul ilu Was jedzie? Bo chce się wybrać na ten gig, ale może mi się uda załatwić transport i byśmy pojechali osobówką:)
Byłoby ekstra :))) Jadę z dwoma koleżankami :)) :beer

Awatar użytkownika
Ashka
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 115
Rejestracja: sob mar 04, 2006 7:14 pm
Skąd: Warszawa

Re: 12/08/2008 Budapeszt HUN @ Sziget Festival

Postautor: Ashka » sob mar 15, 2008 9:16 pm

Cybul dzięki za inf. , mam nadzieję że uda mi się wyskoczyć chociaż na ten fest :rocx

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: 12/08/2008 Budapeszt HUN @ Sziget Festival

Postautor: miki » ndz mar 16, 2008 5:37 pm

Czemu dziwnie ?
bo obniża poziom. hehehe, nie no śmieje się. chociaż za taką kasę pewnie, jaką chcą maideny, mogliby walnąc kilka bardziej wartych zespołów

Awatar użytkownika
piter
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 602
Rejestracja: czw gru 13, 2007 10:56 am
Skąd: Kraków

Re: 12/08/2008 Budapeszt HUN @ Sziget Festival

Postautor: piter » śr sie 13, 2008 1:00 pm

Właśnie wróciłem z Budapesztu - zajebisty koncert - Węgrzy to bardzo fajna publiczność świetnie sie bawili pod sceną a jednocześnie była pełna kultura i rewelacyjna organizacja.
Próbowali śpiewac Brusowi happy birstday alle to im raczej słabo wyszło Atmosfera samego festiwalu zajebista i naprawde miła - tego się nie da porównać z tym koczowaniem na gwardii. itd. Ludzie z całej Europy - co było widać po rejestracjach samochodów zaparkowanych w okolicy.No może piwo troche słabe ale w przyzwoitej cenie i lepsze takie niż żadne. Spotkałem w busie kilka osób z forum to może się wypowiedzą bardziej szczegółowo. (np jack-a, cybul-a - ale więcej nicków nie pamiętam więc prosze o pokute i wybaczenie)
p0s.
Nie rozumiem dlaczego tak mało ludzi było z Polski - nas tylko 8 w busiku z Topbiletów a to przeciez tylko 400 km od Krakowa - (do Pragi z krakowa jest 500 km), a i cena biletu niska tzn ok 32 euro i nie było sektora pod sceną a ścisk mniejszy niż w Wawie mimo że ludzi duzo wiecej.

ededi
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 1:18 pm
Skąd: wrocław

Re: 12/08/2008 Budapeszt HUN @ Sziget Festival

Postautor: ededi » czw sie 14, 2008 11:55 pm

Cześć oto moja relacja;wyjechałem z Wrocławia do Katowic gdzie czekali na mnie znajomi ,do Budapesztu zajechaliśmy o 18.Jak weszliśmy grała już Lauren krótka wycieczka po koszulki.Na płytę zaszliśmy o 20;35 na telebimach flaga brytyjska i info że Maiden o 21;00.Sam koncert super przed Reveletions byłem już pod barierkami gdzie był Jack z kolegą .Zabawa była na maksa fani szaleli i nie było utworu na którym ochrona nie wyciągała kogoś kto opadł z sił. Jeszcze nie widziałem tak szalejącego Adriana ,Janik jak zwykle się wygłupiał stanął pod kolumną z boku i niby chciał ją wywrócić, Steve szalał po całej scenie, spokojny był Dave ,Brus jak zwykle . Przed bisami Brus przedstawiał zespół i zostało odśpiewane happy birsday czym był zaskoczony i podziękował ukłonem ,w tym czasie technicy nie mogli podłączyć akustyka po czym Dave zagrał wstęp do Monchild na gitarze elektrycznej i to było co kochamy, set lista ta sama ale każdy koncert inny.Jack złapał kostkę Dava kolega też ja frotkę Steva Wydaje mi się że koncert był długi podstawowy set trwał 1.30 plus bisy Forma zespołu bardzo dobra choć to końcówka trasy widać że set daje im dodatkowy power.Tak trzymać .Szkoda że to już koniec i szykuje się dłuższa przerwa w koncertach.Niech chłopaki ładują akumulatory i nagrają najlepszą płytę a mi wypada już powoli zbierać kasę na następną trasę by cieszyć się z jak najwięcej koncertów.Ale to nie koniec. Jeden z kolegów z którym jechałem zgubił portfel w czasie szukania znalazł 3 kostki Dava komórkę i torebkę z dokumentami i telefonem.Jego zgubę odnalazł jakiś chłopak i po zdjęci z dowodu rozpoznał go podczas szukania po koncercie za co dostał jedną z kostek za co się ucieszył.Torebkę z dokumentami oddaliśmy policji za stadionem .Wrażeń więc było dużo ale koniec okazał się szczęśliwy.Mogliśmy spokojnie wracać do domu.Jak dla mnie był to bardzo dobry koncert pierwszy raz pod barierką frotka .(Paryż był lepszy ale 1 koncert ,na którym byłem z 8 letnią córką z którą wszedłem na jeden bilet).Pozdrowienia dla Jacka i jego kumpla.

Awatar użytkownika
Jack
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 390
Rejestracja: śr lip 04, 2007 4:24 pm
Skąd: Wejherowo/Gdańsk

Re: 12/08/2008 Budapeszt HUN @ Sziget Festival

Postautor: Jack » pt sie 15, 2008 2:57 am

Koncert był genialny. Jesli miał bym wybierac miedzy Oslo, Wawa Praga a Budapesztem to z reka na sercu stwierdzam ze ten w Budapeszcie był najbardziej emocjonujacy. Klimat był niesamowity pamietam jak stalismy z Cybulem metr od sceny kiedy rozbrzmiewała wstawka Aces High i powiedzielismy sobie ze keidy tylko buchna ognie bedzie Masakra poprostu czuc było ze ludzi rozpiera i tak było od momentu kiedy Steve wyskoczył zaczelismy walczyc o życie. wielu pomyslało by sobie czemu niby to było, dlaczego tama masakra niby sprzyja zabawie na koncercie ale własnie na tym koncercie tak naprawde odczułem ze na nim jestem. ;-) do Dzis mam tak posiniaczone rece jak bym stoczył ostra bójke ehhe.
Poza tym chwalac sie stałem pod barjerkami z Cybulem i kumplam i co najsmieszniejsze kazdy z nas cos złapał jak pisze Ededi wiec jestesmy ogromnie zadowoleni.


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości