The Final Frontier World Tour 2011

Wszystko na temat nowego tournee

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Nav
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 46
Rejestracja: śr cze 23, 2010 12:38 am

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Nav » czw cze 24, 2010 12:03 am

Nie chcialam sie dopisywac do istniejacego juz tematu o tej trasie, bo mialam wrazenie, ze w nim jest dyskusja na nieco inny temat, niz tutaj.

Wiem, ze informacje mozna czerpac nie tylko z oficjalnej strony zespolu, ale takze wywiadow itp, dlatego chcialam sie upewnic. Tak po prostu, z ciekawosci gdzie pojawila sie taka informacja, a co za tym idzie na ile jest ona pewna.

Co do zmiany setlisty, to szczerze mowiac watpie, zeby mieli ja zmieniac tak ot, bo im sie znudzilo. Trasa to trasa, ustalona setlista i jazda, to samo na kazdym koncercie. Obstawiam, ze nawet bisy sie nie zmienia.

Co do oskarzen o komercjalizacje, to nawet jesli sie pojawiaja - i zgadzam sie, ze zapewne to wina nazwy trasy - to nie sadze, zeby Maideni sie tym przejmowali. Mysle, ze oni maja dosc ugruntowane opinie o sobie samych i wiedza, czemu graja i czemu, tak patetycznie zabrzmi, sa wierni.

Dziekuje za odpowiedzi :)

Pozdrawiam
"Just like a mirror reflecting the moves of your life and in the river reflections of me"

Awatar użytkownika
Moonrise
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 23, 2010 9:44 am
Skąd: Poznań

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Moonrise » czw cze 24, 2010 12:13 am

Wiem, ze informacje mozna czerpac nie tylko z oficjalnej strony zespolu, ale takze wywiadow itp, dlatego chcialam sie upewnic. Tak po prostu, z ciekawosci gdzie pojawila sie taka informacja, a co za tym idzie na ile jest ona pewna.
Informacja o tym że niby 15 płyta miała być ostatnia pojawiła się ponad rok temu i odbiła się szerokim echem
Co do zmiany setlisty, to szczerze mowiac watpie, zeby mieli ja zmieniac tak ot, bo im sie znudzilo. Trasa to trasa, ustalona setlista i jazda, to samo na kazdym koncercie. Obstawiam, ze nawet bisy sie nie zmienia.
Maiden to zawodowcy, myślę, że zmiana setlisty nie jest aż takim problemem, szczególnie jeśli inny kawałek wychodzi lepiej :) Ale z nowej płyty nic więcej się nie powinno pojawić, bo oficjalnie to zapowiedzieli... czas pokaże.
do oskarzen o komercjalizacje, to nawet jesli sie pojawiaja - i zgadzam sie, ze zapewne to wina nazwy trasy - to nie sadze, zeby Maideni sie tym przejmowali. Mysle, ze oni maja dosc ugruntowane opinie o sobie samych i wiedza, czemu graja i czemu, tak patetycznie zabrzmi, sa wierni.
Myślę, że znowu zespół zbiera baty za fanaberię wytwórni... :roll:
W końcu chyba nie potrzebują az tyle kasy...
...no chyba, że już na emeryturę odkładają :mryellow:

Awatar użytkownika
Nav
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 46
Rejestracja: śr cze 23, 2010 12:38 am

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Nav » czw cze 24, 2010 4:45 pm

Informacja o tym że niby 15 płyta miała być ostatnia pojawiła się ponad rok temu i odbiła się szerokim echem
W porzadku, ale plyta plytą, a trasa trasą. Jak dla mnie, to rownie dobrze ta plyta moglaby byc ostatnia, a oni mogliby dalej koncertowac, repertuaru im nie brak. Dlatego nie pytam, czy to ostatnia PLYTA, tylko czy to ostatnia TRASA ;-)
Maiden to zawodowcy, myślę, że zmiana setlisty nie jest aż takim problemem, szczególnie jeśli inny kawałek wychodzi lepiej :) Ale z nowej płyty nic więcej się nie powinno pojawić, bo oficjalnie to zapowiedzieli... czas pokaże.
Nie chodzi o to, ze nie moga zmienic setlisty, bo nie umieja zagrac innych piosenek, tylko tak jak ktos juz wczesniej napisal - niektorzy fani mogliby sie poczuc poszkodowani, ze na koncercie w X zagrali taka, a nie inna setliste, a nagle na koncercie w Y, juz ja zmienili.
"Just like a mirror reflecting the moves of your life and in the river reflections of me"

szatanista
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 947
Rejestracja: wt lut 10, 2004 1:24 pm
Skąd: Legionowo

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: szatanista » pt cze 25, 2010 11:39 am

a widziałeś kiedyś żeby zespół promował cały album prawie 2 miesiące przed jego oficjalną premierą :?: :mryellow:
Placebo promowało ostatni album jakos miesiąc przed premierą.

Awatar użytkownika
Zilian
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 800
Rejestracja: wt cze 08, 2010 12:39 pm
Skąd: Głogów

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Zilian » ndz cze 27, 2010 3:13 pm

Placebo promowało ostatni album jakos miesiąc przed premierą.
A czy oni zaczęli tak trasę koncertową cz w połowie trasy zmienili setliste i zaczęli promować płytę?

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Budziol » ndz cze 27, 2010 3:35 pm

jest juz moze gdzies episode one z IMTV ktory na poki co tylko dla zarejestrowanych czlonkow FC?

szatanista
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 947
Rejestracja: wt lut 10, 2004 1:24 pm
Skąd: Legionowo

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: szatanista » ndz cze 27, 2010 6:31 pm

A czy oni zaczęli tak trasę koncertową cz w połowie trasy zmienili setliste i zaczęli promować płytę?
od początku grali ok 10 kawalkow z nadchodzącego wtedy wydawnictwa.

Awatar użytkownika
Zilian
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 800
Rejestracja: wt cze 08, 2010 12:39 pm
Skąd: Głogów

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Zilian » ndz cze 27, 2010 8:53 pm

od początku grali ok 10 kawalkow z nadchodzącego wtedy wydawnictwa.
No właśnie od początku. A Maideni nie grali po początku trasy całego albumu więc nie sądzę żeby postanowili wykonać tak radykalny krok dotyczący zmiany setlisty

Awatar użytkownika
Moonrise
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 23, 2010 9:44 am
Skąd: Poznań

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Moonrise » pn cze 28, 2010 12:09 am

a mogli by poczekać...
Jaki właściwie był powód że a trasa zaczęła się teraz, a nie po premierze? Taki kaprys, chwyt marketingowy czy może wcześniej ustalili daty koncertów, a nie wyrobili się z płytą? ;0

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Szymon » pn cze 28, 2010 12:34 am

jest juz moze gdzies episode one z IMTV ktory na poki co tylko dla zarejestrowanych czlonkow FC?
http://www.youtube.com/watch?v=n_TSglkAVGk

Tego lata wiecej kawalkow z Final Frontiwr juz nie zagraja, uslyszymy je w przyszlym roku.........

Awatar użytkownika
jArO
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 384
Rejestracja: wt sie 22, 2006 5:03 pm
Skąd: Brave New World

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: jArO » pn cze 28, 2010 12:41 am

Jaki właściwie był powód że a trasa zaczęła się teraz, a nie po premierze? Taki kaprys, chwyt marketingowy czy może wcześniej ustalili daty koncertów, a nie wyrobili się z płytą?
Przecież tu się rozchodzi jak na razie o uczczenie ostatniego dziesięciolecia Iron Maiden w obecnym składzie itd, przy okazji rozpoczęcie trasy promującej album Final Frontier, reprezentowany na razie jedynie utworem El Dorado....

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Budziol » pn cze 28, 2010 6:27 am

jest juz moze gdzies episode one z IMTV ktory na poki co tylko dla zarejestrowanych czlonkow FC?
http://www.youtube.com/watch?v=n_TSglkAVGk

Tego lata wiecej kawalkow z Final Frontiwr juz nie zagraja, uslyszymy je w przyszlym roku.........
dzięki :)

Stranger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 26, 2003 6:43 pm
Skąd: Piaseczno

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Stranger » śr lip 21, 2010 8:57 am

Czy ktos wybiera sie do Villa Manin i zamawial juz bilety? Interesuje mnie jak sprawna jest ich wysylka i ile trwa do czasu (bo w Polsce nie sa nigdzie dostepne?).
Can The End Be At Hand?

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Madril » pt lip 23, 2010 1:06 am

Ja się wybieram. Bilet jednak dopiero jutro zamawiam.

Teraz zrobiłem testowy zakup i wysyłka to 50euro, więc warto byłoby zebrać się 'kupą'. :)
Na IMOC wyczytałem też, że wysyłają to DHLem, więc powinno być w miarę szybko.

Stranger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 26, 2003 6:43 pm
Skąd: Piaseczno

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Stranger » pt lip 23, 2010 9:24 am

Nie jestem jeszcze na Wlochy zdecydowany - obliczalem na razie ile to wszystko moze wyniesc i czy nie lepiej pojechac tam zamiast do Rumunii. Orientacyjne z Budapesztu do Cluj to jakies 6 godzin jazdy samochodem, dodatkowo kraza plotki ze Rumunia jest bliska wyprzedania i jechac tyle w ciemno srednio mi sie usmiecha.
Can The End Be At Hand?

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: WICKER MAN » pt lip 23, 2010 9:40 am

Nie jestem jeszcze na Wlochy zdecydowany - obliczalem na razie ile to wszystko moze wyniesc i czy nie lepiej pojechac tam zamiast do Rumunii. Orientacyjne z Budapesztu do Cluj to jakies 6 godzin jazdy samochodem, dodatkowo kraza plotki ze Rumunia jest bliska wyprzedania i jechac tyle w ciemno srednio mi sie usmiecha.
Na koncert w Cluj sprzedano dotychczas 11.500 biletow. Spodziewali sie ok. 35.000 ludzi, a lacznie moga przyjac i 50.000. Wg. mnie mozna na luzie jechac na pale, bo biletow na pewno nie zabraknie.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: RALF » pt lip 23, 2010 9:59 am

Cienko, widać ludność się tam na max wydała na AC/DC i Sonisphere, inna sprawa - to lokalizacja, czemu nie Bukareszt !? Na Wacken ma być nawet 90,000, zaś na Villa Manin mieści się 15,000 max. Mogli zamiast do Rumunii przyjechać do nas lub Czech... :oops:

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: IM_Power » pt lip 23, 2010 10:05 am

No..tymbardziej ,że Budapeszt i Cluj są oddalone bardzo niedaleko od siebie

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Madril » pt lip 23, 2010 10:16 am

Wicker --> A nie wiesz jak z wyprzedawaniem Villa Manin? :P

Stranger --> To decyduj, bo czas ucieka, a taniej wyjdzie zamówić bilety razem ewentualnie. ;)

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: RALF » pt lip 23, 2010 10:21 am

Do Villa Manin miesiąc temu 11,000 przekroczyli, będzie komplet ;-)


Wróć do „The Final Frontier World Tour 2010/2011”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości