The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Wszystko na temat nowej płyty

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: RALF » czw wrz 03, 2015 12:53 pm

Będą jutro! Spoko

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: hipcio_stg » czw wrz 03, 2015 2:00 pm

Mam tylko nadzieję, że emipk teraz nie da ciałka i płyty będą na wszystkich zamawiających czekała w piąteczek!

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7460
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: Saimon1995 » czw wrz 03, 2015 2:05 pm

No ja się lekko obawiam, bo na razie maila o tym, że przesyłka jest już gotowa do wysyłki, nie dostałem, więc może być różnie.

Deleted User 2259

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: Deleted User 2259 » czw wrz 03, 2015 6:56 pm

A jakie ceny w media/saturn są już podane na ich stronkach, sprawdzał ktoś ?

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7460
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: Saimon1995 » czw wrz 03, 2015 8:42 pm

A jakie ceny w media/saturn są już podane na ich stronkach, sprawdzał ktoś ?
Na stronie MM nie ma żadnych informacji, ale dzisiaj dzwoniłem do Media w Czeladzi i gościu powiedział, że zwykła za 59,99 a deluxe za 89 (ale domyślam się, że się przejęzyczył i chciał powiedzieć 79). A na stronie Saturna zwykłe wydanie również za 57,90, o deluxe informacji nie ma, a winyl - 127.

Zobaczymy jutro. :)

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7460
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: Saimon1995 » pt wrz 11, 2015 4:20 pm

W końcu! Dzisiaj nareszcie przyszedł pocztą Metal Hammer. Okładka robi ogromne wrażenie na żywo. Teraz czas trochę poczytać o The Book of Souls.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: Budziol » pt wrz 11, 2015 5:22 pm

Troszke ida listy z UK, tez doszedl :-)

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5384
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: mic7 » pt wrz 11, 2015 5:54 pm

A ja za tydzień dostanę na prezent :P

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: wojteq » ndz wrz 13, 2015 1:34 am

A ja parę dni temu w końcu napisałem do nich maila, że nadal nie mam. Byłem pozytywnie zaskoczony, gdyż następnego dnia otrzymałem odpowiedź, że prawdopodobnie zgubiła go poczta i wysyłają mi drugi egzemplarz, który ma dojść w ciągu 10 dni roboczych. Mam nadzieję, że w końcu dojdzie :P

Deleted User 2259

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: Deleted User 2259 » ndz wrz 13, 2015 1:57 am

Może 2 będziesz mieć, ja póki co jeszcze się nie zebrałem żeby kupić, chyba pójdę jutro do sklepu (bo z tego co widzę to już jest) a potem potrzymam kilka dni w folii, posłucham jak znajdę czas i będę w odpowiednim nastroju.

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: wojteq » ndz wrz 13, 2015 2:07 pm

No, najwyżej jak dwa przyjdą, to oddam drugi kumplowi ;)

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: hipcio_stg » pn wrz 14, 2015 1:30 pm

Może 2 będziesz mieć, ja póki co jeszcze się nie zebrałem żeby kupić, chyba pójdę jutro do sklepu (bo z tego co widzę to już jest) a potem potrzymam kilka dni w folii, posłucham jak znajdę czas i będę w odpowiednim nastroju.
Zaskakujące podejście. Chyba wolisz czytać o nowym albumie zamiast go posłuchać.

Deleted User 2259

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: Deleted User 2259 » wt wrz 15, 2015 4:42 am

Zaskakujące podejście. Chyba wolisz czytać o nowym albumie zamiast go posłuchać.
Album kupiłem wczoraj póki co jest w folii, muszę znaleźć czas i pełne skupienie na ten krążek, bo słuchanie w tle nie wchodzi w grę, przynajmniej przez długi czas :wink:, nie mam strasznego ciśnienia u wszystkich emocje opadną, a ja sobie dopiero włączę nowy album :B, a te opinie fajnie poczytać, ale za nic w świecie się tym sugerować nie będę.Zważywszy na to, że utwory znam tylko z tytułów.Mam gdzieś 50 płyt jeszcze w folii w domu, niektóre tak się kiszą 2 lata.Co jakiś czas sobie otwieram nową zabawkę i katuje, potem następna :wink:

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: wojteq » śr wrz 23, 2015 4:19 pm

Nie uwierzycie!!! Wczoraj (czyli po miesiącu!) dotarła do mnie paczka z Metal Hammerem :D Po dacie na rachunku wnioskuję, że to jeszcze ten pierwszy zamawiany egzemplarz, pewnie drugi przyjdzie za jakieś 2-3 tygodnie. Nic dziwnego, skoro przesyłkę dostarcza jakaś no-name firma kurierska Speedmail. ŻENADA i #NIEPOLECAM , a to dlatego, że pomimo faktu, iż cały czas ktoś w domu jest od samego rana (ja i jeszcze jedna osoba), zero dzwonka, zero pukania do drzwi, kurier wsadził na siłę paczkę do skrzynki, zginając to pudełko z 3D Eddiem. Zgięcie jest lekkie, prawie niewidoczne, ale fajnie że mój podpis przy odbiorze przesyłki to sobie cwaniak podrobił, a paczka była tak włożona, że jak by ktoś przechodzący obok chodnikiem chciał, to mógłby wyjąć. Myślałem, że tylko w Polsce się robi wszystko po taniości. Nie lepiej było to wysłać UPSem, DHLem, GLSem, czymkolwiek normalnym?? Także to rozwiązuje sprawę zamawiania Classic Rocka z okładką Maiden, nie zrobię tego, bo szkoda kasy.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: Budziol » śr wrz 23, 2015 5:16 pm

Sprawy tak sie maja, ze polecone to tylko w Pl w UK nie ma czegos takiego bo listy nie gina jak u nas na poczcie :-D Ja dostalem 1szego MH po 3tyg przez Inpost do skrzynki bo to zwykly list, ale elegancko sie zmiescil. Moj kumpel zamawiajacy rowno ze mna tego samego MH po miesiacu dostal do skrzynki przez Poczte Polska ;-)
A wiec docieraja tylko bardzo dluga to droga :-)
Swoja droga na FC MAGAZINE tyle czekac nie trzeba.
Zastanawia mnie tez na granicy jak wyglada segregacja - to damy PP, to Inpost to Speedmail ? ;-)

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: wojteq » śr wrz 23, 2015 8:04 pm

Budziol, ja się bardziej spodziewałem że to będzie w formie paczki, a nie jak list potraktowane. Dziś doczytałem tak w ogóle, że chyba ten Speedmail obsługuje jakieś tam zlecenia PP i niby z urzędów pocztę mają dostarczać, to rzeczywiście ciekawe jak to segregują. Zwłaszcza że podobnych gabarytów przesyłki do mnie czasem przez PP szły i normalnie docierały. Tu myślałem że z tym Speedmail wydawca, czyli TeamRock, jakąś umowę miał. Np z amazon.co.uk dużo paczek zamawiałem, większość szła kilkanaście dni, przez DHL. Więc pewnie z UK przychodzi to do PP i może oni to przekazują Speedmail. Skoczyło mi ciśnienie, bo jeszcze gorsze problemy miałem w tym roku z kolejnym no-name kurierem: K-ex, który bez sensu przetrzymywał moje bilety na AC/DC w magazynie przez tydzień ponad, bo "pracownik który obsługuje ten rejon jest na zwolnieniu" (czyli rozumiem że jest jedynym kurierem na cały Szczecin??) :D Nic to, ważne że mam. Obie sytuacje miały swój pozytywny (poza wnerwieniem) koniec. :)

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: The Book Of Souls - zapowiedź nowej płyty

Postautor: dostoevsky » ndz wrz 27, 2015 10:45 pm

Nie wiem czy już było, w każdym razie polecam Wam ten wywiad z Brucem (w dwóch częściach):
https://www.youtube.com/watch?v=BQdr_Zf6wGg
https://www.youtube.com/watch?v=9oezs0unRxA

Mnóstwo nieznanych wcześniej ciekawostek z nagrywania nowej płyty!


Wróć do „The Book of Souls”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości