jak często słuchasz IM???

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących Iron Maiden i ich dokonań nagraniowych,koncertowych itd...

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Jak często słuchasz IM???

Codziennie po kilka godzin
141
40%
Codziennie mniej niż godzinę (tylko kilka utworów dziennie)
107
30%
Raz na 2-3 dni
54
15%
Raz na tydzień
27
8%
Bardzo sporadycznie, czyli raz na miesiąc
24
7%

Liczba głosów: 353

Awatar użytkownika
Invader
-#lord of light
-#lord of light

Re: jak często słuchasz IM???

Postautor: Invader » śr cze 12, 2013 1:00 am

Od 5-6 lat raz na ruski rok,chyba,że wychodzi nowy album.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Maximus
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Maximus » ndz lip 21, 2013 2:16 pm

Właściwie nigdy nie miałem przerwy dłuższej niż kilka tygodni, w zasadzie tylko ok. 1991 r. odstawiłem nieco Maiden na rzecz Queen, Gn'R i Scorpions, ale nawet wtedy nie był to długi rozbrat. Poza tym krótkim okresem słucham IM w domu nałogowo, tylko na wyjazdy weekendowe i wakacyjne raczej nie zabieram. Ironi dobrze mi brzmią na przyzwoitym sprzęcie, raczej nie profanuję ich muzy odtwarzaczem mp3. W bieżącym tygodniu słuchałem codziennie (Killers, PoM, NPftD, BNW, DoD, AMoLaD; każdą po kilka razy). W sumie średnią z całej dwudziestoczteroletniej "kariery" słuchacza wyliczyłem mniej więcej na raz co parę dni i taką dałem odpowiedź.
Gdzie jest szatan kiedy śpi, czy on zawsze bywa zły? Gdzie morduje nocą jeż? Możesz wiedzieć jeśli chcesz! Doomowe przedszkole, pentagram na czole...

Katowice '98 Katowice '00
Wrocław '03 Łódź '13
Praga '13

To be continued...

Hospes
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: Hospes » ndz lip 21, 2013 7:46 pm

Aj, jakże istotna sprawa: Ironi dobrze brzmią na przyzwoitym sprzęcie! Nie ma nic lepszego jak włączyć w domu cd i posłuchać dosyć głośno w dobrej jakości :) Ułożyć się np. na tapczanie, przy czym dźwięk z kolumn "włazi w tapczan" i wywołuje przyjemne drgania :) Czysty dźwięk, nie rzężący, z odpowiednim poziomem basu i sopranu, piękny łomot ciężkiej perkusji i wyraźne gitary jak żyletki, mocno podkreślone :) Muzyki z komputera słucham rzadko, ponieważ brak mi tej jakości, od razu czuć różnicę, już nie jest tak przyjemnie :) A jakby było pięknie posiadać sprzęt naprawdę wysokiej jakości! Może kiedyś się uda kupić, bo drożyzna straszna.
Ech, rozmarzyłem się :)
"Still my heart calculate and pray"

Awatar użytkownika
Maximus
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Maximus » ndz lip 21, 2013 8:56 pm

Hospes, jeśli znasz się trochę na elektronice lub masz kogoś znajomego kto ma o tym pojęcie, to możesz spróbować wyhaczyć coś z używanego sprzętu. Za cenę marketowej miniwieży (a bywa, że znacznie taniej) da się kupić w miarę niezły sprzęt, godny dobrej muzyki.
Gdzie jest szatan kiedy śpi, czy on zawsze bywa zły? Gdzie morduje nocą jeż? Możesz wiedzieć jeśli chcesz! Doomowe przedszkole, pentagram na czole...

Katowice '98 Katowice '00
Wrocław '03 Łódź '13
Praga '13

To be continued...

Awatar użytkownika
FaithNoMore
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: FaithNoMore » ndz lip 21, 2013 9:01 pm

Tak raz na tydzień lubię sobie odpalić jakiś album Iron Maiden (ostatnio najczęściej ląduje u mnie 7 syn).
07/08/2008 - Warszawa @ Stadion Gwardii
10/06/2011 - Warszawa @ Lotnisko Bemowo
03/07/2013 - Łódź @ Atlas Arena
24/06/2014 - Poznań @ INEA Stadion
03/07/2016 - Wrocław @ Stadion Miejski

Zapraszam: http://www.radarmuzyczny.blogspot.com

Awatar użytkownika
kobi
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: kobi » pt wrz 06, 2013 7:53 pm

A ja od koncertu w Łodzi przeżywam mały renesans zainteresowania Maiden, nawet zakupiłem dwie ostatnie płyty które dawno skreśliłem jako niesłuchalne :lol: słucham po płytce tygodniowo, tyle mi póki co wystarcza, nie chcę znowu wpaść w Maidenowy przesyt ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
DARTH
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: DARTH » czw wrz 19, 2013 11:31 am

Jako że ostatnio dość intensywnie wziąłem się za sport to zarówno podczas jazdy na rowerze jak i treningu na siłowni ZAWSZE słuchawy w uszach i IRON MAIDEN :E Uwielbiam też zapodać sobie coś z winyla na wierzy w domku :) Od koncertu w Łodzi to jedyne co mi wchodzi hahaha .... :jee:
Dying swans, twisted wings, beauty not needed here.
Lost my love, lost my life, in this garden of fear...

Awatar użytkownika
Rattlehead
-#invader
-#invader

Postautor: Rattlehead » pn mar 17, 2014 11:17 am

Ostatnio bardzo mało słucham IM. Najwyżej puszczę sobie pojedyncze kawałki. Ostatnio słucham dużo dem Metalliki i dem Mustaine'a więc Irony mogą spie*****ć.

Awatar użytkownika
mad
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: mad » pt sty 23, 2015 11:27 pm

Brakuje odpowiedzi dla mnie: bardzo niesystematycznie. Czasami przez miesiąc codziennie przynajmniej godzinę, czasami pół roku ani razu...

Awatar użytkownika
predator
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: predator » śr lip 06, 2016 7:06 pm

Słucham codziennie parę godzin. Jak jem, pracuję, biegam, siedzę w necie, jadę samochodem. Mam w telefonie całą dyskografię plus kilka płyt "live". Nawet teraz jak piszę leci "Heaven Can Wait". Obsesja? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Korstern
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: Korstern » śr sie 17, 2016 12:42 pm

Ja też słucham codziennie po kilka godzin. Specjalnie mam porobione playlisty na Spotify i w zależności od nastroju, codziennie słucham innej :D
"I will return and I'll poses your bodies and I'll make you burn!"

Awatar użytkownika
Mikojaski
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: Mikojaski » czw sie 18, 2016 7:13 pm

Ostatnio codziennie w samochodzie. I same nowsze albumy ;)
While you sleep in earthly delight,
Someone's flesh is rotting tonight

Schizoid
-#assassin
-#assassin

Postautor: Schizoid » czw sie 18, 2016 8:20 pm

A to zależy. Nie raz było tak, że na przykład nie słuchałem w ogóle przez 3 miesiące, bo mi się przejadło. Za to potem jest fajna jazda, odkrywa się na nowo niektóre utwory ;) Obecnie Ironów słucham jakoś co 2 dni, teraz nie mam dostępu do całej swojej kolekcji, więc jestem skazany na kilka tytułów (przez YT czy serwisy streamingowe słuchać nie lubię), które znam całkiem dobrze, więc moje słuchanie ogranicza się do paru numerów z danej płyty.
Najlepiej mi się słucha zespołu przed koncertem. Raz przed jednym gigiem innej kapeli słuchałem tylko jej przez 2 miesiące, a na koncercie po prostu chłonąłem muzykę :D Fajna metoda, kiedyś jeszcze na pewno ją przetestuję.

Wróć do „Ankiety”