Poszukuję Utworu

Rarytasy, rzadkie wydawnictwa, bootlegi - wszystko dla kolekcjonerów Iron Maiden!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

janko
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 21, 2021 9:29 am

Poszukuję Utworu

Postautor: janko » śr lip 21, 2021 9:41 am

Witam, kiedyś jako bardzo młody chłopak który zaczął interesować się muzyką metalową. W Polskim Radiu były wtedy dwie audycje gdzie nadawaną ten rodzaj muzyki: Metalowe Tortury i Muzyka młodych o ile dobrze pamiętam. Z jednej audycji nagrałem sobie płytę zespołu Flotsam and Jetsam i był tam też nadawany kawałek Iron Maiden. Nie wiem czy pochodził z singla, demo czy nagrania live ale w referencie pojawiał się śmieszny zaśpiew coś jak jo jo jo ...... lub ja ja ja.... . Czy ktoś mi może pomóc w zidentyfikowaniu tego utworu?

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2264
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Poszukuję Utworu

Postautor: sajki » śr lip 21, 2021 11:42 am


janko
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 21, 2021 9:29 am

Re: Poszukuję Utworu

Postautor: janko » śr lip 28, 2021 11:24 am

Tak , to chyba jest to nagranie. Ale czy w tamtych czasach ktoś mógł mieć do niego dostęp w Polsce?

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Poszukuję Utworu

Postautor: Metalophil » pt lip 30, 2021 9:30 am

Tak , to chyba jest to nagranie. Ale czy w tamtych czasach ktoś mógł mieć do niego dostęp w Polsce?
Jasne, że tak. Jeśli kupił płytę w Peweksie, miał ojca/wujka marynarza lub kogoś z rodziny/kolegów za granicą.


Wróć do „Dla Kolekcjonerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość