The Future Past Tour 2023 - trasa

Wszystko na temat trasy The Future Past Tour 2023

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9801
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: krusejder » czw cze 01, 2023 9:44 am

TRA usypia ale przynajmniej nie kaleczą uszu. Nie znam KSE ale od przegrywów z eurokurwizji LOTL są na pewno mniej źli
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Michał123
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 25, 2023 5:29 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Michał123 » czw cze 01, 2023 10:29 am

Wcisnę swoje trzy grosze, czy tam wetknę kij w mrowisko ;)
Po zeszłorocznym Maiden brat wyciągnął mnie na koncert LOTL, który był jakoś w listopadzie. Byłem sceptyczny, ale skoro ja go ciągam na IM, to dałem się wyciągnąć na tych przebierańców. Po lipcowym koncercie byłem nastawiony obojętnie, bo w czasie pierwszego supportu byłem bardziej skupiony na podziwianiu stadionu i obserwowaniu ludzi wokół. Słuchanie w domu też obojętnie - ot, grają poprawnie, jakieś kolorowe wdzianka, niespecjalnie mnie to grzało.
No ale dobra, wybraliśmy się na koncert, grali w Hydrozagadce. I powiem tak - jeden z lepszych koncertów w życiu :oops: Takie gulity pleasure. Muszę powiedzieć, że na żywo naprawdę dają radę, kontakt z publiką, wszystko elegancko, no udźwignęli samodzielny występ, chociaż nadal uważam, że za dużo w tym pajacowania i przebieranek, niż konkretnej muzyki ;)
Organizacja koncertu - tragedia. Sala bardzo mała, bardzo niska. Ludzi było zdecydowanie za dużo jak na tę salę, a sufit był pół metra nad głową, więc szybko zabrakło powietrza do oddychania. Sauna, duszność. No cóż, było mokro. Niektórzy ludzie wychodzili w trakcie, brat pod koniec prawie zemdlał i też wyszedł, ogólnie było mega ciężko. Ale z drugiej strony miało to swój garażowy urok, czego nie można doświadczyć na dużych koncertach.

Więc nie wiem, może to ograniczony dostęp do tlenu, ale koncert uważam za bardzo udany.

Deleted User 8107

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Deleted User 8107 » czw cze 01, 2023 2:44 pm

A jest w merchu zwykła koszulka okładki SiT?

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4363
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: nugz » czw cze 01, 2023 2:59 pm

Jeszcze odnośnie Nicko i wieku - obejrzyjcie, jak OBIJA bębny np. Tommy Aldrich :D Wiadomo, każdy jest inny, ale 70+ to jeszcze nie musi być schyłek możliwości organizmu :)

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5505
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Sardi » czw cze 01, 2023 3:09 pm

Jeszcze odnośnie Nicko i wieku - obejrzyjcie, jak OBIJA bębny np. Tommy Aldrich :D Wiadomo, każdy jest inny, ale 70+ to jeszcze nie musi być schyłek możliwości organizmu :)
Nicko ponoc ma zapalenie stawów nadgarstków, tylko to nie wyjaśnia czemu jego signature single foot napierdol też jest ograniczony :(

Od razu jak posłuchałem tego jak omija pewne charakterystyczne partie (on zawsze improwizował live - niestety w studio ostatnimi czasy też :P - ale niektore rzeczy zawsze byly identyczne) to przypomniał mi się kejs Glenna Tiptona gdzie w 2014-2015 już było słychać że coś jest nie tak, wtedy zwalalem to na starość, później niestety rzeczywistość okazała się inna :( oby to nie było nic z tych rzeczy...
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 461
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Władysław_Warneńczyk » czw cze 01, 2023 3:24 pm

Jeśli ktoś miałby zastąpić Nicko, to tylko mój zdolny pierworodny dziedzic, czyli @Sardi z Batumi.

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5505
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Sardi » czw cze 01, 2023 3:25 pm

Jeśli ktoś miałby zastąpić Nicko, to tylko mój zdolny pierworodny dziedzic, czyli @Sardi z Batumi.
Na pewno jest we mnie więcej heavy metalowej krwi niż w jakimś Józku Łazarzu, dzięki za referencje :pijak:
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 461
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Władysław_Warneńczyk » czw cze 01, 2023 3:27 pm

Jeśli ktoś miałby zastąpić Nicko, to tylko mój zdolny pierworodny dziedzic, czyli @Sardi z Batumi.
Na pewno jest we mnie więcej heavy metalowej krwi niż w jakimś Józku Łazarzu, dzięki za referencje :pijak:
bardzo proszę, wyszedłeś jednak z artystycznego domu, nie mogło zatem być inaczej. :)

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9801
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: krusejder » czw cze 01, 2023 7:22 pm

A jest w merchu zwykła koszulka okładki SiT?
Jest, z rozpiską trasy 86 cz 87.

Za skromne 220 zł :D
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9801
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: krusejder » czw cze 01, 2023 7:23 pm

Czy ktoś z Was myśli o wyjeździe do Barcelony czy innego Dortmundu - na koncert w miesiąc po Krakowie?
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17063
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: pz » czw cze 01, 2023 7:37 pm

Ja trochę myślałem o tych niemieckich. Dortmund czy Monachium. Ale to bardzo mgliste, możliwe, że będę wtedy na wakacjach

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 729
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » czw cze 01, 2023 7:41 pm

Czy ktoś z Was myśli o wyjeździe do Barcelony czy innego Dortmundu - na koncert w miesiąc po Krakowie?
Tak, robię wszystkie

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 729
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » czw cze 01, 2023 7:43 pm

Ciekawostka: trasa pierwotnie miała wystartować w Grecji, w Thessalonikach.

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1563
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: beaviso » czw cze 01, 2023 7:46 pm

^^^ A masz bilet na Dortmund? Od dawna wyprzedane, podobnie jak na Monachium i Frankfurt. Mi też po kawie szalona myśl po głowie chodzi, zwłaszcza że zawsze chciałem zobaczyć Feldherrnhalle i wypić Schneidera Aventinusa w firmowym lokalu...

M.

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 567
Rejestracja: sob mar 18, 2006 10:15 am
Skąd: Z daleka

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: HAMMERS » czw cze 01, 2023 7:48 pm

Ciekawostka: trasa pierwotnie miała wystartować w Grecji, w Thessalonikach.
I czemu nie wystartowała?

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 729
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » czw cze 01, 2023 7:50 pm

Ciekawostka: trasa pierwotnie miała wystartować w Grecji, w Thessalonikach.
I czemu nie wystartowała?
Greccy promotorzy niby się obawiali nacjo rozpierdolu po zagraniu Aleksandra. Tak przynajmniej slyszalem, ale nie mam powodu nie wierzyć

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 729
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: Dzosef » czw cze 01, 2023 7:51 pm

^^^ A masz bilet na Dortmund? Od dawna wyprzedane, podobnie jak na Monachium i Frankfurt. Mi też po kawie szalona myśl po głowie chodzi, zwłaszcza że zawsze chciałem zobaczyć Feldherrnhalle i wypić Schneidera Aventinusa w firmowym lokalu...

M.
Na luzie się załatwi, ja do USA bookowalem loty mając 2/7 tixow. W tym roku też nie wszystkie kupilem od razu i się ogarnęło w międzyczasie

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9801
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: krusejder » czw cze 01, 2023 7:53 pm

No to w Salonikach Olka by nie zagrali. Tak jak w Irlandii nie grali Troopera, by nie machać flagą niedawnych okupantów
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1563
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: beaviso » czw cze 01, 2023 8:19 pm

Raven Age > Shinedown > Lord of the Lost > Killshit
To uporządkowanie w kolejności od najbardziej do najmniej gównianego? Dla mnie już to Shinedown było najlepsze z tej czwórki, a może czas zamazał złe wspomnienia ;)

Na Lionie jest niezły support (nie na każdym koncercie) - Darktribe. Nawet mnie to ich granie nie denerwuje, a to już dużo :) Szkoda tylko, że perkusista jedzie na tym automacie pod nogą, którego nie trawię w rytmie. W klubie brzmi znacznie mocniej niż to co jest studyjnego na YT.
https://www.youtube.com/watch?v=gFGOOF5taxU

M.

jajco
-#Invader
-#Invader
Posty: 228
Rejestracja: pn gru 22, 2003 8:23 pm
Skąd: Kraków

Re: The Future Past Tour 2023 - trasa

Postautor: jajco » czw cze 01, 2023 9:22 pm

Czy ktoś z Was myśli o wyjeździe do Barcelony czy innego Dortmundu - na koncert w miesiąc po Krakowie?
Ja myślałem nad Barcą i chyba dzień później jest Murcia. Na oba tixy jeszcze są. Ewentualnie Antwerpia, bo tam też jeszcze na luzie dostępne widziałem.


Wróć do „The Future Past Tour 2023/2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość