Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Psotnick
-#Invader
-#Invader
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 12, 2014 9:09 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Psotnick » pt lis 09, 2018 4:45 pm

W moim przypadku wygląda to tak że na ten moment dwa razy Toronto :) najlepsza opcja i bezpośrednie połączenia lotnicze.

Awatar użytkownika
Pati
***** ***
***** ***
Posty: 390
Rejestracja: ndz sty 11, 2004 8:57 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Pati » pt lis 09, 2018 7:01 pm

W moim przypadku wygląda to tak że na ten moment dwa razy Toronto :) najlepsza opcja i bezpośrednie połączenia lotnicze.
Zaczęłam sprawdzać połączenia, ale już mnie ekipa wyjazodwa sprowadziła na ziemię. ;)
A swoją drogą straszna kicha z rejwenami. weźcie zatyczki do uszu na support. ;)

Deleted User 1499

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Deleted User 1499 » pt lis 09, 2018 7:27 pm

Gdzie do Stanów będzie najtaniej ?

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Bon Dzosef » pt lis 09, 2018 8:42 pm

Z Londynu do Toronto można za 1300 obrócić, do tego Rio. Wjezdzamy w to
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 570
Rejestracja: sob mar 18, 2006 10:15 am
Skąd: Z daleka

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: HAMMERS » pt lis 09, 2018 10:12 pm

Toronto, Nowy Jork bez problemu poniżej 1000zl można obrócić z Niemiec lub UK. Najbardziej mnie kusi RIO, choć już widziałem tam Maiden 2 razy, wiec zobaczymy. Dla mnie pewniaki LA, LV, NY i Toronto:)

Deleted User 1499

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Deleted User 1499 » pt lis 09, 2018 10:34 pm

Jak byście coś organizowali to ja się pisze.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Bon Dzosef » pt lis 09, 2018 10:55 pm

Toronto, Nowy Jork bez problemu poniżej 1000zl można obrócić z Niemiec lub UK. Najbardziej mnie kusi RIO, choć już widziałem tam Maiden 2 razy, wiec zobaczymy. Dla mnie pewniaki LA, LV, NY i Toronto:)
Dawaj mi znać jak trafisz poniżej 1200 na te daty ok? Do Toronto
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Metalophil » sob lis 10, 2018 12:43 am

Czyli album nie wcześniej niż w 2020, a wtedy Nicko będzie miał 68 lat...dojadą z trasą koncertową do końca kariery wtedy. Chyba że jest brana pod uwagę zmiana perkusisty. Bo w granie heavy metalu po 70-tce nie wierzę...

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: RALF » sob lis 10, 2018 12:05 pm

Opcjonalnie mogą zamiast no. FTGGOG zagrać Powerslave, fani w USA byliby zachwyceni. Mnie nie zdziwi, jeśli na 2020 zapowiedzą... np. 25 koncertów w Europie jako trzecią część LotB Tour, analogicznie, jak to było z historyczną trasą ME 2012 - 14. Ludzie i tak przychodzą na IM ze względu na ich chwalebne osiągnięcia z lat '80tych. Bądźmy szczerzy - tak jest. Mogliby wówczas znów wrócić do Polski, np. na dwa koncerty w nowiutkiej hali w Gliwicach, spokojnie wyprzedadzą ten obiekt. Co dalej? W 2021 Nicko będzie miał 69 lat - jak na heavymetalowego drummera, to jest max, jeśli nie chce jechać całą trasę na środkach przeciwbólowych, choć być może tak jest już nawet teraz. Nicko dawał do zrozumienia, iż jego lata w zespole są policzone. Albo zagrają z nim ostatnią trasę już z nową płytą, albo zdecydują się na zmianę muzyka i kontynuację koncertowania. Raczej zakładałbym tę druga opcję, Harris, Dickinson i Smith będą to chcieli robić dalej, to jest ich życie a Iron Maiden to jednak marka, która zapewnia im dostatnie egzystowanie.

Według "Pollstaru" w ciągu ostatnich 36 miesięcy zagrali 120 koncertów indywidualnych (w kontekście określonych miast kolejne występy liczone są jako pojedyncze) zarabiając netto 1,175,000 USD, przy 16,711 widzów na każdej sztuce średnio. To daje ponad 2 mln widzów (nie licząc dodatkowych uczestników, pul specjalnych, gości itd) przy całkowitym dochodzie ponad 141 mln USD. Zakładając, iż w 2019 roku koncerty sprzedadzą się bardzo dobrze, kwota ta wzrośnie o kolejne kilkadziesiąt milionów USD. Nie liczę już frekwencji na festiwalach, których headlinerami byli w okresie 2016 - 2019, w sumie 24 imprezy dużego formatu, które spokojnie obejrzało łącznie ponad milion osób. N"ie da się ukryć, tak dobrze nie zarabiali jeszcze nigdy. Jasne, że GNR, Meta, AC/DC zarabiają więcej (2 - 3 razy), jednak to zdecydowanie bardziej popularna odmiana ciężkiego grania (momentami wręcz radiowa) co zapewnia im zainteresowanie ze strony szerszego audytorium, przeciętnie dużo droższe są również bilety na tych artystów. Iron Maiden spośród grup "swojego pokolenia" (lata '70te) w metalu stoją zdecydowanie najlepiej, jednocześnie nie idąc na żadne kompromisy, nie schodząc z raz obranej ścieżki przed ponad 40 - laty. Cieszmy się póki grają.

Proponowałbym poczekać jeszcze ze dwa tygodnie, można zakładać, iż na pewno kilka sztuk dołożą do rozpiski. Ja celuję w RiR, pewnie sprzeda się na dniach. Przy okazji - Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie!
Ostatnio zmieniony sob lis 10, 2018 1:08 pm przez RALF, łącznie zmieniany 1 raz.

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Zakkahletz » sob lis 10, 2018 12:22 pm

Pozdro, RALF, dobrze, żeś znowu się uaktywnił. :)

Deleted User 5800

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Deleted User 5800 » sob lis 10, 2018 12:22 pm

Szkoda, że już nie będzie Europy :( Ostatnio mam pecha do koncertów, na których mocno mi zależy. Praktycznie zawsze wypadają w dzień, w który koniecznie muszę pracować...

No, ale nie wiem czy zwróciliście uwagę (pewnie tak), ale skoro grają na Rock in Rio to niezależnie od tego czy wyjdzie DVD czy nie to i tak będzie ładny bootleg z kilku kamer :) RiR 2013 miał już niezłą jakość, więc teraz powinno być podobnie :pijak:

Oby tylko nie wywalili z setu perełek w rodzaju Ikara 8)

ChildOfTheDamned
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 21
Rejestracja: ndz lip 29, 2018 7:06 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: ChildOfTheDamned » sob lis 10, 2018 1:34 pm


Oby tylko nie wywalili z setu perełek w rodzaju Ikara 8)
Ikara raczej zostawią, Bruce za dobrze bawi się swoimi miotaczami ognia :D

Awatar użytkownika
wydra77
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2192
Rejestracja: pn sie 15, 2011 8:43 pm
Skąd: Maidenland

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: wydra77 » sob lis 10, 2018 3:08 pm

Jak byście coś organizowali to ja się pisze.
Spartan już szykuje busy ;)

Awatar użytkownika
wydra77
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2192
Rejestracja: pn sie 15, 2011 8:43 pm
Skąd: Maidenland

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: wydra77 » sob lis 10, 2018 3:09 pm

Toronto, Nowy Jork bez problemu poniżej 1000zl można obrócić z Niemiec lub UK. Najbardziej mnie kusi RIO, choć już widziałem tam Maiden 2 razy, wiec zobaczymy. Dla mnie pewniaki LA, LV, NY i Toronto:)
Poniżej tysiaka chyba w jedna stronę.

Dla mnie cała trasa to pewniak. Biorę dziekankę :lol:

Awatar użytkownika
wydra77
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2192
Rejestracja: pn sie 15, 2011 8:43 pm
Skąd: Maidenland

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: wydra77 » sob lis 10, 2018 3:15 pm

Szkoda, że już nie będzie Europy :( Ostatnio mam pecha do koncertów, na których mocno mi zależy. Praktycznie zawsze wypadają w dzień, w który koniecznie muszę pracować...

No, ale nie wiem czy zwróciliście uwagę (pewnie tak), ale skoro grają na Rock in Rio to niezależnie od tego czy wyjdzie DVD czy nie to i tak będzie ładny bootleg z kilku kamer :) RiR 2013 miał już niezłą jakość, więc teraz powinno być podobnie :pijak:

Oby tylko nie wywalili z setu perełek w rodzaju Ikara 8)
Ikara nie wywala bo jest na nowym plakacie.
Rio pewnie będzie na żywo o 5 rano.
A nad Europą nie ma co płakać bo pewnie znowu byłbyś w pracy ;)

Deleted User 5800

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Deleted User 5800 » sob lis 10, 2018 3:23 pm

A nad Europą nie ma co płakać bo pewnie znowu byłbyś w pracy ;)
Akurat na zobaczenie ponownie Ironów to mam taką ochotę, że jestem gotów dowalić urlop na żądanie w najgorszym choćby momencie :D Z tym, że na wyskok do USA to jeden dzień nie wystarczy :wink:

Przegapiłem milion koncertów IM. Słucham ich mniej więcej od takiego czasu, że pierwsza trasa, na którą się wybierałem to rok 2008 i potem z samej Polski dałem radę przegapić 2008, 2011, 2016, 2018... Cienko. No, a jakichś kapel, które mógłbym sobie bez cienia żalu darować to w tym czasie widziałem mnóstwo. Takie życie :wink:

Co do tych witraży to rzeczywiście raczej potwierdzają, że Ikar zostaje. I pięknie. Chociaż transmisję z Rio sobie zobaczę :)

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 570
Rejestracja: sob mar 18, 2006 10:15 am
Skąd: Z daleka

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: HAMMERS » sob lis 10, 2018 3:34 pm

Toronto, Nowy Jork bez problemu poniżej 1000zl można obrócić z Niemiec lub UK. Najbardziej mnie kusi RIO, choć już widziałem tam Maiden 2 razy, wiec zobaczymy. Dla mnie pewniaki LA, LV, NY i Toronto:)
Poniżej tysiaka chyba w jedna stronę.

Dla mnie cała trasa to pewniak. Biorę dziekankę :lol:
W 2 strony masa takich ofert szczególnie do NYC🙅‍♂️

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Michał » sob lis 10, 2018 4:21 pm

Toronto, Nowy Jork bez problemu poniżej 1000zl można obrócić z Niemiec lub UK. Najbardziej mnie kusi RIO, choć już widziałem tam Maiden 2 razy, wiec zobaczymy. Dla mnie pewniaki LA, LV, NY i Toronto:)
Poniżej tysiaka chyba w jedna stronę.

Dla mnie cała trasa to pewniak. Biorę dziekankę :lol:
W 2 strony masa takich ofert szczególnie do NYC🙅‍♂️
w 2 strony do NY za mniej niż 1k? :o
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Awatar użytkownika
HAMMERS
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 570
Rejestracja: sob mar 18, 2006 10:15 am
Skąd: Z daleka

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: HAMMERS » sob lis 10, 2018 4:37 pm

TAK! Nie rozumiem Waszego zdziwienia:)

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Bon Dzosef » sob lis 10, 2018 4:40 pm

Ale jesteś pewien, że w sezonie wakacyjnym też? ;)
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość