O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Wszystko na temat nowej płyty.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Budziol » śr wrz 01, 2021 11:10 pm

Caly współczesny rock-metal to ctrl c/ctrl v
Grunt to zeby wiedzieć co wyciąć i gdzie wkleić ;)

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6532
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Pierre Dolinski » śr wrz 01, 2021 11:14 pm

Ale tylko Harris nie rozumie szlachetnej zasady umiaru: murzyn kochać - murzyn skrócić.
nie będę bił się z gównem

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12066
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: gumbyy » śr wrz 01, 2021 11:18 pm

Caly współczesny rock-metal to ctrl c/ctrl v
Grunt to zeby wiedzieć co wyciąć i gdzie wkleić ;)
No nie...można grać w swoim stylu (np. Judas Priest, czy Accept), a można rżnąć autoplagiaty na całego.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9519
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Schizoid » czw wrz 02, 2021 8:09 pm

Przy okrążeniu numer 3 zaczynają mnie irytować partie Dickinsona. Miejscami jest bardzo dobrze i wzorcowo, ale bywają momenty, w których łapię się za głowę. Czasami brzmi zwyczajnie staro, czasami pieje. Ja takie rzeczy toleruję, bo gość ma już swoje lata i jest po chorobie, ale litości, wszystkie tego typu mankamenty da się zakryć na etapie mixów. Można na przykład dołożyć jakąś dodatkową ścieżkę wokalu (King Diamond się kłania). Birch by czegoś takiego nie przepuścił. Ale tak to jest, jak za konsoletą siedzi kumpel, a nie profesjonalista.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

CzytojestNoweIM?
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 143
Rejestracja: wt sie 24, 2021 2:39 pm

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: CzytojestNoweIM? » czw wrz 02, 2021 8:11 pm

Ktoś kto krytykuje nawet używając wulgaryzmów tego wysrywu Harrisa nie jest malkontentem tylko normalnym człowiekiem i uczciwym fanem zespołu. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Zespół miał 6 lat, wspaniałe warunki finansowo-techniczne. Mogli zrobić dosłownie wszystko przez ten czas. Nagrali w 2019 jakieś zlepki kawałków, potem Smallwood powiedział, że mają być gotowe utwory i na siłę to doklejali. Mają w dupie fanów i to słychać w każdej nucie tego albumu. Gdy zaczynałem słuchać IM ich dyska kończyła się na BNW, gdy ich pokochałem to na Dance of Death. Potem było coraz gorzej, ale dziś nie boję się powiedzieć tych słów: To jest koniec Iron Maiden. No nic, zostają inne zespoły.

Deleted User 2259

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Deleted User 2259 » czw wrz 02, 2021 8:13 pm

Ja jestem po 5 odsłuchach. Jutro max 3 i kończę przygodę z tym albumem. Gitarzyści bardzo słabo. Reszta na plus.

Awatar użytkownika
sutek
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 68
Rejestracja: czw gru 19, 2013 10:54 pm
Skąd: Wrocław

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: sutek » czw wrz 02, 2021 8:35 pm

Nie sądziłem, że tu trafię, ale większość materiału na tej płycie to jakieś starcze granie z przerwą na biovital. Płyta kompletnie bez życia, bez werwy, z małymi wyjątkami. Chyba pierwsza płyta Iron Maiden, która mi się nie podoba.

Deleted User 357

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Deleted User 357 » czw wrz 02, 2021 8:40 pm

Ktoś kto krytykuje nawet używając wulgaryzmów tego wysrywu Harrisa nie jest malkontentem tylko normalnym człowiekiem i uczciwym fanem zespołu. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Zespół miał 6 lat, wspaniałe warunki finansowo-techniczne. Mogli zrobić dosłownie wszystko przez ten czas. Nagrali w 2019 jakieś zlepki kawałków, potem Smallwood powiedział, że mają być gotowe utwory i na siłę to doklejali. Mają w dupie fanów i to słychać w każdej nucie tego albumu. Gdy zaczynałem słuchać IM ich dyska kończyła się na BNW, gdy ich pokochałem to na Dance of Death. Potem było coraz gorzej, ale dziś nie boję się powiedzieć tych słów: To jest koniec Iron Maiden. No nic, zostają inne zespoły

Cześć Nomad, widzę że się obraziłeś na IM tym razem :)

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3696
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Geri666 » czw wrz 02, 2021 8:59 pm

Ktoś kto krytykuje nawet używając wulgaryzmów tego wysrywu Harrisa nie jest malkontentem tylko normalnym człowiekiem i uczciwym fanem zespołu. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Zespół miał 6 lat, wspaniałe warunki finansowo-techniczne. Mogli zrobić dosłownie wszystko przez ten czas. Nagrali w 2019 jakieś zlepki kawałków, potem Smallwood powiedział, że mają być gotowe utwory i na siłę to doklejali. Mają w dupie fanów i to słychać w każdej nucie tego albumu. Gdy zaczynałem słuchać IM ich dyska kończyła się na BNW, gdy ich pokochałem to na Dance of Death. Potem było coraz gorzej, ale dziś nie boję się powiedzieć tych słów: To jest koniec Iron Maiden. No nic, zostają inne zespoły.
Nomad, Ty ten koniec to już w 2006 roku wieszczyłeś. Co każdą płytę będziesz tu wracał?

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9519
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Schizoid » czw wrz 02, 2021 9:00 pm

O ironio, IMO 2021 to najlepszy rok dla Maiden od 2006 :mryellow:
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Dejavu » czw wrz 02, 2021 9:02 pm

Ktoś kto krytykuje nawet używając wulgaryzmów tego wysrywu Harrisa nie jest malkontentem tylko normalnym człowiekiem i uczciwym fanem zespołu. Nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Zespół miał 6 lat, wspaniałe warunki finansowo-techniczne. Mogli zrobić dosłownie wszystko przez ten czas. Nagrali w 2019 jakieś zlepki kawałków, potem Smallwood powiedział, że mają być gotowe utwory i na siłę to doklejali. Mają w dupie fanów i to słychać w każdej nucie tego albumu. Gdy zaczynałem słuchać IM ich dyska kończyła się na BNW, gdy ich pokochałem to na Dance of Death. Potem było coraz gorzej, ale dziś nie boję się powiedzieć tych słów: To jest koniec Iron Maiden. No nic, zostają inne zespoły.
Nomad, Ty ten koniec to już w 2006 roku wieszczyłeś. Co każdą płytę będziesz tu wracał?
Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów :( :(

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: sajki » czw wrz 02, 2021 9:03 pm

Nomad ma tak charakterystyczny styl pisania, że nie da się go pomylić z nikim innym. To nie on.

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Dejavu » czw wrz 02, 2021 9:04 pm

Nomad ma tak charakterystyczny styl pisania, że nie da się go pomylić z nikim innym. To nie on.
Ja myślę, że to Nomad jednak, Nomad, to Ty? :)

Deleted User 2259

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Deleted User 2259 » czw wrz 02, 2021 9:06 pm

Ja też myś)lę, że to on

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3696
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Geri666 » czw wrz 02, 2021 9:09 pm

jak tam Nomad, założyłeś już bar fanatyków Iron Maiden we Wrocławiu, który jest hobby i nie przynosi zysku? xd

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12066
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: gumbyy » czw wrz 02, 2021 9:14 pm

jak tam Nomad, założyłeś już bar fanatyków Iron Maiden we Wrocławiu, który jest hobby i nie przynosi zysku? xd
Chyba nie, bo nie było żadnych manifestacji/przemarszów fanów IM na mieście :lol:
www.MetalSide.pl

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Zakkahletz » czw wrz 02, 2021 9:16 pm

Nomad to ja, przez lata głęboko zakonspirowany, ale odkąd pod nickiem mam #Nomad, zacząłem odczuwać przemożny imperatyw, żeby zrobić coming out i właśnie go robię, ja to Nomad. :B

Awatar użytkownika
gumbyy
ZASŁUŻONY SANATORIANIN
Posty: 12066
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: gumbyy » czw wrz 02, 2021 9:17 pm

Nomad to ja, przez lata głęboko zakonspirowany, ale odkąd pod nickiem mam #Nomad, zacząłem odczuwać przemożny imperatyw, żeby zrobić coming out i właśnie go robię, ja to Nomad. :B
Dobra próba panie J., ale nie łykam tego ;) ;) ;)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Cold
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4523
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: Cold » czw wrz 02, 2021 9:18 pm

Tak sobie czytam od przedwczoraj ten Wasz malkontencki wątek i się zastanawiam. Czy faktycznie jest aż tak źle? Żeby twierdzić, że to koniec IM? Żeby się odwracać od zespołu? Single przecież były niezłe.

Ja - po staroświecku - czekam na jutrzejszą premierę. Zasiadam wygodnie jutro wieczorem, w weekend dalej dozuję "Senjutsu" w całości. I mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu nie zamienię się w smerfa Marudę :D

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: O nowym albumie i singlu - dla malkontentów

Postautor: sajki » czw wrz 02, 2021 9:22 pm

Tak, single były niezłe. I to zdecydowanie najlepsze utwory na płycie. Resztę sobie dopowiedz.


Wróć do „Senjutsu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość