Setlista Maiden England World Tour 2014

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9525
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Budziol » sob mar 01, 2014 6:19 pm

nie dostaniesz bana bo w sumie dobrze prawisz (choć dość ekstremalnie podchodzisz do sprawy, bo nawet swoich idoli można krytykować) :pijak:
Ja zawsze twierdzę, że pójdę na ich koncert nawet jak 12x zagrają FOTD a na bisy 3x SANCTUARY, a tylko ubolewam, że np. grając trasę MAIDEN ENGLAND, mając mega okazję do zagrania szlagierów z tych czasów grają z dupy AFTSS i tylko tyle. Cieszę się jak dziecko na każdy ich gig i niecierpliwie odliczam dni :)

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: VeeKing » sob mar 01, 2014 8:17 pm

ja jedynie czego nie lubie to ciągnięcia przez zespoły tras przez kilka lat... po co to komu??? a jeżeli już to powinni podzielić np. jeden rok tylko obie Ameryki, nastepny tylko Europa (zdaje sobie sprawe, ze w rok by nie zalatwili wszystkich panstw dlatego w nastepnym roku powinni grac tylko w panstwach, w ktorych nie byli, Oceania, itp. :)

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Dejavu » sob mar 01, 2014 9:15 pm

Skoro ludzie przychodzą, to najwidoczniej po coś to komuś jednak jest :) Ja na przykład się cieszę, że nie grają wg tego jak Ty to widzisz, bo wtedy nie przyjechaliby do Polski po niecałym roku od poprzedniego koncertu - a ich przyjazd do Polski, już bez względu na set, jest tym, co mnie interesuje najbardziej :)

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14779
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: LukaSieka » sob mar 01, 2014 9:39 pm

Co do utworów granych na koncercie to chciałbym żeby trafił jakiś utwór z trasy early days, choćby Another Life, Remember Tomorrow czy Prowler. W końcu to ma być best of z ostatnich tras wspominkowych, więc czemu by nie?
No i będą z Early Days, tyle, że będą to "The Number Of The Beast", "Run To The Hills", "Hallowed Be Thy Name" i "Iron Maiden" :mryellow:

Ja po ostatnim koncercie w 2013 mam bardzo duży niedosyt, bo tak jak ktoś wspomniał wyżej jest okazja ku temu, żeby zagrać kilka perełek z tamtego okresu, a ci grają w kółko to samo :sad: idąc tym samym na łatwiznę, po najmniejszej linii oporu. No bo, po co tak na prawdę się na nowo uczyć jakiś innych starych kawałków....
Na koncert do Poznania się wybiorę, ale tak już troszeczkę na zasadzie sentymentu, a wolałbym trochę bardziej się tym podniecać. Tak jak w przypadku pierwszego mojego koncertu Iron Maiden, kiedy wszystko było nowe, pierwsze, inne. Mając gdzieś z tyłu głowy świadomość tego, że znowu któryś tam raz z rzędu zobaczę co najmniej 8 tych samych utworów troszeczkę się dołuje :sad:
Nie powiem, bo miło było zobaczyć na żywo "Seventh Son Of A Seventh Son" czy "The Prisoner" ale na pewno milej byłoby gdyby Iron Maiden czymś więcej zaskoczyło, nie tylko jednym czy dwoma numerami.
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.

Awatar użytkownika
Adrian S.O.S.
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5924
Rejestracja: ndz lut 09, 2014 3:11 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Adrian S.O.S. » sob mar 01, 2014 9:55 pm

No właśnie akurat ja mam podobnie. Ale nie podejrzewa, zeby Harris z ekipą zmienili już kiedykolwiek taktyke. Oni to już raczej wychodzą z załozenia, że zaprezentują po raz setny przed polską publicznoscią Hallowed Be Thy Name i Fear Of The Dark, wiedząc, że na pewno pod sceną dzieciory bedą piszczały z radości. Dziwi mnie to troche, bo to przecież zespół metalowy, a nie jakiś sir Elton John.

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: VeeKing » sob mar 01, 2014 10:18 pm

a nie jakiś sir Elton John.
troche pudło z porównaniem.... :roll:

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7296
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: widman » sob mar 01, 2014 10:23 pm

Chciałem tylko zwrócić uwagę że jak ktoś jest fanem "CZEGOŚ" to na "TO" nie sra i nie krytykuje bo jeśli to robi to znaczy że PIZDĄ jest a nie FANEM!!! Dziękuję
Jestem fanem ale nie będę ślepy na wszystko co podtyka mi kapela. Nie jestem frajerem. Nie kupię kolejnego En Vivo, nie kupię kretyńskich koszulek z koncertu gdzie z przodu Tailgunner a z tylu eddie na koniu i podpisane Maiden England. Widać nie odróżniasz wymiany szczerych poglądów od kretyńskiego fanatyzmu. Ale czego się spodziewać po dzieciokach "wychowanych" na Flight 666. Weź się ogarnij bo kupa śmiechu z tej wypowiedzi.

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7296
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: widman » sob mar 01, 2014 10:24 pm

a nie jakiś sir Elton John.
troche pudło z porównaniem.... :roll:
Właśnie dobre porównanie :) ELTRON DŻON

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: DARTH » sob mar 01, 2014 10:45 pm

Ale czego się spodziewać po dzieciokach "wychowanych" na Flight 666.
buhahahahahahahahaha :D Rozjebałeś mnie na łopaty koleś tym tekstem buhahahahahaha !!!!!!!!!!!!!! Spoko , jasne wychowałem się na Flight 666 ;) Smacznego!!!!

Awatar użytkownika
widman
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 7296
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 7:52 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: widman » sob mar 01, 2014 11:18 pm

Ale czego się spodziewać po dzieciokach "wychowanych" na Flight 666.
buhahahahahahahahaha :D Rozjebałeś mnie na łopaty koleś tym tekstem buhahahahahaha !!!!!!!!!!!!!! Spoko , jasne wychowałem się na Flight 666 ;) Smacznego!!!!
to w takim razie 1-1 bo Ty rozje.. mnie nie mniej swoim, see ya!

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Dejavu » sob mar 01, 2014 11:20 pm

Nawet gdyby wychował się na Flight 666 to a) nie wiem dlaczego miałoby to czynić go gorszym fanem od Ciebie i b) jaki to ma związek z setlistą tegorocznej trasy, a taki jest temat tego wątku... :roll:

Deleted User 2259

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Deleted User 2259 » sob mar 01, 2014 11:23 pm

Ale patologia na tym forum ;-)

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: VeeKing » sob mar 01, 2014 11:52 pm

Nie kupię kolejnego En Vivo, nie kupię kretyńskich koszulek z koncertu gdzie z przodu Tailgunner a z tylu eddie na koniu i podpisane Maiden England.
nie kupuj :roll:

Odyseusz
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 309
Rejestracja: pn lis 04, 2013 1:00 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Odyseusz » ndz mar 02, 2014 2:22 am

Tak naprawdę to Ci co teraz narzekają na set to najwięksi fanatycy, którzy stoją za zespołem murem od wielu lat i wydają na zespół największe pieniądze. Natomiast Ci, którzy podchodzą do tego na zasadzie, Run to the Hills ? ekstra, Fear of the Dark ? super, to z reguły osoby, które pojadą na jeden koncert jeśli odbędzie się w ich mieście po to by "zobaczyć Eddiego"

a Darth w swojej wypowiedzi też ma swoje racje i chętnie bym mu udowodnił przy piwie, wódce czy czym tam, że ja jednak fanem jestem ;)

Lukasieka- akurat jakby zagrali Powerslave to by było mega- genialnie, najlepiej zamiast Two Minutes to Midnight, no i tego Running Free mogliby zrezygnować, Run to the Hills oczywiście też, te utwory służą tylko temu by zespół się wyluzował a ludzie pokrzyczeli, klasyki ale wolę klasyki innego typu ;)

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: DARTH » ndz mar 02, 2014 10:45 am

Darth w swojej wypowiedzi też ma swoje racje i chętnie bym mu udowodnił przy piwie, wódce czy czym tam, że ja jednak fanem jestem ;)
Bardzo chętnie :) W Poznaniu będzie okazja! Zapraszam! I jadę tam 500 km w jedną stronę nie tylko po to żeby zobaczyć Ediego :pijak:

Odyseusz
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 309
Rejestracja: pn lis 04, 2013 1:00 pm

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Odyseusz » ndz mar 02, 2014 1:05 pm

O ile nasi cudowni organizatorzy nie wpadną na taki pomysł jak w Chorzowie 2005 czy Warszawie 2008 gdzie o piwku można było zapomnieć. W Czechach to takiego organizatora by wynieśli na taczkach ;)

W sumie fajna rzecz to byłby taki zlot przed koncertem ;)

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: DARTH » ndz mar 02, 2014 1:36 pm

W Łodzi pod Atlasem były przecież stoiska Carlsberga i to w bardzo przyzwoitej cenie :mryellow: Podejrzewam że w Poznaniu inaczej nie będzie ;)

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3454
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Emilio » ndz mar 02, 2014 2:10 pm

Chciałem tylko zwrócić uwagę że jak ktoś jest fanem "CZEGOŚ" to na "TO" nie sra i nie krytykuje bo jeśli to robi to znaczy że PIZDĄ jest a nie FANEM!!!
A jeśli łyka nawet najgorszy syf bez popity tylko dlatego, że sygnuje to IM to jak takiego kogoś nazwać?

Jestem fanem Maiden ale to nie znaczy, ze mam stawać na baczność jak tylko widzę ich logo czy klaskać uszami na sam dźwięk ich muzyki. Rozdałem prawie wszystkie płyty Maiden znajomym bo stwierdziłem, ze ich nie potrzebuje, ale i tak uważam się za ich fana. Weźcie na luz...
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: DARTH » ndz mar 02, 2014 5:39 pm

A jeśli łyka nawet najgorszy syf bez popity tylko dlatego, że sygnuje to IM to jak takiego kogoś nazwać?
Może dla Ciebie syf a dla innych nie. Skoro ktoś uważa że syf to chyba jednak fanem nie jest skoro setki tysięcy innych to akceptuje i kocha ...
Rozdałem prawie wszystkie płyty Maiden znajomym bo stwierdziłem, ze ich nie potrzebuje
Bardzo ciekawy sposób bycia fanem, chyba zrobię to samo! Będę cool fanem ;)
Weźcie na luz...
Jestem kurewsko wyluzowany i generalnie zdanie innych mnie wali :) W ostatnich dniach przekonałem się tylko że najwyższy czas przestać się identyfikować z tym forum :D Tak samo warny i ostrzeżenia nie robią na mnie wrażenia ....

Na koniec powiem tylko że zespół muzyczny to nie drużyna piłkarska na którą się napierdala po olanym i przegranym meczu. Tworzą to co uważają za stosowne i robią muzykę i widowiska tak jak im to pasuje i jak oni to widzą a jak komuś się to podoba i to akceptuje to się pewnie cieszą że kogoś tym zainteresowali i takich są setki tysięcy a jak ktoś ma odmienne zdanie to może sobie wyp.... wyjść na spacer i pobiegać :lol: Przeglądam dość regularnie kilka anglojęzycznych europejskich for fanowskich IM i nigdzie nie spotkałem takiego gówna jak tu no ale oni pewnie nie są prawdziwymi fanami skoro nie plują jadem :D !!! Tutaj jest ciągłe udowadnianie sobie jedni przed drugimi kto jest większym znawcą, przy tym szydzenie z innych i poniżanie ich. Ciągłe wojenki podchody i generalnie brak jakiegokolwiek zdrowego rozsądku i buractwo. Kultura na poziomie poniżej końskiej cytryny i krytykanctwo (nie mylić z konstruktywną krytyka). Takie typowo polskie cechy kozackich internautów zza klawiatury. Ostatnie moje posty nawet już zaczęły osiągać podobny poziom bo wkurw maksymalny zaczynam łapać na niektórych tutaj !!! Żegnam !!!

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3454
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Setlista Maiden England World Tour 2014

Postautor: Emilio » ndz mar 02, 2014 8:41 pm

Skoro ktoś uważa że syf to chyba jednak fanem nie jest skoro setki tysięcy innych to akceptuje i kocha ...
Miliony mogą akceptować i nic mnie to nie obchodzi. Skoro uważam np, że jakaś konkretna płyta Maiden to syf to milion innych osób, które twierdza, że jest wspaniała, nie przekona mnie do jej polubienia. Jestem krytycznym fanem, tacy też istnieją.
Bardzo ciekawy sposób bycia fanem
To żadne sposób, przestałem po prostu słuchać muzyki z kompaktów, więc po co mi one? Żeby kurz zbierały? Komuś innemu się przydadzą, więc je oddałem.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość