Akcja koncertowa

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Akcja koncertowa

Postautor: vyrus » śr maja 29, 2013 5:22 pm

Mogliby się nie zorientować...
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Brooce
-#Invader
-#Invader
Posty: 228
Rejestracja: pt gru 21, 2012 10:00 pm
Skąd: Północ /reszta kraju

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Brooce » śr maja 29, 2013 6:51 pm

Z tym skandowaniem Infinite Dreams to może nie taki głupi pomysł, niech usłyszą wolę ludu... ;)

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2566
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Akcja koncertowa

Postautor: remi » śr maja 29, 2013 7:23 pm

Już lepiej ten marsz. Tylko skąd dokąd.

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Akcja koncertowa

Postautor: vyrus » śr maja 29, 2013 7:26 pm

Zamiast skandować na koncertach i pokazywać jaka wieś jest w Polsce lepiej już zrobić akcję która mogłaby przynieść wymierny skutek i to na lata. Trzeba ich jakoś zagnać do roboty bo mimo że dostają niezły hajs za koncerty, nie mają chęci grania starych kawałków. Otóż, co Wy na to żeby zrobić pod patronatem Sanktuarium petycję w następującej sprawie. Część setu w wymiarze x (choćby tylko 3) kawałków mają prawo wybrać fani poprzez głosowanie na oficjalnej witrynie IM, ewentualnie tylko członkowie oficjalnego fanklubu. Warunkiem znalezienia się utworu na liście wyborczej może być czas jaki upłynął od momentu kiedy był ostatnio grany np. 10 lat. Napisać to porządnie a później rozesłać na bardziej poczytne portale związane z IM, oczywiście nie tylko polskie. Następnie należałoby zadbać o to, żeby sprawa trafiła do Harrisa. Woli fanów wyrażonej w ten sposób zespół nie mógłby chyba zignorować? Na tej trasie i tak już nic nie zrobią ale byłaby jakaś szansa na przyszłość.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Frost No
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 136
Rejestracja: czw sty 03, 2013 9:17 am

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Frost No » śr maja 29, 2013 8:43 pm

Koncert nie ma nic wspolnego z kibicowskim ultras kto chce zabierze flage kto chce podrze jape inny przemacha glowa caly gig i tak byc powinno . Co do set listy to nie jest koncert zyczen kapela ustala sama set liste czy komus sie to podoba czy nie . Jak na gosci grubo po piecdziesiatce i tak wielki szacun za afraid , phantom , seventh czy aces . Miejcie swiadomosc ze to jedna z ostatnich tras i podziw za wytrwalosc . Hajsu to oni maja pod dostatkiem juz od wielu lat to nie lady pank .

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Emilio » śr maja 29, 2013 9:02 pm

Jak na gosci grubo po piecdziesiatce i tak wielki szacun za afraid , phantom , seventh czy aces
Znam starszych wykonawców, którzy zmieniają set co koncert ;-)
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Akcja koncertowa

Postautor: RALF » śr maja 29, 2013 9:04 pm

Ironi nigdy nie byli skorzy do zbytnich eksperymentów z setem... jak Pink Floyd(...)

kasiakaz
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 01, 2013 11:56 pm
Skąd: Wrocław

Re: Akcja koncertowa

Postautor: kasiakaz » ndz cze 02, 2013 12:00 am

To co w końcu robimy???

Awatar użytkownika
Lando
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2850
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:44 am
Skąd: Łódź

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Lando » ndz cze 02, 2013 9:44 am

Pijemy Troopera w Eclipse :)
Night Mistress Fan Club Łódź

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Akcja koncertowa

Postautor: WICKER MAN » ndz cze 02, 2013 1:28 pm

Z tego co rozumiem to stanęło na marszu przez Łódź i rozumiem, że to nadal aktualne.

A czy w Gdańsku też zorganizujemy podobne przejście fanów np. z Klubu Studenckiego Ygrek pod Ergo Arenę? @Jack - czy to spory dystans do pokonania i dałoby się to zorganizować logistycznie?

Trzeba by jeszcze włączyć jakieś media w informowanie o akcji. Ktoś ma jakieś pomysły? Dziennik Łódzki i Dziennik Bałtycki? Lokalne radiostacje? No i oczywiście eventy na Fejsie... :cool:

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Budziol » ndz cze 02, 2013 2:47 pm

Wy na poważnie o tym? ;)
z Eclipse do Atlas? :)

Brooce
-#Invader
-#Invader
Posty: 228
Rejestracja: pt gru 21, 2012 10:00 pm
Skąd: Północ /reszta kraju

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Brooce » ndz cze 02, 2013 4:21 pm

<moja_opinia> Takie marsze kojarzą mi się od razu młodzieżą wszechpolską, PiSem itp, na prawdę nie chciałbym w czymś takim uczestniczyć. Marsz na cześć zespołu, koncertu? To jakieś wydarzenie historyczne czy czujemy się dyskryminowani? Jakoś tego nie widzę... </moja_opinia>

kasiakaz
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 01, 2013 11:56 pm
Skąd: Wrocław

Re: Akcja koncertowa

Postautor: kasiakaz » ndz cze 02, 2013 4:55 pm

Czytałam wszystkie posty i stwierdziłam, że zrobienie flagi jest obowiązkowe. https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2217_n.jpg to jest mój projekt fan-klubowej flagi. Co o niej sądzicie?? Oczywiście na mapie będą zaznaczona Łódź i Gdańsk. Mam taką zrobić, czy ktoś już jakąś robi?? :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Akcja koncertowa

Postautor: VeeKing » ndz cze 02, 2013 5:25 pm

z całym szacunkiem ale lipny ten projekt :) wydra77 ma bardzo fajną flagę MAIDEN POLAND

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Budziol » ndz cze 02, 2013 7:27 pm

projekt średni ;) flagi będą i to nie jedna, także SANKTUARYJNĄ, ale nikt nikomu nie broni robić kolejnych ;)

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1563
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Akcja koncertowa

Postautor: beaviso » pn cze 03, 2013 2:37 am

A czy w Gdańsku też zorganizujemy podobne przejście fanów np. z Klubu Studenckiego Ygrek pod Ergo Arenę? @Jack - czy to spory dystans do pokonania i dałoby się to zorganizować logistycznie?
Około 5.5 - 6.0 kilometrów. Oczywiście tylko chodnikami i ze 20 przejść dla pieszych do pokonania. IMHO zupełnie bez sensu.

Jeśli mam cokolwiek doradzić, to opcja #1 - zajechać SKM do stacji Sopot, dostać się na Monciak, zbiórka przy kościele (tzw. "rakiecie"). Monciak to typowy deptak, jak to w lipcu codziennie zapełniony, i przejść się z góry na dół z fasonem, spychając turystów pod ściany budynków z obu stron, aż im klapki z nóg pospadają :P A ciąg dalszy od wejścia na molo promenadą nadmorską na wysokość Ergo Areny (lub kawałek wcześniej - ulicy Polnej, którą wiedzie najlepsze dojście do areny).

Odcinek Monciak-Promenada (dojście na wys. Polnej) to ok. 1600 metrów. Publiczność gwarantowana. Szlak wyłącznie pieszy, bardzo ładny, w lipcu pełno turystów.

Jako gdańszczanin mówię Wam - potraktujcie ten koncert jako mający miejsce w Sopocie. Centrum Gdańska jest daleko od miejsca koncertu.

Dla upartych na Gdańsk jest opcja #2 - marsz promenadą nadmorską od strony Gdańska (żeby się zbytnio nie nachodzić proponuję start w parku w Jelitkowie, w którego pobliże można dojechać tramwajem 6 i 8 ). Długość tej trasy do zejścia z promenady w kieruku Polnej to ok. 1500 m. Spotkanie obu grup nastąpi przy zejściu z promenady w Polną.

Grupa "Ygrek" może dojechać bezpośrednio z okolic klubu tramwajem nr 6 w ok. 15 minut do pętli Jelitkowo, a tam z parku zacząć marsz na spotkanie grupy startującej z góry Monciaka w Sopocie. Wyruszenie o tej samej godzinie, obie grupy spotkają się po ok. 25 minutach.

M.

P.S. I słuchajcie pomysłów Beaviso - w końcu to ja prowadziłem w 2005 zaspaną grupę spod T-Mobile Areny na praską starówkę :D

Shaggy
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 30
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 12:17 pm
Skąd: Gliwice

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Shaggy » pn cze 03, 2013 11:33 am

Dla mnie osobiscie pochodz to bezsens, nie bede w tym uczestniczyl na bank! To jest dobre jak chodzimy na mecze, ale nie na koncert gdzie lud przyjezdza z calej polski, wiec juz to widze jak sie bedzie komus chcialo zebrac w jednym miejscu zeby sie przejssc i cos zademonstrowac -.- ...

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Akcja koncertowa

Postautor: VeeKing » pn cze 03, 2013 11:40 am

Poza tym nie bawmy sie w 'rowerzystów' Masy Krytycznej :)

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Emilio » pn cze 03, 2013 1:30 pm

Marsze bez zadym są bez sensu. Nie idę :P
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: Akcja koncertowa

Postautor: Madril » pn cze 03, 2013 1:56 pm

Sądzę, że zadyma to nie problem. :)


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość