Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: lysyjack » sob cze 08, 2013 10:53 pm

Witajcie,powiedzcie jak można chłopaków dorwać przed koncertem w łodzi ? jak ,jak dorwać autograf lub chociaż fotkę?

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: VeeKing » sob cze 08, 2013 11:14 pm

Strzelam, ze beda stacjonować w Andelsie ;) a moze w Novotelu. Tego nikt nie wie :)

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: lysyjack » sob cze 08, 2013 11:18 pm

No właśnie ,ale to tylko gdybanie brachu a chcia ło by sie wiedzieć faktycznie :) :) ,bo sie może okazać że to będzie ostatni dzwonek na autografffo :) drogi Wodsonie :)

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: VeeKing » sob cze 08, 2013 11:26 pm

Mysle, ze jakby ktokolwiek na tym forum wiedzial to juz by wiedzialo 3,5k luda conajmniej tutaj :|P

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: vyrus » sob cze 08, 2013 11:36 pm

Myślę, że jeżeli ktokolwiek by wiedział to by nikomu nie powiedział. Trzeba być kretynem żeby dzielić się taką wiedzą publicznie.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: VeeKing » sob cze 08, 2013 11:50 pm

A co to za problem?

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: lysyjack » ndz cze 09, 2013 12:09 am

no i kurw............ a yerus dzieki takim jak ty to wszystko sie pied...niczy . bo ja bym dał cynk co i jak ,hm może to kwestia charakteru a może kutasuwy egoistycznej ,taaaaaaaaaaa tym si eróżni chyba nasze pokolenie od siebie bo ja bym nie potrafił zrobić z siebi wała tylko dla pobudek egoistycznych ale szacun dla swoich poglądów

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: lysyjack » ndz cze 09, 2013 12:11 am

vyrus mnie normalnie przeraża.

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: lysyjack » ndz cze 09, 2013 12:13 am

VeeKing a jakie twoje zdanie? może to ja jestem satray tetryk :) ?

Nomad1985
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 267
Rejestracja: sob cze 08, 2013 3:06 pm

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: Nomad1985 » ndz cze 09, 2013 12:46 am

Może to dziecinne, ale jednak to, że ich nigdy nie widziałem i nawet nigdy nie byłem ich blisko sprawia, ze oglądanie ich na żywo jest jakieś takie ...nie wiem magiczne. Nie powiem dla kogoś kto ich widział też oczywiście może być, ale ja mam taką mentalność, że lubię jak coś takie jakby niedostępne..z innego świata.

IronKevin
-#Invader
-#Invader
Posty: 204
Rejestracja: pn paź 31, 2011 12:36 pm
Skąd: Poznań

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: IronKevin » ndz cze 09, 2013 12:59 am

Ja tam myślę że trzeba się czaić pod Andelsem ! Tam wydaje mi się jest największa szansa. Pozdro :)

Awatar użytkownika
Puszek123
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 688
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 5:45 pm
Skąd: Żywiec

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: Puszek123 » ndz cze 09, 2013 1:13 am

Myślę, że jeżeli ktokolwiek by wiedział to by nikomu nie powiedział. Trzeba być kretynem żeby dzielić się taką wiedzą publicznie.
:sad:
IRON MAIDEN

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5178
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: thorgal_30 » ndz cze 09, 2013 1:26 am

to chyba oczywiste ze mając taką wiedzę to lepiej trzymać ją dla siebie, chyba łatwiej o autograf czy fotę jak się jest samemu niż jak dookoła setki, albo tysiące innych chętnych - podzielisz się wiedzą a tłum Cię wypchnie ze nawet foty z 50 metrów nie zrobisz i Nikt nie będzie pamiętał o tym, że to od Ciebie poszło info -- korzystanie z mózgu nie boli heheh :D a może jednak hmmm
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: VeeKing » ndz cze 09, 2013 9:21 am

No jeżeli uwazasz thorgal, ze cos takiego mogloby sie stac wsrod Sanktuarian to w takim razie ta społecznosc nie ma racji bytu...

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: vyrus » ndz cze 09, 2013 10:02 am

lysyjack, Ty mi tu nie wyjeżdżaj z "naszym pokoleniem". Mnie za to przeraża Twój sposób pisania, a podobno kiedyś był wyższy poziom w szkołach. Jeżeli będziecie mieć info to wrzucajcie śmiało, dzięki temu razem z Wami pojawi się tam VeeKingowe 3,5 tys ludzi i zamiast autografu dostaniecie figę z makiem. Efekt byłby dokładnie taki jak napisał thorgal. Ja piszę to otwarcie, jako że jestem skrajnym egoistą (jak każdy normalny człowiek) gdybym miał takie info to z nikim bym się tym nie podzielił za wyjątkiem najbliższych znajomych dla których Maiden jest ważne. Rozpowszechniać takie info na forum wśród ludzi których w większości nawet na oczy nie widziałem... do głowy by mi to nie przyszło. Ale cieszcie się dalej swoim "altruizmem". Prawda jest taka, że skoro nie wiecie jak to załatwić to jedyne co Wam pozostało to błagalne prośby na forum, z których i tak nic nie będzie. Każdy kto czyta to forum kilka lat to wie, że są tu osoby które wiedziały na wcześniejszych trasach gdzie muzycy nocują i pewnie będą wiedziały i na tej trasie ale tą cenną wiedzę zachowają dla siebie.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Nomad1985
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 267
Rejestracja: sob cze 08, 2013 3:06 pm

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: Nomad1985 » ndz cze 09, 2013 10:19 am

Ta szczerze, nie chce nic mówić, ale myślę, ze połowa osób które tego dnia będą w Łodzi czy Gdańsku spotkałaby na mieście Nicko czy Dave'a idących "luzem" to nawet by nie widziała kto to jest. Polscy metalowcy to wyjątkowa wręcz grupa, dla nich metal to środek do buntu w gimnazjum/liceum, bycie "innym", nie jakimś tam pogardzanym dresem czy różową panienką, znane są tylko najbardziej znane zespoły ,niestety Iron Maiden do nich się zalicza ale ta znajomość ogranicza się tylko i wyłącznie do paru utworów.
A koncert...fajna sprawa, można pokrzyczeć, popodskakiwać pod sceną jak to się skakało na "łudzie", a kasa od dobrych rodziców się znajdzie przecież.

Awatar użytkownika
Wlo
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 06, 2013 10:52 pm

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: Wlo » ndz cze 09, 2013 10:36 am

Nomad, ująłeś sprawę idealnie :D

A poza tym to tak, trzeba mieć trochę sprytu i przebiegłości :D Trzeba pokombinować, żeby znaleźć możliwość zdobycia autografu, czy zrobienia fotki. Niestety, nie wszystkim się to uda. Kto będzie bardziej ogarnięty, osiągnie cel.

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: VeeKing » ndz cze 09, 2013 10:53 am

Posłałem majla tam gdzie trzeba ;) zobaczymy co z tego wyjdzie

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5178
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: thorgal_30 » ndz cze 09, 2013 11:37 am

Jakby ten altruizm był taki Top to pracownicy hoteli nie podpisywali by świstków zakazujących informowania o nocujących gościach :-) owszem czasem info wypłynie, ale jest to ryzyko pracownika, który ma w dupie prace i deklaracje , które podpisuje :D
The Number Of The .....

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Jak ich dorwać????????????? przed koncertem

Postautor: Szymon » ndz cze 09, 2013 12:08 pm

jesli ktos wie na 100% to chyba oczywiste ze nie moze powiedziec. Wie to bo w jakis sposob jest osoba zaufana i sie ktos z nim ta informacja podzielil. Nikt przeciez nie sra pod siebie.
Mozna sie dzielic domyslami/radami. I tutaj kazdy to robi. Masz hotele, lotnisko, jakies punkty w miescie. Musisz podjac ryzyko, zdecydowac sie na cos i musisz miec troche szczescia i tyle. Z doswiadczenia to tylko powiem, ze nei ma sie co napinac a Maiden samo wpadnie na Ciebie ;)
Janicka chyba wszyscy wiedza gdzie szukac ;) W Paryzu byl np w tej samej knajpie co spotkanie fanow Maiden. Tylko ludzie sie potrafili zachowac i jak nie mial ochoty to nikt do niego nie podchodzil nie zaczepial....


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości