Akcja koncertowa!

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Mila
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 518
Rejestracja: pt maja 28, 2010 10:08 pm
Skąd: wlkp

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Mila » sob lut 15, 2014 1:16 pm

Oj, przepraszam. Zaproponowałam rzucanie pyrami a teraz doczytałam, że RALF już to zaproponował w innym temacie. Aczkolwiek pyra a ziemniak to zupełnie inne rzeczy ;-)

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Pierre Dolinski » sob lut 15, 2014 1:22 pm

Może zrobić zrzutę na duży wór frytek dla zespołu od McDonald's. Rycerze Metalu mogliby wnieść go na scenę w trakcie Heaven Can Wait. :D

Dobra. Już nie żartuję.

Deleted User 4783

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Deleted User 4783 » sob lut 15, 2014 2:30 pm

robienie takich akcji nie ma sensu, bo z tym to zazwyczaj kicha wychodzi. W 2008 pamiętam jak wyszło "happy birthday" dla Bruce'a, 1/2 stadionu śpiewała po angielsku, część po polsku, trochę ludzi klaskało i bajzel był... a miało być tak pięknie:D ogromna flaga - raczej nie, chyba, że chcecie zasłonić ludziom widok na scenę. Teraz myślę, że najlepszą akcją będzie po prostu dobra zabawa (i może poćwiczmy śpiewanie piosenek w takt), bo z tym cienko... chociaż jak to stadion, to znów przyjdzie pełno widzów nie znających nic poza RTTH i d.upa blada. Aha! I może przyjdźmy na stadion trzeźwi, bo w łodzi z tym były problemy niestety:/ :pijak:

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2566
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: remi » sob lut 15, 2014 2:34 pm

Po prostu przyjdźmy na ten gig i bawmy się, śpiewajmy na maksa - to będzie najlepsze co możemy dać zespołowi.
Żadna flaga nie zastąpi żywiołu pod sceną, aktywności na trybunach i aktywnego udziału w koncercie.

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Emilio » sob lut 15, 2014 2:51 pm

Dam ogłoszenie na stronie "Wiary Lecha" to będą race i petardy marki 'achtung'.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
Jack
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 390
Rejestracja: śr lip 04, 2007 4:24 pm
Skąd: Wejherowo/Gdańsk

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Jack » sob lut 15, 2014 3:49 pm

Pokazujemy cycki na bisach. :B
Jestem Za - Tylko Ty nie pokazuj :razz:

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Pierre Dolinski » sob lut 15, 2014 6:46 pm

Dam ogłoszenie na stronie "Wiary Lecha" to będą race i petardy marki 'achtung'.
Taa. I będzie to najbardziej burackie show w historii istnienia zespołu..... :lol:

Awatar użytkownika
Papa
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 676
Rejestracja: ndz cze 16, 2013 9:29 pm

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Papa » ndz lut 16, 2014 1:08 am

+1

Najlepszą ''akcją'' jaką można urządzić, to robienie atmosfery by wszyscy dobrze się bawili.

http://www.youtube.com/watch?v=skCiAHvc0A8

Nic dodać, nic ująć.

ed: no ale z racji tego, że grali tam ostatni raz w 84tym, można te same kwiatki zorganizować dla Nicko które dostał w Szczecinie, co widać na początku Behind The Iron Curtain. ;-)

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Michał » ndz lut 16, 2014 11:41 am

Tylko ja podejść i je wręczyć :D

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Emilio » ndz lut 16, 2014 5:20 pm

Taa. I będzie to najbardziej burackie show w historii istnienia zespołu...
Race i petardy marki achtung wcale nie są burackie (Czego nie można powiedzieć np. o tym śmiesznym Edim w kaloszach z trasy Maiden England)

A skoro koncert w Poznaniu, to proponuje w ramach akcji koncertowej wykonać "The Poznan"

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Pozna%C5%84

https://www.youtube.com/watch?v=dxvJieLSasA
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: hipcio_stg » ndz lut 16, 2014 5:46 pm

+1

Najlepszą ''akcją'' jaką można urządzić, to robienie atmosfery by wszyscy dobrze się bawili.

http://www.youtube.com/watch?v=skCiAHvc0A8

Nic dodać, nic ująć.

ed: no ale z racji tego, że grali tam ostatni raz w 84tym, można te same kwiatki zorganizować dla Nicko które dostał w Szczecinie, co widać na początku Behind The Iron Curtain. ;-)
KOZACKIE :D

Awatar użytkownika
sutek
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 68
Rejestracja: czw gru 19, 2013 10:54 pm
Skąd: Wrocław

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: sutek » wt lut 18, 2014 1:32 pm

Najlepszą ''akcją'' jaką można urządzić, to robienie atmosfery by wszyscy dobrze się bawili.

http://www.youtube.com/watch?v=skCiAHvc0A8

Nic dodać, nic ująć.
WOW, aż mi ciary przeszły.

Pomysł z The Poznań jest bardzo spoko (Wyobraźmy sobie minę muzyków jak nagle cały stadion odwraca sie i skacze), ale ciężki do zrealizowania. Gdyby sama GC to zrobiła to już byłby sukces. :D

Awatar użytkownika
zgo
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1563
Rejestracja: śr lis 27, 2013 10:48 pm
Skąd: Bydgoszcz/Wrocław

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: zgo » wt lut 18, 2014 2:35 pm

Może jakieś ulotki informujące ludzi "zwykłych" o akcji : o Na niektórych koncertach już widziałem takie coś. Ludzie z fan clubu informowali przed koncertem, rozdawali info, opaski czy inne duperele ludziom.
Tylko to by się wiązało z kosztami...

Awatar użytkownika
Vadera
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 53
Rejestracja: czw gru 05, 2013 2:52 pm

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Vadera » śr lut 19, 2014 9:50 am

Najlepszą ''akcją'' jaką można urządzić, to robienie atmosfery by wszyscy dobrze się bawili.

http://www.youtube.com/watch?v=skCiAHvc0A8

Nic dodać, nic ująć.
WOW, aż mi ciary przeszły.
MI TEŻ!

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: DARTH » pt lut 21, 2014 8:27 am

Może jakieś ulotki informujące ludzi "zwykłych"
Rozwaliłeś mi system ... a potem spojrzałem na Twój wiek :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Pierre Dolinski » pt lut 21, 2014 8:43 am

Taa. I będzie to najbardziej burackie show w historii istnienia zespołu...
Race i petardy marki achtung wcale nie są burackie (Czego nie można powiedzieć np. o tym śmiesznym Edim w kaloszach z trasy Maiden England)

A skoro koncert w Poznaniu, to proponuje w ramach akcji koncertowej wykonać "The Poznan"

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Pozna%C5%84

https://www.youtube.com/watch?v=dxvJieLSasA
Ależ są. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Dla mnie na widowiskach sportowych liczy się to co dzieje się na boisku i NIC POZA TYM. Dlatego nie mogę chodzić na mecze, ponieważ na trybunach szaleje cała banda prymitywnych wsiurów w szalikach, która uważa inaczej. Ich zdaniem mecz jest mało istotny a ważniejsza jest wypasiona, buracka oprawa, która zasłania widowisko, czyli najistotniejszą część wydarzenia. Ponieważ nie lubię dusić się dymem petard i rac, które odpalają stadionowi troglodyci ani oglądać nad głową wielgaśnych szmat np. z obelżywymi napisami zamiast zieleni boiska z poruszającymi się na niej zawodnikami, jestem niestety skazany na telewizję, choć wolałbym inaczej.
Na koncercie Maiden liczę na pirotechnikę sceniczną, świetną jak zwykle muzę i jak najmniej solowych występów tępaków uważających, że uszczęśliwią publiczność bardziej niż zespół.

DZIADEK LEON
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 309
Rejestracja: wt lis 08, 2011 5:45 pm
Skąd: AUSCHWITZ

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: DZIADEK LEON » pt lut 21, 2014 8:54 am

święte słowa

Awatar użytkownika
Mercenary155
-#Invader
-#Invader
Posty: 207
Rejestracja: śr lis 24, 2010 9:30 pm
Skąd: Szamotuły

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Mercenary155 » pt lut 21, 2014 9:33 am

Jak dla mnie to nie ma co organizować takiej akcji bo ten kto chce to i tak śpiewa.
Ja w łodzi darłem się przez cały koncert, wyśpiewałem wszystkie teksty i krzyczałem razem z Bornkiem :pijak:

Python
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 847
Rejestracja: wt lut 18, 2014 3:54 pm
Skąd: Wrocław

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Python » pt lut 21, 2014 1:38 pm

Taa. I będzie to najbardziej burackie show w historii istnienia zespołu...
Race i petardy marki achtung wcale nie są burackie (Czego nie można powiedzieć np. o tym śmiesznym Edim w kaloszach z trasy Maiden England)

A skoro koncert w Poznaniu, to proponuje w ramach akcji koncertowej wykonać "The Poznan"

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Pozna%C5%84

https://www.youtube.com/watch?v=dxvJieLSasA
Ależ są. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Dla mnie na widowiskach sportowych liczy się to co dzieje się na boisku i NIC POZA TYM. Dlatego nie mogę chodzić na mecze, ponieważ na trybunach szaleje cała banda prymitywnych wsiurów w szalikach, która uważa inaczej. Ich zdaniem mecz jest mało istotny a ważniejsza jest wypasiona, buracka oprawa, która zasłania widowisko, czyli najistotniejszą część wydarzenia. Ponieważ nie lubię dusić się dymem petard i rac, które odpalają stadionowi troglodyci ani oglądać nad głową wielgaśnych szmat np. z obelżywymi napisami zamiast zieleni boiska z poruszającymi się na niej zawodnikami, jestem niestety skazany na telewizję, choć wolałbym inaczej.
Na koncercie Maiden liczę na pirotechnikę sceniczną, świetną jak zwykle muzę i jak najmniej solowych występów tępaków uważających, że uszczęśliwią publiczność bardziej niż zespół.
Jak najbardziej się zgadzam.

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Akcja koncertowa!

Postautor: Emilio » pt lut 21, 2014 4:56 pm

Ależ są. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
Dla mnie nie są dopóki są elementem dopingu a nie aktem wandalizmu.

Z tego co się oreintuje to kocioł jest tylko jeden, trybuna dla ultrasów gdzie są achtungi i race, a reszta to trybuny dla Januszów gdzie jest spokojnie, bez piro, sektorówek i flag.
liczy się to co dzieje się na boisku i NIC POZA TYM.
Zacytuje Ciebie: " Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia" Nie każdy też lubi wcinać chipsy na meczu. Ja toleruje zarówno Januszy jak i ultrasów.
buracka oprawa, która zasłania widowisko,
Niektóre oprawy to niemal dzieła sztuki a zasłaniają tylko tym, którzy te oprawy robią bo znajdują się na trybunach ultrasów a nie Januszy...



Obrazek

Pozdro!
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość