Thrash Metal

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Djuk_416
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3127
Rejestracja: wt lis 24, 2015 8:29 pm

Re: Thrash Metal

Postautor: Djuk_416 » pt maja 20, 2022 6:32 pm

Ciekaw jestem co tym razem chłopaki z Tankard wyskrobią. Oby się nie okazało że przez te 5 lat sobie bimbali i nagrali kolejna przeciętną płytę
Ja bym sie troche spierał co do tego stwierdzenia jakoby ostatnie albumy Tankard były przeciętne. Jak na moje ucho to ciągle nagrywają przyzwoite krążki. Dobrze się tego słucha jak zawsze w ich przypadku

Awatar użytkownika
AncientMariner
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4209
Rejestracja: sob lis 22, 2014 4:50 pm
Skąd: Poznań

Re: Thrash Metal

Postautor: AncientMariner » pt maja 20, 2022 6:45 pm

Może nie do końca to miałem na myśli. Owszem Thirst, A Girl Called Cerveza albo One Foot in the Grave trzymają poziom do którego Tankard już dawno przyzwyczaiło chyba wszystkich ale brakuje na ich ostatnich kilku nagraniach numerów które by wgniatały w fotel i zapadały w głowie na długo

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Thrash Metal

Postautor: Zakkahletz » czw lip 21, 2022 3:21 pm

Na Warm Upa dotarłem dopiero koło godziny 22 jak już grało Heathen w B90 - dla nas Shrine Stage, ogólnie nigdy nie byłem na terenie Stoczni i Pleneru 33, ale jak zobaczyłem tych wszystkich ludzi, te budynki, festiwalowe namioty i krany z piwkiem od razu poczułem niesamowity klimat tego miejsca. Heathen w sumie nigdy nie słuchałem studyjnie, słyszałem sporo dobrego, a koncert był zwyczajnie ok, głównie wokalista tam kładł srogo lachę, ale ogólnie git, według mnie brakowało trochę więcej takich thrashyków do pokiwania się w lineupie.
Posłuchałem na YT i o ile np. "Death By Hanging" wokalnie wyszło na Mysticu bardzo marnie, to z kolei "Blood To Be Let" nadspodziewanie dobrze i na koncert z taką dyspozycją pana wokalisty wybrałbym się chętnie. Skoro zagrali u nas aż 2 razy w tym roku, to pewnie zbyt prędko nie wrócą, ale jak już to się stanie, to mam nadzieję, że tym razem dla odmiany będzie Wawa. :)

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11879
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Thrash Metal

Postautor: gumbyy » czw lip 21, 2022 3:32 pm

Na Warm Upa dotarłem dopiero koło godziny 22 jak już grało Heathen w B90 - dla nas Shrine Stage, ogólnie nigdy nie byłem na terenie Stoczni i Pleneru 33, ale jak zobaczyłem tych wszystkich ludzi, te budynki, festiwalowe namioty i krany z piwkiem od razu poczułem niesamowity klimat tego miejsca. Heathen w sumie nigdy nie słuchałem studyjnie, słyszałem sporo dobrego, a koncert był zwyczajnie ok, głównie wokalista tam kładł srogo lachę, ale ogólnie git, według mnie brakowało trochę więcej takich thrashyków do pokiwania się w lineupie.
Posłuchałem na YT i o ile np. "Death By Hanging" wokalnie wyszło na Mysticu bardzo marnie, to z kolei "Blood To Be Let" nadspodziewanie dobrze i na koncert z taką dyspozycją pana wokalisty wybrałbym się chętnie. Skoro zagrali u nas aż 2 razy w tym roku, to pewnie zbyt prędko nie wrócą, ale jak już to się stanie, to mam nadzieję, że tym razem dla odmiany będzie Wawa. :)
A w naszej relacji (nie mojej) tak o tym koncercie napisaliśmy:

Na Shrine czekało nas małe orzeźwienie w postaci Heathen. "To będzie zajebisty koncert" - pomyślałem sobie, gdy grupa rozpoczęła kawałkiem "The Blight". I rzeczywiście: chłopaki cisnęli tak, że nie było zmiłuj. Głównie walili numerami z relatywnie świeżego "Empire of the Blind", ale i dla starych fanów poleciało kilka kompozycji przyprószonych siwizną. David White w dobrej formie wokalnej, a i żarty wychodziły mu znakomicie: jego reakcja na głośne "pierdol się" z publiczności: bezcenna. Mój faworyt z setlisty? Kapitalny "Sun in My Hand" - lepszy niż na albumie! I tak: już wtedy nie było Lee Altusa - zastąpił go Kyle Edissi.
www.MetalSide.pl

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Thrash Metal

Postautor: Zakkahletz » czw lip 21, 2022 11:02 pm

David White w dobrej formie wokalnej, a i żarty wychodziły mu znakomicie: jego reakcja na głośne "pierdol się" z publiczności: bezcenna.
Czyli jak zareagował? :)

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11879
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Thrash Metal

Postautor: gumbyy » czw lip 21, 2022 11:39 pm

David White w dobrej formie wokalnej, a i żarty wychodziły mu znakomicie: jego reakcja na głośne "pierdol się" z publiczności: bezcenna.
Czyli jak zareagował? :)
Nie wiem, mnie tam nie było :lol:
www.MetalSide.pl

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Thrash Metal

Postautor: Zakkahletz » pt sie 19, 2022 8:18 pm


nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4349
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Thrash Metal

Postautor: nugz » pt lis 25, 2022 11:02 am

Zajebista gadka z Rickiem, duzo fajnych historii z tamtych czasow - https://www.youtube.com/watch?v=FvRIZ5QJrAo
Dwie czesci na kanale Zetro :)

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Thrash Metal

Postautor: Zdan » ndz lis 27, 2022 9:07 pm

Rick to mega pozytywny typ. Dobrze go wspominam z koncertu promującego Tempo u nas :)

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4349
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Thrash Metal

Postautor: nugz » ndz lis 27, 2022 9:32 pm

Rick jest PrzeKotem :D

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Thrash Metal

Postautor: Michał » ndz lis 27, 2022 10:42 pm

On coś tam jakiś swój projekt kombinował.
Mam nadzieję, że wróci do aktywnego koncertowania i wpadnie do Europy
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4349
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Thrash Metal

Postautor: nugz » pn lis 28, 2022 8:22 am


nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4349
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Thrash Metal

Postautor: nugz » czw sty 12, 2023 4:47 pm

Wiem, że to trochę wsadzanie kija w mrowisko, ale w zasadzie zgodzę się :D https://www.terazmuzyka.pl/charlie-bena ... owy-album/

Żelazny
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1378
Rejestracja: śr paź 19, 2022 9:04 am
Skąd: Kato

Re: Thrash Metal

Postautor: Żelazny » czw sty 12, 2023 5:00 pm

Jaki kij w mrowisko, przecież to żadna kontrowersja

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Thrash Metal

Postautor: Zdan » czw sty 12, 2023 5:04 pm

Żaden kij w mrowisko - debiut Exo regularnie pojawia się na topie takich zestawień.

Deleted User 8107

Re: Thrash Metal

Postautor: Deleted User 8107 » czw sty 12, 2023 5:05 pm

Dla mnie Majster od tapet, ale ja z tego gatunku słucham praktycznie tylko 3 zespołów :)

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Thrash Metal

Postautor: Zdan » czw sty 12, 2023 5:09 pm

Dla mnie Majster od tapet, ale ja z tego gatunku słucham praktycznie tylko 3 zespołów :)
To ciężko mieć rozeznanie w CAŁYM GATUNKU nieprawdaż? ;)

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4349
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Thrash Metal

Postautor: nugz » czw sty 12, 2023 5:37 pm

Żaden kij w mrowisko - debiut Exo regularnie pojawia się na topie takich zestawień.
To oczywiste, musi sie pojawiać, ale Benante rzuca stejtment - najlepszy i uj, a to już ma potencjał na kolejne spory i dyskusje w 2023 ;)

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Thrash Metal

Postautor: Zdan » czw sty 12, 2023 6:04 pm

Z gustami jest jak z wiadomo czym ;) A to wszystko i tak dyskusje o gustach zawsze ;)

Awatar użytkownika
Cold
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4438
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: Thrash Metal

Postautor: Cold » czw sty 12, 2023 8:35 pm

E tam, bajki gadacie Panowie...
Wszystko skończyło się na Kill"Em All :!:


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości