Jaką wersję albumu kupisz ?

Wszystko na temat nowej płyty

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Jaką wersję albumu zamierzasz kupić ?

Standard
36
31%
Deluxe
61
53%
Vinyl
19
16%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
mad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2550
Rejestracja: sob sty 10, 2015 8:46 pm

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: mad » sob wrz 05, 2015 3:59 pm

Ja zazwyczaj nie zamawiam płyt przed premierą. Nie tylko tutaj naczytałem się o różnych opóźnieniach. Jestem więc cierpliwy - spokojnie zamówiłem wczoraj zwykłą wersję i pewnie dotrze do mnie w okolicach środy.

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Zakkahletz » sob wrz 05, 2015 4:00 pm

Nie znam nowego materiału oprócz oczywiście "Speed of light" ale cóż - wybrałem taką formę zakupu i czekam nadal. Opinii jest tak dużo na forum, do tego w większości pozytywnych, że jestem dobrej myśli i że wydaje się, że będę miał kolejny album znakomitego zespołu do odsłuchu przez lata.
+ 100

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6530
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: WICKER MAN » sob wrz 05, 2015 4:19 pm

Jeśli w dniu dzisiejszym nie udało Wam się spotkać "The Book of Souls" w dużych sieciowych sklepach to dajcie znać o tym fakcie. Z tego co wiem wszystkie płyty powinny dojść do Empików, Media Marktów, Saturnów itp. w dniu wczorajszym (Empiki mogły je dostać nawet i w czwartek). Inna sprawa, że niektóre sklepy zamówiły zbyt mało egzemplarzy, zwłaszcza wersji Deluxe, i być może ich zapasy się już wyprzedały...

Deleted User 2259

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Deleted User 2259 » sob wrz 05, 2015 4:49 pm

W takim razie trzeba będzie skoczyć, bo wczoraj w krakowskim media markt nie było a dalej nie chciało mi się ruszać.To deluxe różni się czymś od standardu jeśli chodzi o książeczkę ?

A tutaj gość pokazuje jak to gra na vinylu :

http://www.blabbermouth.net/news/iron-m ... -versions/

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: hipcio_stg » sob wrz 05, 2015 5:43 pm

Nadal nie mam swojego egzemplarza, status zrealizowane, mój empik nie ma pojęcia kiedy dotrze...

EDIT::
Dostałem maila od empik.com, że mogą anulować moje zamówienie i zwrócić pieniądze. Właśnie wróciłem ze swoim deluxem i piszę maila o anulowanie zamówienia.

PS. Ostatni delux, pozostało z 8x std vinyli oczywiście brak. Cena 79,99zł :shock:

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4059
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Mr. M » sob wrz 05, 2015 6:59 pm

a może to karma za słuchanie przedpremierowe? ;)
Czyli gdybym jednak się zdecydował posłuchać albumu przed premierą to by przyszła szybciej?...
Dlaczego tak późno o tym mówisz? :wink:

Awatar użytkownika
p_kaszuba
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 8
Rejestracja: czw cze 20, 2013 9:21 pm

`

Postautor: p_kaszuba » sob wrz 05, 2015 7:23 pm

Jakby ktoś był zainteresowany to płyt w Saturnie w Gdańsku jest pod dostatkiem, niestety nie zdążyłem na wersje deluxe.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Michał » sob wrz 05, 2015 7:40 pm

Mnie chyba nie lubią bo nie mam nawet informacji o wysłaniu...
Pierwszy i ostatni raz zamawiałem coś przedpremierowo.
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: hipcio_stg » sob wrz 05, 2015 8:15 pm

Michał ja już anulowałem swoje zamówienie.

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Michał » sob wrz 05, 2015 8:20 pm

Wiem, czytałem.
Ja nie anuluje bo mam daleko do innego sklepu. Poczekam do poniedziałku.
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3296
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: barsiarz » sob wrz 05, 2015 9:35 pm

To i ja zdam relację. Od sklepu cdp.pl otrzymałem odpowiedź, że płyty nie otrzymali od dostawcy i czekają i prawdopodobnie będzie płyta u mnie w środę lub w czwartek...
Dzisiaj byłem w Porcie Łódź. W Saturnie na półkach płyty nie widziałem więc pytam obsługę - "jeszcze do nas nie przyszło". W empiku pytam, czy oni też jeszcze płyty nie dostali to Pan odpowiedział, że dostali ale już wyprzedali (pewnie dostali ze 3 sztuki, wszak to "niszowy" zespół...
Płyty słuchałem więc ciśnienia nie mam ale jednak chciałem mieć już płytę. Przypuszczam, ze nawalił polski wydawca, skoro jest tak mało egzemplarzy i są takie problemy.

Awatar użytkownika
Widmoo
-#Invader
-#Invader
Posty: 200
Rejestracja: śr cze 03, 2015 9:07 pm

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Widmoo » sob wrz 05, 2015 11:09 pm

To i ja zdam relację. Od sklepu cdp.pl otrzymałem odpowiedź, że płyty nie otrzymali od dostawcy i czekają i prawdopodobnie będzie płyta u mnie w środę lub w czwartek...
Dzisiaj byłem w Porcie Łódź. W Saturnie na półkach płyty nie widziałem więc pytam obsługę - "jeszcze do nas nie przyszło". W empiku pytam, czy oni też jeszcze płyty nie dostali to Pan odpowiedział, że dostali ale już wyprzedali (pewnie dostali ze 3 sztuki, wszak to "niszowy" zespół...
Płyty słuchałem więc ciśnienia nie mam ale jednak chciałem mieć już płytę.
Przypuszczam, ze nawalił polski wydawca, skoro jest tak mało egzemplarzy i są takie problemy.[/quote]

No tak, bo u nas Ironów słuchają tylko użytkownicy tego forum :P
Przypuszczam, ze nawalił polski wydawca, skoro jest tak mało egzemplarzy i są takie problemy.
Zainteresowanie ich zaskoczyło.
To ride the storm to an empire of the clouds...

Awatar użytkownika
qracoss
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 730
Rejestracja: pt paź 06, 2006 3:47 pm
Skąd: Amsterdam

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: qracoss » sob wrz 05, 2015 11:28 pm

dwa dni biegania i dzwonienia do empikow w B-stoku i dzisiaj udalo mi sie dopasc w trzecim punkcie ostatni egzemplarz deluxe...wydania klasyzne byly ale z werja deluxe jakas paranoja..."mielismy 3 sztuki ale sprzedalismy"...nie bylem w Media,mozliwe ze tam sytuacja byla zgola inna...reasumujac nie spodziewalem sie ze takich problemow przy zakupie wersji ksiazkowej

Awatar użytkownika
Howkins
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 68
Rejestracja: ndz sie 16, 2015 1:09 am

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Howkins » ndz wrz 06, 2015 4:30 pm

Padumc... W Głogowie chyba wszystkim słoń na ucho nadepnął bo płyty jak nie było tak dalej nie ma... i podejrzewam że nie będzie... Nie no może za rok dotrze... Szkoda bo chciałem wziąć udział w konkursie a tu niestety lipa...
Fight for you planet !!

mictantecutli81
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 32
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 11:04 am
Skąd: Szczecin

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: mictantecutli81 » ndz wrz 06, 2015 4:38 pm

Szczecin poszukiwan cd. Saturn i MM brak....... kurier ma być do 17oo. Mówia, że może będzie. Może....
I później się dziwią, że piractwo kwitnie.
Ja swój egzemplarz deluxe kupiłem w piątek ok 13 w Empiku (CH Galaxy). Było ich tam pełno

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: wojteq » ndz wrz 06, 2015 4:51 pm

Ja swój egzemplarz deluxe kupiłem w piątek ok 13 w Empiku (CH Galaxy). Było ich tam pełno
Dziwne, bo wcześniej Gregory D pisał po g.15 na forum, że był już tylko 1 egzemplarz delux, gdy go kupował. O godz. 18 nie było tam na pewno żadnego jak byłem i kupiłem standard. To co, wszystkie zeszły w godzinę?? (g.13-14 powiedzmy) Trochę nie chce mi się wierzyć :P Jak byłem około g.12 to jeszcze nie było nic wystawione, nawet nie wiedzieli kiedy będzie, co za k***a bajzel! :x

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: jesper » pn wrz 07, 2015 9:16 am

do lubelskiego Saturna dotarło w sumie 20 sztuk jewel case, 15 sztuk Deluxe i 6 szt. winyla, w niedzielę wieczorem pozostała 1 szt. winyla i 1 szt. jewel case. W Media Markt podobne ilości ale jeszcze trochę zostało w każdym formacie , jak wygląda sytuacja w Empikach nie wiem bo nie sprawdzałem.

Awatar użytkownika
brezdi
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 654
Rejestracja: sob lut 23, 2013 4:33 pm

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: brezdi » pn wrz 07, 2015 9:34 am

Słuchajcie ja zamawiałem deluxe w pre orderze 2,5 tygodnia temu i dzisiaj dalej nie ma w Empiku. To jest jakaś kpina.

Gregory D.
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 15
Rejestracja: śr cze 19, 2013 11:48 am

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Gregory D. » pn wrz 07, 2015 12:37 pm

Ja swój egzemplarz deluxe kupiłem w piątek ok 13 w Empiku (CH Galaxy). Było ich tam pełno
Dziwne, bo wcześniej Gregory D pisał po g.15 na forum, że był już tylko 1 egzemplarz delux, gdy go kupował. O godz. 18 nie było tam na pewno żadnego jak byłem i kupiłem standard. To co, wszystkie zeszły w godzinę?? (g.13-14 powiedzmy) Trochę nie chce mi się wierzyć :P Jak byłem około g.12 to jeszcze nie było nic wystawione, nawet nie wiedzieli kiedy będzie, co za k***a bajzel! :x
Może kolega pisząc "było ich pełno" ma na myśli CD standardowe"? Ja potwierdzam, że byłem o 11oo i nie było nic, a o 15tej jak byłem drugi raz, kupiłem jedyny delux jaki był. Może między 13, a 15 wpadła ekipa Maidenowców i wykupiła? :mryellow:

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: wojteq » pn wrz 07, 2015 1:23 pm

Ja swój egzemplarz deluxe kupiłem w piątek ok 13 w Empiku (CH Galaxy). Było ich tam pełno
Dziwne, bo wcześniej Gregory D pisał po g.15 na forum, że był już tylko 1 egzemplarz delux, gdy go kupował. O godz. 18 nie było tam na pewno żadnego jak byłem i kupiłem standard. To co, wszystkie zeszły w godzinę?? (g.13-14 powiedzmy) Trochę nie chce mi się wierzyć :P Jak byłem około g.12 to jeszcze nie było nic wystawione, nawet nie wiedzieli kiedy będzie, co za k***a bajzel! :x
Może kolega pisząc "było ich pełno" ma na myśli CD standardowe"? Ja potwierdzam, że byłem o 11oo i nie było nic, a o 15tej jak byłem drugi raz, kupiłem jedyny delux jaki był. Może między 13, a 15 wpadła ekipa Maidenowców i wykupiła? :mryellow:
Heheh, no może być tak jak mówisz :)


Wróć do „The Book of Souls”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości