Jaką wersję albumu kupisz ?

Wszystko na temat nowej płyty

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Jaką wersję albumu zamierzasz kupić ?

Standard
36
31%
Deluxe
61
53%
Vinyl
19
16%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: hipcio_stg » pn wrz 14, 2015 12:38 pm

Jedyne co mi się samo ciśnie na usta to jakość tego deluxa. Wsuwka jest z bardzo mocnego kartonu. Na pewno sto razy lepsza niż DotR. Mile się zaskoczyłem jakością wykonania samego deluxa. Nie żałuję zakupu i gorąco polecam.

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2258
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: sajki » pn wrz 14, 2015 12:44 pm

Tym bardziej ciesze się, że wziąłem zwykłą. Przynajmniej będzie normalnie wyglądać na półce z resztą płyt.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11875
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: gumbyy » pn wrz 14, 2015 1:39 pm

Tym bardziej ciesze się, że wziąłem zwykłą. Przynajmniej będzie normalnie wyglądać na półce z resztą płyt.
u mnie to była jedyna możliwość ;) nie mam miejsca na nietypowych rozmiarów CD.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Mr Jacq
-#Invader
-#Invader
Posty: 232
Rejestracja: pn lip 01, 2013 10:36 am
Skąd: Łódź

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Mr Jacq » pn wrz 14, 2015 2:05 pm

Na początku zeszłego tygodnia (wtorek 08.09.2015) odebrałem z księgarni Matras swój album, a na następny dzień go rozpakowałem. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, bowiem egzemplarz był solidnie zabezpieczony (tekturowa koperta na wymiar + album obłożony folią). Płyty po otwarciu były w dziewiczym stanie :D, bez żadnej skazy zarówno box jak i jego zawartość. Dodam, że album zamówiłem dopiero w dniu premiery i odebrałem stosunkowo wcześnie (na drugi dzień roboczy czekał już na mnie w sklepie), a dodatkowo dostałem powiadomienie w formie wiadomości E-Mail i SMS. Jednak na nic szczegółowy opis, gdy nie ma do niego załączonych zdjęć. Oto one:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Howkins
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 68
Rejestracja: ndz sie 16, 2015 1:09 am

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Howkins » pn wrz 14, 2015 6:00 pm

No cóż płytę miałem kupić sobie na wakacjach w zakopanym... jako że u mnie płyty nie dostałem stwierdziłem że będzie to świetny prezent. Już pierwszego dnia pognałem na Krupówki w celu zakupienia mojej upragnionej płyty a tu się okazuje... W muzycznym nie ma w empiku były 2!! i już tez nie ma... Nosz ku**a... Ręce mi opadły... już w sumie mam dość jak kiedyś przy okazji trafię na tą płytę to ją kupię...
Fight for you planet !!

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11875
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: gumbyy » pn wrz 14, 2015 6:21 pm

już w sumie mam dość jak kiedyś przy okazji trafię na tą płytę to ją kupię...
Zamów przez internet np. Allegro, czy inny sklep. Tam jest bez problemu dostępna.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Howkins
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 68
Rejestracja: ndz sie 16, 2015 1:09 am

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Howkins » pn wrz 14, 2015 6:23 pm

już w sumie mam dość jak kiedyś przy okazji trafię na tą płytę to ją kupię...
Zamów przez internet np. Allegro, czy inny sklep. Tam jest bez problemu dostępna.
Wiem hehe tak też zrobię... ale chodzi mi o sam fakt... To co dzieje się z tą płytą w naszym kraju to poracha totalna... Promocja leży, w sklepach dostać nie można... A na półce w empiku pod "I" naliczyłem z 8 Fear of the dark....
Fight for you planet !!

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11875
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: gumbyy » pn wrz 14, 2015 6:26 pm

Promocja leży, w sklepach dostać nie można...
Ano promocja leży. Widocznie dystrybutorowi nie zależy na promowaniu i zwiększeniu sprzedaży tego albumu. Pewnie doszli do wniosku, że kto ma kupić to kupi i tyle.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Howkins
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 68
Rejestracja: ndz sie 16, 2015 1:09 am

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Howkins » pn wrz 14, 2015 6:29 pm

Tak samo jak śmieszy mnie ta cała promocja płyty w której mają pomóc fani... No bez jaj... dali dupy z promocją widzą co się dzieje i teraz próbują to naprawić za wszelką cenę angażując w to fanów.
Fight for you planet !!

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Zakkahletz » pn wrz 14, 2015 6:37 pm

Jednak na nic szczegółowy opis, gdy nie ma do niego załączonych zdjęć. Oto one:
:D Nigdy bym nie przypuszczał, że na tym zacnym forum spotkam unpacking (lubię je oglądać na YT).

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11875
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: gumbyy » pn wrz 14, 2015 7:03 pm

Tak samo jak śmieszy mnie ta cała promocja płyty w której mają pomóc fani... No bez jaj... dali dupy z promocją widzą co się dzieje i teraz próbują to naprawić za wszelką cenę angażując w to fanów.
hehe... dawno o tym napisałem ;)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Howkins
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 68
Rejestracja: ndz sie 16, 2015 1:09 am

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Howkins » pn wrz 14, 2015 7:16 pm

Tak samo jak śmieszy mnie ta cała promocja płyty w której mają pomóc fani... No bez jaj... dali dupy z promocją widzą co się dzieje i teraz próbują to naprawić za wszelką cenę angażując w to fanów.
hehe... dawno o tym napisałem ;)
W takim razie sorka maiłem przerwę na forum 4 dni nie chce mi się wszystkiego czytać xD
Fight for you planet !!

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11875
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: gumbyy » pn wrz 14, 2015 7:25 pm

Ale generalnie kilka osób coś w tym stylu napisało ;)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Mr Jacq
-#Invader
-#Invader
Posty: 232
Rejestracja: pn lip 01, 2013 10:36 am
Skąd: Łódź

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Mr Jacq » pn wrz 14, 2015 9:30 pm

Jednak na nic szczegółowy opis, gdy nie ma do niego załączonych zdjęć. Oto one:
:D Nigdy bym nie przypuszczał, że na tym zacnym forum spotkam unpacking (lubię je oglądać na YT).
Cieszę się, że komuś przydał się mój opis. Sam sugerowałem się postami zamieszczonymi na forum, w kwestii doboru wydania dla siebie. Sam tekst naturalnie wiele nie zdradza, wiec zanim kupiłem swój egzemplarz obejrzałem zdjęcia innych i sprawdziłem sam w sklepach :)

Deleted User 2259

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Deleted User 2259 » wt wrz 15, 2015 5:16 am

Zakupiłem standard, niepotrzebny mi większy format.Kolekcjonerem też jeśli o nich chodzi raczej nie jestem, co najwyżej mam po 2 wersje lub coś na kasetach jeszcze i winyle.Póki co płyta w folii będzie się kisić aż złapię nastrój, nie mam jakiegoś ciśnienia żeby oglądać książeczkę (i tak już widziałem na zdjęciach) zobaczymy co chłopaki pokażą ;)

Awatar użytkownika
Widmoo
-#Invader
-#Invader
Posty: 200
Rejestracja: śr cze 03, 2015 9:07 pm

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Widmoo » wt wrz 15, 2015 7:25 am

Kupilem deluxe i nadruk na plytach mi sie lekko wyciera :/
Zwlasza na jasnej czesci. Sprawdzalem to na 100 % nie jest zabrudzenie. Ktos ma podobny problem?
To ride the storm to an empire of the clouds...

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Budziol » wt wrz 15, 2015 1:46 pm

A kropek nie ma? ;-)

Awatar użytkownika
mad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2550
Rejestracja: sob sty 10, 2015 8:46 pm

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: mad » wt wrz 15, 2015 11:17 pm

Dopiero dzisiaj odebrałem paczkę i posłuchałem z oryginalnego nośnika, zanurzając wzrok w książeczce. Znajomy się zastanawia nad zakupem winyla, ale nie wiem, jak go przekonać. Nie jest fanem Maiden, słucha dorywczo. Płyty jeszcze nie zna...

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: dostoevsky » śr wrz 16, 2015 2:48 am

Zakupiłem standard, niepotrzebny mi większy format.Kolekcjonerem też jeśli o nich chodzi raczej nie jestem, co najwyżej mam po 2 wersje lub coś na kasetach jeszcze i winyle.Póki co płyta w folii będzie się kisić aż złapię nastrój
Do tej pory byłem przekonany, że nie mogłeś pozwolić sobie na przesłuchanie albumu w całości bez wcześniejszego zakupienia jego fizycznej kopii, zasypywałeś nas pytaniami, a ja wierzyłem, że nie mogłeś się doczekać.

Ale teraz to już jest popisywanie się z Twojej strony. Bo po co właściwie o tym pisać? To Twoja sprawa kiedy go przesłuchasz. :)

Deleted User 2259

Re: Jaką wersję albumu kupisz ?

Postautor: Deleted User 2259 » śr wrz 16, 2015 6:20 am

Bez przesady pytałem o sprawy książeczki itp, ale fajnie czytać te opinie na temat albumu.Krążek kupiony i czeka na odpowiedni moment, następnym razem nic nie napiszę :P

No i czekam na miejsce które zajęliśmy w sprzedaży, bo chyba już to powinno być wiadome nie ?


Wróć do „The Book of Souls”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość