Nowy Album

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Nowy Album

Postautor: Zakkahletz » sob lut 13, 2021 8:01 pm

A co tu tak cicho? Znowu miesiąc minął i nikt się nie cieszy, że zespół szykuje nowy album? Jakże to tak? :lol:

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1225
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: Nowy Album

Postautor: johnny_o » ndz lut 14, 2021 3:02 pm

Pierre swoim komentarzem skasował wszystkich na cały miesiąc :wink:
Ja tam się nie cieszę na nowy album, m.in. dlatego że nie widziałem LOTB. Doskwiera mi brak koncertów, a nie nowych płyt bez możliwości ich promowania.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Nowy Album

Postautor: Budziol » śr lut 17, 2021 7:59 am

Niedlugo marzec, ciekawe kiedy podejma decyzje odnosnie planowanej trasy w czerwcu, a twkze co z tym nowym albumem?

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2258
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Nowy Album

Postautor: sajki » śr lut 17, 2021 4:01 pm

Jeśli o mnie chodzi, to czas hajpu minął, z każdym kolejnym miesiącem mam bardziej wywalone w ten nowy album. Sześć lat czekania i ani wzmianki. Poważne zespoły tak nie robią, nawet jak weźmiemy pandemię, to to nic nie zmienia, przerwy między ostatnimi albumami były zdecydowanie za długie. Nie mówię o wydawaniu płyt jak kiedyś co rok, ale co trzy lata twórczy zespół powinien wydawać nową muzykę.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Nowy Album

Postautor: gumbyy » śr lut 17, 2021 5:02 pm

Jeśli o mnie chodzi, to czas hajpu minął, z każdym kolejnym miesiącem mam bardziej wywalone w ten nowy album. Sześć lat czekania i ani wzmianki. Poważne zespoły tak nie robią, nawet jak weźmiemy pandemię, to to nic nie zmienia, przerwy między ostatnimi albumami były zdecydowanie za długie. Nie mówię o wydawaniu płyt jak kiedyś co rok, ale co trzy lata twórczy zespół powinien wydawać nową muzykę.
Trzeba się pogodzić (ja już to dawno temu zrobiłem) z tym, że to są tłuste (bogate) koty i im się już nie chce.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Cold
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4429
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: Nowy Album

Postautor: Cold » śr lut 17, 2021 10:07 pm

Sześć lat czekania? Nic to... Na nową płytę The Cure czekam już grubo ponad dekadę. Ci to dopiero leniem podszyci albo (co gorsza) niemocą złożeni.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Nowy Album

Postautor: Schizoid » śr lut 17, 2021 10:32 pm

Ostatni Kinga Diamonda wyszedł w 2007 ;)
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
wojczi
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 532
Rejestracja: pt cze 12, 2015 12:24 am

Re: Nowy Album

Postautor: wojczi » śr lut 17, 2021 10:54 pm

Dramat, zero jakiegokolwiek ruchu ze strony zespołu. Mogliby rzucić singiel i zapowiedzieć album

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Nowy Album

Postautor: Pierre Dolinski » czw lut 18, 2021 8:20 am

Wiecie co. Zachowujecie się irracjonalnie jak bohaterowie filmu Igrzyska Śmiechu. Wydadzą, to wydadzą. Nie wydadzą, to łaski nie robią. Co będzie to będzie. Przecież i tak niczym nie zaskoczą.

https://www.youtube.com/watch?v=6xu0mADZJDo

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Nowy Album

Postautor: gumbyy » czw lut 18, 2021 1:06 pm

Wiecie co. Zachowujecie się irracjonalnie jak bohaterowie filmu Igrzyska Śmiechu. Wydadzą, to wydadzą. Nie wydadzą, to łaski nie robią. Co będzie to będzie. Przecież i tak niczym nie zaskoczą.

https://www.youtube.com/watch?v=6xu0mADZJDo
Dokładnie... nie ma co się grzać.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Nowy Album

Postautor: Budziol » ndz lut 21, 2021 8:23 am

Czyli na zawsze zostanie w szufladzie skoro jest nagrany? :)

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Nowy Album

Postautor: Zakkahletz » ndz lut 21, 2021 8:52 am

Dawniej chodziło im o muzę, zabawę, panny i kasę, czyli priorytety były prawidłowe. Od lat myślą już tylko o tym ostatnim, czyli, powtórzę, zjeżdżają po równi pochyłej (i są w tym mocno zaawansowani).

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Nowy Album

Postautor: Pierre Dolinski » ndz lut 21, 2021 10:39 am

Ufundujmy im zawodowe sanki. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Nowy Album

Postautor: Budziol » ndz lut 21, 2021 7:00 pm

To są prawie 70letnie dziadki. Już nic nie muszą, swoje zrobili

Hospes
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 837
Rejestracja: wt mar 20, 2012 6:39 pm

Re: Nowy Album

Postautor: Hospes » ndz lut 21, 2021 8:48 pm

Szkoda, że to tak długo trwa. 6 lat od ostatniego krążka to sporo czasu. Mocno liczę na to, że w tym roku panowie wydadzą wreszcie nowy materiał. O ile rzeczywiście jest gotowy... lub prawie gotowy. Zwykle byłem dość spokojny przed każdą nową płytą zespołu, zakładałem po prostu że muzycy pewnego solidnego poziomu będą się trzymać. Chociaż za każdym razem pewne emocje były, czy tak się okaże na pewno. Teraz jestem bardziej zaniepokojony przy tak długim odstępie czasu od ostatniego LP, ale - jak Budziol napisał - faceci mają blisko 70 lat i różnie może być. Jeżeli wyjdą nowe utwory to niech to będzie dobra ciężka gitarowa muzyka, z ciekawymi melodiami, solówkami, dobrymi partiami wokalnymi oraz różnymi smaczkami, jakich było sporo w dotychczasowej dyskografii. Przypuszczam, że byłaby to już ostatnia płyta z nowymi utworami, fajnie więc byłoby, aby bardzo dobrze się zapisała w pamięci fanów zespołu i tego typu muzyki. A ja powoli będę musiał znaleźć zespół, który podobnie dobrze bym odbierał mniej więcej za całokształt dotychczasowych dokonań jak Iron Maiden. Póki co niestety takowego nie widzę.... Zawsze jednak pozostanie nagrana muzyka i będzie do czego wracać przez długie, mam nadzieję, lata :-)
"Still my heart calculate and pray"

Frost No
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 136
Rejestracja: czw sty 03, 2013 9:17 am

Re: Nowy Album

Postautor: Frost No » pn lut 22, 2021 12:54 pm

Faceci po szescdziesiatce to chyba jeszcze nie siedemdziesieciolatkowie z jednym wyjatkiem .

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2258
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Nowy Album

Postautor: sajki » pn lut 22, 2021 2:55 pm

A ja powoli będę musiał znaleźć zespół, który podobnie dobrze bym odbierał mniej więcej za całokształt dotychczasowych dokonań jak Iron Maiden. Póki co niestety takowego nie widzę...
Dwa tygodnie temu napisałbym, że Iced Earth, czyli takie mocniejsze Maiden, ale po ostatnich wydarzeniach chyba trzeba ten pogląd zweryfikować...

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Nowy Album

Postautor: Metalophil » pn lut 22, 2021 8:20 pm

A ja powoli będę musiał znaleźć zespół, który podobnie dobrze bym odbierał mniej więcej za całokształt dotychczasowych dokonań jak Iron Maiden. Póki co niestety takowego nie widzę...
Dwa tygodnie temu napisałbym, że Iced Earth, czyli takie mocniejsze Maiden, ale po ostatnich wydarzeniach chyba trzeba ten pogląd zweryfikować...
Aria. Zero słabych płyt i koncertują wbrew wszelkim przeciwnościom losu nawet w pandemii - online. Zmieniają setlisty i grają rarytasy z przeszłości. Show robią lepsze od Brytyjczyków. A czysto muzycznie i kompozycyjnie ten sam poziom co Iron Maiden, a może i wyżej. Tak, wiem że napisać coś takiego na tym forum to bluźnierstwo, ale do takiego wniosku ostatnio dochodzę ;)

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Nowy Album

Postautor: Budziol » pn lut 22, 2021 8:26 pm

Uczeń przerósł mistrza? ;)

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1837
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:21 am
Skąd: Lublin

Re: Nowy Album

Postautor: Metalophil » pn lut 22, 2021 8:29 pm

Uczeń przerósł mistrza? ;)
Pod pewnymi względami na pewno. Przede wszystkim Rosjanie muszą z czegoś żyć, a nie mają tantiem i dystrybucji globalnej albumów, dlatego cały czas są bardzo aktywni i wciąż szukają różnych form działalności artystycznej. Najlepszym przykładem są te koncerty online, których zagrali już kilka, połączone z wpłatami od fanów.
A jedna różnica jest zasadnicza - mają kilka wybitnych ballad, do których te Ironowe nie mają zupełnie startu, np. Oskolok Lda, Shtil, Vse shto bilo czy Tam Visoko.


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości