24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1563
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: beaviso » wt lip 26, 2022 4:07 pm

A mnie po koncercie naszła taka myśl iż wolałbym by na przyszłość zespół nie używał polskiej flagi, niż traktował ją tak jak teraz. Nie dość ze była cała pognieciona to jeszcze Bruce kilkukrotnie zamiótł nią scenę a później rzucił na podłogę. Tak, wiem ze to miał być miły akcent, ale w praktyce wyszedł brak szacunku.
Na każdym gigu jest to samo, w każdym kraju - na Trooperze.
Pognieciona, bo żaden matołek z obsługi koncertu nie wpadł na to, żeby zamówić wyprasowaną. I przyszła prosto z paczki, jak koszula ze sklepu.
A potem odkłada na ziemię "w sposób dynamiczny", bo wraca do śpiewania i nie ma czasu na stosowanie ceremoniału opuszczenia flagi czy pochówku.
Brytyjską też wyrzuca.

M.

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5176
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: thorgal_30 » wt lip 26, 2022 4:09 pm

podkoloryzowałeś. ja znam relkę, że napadłeś nań przy pisuarze ;)
Bo zaraz opowiem co Ty tam robiłeś w tym kibelku :lol: ;)
To wiadomo, stal z kartką
Nawet śmiechłem :D good one
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Pierre Dolinski » wt lip 26, 2022 4:17 pm

Taką w gotowości do podtarcia Janowi? :lol:

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5176
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: thorgal_30 » wt lip 26, 2022 4:22 pm

A to już nieśmieszne.

W ogóle jakaś laska z polskiego FC WT, nie mając FTTB ani GAEE wbiła na barierki i kostki od obu strunowców z WT wyhaczyła. Kurde - jak sie ma cycki to wszystko jakieś takie łatwiejsze ;)
The Number Of The .....

barsiarz
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3296
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 12:07 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: barsiarz » wt lip 26, 2022 4:28 pm

A to już nieśmieszne.

W ogóle jakaś laska z polskiego FC WT, nie mając FTTB ani GAEE wbiła na barierki i kostki od obu strunowców z WT wyhaczyła. Kurde - jak sie ma cycki to wszystko jakieś takie łatwiejsze ;)
A kto Ci broni wyhodować?

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Pierre Dolinski » wt lip 26, 2022 4:30 pm

No właśnie. Nie trzeba podawać Janowi papieru toaletowego. Wystarczy mieć cycki. :lol:
Starym chłopom czasem rosną. Poczekaj. Może zdążysz, zanim Maiden się rozpadną. :mrgreen:

Swoją drogą Thorgala z cyckami nie widziałem. Ktoś to musi narysować.

Deleted User 804

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Deleted User 804 » wt lip 26, 2022 4:33 pm

A mnie po koncercie naszła taka myśl iż wolałbym by na przyszłość zespół nie używał polskiej flagi, niż traktował ją tak jak teraz. Nie dość ze była cała pognieciona to jeszcze Bruce kilkukrotnie zamiótł nią scenę a później rzucił na podłogę. Tak, wiem ze to miał być miły akcent, ale w praktyce wyszedł brak szacunku.
Na każdym gigu jest to samo, w każdym kraju - na Trooperze.
Pognieciona, bo żaden matołek z obsługi koncertu nie wpadł na to, żeby zamówić wyprasowaną. I przyszła prosto z paczki, jak koszula ze sklepu.
A potem odkłada na ziemię "w sposób dynamiczny", bo wraca do śpiewania i nie ma czasu na stosowanie ceremoniału opuszczenia flagi czy pochówku.
Brytyjską też wyrzuca.

M.
To że każdym kraju podchodzi z takim samym szacunkiem wcale go nie usprawiedliwia. Nie wiem jakie są przepisy w UK i czy coś takim stanie jak ta brytyjska flaga nadal jest flagą, ale u nas przepisy dość jasną mówią o sposobie traktowania flagi i przewidują konkretne kary za poniewieranie nią po ziemi. U nas jedyne co go być może ratuje to ciut inne proporcje niż te oficjalne(wtedy to tylko barwy narodowe, a nie flaga), ale niesmak nadal pozostaje. Też poza wawą brytyjska flaga zazwyczaj najpierw trafia w uchwyt na flagę a później jest łapana za sceną, a tylko flagi innych państw są rzucane na podłogę.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Bon Dzosef » wt lip 26, 2022 4:55 pm

Moim zdaniem to naprawdę przesada. Chlop odgrywa scenke, zolnierz strzela i rzuca broń, faktycznie wielka profanacja.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Bon Dzosef » wt lip 26, 2022 4:57 pm

Pracowałem przy tym koncercie od soboty i muszę Wam powiedzieć, że obecnie z tym łapaniem muzyków to nie ma to sensu. Widziałem rozczarowanie na wielu twarzach że muzycy uciekają a pod hotelem trwa zabawa w ganianego.
Nie chodzi o to że boją się covida, ale o to, że managerowie i agencja boją się że jak muzycy coś złapią, to cały event albo nawet część trasy idzie się walić a trzeba pamiętać że chłopaki podrózują po całym świecie a w niektórych krajach są dosyć restrykcyjne przepisy dla podrózujących.
W busie muzycy wielokrotnie podkreślali że szkoda im wszystkich fanów i tego że czekaja na podpisy, ale nie mogą z tym nic zrobić. Jeden z nich podsumował to nawet mniej więcej w stylu "z dwojga złego lepiej zawieść 100 osób niż 40,000). Z tego samego powodu Steve nie wyszedł dzień wcześniej do ludzi pod Progresją. Jedyne spotkania typu fotka + autograf jakie robił, to z obsługą techniczną i jego bezpośrednimi gośćmi, ale to też było może z 5-6 osób max (z tego co kojarzę dwóch technicznych Airforce, barman z Progresji i chłopak i dziewczyna, chyba jego znajomi).
Także uważam że nie można mieć pretensji do chłopaków, takie mamy po prostu teraz czasy i trzeba to wziąć na klatę.
Inna sprawa że niektórzy robią "polowanie" w dość żenującym stylu - grupa podpitych, spoconych kolesi która tankowała wódę od 8 rano pod Progresją to serio nie jest ekipa z którą dany muzyk bardzo chciałby się spotkać. Te same osoby były potem pod hotelem, wielkie siaty z całą dyskografią to już ogólnie pomijam.
Zajebiscie napisane, 100% racji
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Pati
***** ***
***** ***
Posty: 390
Rejestracja: ndz sty 11, 2004 8:57 pm
Skąd: Gdańsk

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Pati » wt lip 26, 2022 4:59 pm

Znalazłem archiwalne info, że na bemowskim klepisku w 2011 roku na Maidenach bawiło się ok. 30 tys. ludków. No to przedwczoraj parę km stamtąd było x 2. :shock: :D
X 1,5
48 000 bylo.
To 60k to przestrzelone info
To dane ze sprawdzonego źródła? Szukałam z ciekawości jakiejś informacji na temat frekwencji, ale nigdzie nie znalazłam. Tylko, że "grali przy pełnej widowni", ale jak dla mnie to chyba nie. Wydawało mi się, że górne rzędy na trybunach były puste.

Awatar użytkownika
marekkraw
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 339
Rejestracja: wt wrz 28, 2021 5:10 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: marekkraw » wt lip 26, 2022 5:07 pm

Moim zdaniem to naprawdę przesada. Chlop odgrywa scenke, zolnierz strzela i rzuca broń, faktycznie wielka profanacja.
+100
Vengeance will be mine, take what is yours and leave you to die, Fortune unachieved, riddled with spite, destroying your life, Liar that you are, facing yourself; you think you're a star.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Bon Dzosef » wt lip 26, 2022 5:10 pm

A to już nieśmieszne.

W ogóle jakaś laska z polskiego FC WT, nie mając FTTB ani GAEE wbiła na barierki i kostki od obu strunowców z WT wyhaczyła. Kurde - jak sie ma cycki to wszystko jakieś takie łatwiejsze ;)
A kto Ci broni wyhodować?
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Chlop co placze o kawalek plastiku
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Deleted User 804

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Deleted User 804 » wt lip 26, 2022 5:39 pm

Moim zdaniem to naprawdę przesada. Chlop odgrywa scenke, zolnierz strzela i rzuca broń, faktycznie wielka profanacja.
Flaga Polski nie może być brudna, pognieciona, postrzępiona, wyblakła czy też dotykać ziemi(w tym być na nią rzucana). Takie mamy prawo, brak znajomości nie zwalania z jego przestrzegania, a Twoja opinia nie ma tu nic do rzeczy. :B

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Schizoid » wt lip 26, 2022 5:44 pm

Tylko, że wtedy też nie powinno się robić flag z logami zespołów na koncerty. A to jednak fajna sprawa.
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5486
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Sardi » wt lip 26, 2022 5:46 pm

Moim zdaniem to naprawdę przesada. Chlop odgrywa scenke, zolnierz strzela i rzuca broń, faktycznie wielka profanacja.
Flaga Polski nie może być brudna, pognieciona, postrzępiona, wyblakła czy też dotykać ziemi(w tym być na nią rzucana). Takie mamy prawo, brak znajomości nie zwalania z jego przestrzegania, a Twoja opinia nie ma tu nic do rzeczy. :B
Tak, ale ja bym to podciągnął pod kontratyp działalności artystycznej
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9458
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Schizoid » wt lip 26, 2022 5:48 pm

Moim zdaniem to naprawdę przesada. Chlop odgrywa scenke, zolnierz strzela i rzuca broń, faktycznie wielka profanacja.
Flaga Polski nie może być brudna, pognieciona, postrzępiona, wyblakła czy też dotykać ziemi(w tym być na nią rzucana). Takie mamy prawo, brak znajomości nie zwalania z jego przestrzegania, a Twoja opinia nie ma tu nic do rzeczy. :B
Tak, ale ja bym to podciągnął pod kontratyp działalności artystycznej
Lepiej nawet, kontratyp patriotyczny, bo wymachuje flagą Polski i śpiewa o walczeniu z hordami rucholi
Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Bon Dzosef » wt lip 26, 2022 5:52 pm

Moim zdaniem to naprawdę przesada. Chlop odgrywa scenke, zolnierz strzela i rzuca broń, faktycznie wielka profanacja.
Flaga Polski nie może być brudna, pognieciona, postrzępiona, wyblakła czy też dotykać ziemi(w tym być na nią rzucana). Takie mamy prawo, brak znajomości nie zwalania z jego przestrzegania, a Twoja opinia nie ma tu nic do rzeczy. :B
A jak w jakimś filmie wojennym będzie postrzępiona flaga.
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
zgo
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1563
Rejestracja: śr lis 27, 2013 10:48 pm
Skąd: Bydgoszcz/Wrocław

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: zgo » wt lip 26, 2022 5:53 pm

Moim zdaniem to naprawdę przesada. Chlop odgrywa scenke, zolnierz strzela i rzuca broń, faktycznie wielka profanacja.
Flaga Polski nie może być brudna, pognieciona, postrzępiona, wyblakła czy też dotykać ziemi(w tym być na nią rzucana). Takie mamy prawo, brak znajomości nie zwalania z jego przestrzegania, a Twoja opinia nie ma tu nic do rzeczy. :B
A jak w jakimś filmie wojennym będzie postrzępiona flaga.
Załączniki
1375971059_by_nobodynoob_500.jpg

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5486
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: Sardi » wt lip 26, 2022 6:02 pm

Moim zdaniem to naprawdę przesada. Chlop odgrywa scenke, zolnierz strzela i rzuca broń, faktycznie wielka profanacja.
Flaga Polski nie może być brudna, pognieciona, postrzępiona, wyblakła czy też dotykać ziemi(w tym być na nią rzucana). Takie mamy prawo, brak znajomości nie zwalania z jego przestrzegania, a Twoja opinia nie ma tu nic do rzeczy. :B
A jak w jakimś filmie wojennym będzie postrzępiona flaga.
To wyżej napisałem co wtedy :)
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5398
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: 24/07/2022 - Warszawa, PGE Narodowy

Postautor: mic7 » wt lip 26, 2022 6:09 pm

A jak na jakimś koncercie zostanie zniszczona Biblia ? :B


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości