Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4249
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: nugz » pn mar 11, 2024 4:12 pm

Obejrzałem i posłuchałem tego performensu z orkiestrą i nie widzę, nie słyszę nic niepokojącego

Nie będzie już trójek stopami na CSiT, sorry :)

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4497
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: MaidenFan » pn mar 11, 2024 4:31 pm

Obejrzałem i posłuchałem tego performensu z orkiestrą i nie widzę, nie słyszę nic niepokojącego

Nie będzie już trójek stopami na CSiT, sorry :)
No, bo zagrał spoko, a jakby grał jeszcze na takim poziomie jak pod koniec 2023 roku, to ja nie widzę żadnych powodów, dla których miałby rezygnować. Jednak sam Nicko po występie powiedział, że niestety jego prawa ręka jest słaba.

“I was very honoured and I immediately agreed. Rehearsals have been great. My right hand doesn’t work very well, so I was super nervous about that."

W każdym razie - póki co nie zanosi się na podjęcie decyzji o zakończeniu kariery - i oby jak najdłużej. :)

Żelazny
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1341
Rejestracja: śr paź 19, 2022 9:04 am
Skąd: Kato

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: Żelazny » pn mar 11, 2024 4:54 pm

Chłop zagrał w innym klimacie, z kompletnie innymi muzykami, pewnie w ustalonych tempach, a Wy jak zwykle swoje :)
To wysyłanie Nicko na emeryturę to jedna z najbardziej, jak nie najbardziej absurdalna teza jaka jest na tym forum, nie chce mi się nawet bardziej rozpisywać bo już uargumentowaliście to odpowiednio

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11799
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: gumbyy » pn mar 11, 2024 5:37 pm

Chłop zagrał w innym klimacie, z kompletnie innymi muzykami, pewnie w ustalonych tempach, a Wy jak zwykle swoje :)
To wysyłanie Nicko na emeryturę to jedna z najbardziej, jak nie najbardziej absurdalna teza jaka jest na tym forum, nie chce mi się nawet bardziej rozpisywać bo już uargumentowaliście to odpowiednio
I co ciekawe - co jakiś czas powraca niczym echo... echo... echo...
www.MetalSide.pl

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4249
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: nugz » pn mar 11, 2024 6:13 pm

I przez tych samych opiekunów medycznych ;)

Awatar użytkownika
nurni
-#Invader
-#Invader
Posty: 229
Rejestracja: sob sie 12, 2006 2:31 pm

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: nurni » pn mar 11, 2024 8:16 pm

Obejrzałem i posłuchałem tego performensu z orkiestrą i nie widzę, nie słyszę nic niepokojącego

Nie będzie już trójek stopami na CSiT, sorry :)
Fajnie, że kojarzysz tamten wpis :lol:
Z tym brakiem trójek to już się pogodziłem, jednak tak jak niektórych z Was bolą uproszczenia w grze gitarzystów, tak mnie w grze Nicko.
Trooper wykastrowany z przejść, reszta bardzo oszczędnie grana. Zresztą, widać jak przerzucił ciężar gry na lewą rękę, prawa bardzo mało pracuje.
Jestem jego wielkim fanem, cenię go znacznie bardziej niż Burra, z jego powodu zamieniłem gitarę na perkusję, czerpałem z jego stylu na maksa gdy sam bębniłem.
Dokonał wielkiej rzeczy w ogóle wracając do grania (jeszcze w tak krótkim czasie), jednak skoro mowa o cieszeniu się bardzo dobrą formą live...to brutalna prawda jest taka, że niestety nie w jego przypadku :(

Nie, nie wysyłam go do medyków czy na emeryturę - tylko stwierdzam smutny (dla mnie) fakt.
If 50 million people say a stupid thing, it's still a stupid thing.

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4249
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: nugz » pn mar 11, 2024 9:07 pm

Rozumiem Twój ból - grający na intrumentach mogą mieć czasami inną percepcję :)

Piotr Lange
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1042
Rejestracja: czw paź 27, 2022 5:06 pm
Skąd: Łódź

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: Piotr Lange » pn mar 11, 2024 10:46 pm

Obejrzałem i posłuchałem tego performensu z orkiestrą i nie widzę, nie słyszę nic niepokojącego

Nie będzie już trójek stopami na CSiT, sorry :)
Fajnie, że kojarzysz tamten wpis :lol:
Z tym brakiem trójek to już się pogodziłem, jednak tak jak niektórych z Was bolą uproszczenia w grze gitarzystów, tak mnie w grze Nicko.
Trooper wykastrowany z przejść, reszta bardzo oszczędnie grana. Zresztą, widać jak przerzucił ciężar gry na lewą rękę, prawa bardzo mało pracuje.
Jestem jego wielkim fanem, cenię go znacznie bardziej niż Burra, z jego powodu zamieniłem gitarę na perkusję, czerpałem z jego stylu na maksa gdy sam bębniłem.
Dokonał wielkiej rzeczy w ogóle wracając do grania (jeszcze w tak krótkim czasie), jednak skoro mowa o cieszeniu się bardzo dobrą formą live...to brutalna prawda jest taka, że niestety nie w jego przypadku :(

Nie, nie wysyłam go do medyków czy na emeryturę - tylko stwierdzam smutny (dla mnie) fakt.
Dokładnie u mnie jest to samo, sądzę że On też o tym wie i sam podejmie decyzję.

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 16898
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: pz » wt mar 12, 2024 7:27 am

Przed chwilą wysyłałeś go na emeryturę. Jesteś jedynym, który to robi regularnie.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4249
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: nugz » wt mar 12, 2024 7:58 am

Ralf, jak zwykle gubisz się w zeznaniach :P

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11799
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: gumbyy » wt mar 12, 2024 10:47 am

Przed chwilą wysyłałeś go na emeryturę. Jesteś jedynym, który to robi regularnie.
Klasyka... jak wiatr zawieje...
www.MetalSide.pl

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4249
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: nugz » wt mar 12, 2024 10:56 am

Ulubiony numer Ralfa?? When the Wild Wind Blows :D ;)

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3682
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: Geri666 » wt mar 12, 2024 11:32 am

W sumie sorry za offtop, ostatni post tutaj, ale wg mnie to Nicko juz nie dojezdza i to bylo slychac nawet na trasie Legacy, kiedy gubil tempo, rozjezdzal sie np w Sign of the cross. Nicko jest super, bardzo lubie go jako czlowieka, ale te 72 lata i choroby daja o sobie znac i ciagna caly zespol w dol.

Jak Blaze nie dojezdzal z forma w 98 roku to Nicko byl pierwszy do wyrzucenia go i nie wychodzenia na bisy. A teraz jakos autorefleksji nie ma :P

Takie moje odczucie.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11799
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: gumbyy » wt mar 12, 2024 11:42 am

W sumie sorry za offtop, ostatni post tutaj, ale wg mnie to Nicko juz nie dojezdza i to bylo slychac nawet na trasie Legacy, kiedy gubil tempo, rozjezdzal sie np w Sign of the cross. Nicko jest super, bardzo lubie go jako czlowieka, ale te 72 lata i choroby daja o sobie znac i ciagna caly zespol w dol.

Jak Blaze nie dojezdzal z forma w 98 roku to Nicko byl pierwszy do wyrzucenia go i nie wychodzenia na bisy. A teraz jakos autorefleksji nie ma :P

Takie moje odczucie.
Wiesz... punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) A serio to teraz jest jednak ciut inna sytuacja, bo zespół już jest na granicy zakończenia kariery i pewno mają myślenie, żeby dojechać do mety bez zmiany składu. Albo Stefan nie ma serca podmienić Nicko ;)

Nugz - w punkt! ;)
www.MetalSide.pl

Piotr Lange
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1042
Rejestracja: czw paź 27, 2022 5:06 pm
Skąd: Łódź

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: Piotr Lange » wt mar 12, 2024 1:52 pm

W razie czego włączą automat i jakoś będzie :)

Deleted User 8449

Re: Iron Maiden mnie zawiodło gdy...

Postautor: Deleted User 8449 » sob mar 16, 2024 8:38 am

Nie wiem czy typ okaże się trafny, ale uważam, że 2025 to już będzie inna trasa. Best off plus może Alexander. Skoro się już tego nauczyli, żal wyrzucać z setu. Mogą tak pomyśleć. Być może będzie jeden utwór nigdy nie grany. Jakoś mi się nie widzi DOFP na stadionach, bardzo mało stadionowy ten set. Od premiery S minie już 4 rok i nie ma sensu tego grać, a utwory z Somewhere też przestaną być rarytasami. O kwestiach personalnych się nie wypowiadam, chciałbym by zakończyli granie w tym składzie.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość