Bruce Dickinson Signing UK marzec

Solowe dokonania byłych i obecnych członków Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 719
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Bruce Dickinson Signing UK marzec

Postautor: Dzosef » pn sty 29, 2024 4:47 pm

Obrazek

Bruce w 5 miastach UK podpisuje płyty. W NYC dało sie z nim zrobic fote, nie wiem jak tutaj, ale koszt wstepu to 1 funt + płytka, wiec robie wycieczke do Londka. Strone regularnie wywala i jest przeciazona, do zakupu trzeba miec UK nr telefonu i paypala.

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3418
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Bruce Dickinson Signing UK marzec

Postautor: Emilio » pn sty 29, 2024 9:35 pm

Jak ktoś się wybiera i może załatwić autograf na płycie, to bym reflektował. Nie płacę co prawda "jak za prezydenta" tylko zwrot kosztów, ale jakby komuś się chciało podstawić do podpisu dodatkową płytkę... :P ;)
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4523
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Bruce Dickinson Signing UK marzec

Postautor: MaidenFan » pn sty 29, 2024 10:41 pm

Dochodzą dwie daty u zachodnich sąsiadów. Może i do Warszawy doleci ;)

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 719
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: Bruce Dickinson Signing UK marzec

Postautor: Dzosef » wt sty 30, 2024 1:03 pm

Jak ktoś się wybiera i może załatwić autograf na płycie, to bym reflektował. Nie płacę co prawda "jak za prezydenta" tylko zwrot kosztów, ale jakby komuś się chciało podstawić do podpisu dodatkową płytkę... :P ;)
Nie ma takiej opcji. Nie można dać nic więcej do podpisu niż kupiona płyta. Jeden z forumowych kolegow kupił dwie i się nie wybiera, więc ja je odbiorę i dam Dickinsonowi do podpisu

Awatar użytkownika
qracoss
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 730
Rejestracja: pt paź 06, 2006 3:47 pm
Skąd: Amsterdam

Re: Bruce Dickinson Signing UK marzec

Postautor: qracoss » czw lut 29, 2024 4:27 pm

Jak ktoś się wybiera i może załatwić autograf na płycie, to bym reflektował. Nie płacę co prawda "jak za prezydenta" tylko zwrot kosztów, ale jakby komuś się chciało podstawić do podpisu dodatkową płytkę... :P ;)
Nie ma takiej opcji. Nie można dać nic więcej do podpisu niż kupiona płyta. Jeden z forumowych kolegow kupił dwie i się nie wybiera, więc ja je odbiorę i dam Dickinsonowi do podpisu
Jutro moja kumpela w Londku bedzie na tym spotkaniu.Zamowila oprocz wejsciowki na te spotkanie dwa winyle i CD.Mniemam ze bez problemu podpisze wszystkie.Czy sie myle ???

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4523
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Bruce Dickinson Signing UK marzec

Postautor: MaidenFan » czw lut 29, 2024 4:41 pm

To chyba tylko od Brusa zależy, ale powinien podpisywać wszystko co się odbierze.

Awatar użytkownika
qracoss
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 730
Rejestracja: pt paź 06, 2006 3:47 pm
Skąd: Amsterdam

Re: Bruce Dickinson Signing UK marzec

Postautor: qracoss » pt mar 01, 2024 6:54 pm

To chyba tylko od Brusa zależy, ale powinien podpisywać wszystko co się odbierze.
Mam cynk prosto z Londynu...kolezanka pisze ze wyszla przed sklep muzyczny jakas kobieta i powiedziala ze Bronek podpisuje tylko nowy album.


Wróć do „Different World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości