Paul Di Anno

Solowe dokonania byłych i obecnych członków Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 357

Re: Paul Di Anno

Postautor: Deleted User 357 » sob paź 01, 2022 9:31 pm

Bardziej koncert dla pośpiewania sobie Maiden z ludźmi, bo wokalnie jest dalej średnio, ale i tak lepiej niż na tym słynnym dvd. Im dalej w koncert tym gorzej ale jak na drugi koncert w ciągu 7 lat to akceptowalnie

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9280
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Paul Di Anno

Postautor: blackcocker » pn paź 10, 2022 12:16 pm

Nie no nie jajcujcie sobie. Oglądam zapis z tego koncertu i to jest badziew totalny :D co on kurwa wyprawia XD jedyna różnica to taka, że na dvd nie siedział na wózku. Absolutne dno
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Deleted User 357

Re: Paul Di Anno

Postautor: Deleted User 357 » pn paź 10, 2022 12:49 pm

Wiesz, na żywo to jednak inaczej się odbiera, tak jak napisałem w temacie KiT - osobno bym nie zapłacił, był przy okazji to można sobie Maiden pośpiewać

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9280
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Paul Di Anno

Postautor: blackcocker » pn paź 10, 2022 12:54 pm

Wiesz, na żywo to jednak inaczej się odbiera, tak jak napisałem w temacie KiT - osobno bym nie zapłacił, był przy okazji to można sobie Maiden pośpiewać
Jasne. Odbiór live jest często całkiem inny, ale to co usłyszałem mną wstrząsnęło i musiałem się wyżalić :D jak ktoś wydał kasę specjalnie na niego to jest niezłym osłem :D
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Nomaosławski
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 144
Rejestracja: pt paź 21, 2022 8:49 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Nomaosławski » ndz paź 23, 2022 6:34 pm

Widziałem na żywo Di Anno i Bayleya i szczerze teraz wolałbym zobaczyć Di Anno niż Bayleya, którego koncertówki wyglądają jakby je nagrywano z telefonu komórkowego. Zasłynął też wywaleniem najlepszych muzyków (skład z płyty Man Who Would Not Die) . Z Di Anno to się można śmiać, ale sama liczba projektów z lat 80 i 90 świadczy, że jego nazwisko coś w tym heavy-metalu znaczy. Gdyby nie płyty z Iron Maiden pewnie śpiewałby w innym, dobrym zespole NWOBHM. Blaze gdyby nie kariera w Iron Maiden pewnie by śpiewał do kotleta dla 50 osób koncerty. Jedyny jego błąd, że nie próbował w połowie 80 robić czegoś z Burrem i Strattonem, może by to chwyciło. Głos ciągle miał dobry.
GLORY MAN UNITED

ALEX FERGUSSON IS MASTER OF FOOTBALL!!!!

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17040
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Paul Di Anno

Postautor: pz » ndz paź 23, 2022 6:37 pm

Di Anno to wrak człowieka. Bez zdrowia i głosu. Parodia wokalisty.

Blaze cóż, prawdziwy z niego Janusz biznesu i managementu, ale w odróżnieniu od Paula jeszcze coś potrafi zaśpiewać.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Nomaosławski
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 144
Rejestracja: pt paź 21, 2022 8:49 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Nomaosławski » ndz paź 23, 2022 6:46 pm

Tylko, że Di Anno gdyby nie płyty w Iron Maiden na 100% by śpiewał w innym, dobrym zespole NWOBHM. Kręcił się w tym środowisku i gdyby był takim nikim to by go Harris nie wziął na wokal. Blaze gdyby nie płyty w Iron Maiden teraz by nie istniał w przestrzeni publicznej. Przecież to Wolfsbane to była jakaś słabizna. Starczy to porównać do albumu Murder One z 1991 roku gdzie śpiewa Di Anno. To, że potem Blaze wydał kilka fajnych płyt solowo to jest inna sprawa, tylko, że to było dzięki temu, że wcześniej śpiewał w Iron Maiden. Z kimś kto udzielał się w Maiden każdy muzyk chce zagrać. Miał dobrych instrumentalistów i to owocowało dobrą muzyką. Dopiero jak mu palma odbiła i wyrzucił swój najlepszy skład to się dobre skończyło. Czy ma taki świetny głos? Opinie są różne, z czasem uważam, że to bardzo ale to bardzo mało uniwersalny głos. Di Anno to umiał zaśpiewać różne rzeczy; ulicznego rock and rolla ( Drifter, Running Free), klasyczne heavy ( Killers czy np. Impaler z ww przeze mnie płyty) , rzeczy wręcz przebojowe ( I Will Be There Gog Magoga z repertuaru Rossa Ballarda) , nostalgiczne ballady (Prodigal Son, Strange World) itd. Niezły wynik jak na parodię wokalisty.
GLORY MAN UNITED

ALEX FERGUSSON IS MASTER OF FOOTBALL!!!!

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17040
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Paul Di Anno

Postautor: pz » ndz paź 23, 2022 6:54 pm

Chyba nie zrozumiałeś. Parodią wokalisty jest teraz. Nikt mu nie odbiera tego co nagrał kiedyś. Z Maiden czy później. Niestety nie udźwignął tego i doprowadził się do stanu w jakim jest teraz.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Nomaosławski
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 144
Rejestracja: pt paź 21, 2022 8:49 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Nomaosławski » ndz paź 23, 2022 7:10 pm

Przecież to już jest stary chłop, czego się spodziewać? Tak naprawdę to bardzo mały procent muzyków w wieku 60 czy 70 lat trzyma jakąś mega formę. Ile świetnych muzyków tego wieku nie dożyło albo już w tym wieku leczyło jakieś choroby. Rock and Roll nie powstał jako muzyka komercyjnych dziadków tylko młodych, pełnych wigoru ludzi. Chwała tym co się dobrze trzymali i grają dalej, ale żaden wstyd dla tych co nie chuchali i dmuchali na siebie i dopadła ich starość. Ja wiem czy ja w wieku Di Anno się będę lepiej trzymał? a może jeszcze gorzej? Więc jestem ostatnim, który będzie go za to krytykował.
GLORY MAN UNITED

ALEX FERGUSSON IS MASTER OF FOOTBALL!!!!

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11879
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Paul Di Anno

Postautor: gumbyy » ndz paź 23, 2022 11:49 pm

Blaze gdyby nie kariera w Iron Maiden pewnie by śpiewał do kotleta dla 50 osób koncerty.
Ale czy tak właśnie teraz nie jest?
www.MetalSide.pl

Nomaosławski
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 144
Rejestracja: pt paź 21, 2022 8:49 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Nomaosławski » pn paź 24, 2022 12:10 am

Nie wiem co się z nim dzieje. Byłem na dwóch koncertach, w Alibi w 2009 r. było jakoś z 250-300 osób , w Madness w 2012 r. troszkę więcej .

Swoją drogą, oba te miejsca już nie istnieją, jaki ja stary dziad jestem.
GLORY MAN UNITED

ALEX FERGUSSON IS MASTER OF FOOTBALL!!!!

Awatar użytkownika
erosinho
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1753
Rejestracja: czw sie 19, 2010 6:35 pm
Skąd: Góra Kalwaria

Re: Paul Di Anno

Postautor: erosinho » pt gru 16, 2022 11:11 pm

Z jednej strony trochę przykro jest patrzeć na Paula na wózku, ale z drugiej strony - cieszy że koncertuje, no i przyjęcie ateńskiej publiczności - klasa.

https://www.youtube.com/watch?v=95Y6Hdznfrs

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4523
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Paul Di Anno

Postautor: MaidenFan » pt lut 03, 2023 11:08 am


Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9798
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: krusejder » pt lut 03, 2023 11:15 am

A czy biedak nie miał wrócić na własne nogi po tych wszystkich operacjach?
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Żelazny
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1378
Rejestracja: śr paź 19, 2022 9:04 am
Skąd: Kato

Re: Paul Di Anno

Postautor: Żelazny » pt lut 03, 2023 11:17 am


Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4523
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Paul Di Anno

Postautor: MaidenFan » pt lut 03, 2023 11:29 am

A czy biedak nie miał wrócić na własne nogi po tych wszystkich operacjach?
Ciężko powiedzieć na jakim etapie leczenia jest, ale z filmików łatwo wywnioskować, że trasa koncertowa to dla niego w obecnym stanie za dużo.
Tym bardziej taka 3 miesięczna po wszystkich brazylijskich wioskach jakie istnieją. :lol:

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Pierre Dolinski » pt lut 03, 2023 1:09 pm

Te na wodzie też bierze pod uwagę?

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2566
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Paul Di Anno

Postautor: remi » pt lut 03, 2023 7:50 pm

Gdy go widziałem w Zagrzebiu to jakoś to się wszystko trzymało kupy - i ten zespół i jego wokal, tak przez 75% było spoko a Wrathchild czy Sanctuary były wręcz fajne do posłuchania. Myślę, że Maiden długo zwlekało z dołożeniem się do zbiórki, bo to wiadomo, "studnia bez dna". Dołożyli się dopiero po pamiętnym spotkaniu w Zagrzebiu. Operacja dawno powinna przynieść efekt ale medycyna sama nie uzdrowi, tu potrzeba zaangażowania pacjenta i jego rozsądku, by woda w kolanie i słoniowacizna nie nawracała. Dieta, Rehabilitacja, a na większości zdjęć po zabiegu Paul czy to z fajką czy kieliszkiem...jaki był, taki jest - durny. Niestety.
Brazylia to kupi ale myślę, że w Europie objazdówki nikt mu nie zorganizuje.

Piotr Lange
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1059
Rejestracja: czw paź 27, 2022 5:06 pm
Skąd: Łódź

Re: Paul Di Anno

Postautor: Piotr Lange » pt lut 03, 2023 9:05 pm

Gdy go widziałem w Zagrzebiu to jakoś to się wszystko trzymało kupy - i ten zespół i jego wokal, tak przez 75% było spoko a Wrathchild czy Sanctuary były wręcz fajne do posłuchania. Myślę, że Maiden długo zwlekało z dołożeniem się do zbiórki, bo to wiadomo, "studnia bez dna". Dołożyli się dopiero po pamiętnym spotkaniu w Zagrzebiu. Operacja dawno powinna przynieść efekt ale medycyna sama nie uzdrowi, tu potrzeba zaangażowania pacjenta i jego rozsądku, by woda w kolanie i słoniowacizna nie nawracała. Dieta, Rehabilitacja, a na większości zdjęć po zabiegu Paul czy to z fajką czy kieliszkiem...jaki był, taki jest - durny. Niestety.
Brazylia to kupi ale myślę, że w Europie objazdówki nikt mu nie zorganizuje.
Dokładnie, świetnie ujęte, ten człowiek nigdy się nie zmieni. Tyle hejtu się na IM wylało, szczególnie na tym forum. Zarzucano, iż kapela powinna zadbać o kolegę, pomóc... tylko czy taka pomoc ma sens jeśli sam zainteresowany nie chce i nie zmienia swoich nawyków. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9459
Rejestracja: śr cze 25, 2014 3:01 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Schizoid » sob cze 03, 2023 1:09 am

Lord of infernal, gather my strength
Carry me through the gates


Wróć do „Different World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości