Nasze strony z bootlegami

Rarytasy, rzadkie wydawnictwa, bootlegi - wszystko dla kolekcjonerów Iron Maiden!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Clans
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 833
Rejestracja: śr kwie 21, 2004 4:32 pm
Skąd: Zawiercie

Nasze strony z bootlegami

Postautor: Clans » wt sie 29, 2006 6:10 pm

Ponieważ co chwile powstaje jakiś temat dotyczący wymiany bootlegów lub chęci zareklamowania własnej strony z kolekcją bootów postanowiłem założyć osobny w którym prezentujemy swoje strony z kolekcjami na wymianę. Najlepiej jak będziecie podawać adres strony oraz ewentualnie krótki opis. Mam nadzieję, że nie będzie już bezsensownych tematów w tym dziale, których ostatnio było bardzo dużo.

BartSmith
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 837
Rejestracja: pn mar 21, 2005 11:16 pm
Skąd: Gniezno

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: BartSmith » wt sie 29, 2006 7:55 pm

Ja mam stronkę w sygnaturze :wink:

Jeżeli chodzi o wymiany to znam już ekipę z Polski która profesjonalnie zajmuje się wymianami, więc nowe kontakty nie są mi już raczej potrzebne. Jedynie jakby ktoś miał coś rzadkiego lub lepszą jakościowo wersję ode mnie (audio lub dvd) to wtedy. Poszukuję np. nagrania z Polski (audio lub dvd) m.in. Wroclaw 03. Mile widziana osoba, która nagrała jakiś koncert lub jeżeli posiada to prosto od twórcy bootlegu.

Aha, jescze jedno, nie interesują mnie mp3 oraz vcd ani też oficjalny materiał, który wyszedł już na oficjalnym dvd.

Mirdaroh
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1430
Rejestracja: czw lis 18, 2004 4:37 pm
Skąd: Bełchatów / Łódź

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: Mirdaroh » wt sie 29, 2006 8:00 pm

Ja mam stronkę w sygnaturze :wink:

Jeżeli chodzi o wymiany to znam już ekipę z Polski która profesjonalnie zajmuje się wymianami, więc nowe kontakty nie są mi już raczej potrzebne. Jedynie jakby ktoś miał coś rzadkiego lub lepszą jakościowo wersję ode mnie (audio lub dvd) to wtedy. Poszukuję np. nagrania z Polski (audio lub dvd) m.in. Wroclaw 03. Mile widziana osoba, która nagrała jakiś koncert lub jeżeli posiada to prosto od twórcy bootlegu.

Aha, jescze jedno, nie interesują mnie mp3 oraz vcd ani też oficjalny materiał, który wyszedł już na oficjalnym dvd.
To samo u mnie :)

Hallowed
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1102
Rejestracja: pt gru 02, 2005 11:21 pm
Skąd: Skąd: Skąd:

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: Hallowed » wt sie 29, 2006 9:58 pm

Ja mam stronkę w sygnaturze :wink:

Jeżeli chodzi o wymiany to znam już ekipę z Polski która profesjonalnie zajmuje się wymianami, więc nowe kontakty nie są mi już raczej potrzebne. Jedynie jakby ktoś miał coś rzadkiego lub lepszą jakościowo wersję ode mnie (audio lub dvd) to wtedy. Poszukuję np. nagrania z Polski (audio lub dvd) m.in. Wroclaw 03. Mile widziana osoba, która nagrała jakiś koncert lub jeżeli posiada to prosto od twórcy bootlegu.

Aha, jescze jedno, nie interesują mnie mp3 oraz vcd ani też oficjalny materiał, który wyszedł już na oficjalnym dvd.
To samo u mnie :)
To samo także u mnie :wink: Można rzec, We are the three amigos 8) Znamy się dobrze we trzech, mamy podobne kontakty za granicą, często rozmawiamy.

A moja stronka jest w podpisie, szczególnie mi się podoba moja kolekcja bootów dvd Bruce`a 8) :wink:

Ironkos
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 427
Rejestracja: pt sie 01, 2003 11:55 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: Ironkos » ndz wrz 03, 2006 4:42 pm

http://republika.pl/ironkosmetalbootlegs ciagle ja uaktualniam.
Aktualnie troche mi brak funduszy na wymiany, ale juz po 10-tym... :P

PTC
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 27, 2006 5:13 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: PTC » sob wrz 09, 2006 5:24 pm

http://www.rammstein-bootlegs.za.pl A to moja stronka. Dopiero zaczynam zbieranie bootlegow Iron Maiden (tylko DVD) więc kolekcja nie jest taka duża ;) (Spis Iron Maiden w dziale Other Bands)

Dzisiaj dodałem:
Iron Maiden:
DVD
-21-06-2005 Malakassa Greece
-02-12-1998 Rio De Janeiro, Brazil Metropolitan (Master)

Bruce Dickinson:
DVD
-18-11-1997 Rio De Janeiro, Brazil Metropolitan (Master)
-23-04-1999 Curitiba, Brazil Forum

Paul Di'anno:
DVD
-11-01-2003 Dordrecht Holland (Master)

I jakby co to narazie nie wymieniam się z powodu braku funduszy :P
Ale po 18..... ;)

BartSmith
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 837
Rejestracja: pn mar 21, 2005 11:16 pm
Skąd: Gniezno

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: BartSmith » sob wrz 09, 2006 7:57 pm

Paul Di'anno:
DVD
-11-01-2003 Dordrecht Holland (Master)

To powyżej wygląda na przeróbkę z DivX. Rio 01 wygląda na przeróbkę z official'a :wink: Co do Milanu 99 to nie jestem pewien, ale coś za mało GB jak dla mnie.

PTC
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 27, 2006 5:13 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: PTC » sob wrz 09, 2006 8:05 pm

Paul Di'anno:
DVD
-11-01-2003 Dordrecht Holland (Master)

To powyżej wygląda na przeróbkę z DivX. Rio 01 wygląda na przeróbkę z official'a :wink: Co do Milanu 99 to nie jestem pewien, ale coś za mało GB jak dla mnie.
Czemu taper miałby robić swoje DVD z DivX?? :roll:

Co do Rio to officjalne jest.

Obejżałem ten milan jeszcze raz. Przy dodawaniu na stronę nie zwracałem uwagi :/ VCD-sourced na 100% :D

Tego boota otrzymałem od sekcjizwłok z zapewnieniem że to DVD :roll:

BartSmith
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 837
Rejestracja: pn mar 21, 2005 11:16 pm
Skąd: Gniezno

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: BartSmith » sob wrz 09, 2006 11:28 pm

Czemu taper miałby robić swoje DVD z DivX?? :roll:
Nie wiem, czasem są oszuści. Albo się nie znają i zrobią z DivX na DVD. Jest jeszcze opcja, że się pomyliłeś...
Co do Rio to officjalne jest.
To nie powinieneś się za to wymieniać (takie są zasady) :wink:
Obejżałem ten milan jeszcze raz. Przy dodawaniu na stronę nie zwracałem uwagi :/ VCD-sourced na 100% :D

Tego boota otrzymałem od sekcjizwłok z zapewnieniem że to DVD :roll:
Miałeś pecha. Widzisz, dlatego to jest jeden z powodów dlaczego wolę się wymieniać z zagranicznymi traderami :P 8)

PTC
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 27, 2006 5:13 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: PTC » ndz wrz 10, 2006 8:18 am

Co do Rio to officjalne jest.
To nie powinieneś się za to wymieniać (takie są zasady) :wink:
Ok to musze pousuwać wszystkie oficjalki z mojej listy 8)

jajco
-#Invader
-#Invader
Posty: 228
Rejestracja: pn gru 22, 2003 8:23 pm
Skąd: Kraków

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: jajco » ndz wrz 10, 2006 10:38 pm

moja stronka jest w podpisie, ostatnio potwornie zaniedbana bo caly czas zmieniam design a idzie powoli bo malo czasu mam...a ile sie nowosci uzbieralo przez ten czas..:/ale moze pod koniec wrzesnia uda sie skonczyc prace...(marzenia ;) )

Awatar użytkownika
Horazon
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 45
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 7:16 pm
Skąd: Częstochowa

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: Horazon » czw paź 12, 2006 4:47 pm

http://www.tvksmp.pl/~mwolnik/horazon/

Moja strona :twisted:
Strona po duzej aktualizacji i reorganizacji :twisted:
Poszukuje bootlego wszystkich kapel ktore mam na swojej stronie + wszelki black :rocx
Ostatnio zmieniony pn gru 25, 2006 6:59 pm przez Horazon, łącznie zmieniany 1 raz.

Ironkos
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 427
Rejestracja: pt sie 01, 2003 11:55 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: Ironkos » czw paź 12, 2006 4:52 pm

http://horazonbootlegs.prv.pl/

Moja strona :twisted:
Strona po duzej aktualizacji i reorganizacji :twisted:
Poszukuje bootlego wszystkich kapel ktore mam na swojej stronie + wszelki black :rocx
Masz duzo ciekawych pozycji ale niestety w divx :(
Moze czas przerzucic sie na dvd ? :>

Awatar użytkownika
Horazon
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 45
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 7:16 pm
Skąd: Częstochowa

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: Horazon » czw paź 12, 2006 5:12 pm

Wiem ze w divx :x
Ale chce sie przejsc na dvd :twisted: a to pewnie bedzie szlo bardzo pomalu :(

Awatar użytkownika
ironed
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 124
Rejestracja: czw gru 15, 2005 8:57 am
Skąd: Iława

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: ironed » wt paź 31, 2006 11:21 am

Moja strona z tradem to www.tradercenter.prv.pl , wczesniej mialem dosc obszerna kolekcje mp3 i vcd ale dalem sobie z tym spokoj. Na razie idzie powoli, ale mam nadzieje ze w odpowiednim czasie sie rozwine do takiego stopnia aby prowadzic normalny trade. Oczwisicie zbieram glownie IM, ale inne zespoly tez sa mile widziane (glownie koncerty z polski) z klasy hard rocka, heavy, trashu, deathu itp.

Pacjent
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 52
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 1:56 am
Skąd: Stargard

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: Pacjent » wt paź 31, 2006 11:26 am

Moja strona z tradem to www.tradercenter.prv.pl , wczesniej mialem dosc obszerna kolekcje mp3 i vcd ale dalem sobie z tym spokoj. Na razie idzie powoli, ale mam nadzieje ze w odpowiednim czasie sie rozwine do takiego stopnia aby prowadzic normalny trade. Oczwisicie zbieram glownie IM, ale inne zespoly tez sa mile widziane (glownie koncerty z polski) z klasy hard rocka, heavy, trashu, deathu itp.
Masz na razie jednego, bo dostales torrenta i zassales go z sieci... Niezly trader z Ciebie....

Awatar użytkownika
ironed
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 124
Rejestracja: czw gru 15, 2005 8:57 am
Skąd: Iława

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: ironed » wt paź 31, 2006 3:03 pm

Moja strona z tradem to www.tradercenter.prv.pl , wczesniej mialem dosc obszerna kolekcje mp3 i vcd ale dalem sobie z tym spokoj. Na razie idzie powoli, ale mam nadzieje ze w odpowiednim czasie sie rozwine do takiego stopnia aby prowadzic normalny trade. Oczwisicie zbieram glownie IM, ale inne zespoly tez sa mile widziane (glownie koncerty z polski) z klasy hard rocka, heavy, trashu, deathu itp.
Masz na razie jednego, bo dostales torrenta i zassales go z sieci... Niezly trader z Ciebie....
Moim zdaniem przeczytaj dokladnie co napisalem we wczesniejszym poscie, "mialem dosc obszerna kolekcje mp3", uwazam ze nie ma sensu wypisywac bootow w mp3 na stronie i tyle; pisalem tez ze zaczynam - jak sie zaczyna to chyba nie od 40 bootow. Jak juz to nie mam jednego tylko 2 :wink:

EDIT: Przeczytaj dokladnie calego mojego wczesniejszego posta, bo napisales komentarz z jego wycinkow, jak ksiazke przeczytasz i ja recenzujesz to tez z polowy a moze z 1/3??

Awatar użytkownika
wowarz
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 64
Rejestracja: pn lip 11, 2005 12:14 pm
Skąd: Łódź

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: wowarz » wt lis 14, 2006 5:31 pm

Ja zacząłem zbierać boot'y rok temu, ale przerwałem i niedawno zacząłem od samego początku bowiem obecnie zbieram tylko DVD i Audio. Nie jest narazie tego za dużo, ale myślę, że w przyszłości jakoś to będzie;)
Oto moja całkiem świeża stronka:

http://www.wowarz.xt.pl

Hallowed
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1102
Rejestracja: pt gru 02, 2005 11:21 pm
Skąd: Skąd: Skąd:

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: Hallowed » pt lis 17, 2006 6:54 pm

Oto moja całkiem świeża stronka:
Brakuje info o generacjach. A bez tego traderzy raczej niechętnie przeglądają stronki :wink:

Awatar użytkownika
wowarz
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 64
Rejestracja: pn lip 11, 2005 12:14 pm
Skąd: Łódź

Re: Nasze strony z bootlegami

Postautor: wowarz » sob lis 18, 2006 11:21 am

Generacje, czyli że np. bootleg był z vhs zgrywany albo z vinylu? Bo przecież każa kopia CD zachowuje dane w niezmienionej formie.


Wróć do „Dla Kolekcjonerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości