08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Lucy
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1177
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 9:05 pm

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: Lucy » pt sie 08, 2008 8:45 pm

z relacji ktore do tej pory slyszalem w tv to raczej mowiono o koncercie jakims w Pardubicach a nie o praskim IM, ale w teleexpressie widziałem kolesia w koszulce IM z kolnierzem, Michał jakis na "S"
Bo ten pociąg jedzie przez Pardubice, więc gdyby ktoś się wybierał na festiwal ska i reggae w Pardubicach, toby nim jechał. A że większość jechała na Maiden do Pragi to jest inna kwestia, więc media powinny sobie już wbić w głowę.

El Dorado

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: El Dorado » sob sie 09, 2008 12:08 am

Ja slyszalem w tv rozmowe goscia który wyszedl bez szwanku. Na pytanie czy duzo Polaków jechalo powiedzial,ze w jego wagonie duzo jechalo na koncert Iron Maiden i ze z nich na pewno ktos jest ranny,bo siedzieli w najgorszym miejscu... Masakra ta sytuacja,ja Mialem jechac do pragi i od poludnia znajomi dzwonia i pytają czy wszystko ok...

Awatar użytkownika
iron_fox
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 98
Rejestracja: sob wrz 03, 2005 10:29 am
Skąd: katowice

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: iron_fox » sob sie 09, 2008 7:03 am

Bruce wspomniał przed Revelations o tej katastrofie i poprosił publiczność na krzesełkach żeby wstała. :(

Koncert naprawdę udany organizacja i nagłośnienie lepsze niż w warszawie tylko mieli kłopoty z prawym telebimem. Czesi nie zawiedli stali jak kołki na płycie, co niektórzy w klapkach/sandałach a ci na trybunach wstali tylko przed Revelations jak ich Bruce o to poprosił. A cysterna piwa to naprawdę gwóźdź całej oprawy :)

iron84
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 623
Rejestracja: pn wrz 08, 2003 1:42 pm
Skąd: ******

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: iron84 » sob sie 09, 2008 9:53 am

Wlasnie wrocilem. 6 moj koncert Maiden i plasuje sie napewno na podium w kategorii "fajnosc". Tak wiec jesli chodzi o sam koncert to genialnie...

...Mniej super bylo, jak zaczalem odbierac rozmowy z pytaniem, czy mi sie nic nie stalo i jak dowiedzialem sie o wypadku :sad:

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: herki » sob sie 09, 2008 4:24 pm

Opra i Michcio dotarli na koncercik, późno bo późno ale dotarli : - )

A sam koncercik o niebo lepszy niż w Warszawie. Nawet publiczność aż tak bardzo mi nie przeszkadzała. Jedyny mankament to to, że podróż do Pragi zajęła nam 16h, a z Pragi 15h. Ale raz się żyje : - )

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: Abstract » sob sie 09, 2008 6:33 pm

To czym się tak bardzo różnił od tego naszego ,że mówisz o takiej różnicy?

Awatar użytkownika
Sortis
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: pn maja 22, 2006 1:23 pm
Skąd: PL

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: Sortis » pn sie 11, 2008 8:02 am

klik

niestety jest ofiara wśród fanów Iron Maiden .... :(

Awatar użytkownika
iron_fox
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 98
Rejestracja: sob wrz 03, 2005 10:29 am
Skąd: katowice

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: iron_fox » pn sie 11, 2008 11:01 am

Mam wrażenie, że nagranie ze stadionu Eden jest lepszej jakości niż to co zrobiłem na Gwardii. Z pewnością pomogła kultura Czechów, mądrość organizatorów, którzy dobrze sobie skalkulowali ile ludzi można wpuścić do jakich sektorów i brak większej ilości bydła z Polski na płycie pod sceną. Oceńcie sami:

http://madness.superhost.pl/plikitestow ... dyears.mp3
ale to jest koncert heavy metalowy na którym ma się szaleć a nie przyjść w klapkach na płytę i stać jak kołek, organizacja była lepsza niż w Polsce duża zasługa w tym była samego obiektu natomiast publiką zawiodłem się całkowicie, całe szczęści obok mnie stali jacyś niemcy którzy też próbowali sobie trochę poskakać bo gdybym był otoczony tylko przez czechów to musiałbym spisać ten koncert na straty

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: wojteq » pn sie 11, 2008 11:26 am

niestety jest ofiara wśród fanów Iron Maiden ....
no, przykre :sad: [*]

Futrzak
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 92
Rejestracja: czw lip 24, 2003 1:42 pm

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: Futrzak » pn sie 11, 2008 11:31 am

Ta dziewczyna nie jechała na koncert Iron Maiden.

Awatar użytkownika
Sortis
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: pn maja 22, 2006 1:23 pm
Skąd: PL

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: Sortis » pn sie 11, 2008 12:58 pm

- Rozmawiałam z nią kilka dni temu - mówi Kamila, szkolna koleżanka Lidki mieszkająca po sąsiedzku w Świlczy.

- Właśnie skończyła 23 lata. Potem pojechała do Czech. Uwielbiała muzykę. Wybierała się do Pragi na koncert Iron Maiden.
frag artykułu do którego linkowałem

czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: Budziol » pn sie 11, 2008 2:12 pm

Kondolencje....


Zmieniając ten smutny temat ma ktoś linki do fotek?

Futrzak
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 92
Rejestracja: czw lip 24, 2003 1:42 pm

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: Futrzak » pn sie 11, 2008 2:28 pm

- Rozmawiałam z nią kilka dni temu - mówi Kamila, szkolna koleżanka Lidki mieszkająca po sąsiedzku w Świlczy.

- Właśnie skończyła 23 lata. Potem pojechała do Czech. Uwielbiała muzykę. Wybierała się do Pragi na koncert Iron Maiden.
frag artykułu do którego linkowałem

czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Czytam ze zrozumieniem, bez obaw. Znam osobę, która jechała z nią w tym pociągu - nie jechali na koncert.

Awatar użytkownika
Sortis
-#Invader
-#Invader
Posty: 167
Rejestracja: pn maja 22, 2006 1:23 pm
Skąd: PL

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: Sortis » pn sie 11, 2008 2:46 pm

W takim razie przepraszam.

Dołączam się do prośby o fotki z Pragi

iron84
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 623
Rejestracja: pn wrz 08, 2003 1:42 pm
Skąd: ******

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: iron84 » pn sie 11, 2008 2:59 pm

Troche fotek i video wrzuce w weekend.

Awatar użytkownika
iron_fox
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 98
Rejestracja: sob wrz 03, 2005 10:29 am
Skąd: katowice

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: iron_fox » pn sie 11, 2008 3:18 pm

Każdy przychodzi tam gdzie ma ochotę(o ile zapłacił sobie bilet), w czym ma ochotę i bawi się tak jak mu się podoba. Tylko zdebilowaciałe Polaczki mają wrażenie, że mogą dyktować całemu światu w którym miejscu i w jaki sposób mają się bawić inni, aby świnie z nad Wisły mogły się czuć swobodnie i jak u siebie.
z łaski swoje mógłbyś nie obrażać Polaków ja tylko opisałem jak się zachowywali Czesi a Ty już zrównałeś wszystkich polaków do debili i świń

Awatar użytkownika
Jack
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 390
Rejestracja: śr lip 04, 2007 4:24 pm
Skąd: Wejherowo/Gdańsk

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: Jack » pn sie 11, 2008 4:31 pm

Garfield Dzieki Tobie mamy ubaw na tym forum hehe, Jestes najwiekszym pajacem na forum. Człowieku przestań obrazac ludzi, kazdy Twoj post zaczyna sie od obrazliwych słow skierowanych do przedmówcow.

Masz dobry podpis ,,nie każdy wieszczem kto duzo kłapie'' trafiłes w dziesiątke ;-)

Najwiecej kłapiesz i do tego uzywajac madrych słów a to co mowisz nie warte jest czytania hehe.

Ile ty masz lat przyznaj sie bo ja stawiam wszystko ze 15 ;-) Pewnie juz sie gotujesz czytajac co pisze i zastanawiasz sie nad mocna riposta a nie zastanawiasz sie czemu to pisze bo jestes za mało inteligetny. i niech wszyscy beda zwiatkami ze w kolejnym poscie mnie zjedziesz zamiast zamknac morde i zastanowic sie nad soba.

PRZESTAN OBRAZAC LUDZI NA FORUM ! JESLI JESTES TAKI TWARDY TO NAPISZ O SOBIE WIECEJ ;-) pozdrawiam koteczku.

PS: Niczym nie sprowokujesz mnie do duskusji na ten temat, napisałem tylko co mysle podejrzewam ze jest wiecej członków forum ktorzy podzielaja moje zdanie,

Deleted User 2259

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: Deleted User 2259 » pn sie 11, 2008 4:43 pm

Ile ty masz lat przyznaj sie bo ja stawiam wszystko ze 15 ;-)
kolego on jest dużo starszy od ciebie ;-)

Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: Michcio » pn sie 11, 2008 8:56 pm

dojechaliśmy szczęśliwie choć niebezpiecznie, nic nam się nie stało. Koncert w Pradze obejrzeliśmy bez większego zaangażowania, poprostu dziwnie się czuliśmy. Choć sam koncert dobry był. Zwłaszcza Rime, Wasted, Heaven.

Wypadek, no cóż. Siedzieliśmy z tyłu składu ( 3 wagon od końca). W momencie kraksy poczuliśmy dwa mocne szarpnięcia i się zatrzymaliśmy, mój aparat "wyfrunął" pare metrów do przodu tak samo jak plecaki leżące nad siedzeniami ( wagon był bez przedziałów taki jak samolot). Otworzyliśmy drzwi z prawej strony pociągu, a tam lerzała zerwana trakcja elektryczna, otworziliśmy zatem lewe drzwi przek które wyszliśmy. Widok, powiem tyle że masakryczny... Z prawej storny całe przęsło mostu na pociągu, z lewej wcale nie lepiej. Chcieliśmy jak najszybciej z tamtąd odejści i tak zrobiliśmy.
Po przetransportowaniu nas na drugą stację w Studence, po półtorejgodzinnym oczekiwaniu odwiedziono nas busem na dalszą stację i stamtąd do Pandolino do Pragi, z 3,5 h opóźnieniem.


Natomiast Praha? miasto dziwek, ćpunów, złodzieji i naciągaczy.... Nie miło będę wspominać ten wyjazd.
aa i spotkaliśmy jedną osobę z sankt w Pradze - Roberta.

P.S Pozdro dla ekipy (po)koncertowej

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: 08/08/2008 - Praga, CZR @ Stadion Eden

Postautor: iEvE » pn sie 11, 2008 9:24 pm

Garfield Dzieki Tobie mamy ubaw na tym forum hehe, Jestes najwiekszym pajacem na forum. Człowieku przestań obrazac ludzi, kazdy Twoj post zaczyna sie od obrazliwych słow skierowanych do przedmówcow.

Masz dobry podpis ,,nie każdy wieszczem kto duzo kłapie'' trafiłes w dziesiątke ;-)

Najwiecej kłapiesz i do tego uzywajac madrych słów a to co mowisz nie warte jest czytania hehe.

Ile ty masz lat przyznaj sie bo ja stawiam wszystko ze 15 ;-) Pewnie juz sie gotujesz czytajac co pisze i zastanawiasz sie nad mocna riposta a nie zastanawiasz sie czemu to pisze bo jestes za mało inteligetny. i niech wszyscy beda zwiatkami ze w kolejnym poscie mnie zjedziesz zamiast zamknac morde i zastanowic sie nad soba.

PRZESTAN OBRAZAC LUDZI NA FORUM ! JESLI JESTES TAKI TWARDY TO NAPISZ O SOBIE WIECEJ ;-) pozdrawiam koteczku.

PS: Niczym nie sprowokujesz mnie do duskusji na ten temat, napisałem tylko co mysle podejrzewam ze jest wiecej członków forum ktorzy podzielaja moje zdanie,
jakie typowe pierdzieleniue sardeńko osoby która Garfielda za grosz nie zna xD. Oj typowe, kiedyś to bym Ci przyznała racje, tyle że Garfield jechał po mnie sto razy gorzej niż po Tobie, a okazał się suma sumarum całkiem w porządku. A Ty faktycznie poczułęś się super ważny.

Każdy ma prawo nienawidzić brudasów. Ja szczerze nienawidze metali. Powybijałabym. I wystarczy trochę się wysilić żeby zrozumieć jakąś tam niechęć. Jakby jechał po dresach to pewnie nikt by sięnie odezwał. Ale jak się nazwie polaka-metala świnia to wielkie halo. Niestety, po koncercie sama przekonałąm się jak popierdoleni są metale. I pozdrawiam tego skurwiela który mnie wrzucił prawie pod pociag.


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości