Koncert w Warszawie - komentarze

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Brand
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1703
Rejestracja: czw cze 30, 2005 11:30 am
Skąd: Łańcut / Kraków

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Brand » sob sie 16, 2008 9:03 pm

spokój, please.

archaon
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 792
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 10:30 pm

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: archaon » sob sie 16, 2008 11:08 pm

koncert bardzo dobry. starałem się popychać, szturchać i przewracać każdego kto nagrywał coś, w nadziei, że trafię na Garfielda i dostanę wpierdol. niestety się nie udało mi się. szkoda bo wtedy spełnił swoją brudną, metalską powinność. koncert byłby wtedy totalnie wyjebany, a mój penis wielki. ale przynajmniej po koncercie jakąś pannę pod pociąg wepchnąłem.
może za rok się więcej uda :)

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: iEvE » ndz sie 17, 2008 8:54 am

ale ty jesteś skretyniały :]

juras
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1571
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 2:41 pm
Skąd: Poznań

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: juras » ndz sie 17, 2008 1:25 pm

zrobił się teraz śmietnik, ale tak samo jak użytkownik Garfield ma prawo wyrażać swoje opinie, tak samo jego wypowiedzi też mogą być przez innych oceniane. nie wdając się w całe te dyskusje, to faktem jest, że jego posty są chamskie, obraźliwe i pełne wulgaryzmów. ok, można sobie pisac co się chce, tylko zwracam na to uwagę.
reszty bełkotu w tym temacie nie ma co komentować, z żenującym postem Jespera na czele, ale nieważne. zadziwia mnie to ile agresywnych i ostrych dyskusji może budzić koncert Iron Maiden w naszym kraju :)
postanowiłem sobie, że nie będę w ogóle reagował na takie posty (bo nie ma nic gorszego niż robić publikę dla takich żałosnych wypocin), ale w komentarzach Garfielda dwie rzeczy mnie zafascynowały:
-kto to jest prawdziwy Polak? bo rozumiem, że w Warszawie takowych nie było.
-i podziwiam wiarę w to, że komuś będzie przykro, ze nie dostanie bootlega z Warszawy. wszyscy powinni teraz przeprosić i pokornie błagać o te nagrania.
dziękuję, pozdrawiam i więcej się nie odzywam. życzę dalszej miłej rozmowy :)

Deleted User 1499

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Deleted User 1499 » ndz sie 17, 2008 5:04 pm

Mi sie wydaje ze ten temat nadaje sie do smietnika.Minelo blisko 2 tyg od koncertu , kto chcial skomentowac , skomentowal , kto chcial blysnac , blysnal.

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: iEvE » ndz sie 17, 2008 7:58 pm

nie pójdzie do śmietnika. Po co? Jest to jakaś tam mała baza wspomnień.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Budziol » ndz sie 17, 2008 8:33 pm

tylko po co te głupie wymiany zdań?

Prawdę mówiąc, robiąc z tego forum taki śmietnik z wyzwiskami, upewniacie Garfielda ze nie myli sie co do poziomu obecnej kondycji SAKNKTUARIUM :]

Opra
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1087
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 8:38 pm
Skąd: Olkusz/Kraków

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Opra » pn sie 18, 2008 10:14 pm

w sumie juz troche czasu minelo od koncertu, ale jeszcze nie mialam okazji sie wypowiedziec. Po pierwsze dzieki wielkie wwszystkim moim towarzyszom (ktorych bylo duzo, ciagle ktos dochodzil:)) ktorzy sprawili, ze bardzo mily byl to dzien :) w przeciwienstwie do "włojazy" czeskich ). Wielki hug dla Marysi za przemile towarzystwo dnia poprzendniego glownie:) Rowniez dizeki za dwudniowe towarzystwo drogiego "sz":P i Branda;) Deleted User 804 milo bylo poznac;)
Co do samego koncertu- super, mnie sie bardzo podobal, wybawilam sie niezle, widzialam i slyszlaam wszystko pieknie dizeki opasce ktora zdobylismy prawie w ostatniej chwili. Rime zmiotl totalnie! Kawalek wieczoru :twisted: jestem natomiast troche zawiedzione Brucem-tzn myalalam ze sie wysili na jakies glebsze pochwaly z powodu tej flagi i sto lat.
aj, oczywiscie wielkie dizeki dla Asi ktora jak zwykle okazala sie niezawodna w pilotowaniu po wawie i odprowadzaniu nas na pociag!:)
nie bede porownywac do pragi bo bede nieobiektywna. mnie sie w pradze nie podobalo z wiadomych powodow( juz gdzies pisalam) czesi oporcz tego sa dretwi i przyjsc na kocert i pol niego przestac w kolejce po piwo to nie dla mnie. ;-)
pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Budziol » pn sie 18, 2008 10:23 pm

przyjsc na kocert i pol niego przestac w kolejce po piwo to nie dla mni
z tym akurat sie nie zgodzę, dzięki prostemu rozwiązaniu z żetonami kolejek przy piwie praktycznie nie było!

Deleted User 804

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Deleted User 804 » wt sie 19, 2008 11:23 am

Deleted User 804 milo bylo poznac;)
Dzięki ;-) Ciebie też było milo poznać. Wszystkich innych także. No i miło też było znów spotkać tych co znałem wcześniej ;-) Fajnie było spedzić z wami dzień tylko szkoda że tak rzadko w wawie bywacie :razz:

Na koncercie jedna sytuacja z flagą mnie rozśmieszyła: bodajże na początku numbera jak flaga była nade mną i zaczeły się efekty pirotechniczne, flaga nagle się zwineła bo nikt nie chciał mieć jej nad sobą i dopiero po chwili ruszyła do tyłu znów się roziągając.
Następnym razem będe musial wziąc ze sobą więcej wody, bo to co miałem skończyło się przed marinerem, ale za to pragnienie doskonale pasowało do tego utworu, który pewnie powaliłby mnie na kolana z wrażenia, ale był taki ścisk pod sceną że nie było szans upaść :mrgreen:
Szkoda że koncert stasznie szybko zleciał i że nie udało mi się za dużo forumowiczów po koncercie spotkać żeby się pożegnać, bo na nic innego sił bym już nie miał ;-)

Ma ktoś fotki spod hard rocka?

Awatar użytkownika
Mike Patton
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 483
Rejestracja: czw sie 14, 2008 6:54 am
Skąd: Zakopane

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Mike Patton » wt sie 19, 2008 12:39 pm

O supportach nie będę się dużo rozpisywał , bo oba były żałosne. Jest tyle dobrych polskich zespołów, więc dlaczego przed
Ironami dali to Made Of Hate? Widzocznie mieli dobre "plecy" skoro wystąpili na Stadionie Gwardi przed Maiden, bo innego
wytłumaczenia niemam... A z kolei w zespole Lauren Harris podobała mi się tylko jedna rzecz - ona sama:)
Przejdzmy teraz do gwiazdy wieczoru. Nigdy nie byłem ani nie będę wielkim fanem Iron Maiden, ale koncert był poprostu świetny!
Wszystko było super: setlista, scenografia sceny na czele z chodzącym wilkim Eddie'm itd. Ale główna uwagę na mnie skupiał
obchodzący tego dnia 50 urodziny Bruce Dickinson! Nie wiedziałem, że jest w nim nadal tyle energii. Biegał jak opętany
często rozmawiał z publicznością a przede wszystkim jak na te jego 50 lat jego wokal nadal rodzi sobie całkiem niezle.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to polska beznadziejna organizacja. Zastanawiam się jak można wpuszczać 30tys. jednym wejściem?
Ta Gwardia to jeden wielki syf, niema wogóle krzesełek tylko są ławeczki jak na jakimś boisku piłkarskim z 6 ligi, a o gastronomi to już
mi się nawet gadać nie chce, bo po wodę lub hot-doga stało się godzinami... Były chyba 3 punkty z hot-dogami i 3 punkty z
żałosną mini pizzą, bo dla mnie to była mini pizza a nie tele-pizza. Ale wiem tylko jedno jeśli Iron Maiden znowu zawita do
Polski to napewno wybiorę sie na ich koncert! Nagrałem cały koncert, niestety wyszło jak wyszło, ale ciężko filmować
w tłumie szalejących ludzi. Tu macie kilka moich clipów :

The Number Of The Beast http://www.youtube.com/watch?v=pUycqyIskIs

Run To The Hills http://www.youtube.com/watch?v=foNflPrvBJM

Powerslave http://www.youtube.com/watch?v=USjQLIKShKs

Heaven Can Wait with Polish Fans http://www.youtube.com/watch?v=ASWI_mCadpY

Fear Of The Dark http://www.youtube.com/watch?v=UGJ4a4Ax6gA

Iron Maiden http://www.youtube.com/watch?v=y6n6F62nULI

Hallowed Be Thy Name http://www.youtube.com/watch?v=rYSTTIhGxq8

Wywiad z Bruce Dickinson'em dla stacji TVN (Dzień Dobry TVN)
http://www.youtube.com/watch?v=RVJ6Bhmu45E

Deleted User 804

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Deleted User 804 » wt sie 19, 2008 1:29 pm

Jest tyle dobrych polskich zespołów, więc dlaczego przed
Ironami dali to Made Of Hate? Widzocznie mieli dobre "plecy" skoro wystąpili na Stadionie Gwardi przed Maiden, bo innego
wytłumaczenia niemam...
Pleców żadnych nie mieli. Bruce usłyszał ich kawałek na myspace i mu się spodobali. Puszczał ich u siebie w radiu, a przed koncertem zadzwonił do nich czy nie chcieli by ich supportować w wawie. :razz:

Awatar użytkownika
Godzio
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 266
Rejestracja: pn cze 02, 2008 8:45 pm
Skąd: Łańcut

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Godzio » wt sie 19, 2008 2:40 pm

Mi się Made Of Hate bardzo podobali, nie wiem co Wam nie pasuje ;)

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Abstract » wt sie 19, 2008 2:48 pm

Swoją drogą vesania też się podobała Dickinsonowi więc może lepiej by było ich niż MoH ;)

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Budziol » wt sie 19, 2008 4:55 pm

MoH jest w porządku

Mieli pecha z tym wzmacniaczem, ale i tak dali rade

Clans
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 833
Rejestracja: śr kwie 21, 2004 4:32 pm
Skąd: Zawiercie

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Clans » wt sie 19, 2008 9:36 pm

Pamiętam jak stałem w Pradze na stani u podia koło grupki Czechów. Byli to chyba jacyś znajomi w różnym przedziale wiekowym. Ciężko było nie usłyszeć co mówili. Nabijali się z Polaków, że jesteśmy koncertową chołotą i bydłem. Chyba jeden z nich był na koncercie w Polsce bo opowiadał jak jechał przez Katowice do Warszawy. Ładną sobie laurkę wystawiamy za granicą. Myślę, że większym obciachem i wiochą jest pełen rozpierdol pod sceną niż spokojne stanie. Przecież niektórzy ludzie w tym tłoku u nas pod sceną 90% koncertu walczą o dobre miejsce, żeby coś zobaczyć na telebimach i ustać w pionie a później chwalą się "o jaki zajebisty koncert był, nic nie widziałem ale i tak Maiden skopało dupę. Aha, mam jeszcze 2 siniaki na plecach i podbite oko. Jest super! Up The Irons!" To jest chore. My po prostu jesteśmy przyzwyczajeni do innych standardów - bydlęcych [swoją drogą chyba polscy fani lubią być traktowani jak bydło] i normalna zabawa jest w pewnym sensie dla nas czymś dziwnym. No bo przecież jak się można bawić na koncercie METALOWYM bez przepychania i chamstwa. Przecież Brus Dikinson patrzy ze sceny i musimy dać czadu :lol: Żeby tylko nas pochwalił jacy my to zajebiści fani :lol:
I nie mówicie mi, że jak chcę stać spokojnie to mam sobie iść na koncert Feel'a bo ten argument jest wyjęty z czarnych zakamarków koziej dupy. Wymyślcie coś lepszego.

Opra
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1087
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 8:38 pm
Skąd: Olkusz/Kraków

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Opra » wt sie 19, 2008 9:45 pm

Ma ktoś fotki spod hard rocka?
si:)

Kro
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2019
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 1:07 am
Skąd: Ruda Śląska

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Kro » wt sie 19, 2008 11:22 pm

To ja bym poprosil te fotki ;-)

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: iEvE » śr sie 20, 2008 8:46 am

Clans, Garfield - metalowej chołocie się nie wytłumaczy na czym polega kulturalna zabawa (jak mniemam większość metali brzydzi się kulturą). Dla nich cały świat jest pierdolnięty za wyjątkiem ich samych. Dla metalowego bydła zabawa to brak kultury i chamstwo.

Fakt jest taki, że Czesi przeginają trochę w druga stronę, czasami spotkałam się z sytuacją, że bawiąc się (a bawie się tak, żeby nikomu nie wadzić) kobieta przede mną miała do mnie pretensje że nie stoje spokojnie (ona była pod barierką a ja tuż za nią). Albo walą teksty "to miejsce jest zajęte".

Ale jak Czesi mają mówić o polakach jak z polskim metalowym bydłem nie mają zwyczajnie szans? Jak jest koncert zespołu kt. nie gra w Polsce i zjeżdzają sie do nich polacy to oni nie mają szans dostać sie pod barierkę. I potem nas nienawidzą. Mnie tam oni śmieszą, że potrafią sie dziwić że dostali po nogach jak przychodzą w sandałkach. a niech se przychodzą, tylko, niech się nie dziwią, że ktoś ich może nadepnąć :]. Te pretensje potem sa przezabawne. Ale bylam na paru czeskich koncertach i są też Czesi co się potrafią bawić, ale nie robią tego w tak gówniany sposób jak większość Polaków.

A to z tym napisem na lotnisku to jest totalne dno. A autorzy tego tekstu zapewne są jeszcze z siebie dumni. Wandalizm jest ql :|.

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Koncert w Warszawie - komentarze

Postautor: Szymon » śr sie 20, 2008 9:21 am

ja sie zawsze staram dopchac do barierek, bo co ja poradze, ze dla mnie koncert pod barierka to najlepsza rzecz jaka moze byc. W kazdym razie nie uwazam, ze robie jakies bydlo........ w kazdym razie nie robie tego za wszelka cene, nigdy nikogo sila nie wywalilem z jego miejsca zeby miec lepszy widok czy cos. Generalnie przyjmuje strategie wykorzystywania sytuacji, najczesciej jest tak ze ludzie z tylu sami mnie w ta barierke wepchna. Najwieksze pretensje do mnie sa zawsze o to ze jestem wysoki i zaslaniam. No i spotykam sie z sugestiami ze z tego wlasnie powodu powinienem stac z tylu, no ale co ja na to poradze....zycie :)


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość