07/08/2010 - IM - Szwecja

Wszystko na temat nowego tournee

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3011
Rejestracja: śr mar 08, 2006 8:13 pm
Skąd: Hoooowdy Hoooow

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: Mr.Hankey » wt gru 29, 2009 11:20 pm

Najtańsza czy nie, przed nimi gra H&H i dla mnie tylko to się liczy ;-)

DOD
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 08, 2009 1:30 pm

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: DOD » czw sty 07, 2010 8:33 pm

Potwierdzam swoją obecność;]

Lot zabukowany:)

Leci ktoś na ten fest z Poznania?

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: Budziol » czw sty 07, 2010 8:45 pm

i ile wyniosl Cie lot w dwie strony?
ile zostajesz na miejscu?

DOD
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 08, 2009 1:30 pm

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: DOD » czw sty 07, 2010 9:01 pm

Lecę 6 sierpnia z Poznania za 50zł.

Powrotu na razie nie bukuje ale też jest w tych granicach. Bo nie wiem czy będę od razu wracał do PL:)

W każdym razie na pewno będę wylatywał w niedziele, koncert z pewnością się skończy późno, więc nocki nie ma sensu brać. Przykładowo koniec o 1 w nocy, powrót do hotelu po bagaż i dojazd z dworca na lotnisko 1,5h. Loty do Polski są z rana. Więc dużo czasu się nie będzie czekać:)

Noclegi w samym centrum (300m od dworca) za pokój 1 os. około 200zł za hotel 3* lub 4*:) Za pokój 2 os. odrobinę drożej.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: Budziol » czw sty 07, 2010 9:09 pm

Lecę 6 sierpnia z Poznania za 50zł.
i to sa koszty calkowite, czy jeszcze dochodza jakies oplaty lotniskowe itd?

DOD
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 08, 2009 1:30 pm

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: DOD » czw sty 07, 2010 9:23 pm

Cały koszt lotu w 1 stronę:) 39zł + 11zł za płatność przelewem:)

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: RALF » czw sty 07, 2010 9:33 pm

Czy orientujesz się w rzeczywistej liczbie biletów sprzedanych do tej pory na szwedki Sonisphere!

DOD
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 08, 2009 1:30 pm

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: DOD » czw sty 07, 2010 9:36 pm

Niestety nie wiem:(

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3011
Rejestracja: śr mar 08, 2006 8:13 pm
Skąd: Hoooowdy Hoooow

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: Mr.Hankey » pt sty 08, 2010 2:31 pm

Jakie linie lotnicze?

DOD
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 08, 2009 1:30 pm

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: DOD » pt sty 08, 2010 3:32 pm

Wizzair:)

A Ty skąd lecisz?

Awatar użytkownika
Steve
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 990
Rejestracja: czw sty 07, 2010 10:09 pm
Skąd: Wrocław

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: Steve » pt sty 08, 2010 9:18 pm

Cholera... Zastanawiam sie wciąż nad Czechami, warszawą i Szwecją nie wiem czy dałbym rade nałechtać tyle kasy żeby pojechać do Czech na MOS, na AC/DC i na SF do Szwecji w sumie nie mam jak pożyczyć kasy, tak to bym zamówił od razu a z tego co mi wiadomo to nieodpłatnie nie da się chyba dokonywać żadnych rezerwacji na te imprezy? :roll:

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3011
Rejestracja: śr mar 08, 2006 8:13 pm
Skąd: Hoooowdy Hoooow

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: Mr.Hankey » sob sty 09, 2010 8:52 am

A Ty skąd lecisz?
Ze stolicy od tego samego przewoźnika, ale tu bilet kosztuje już sporo więcej - 129zł tam i 69zł powrót... W sumie i tak spodziewałem się, że wyjdzie więcej ale jak zobaczyłem 39zl, to jestem zazdrosny ;-) ,
Sprawdzałeś już coś z apropo noclegu? Wiem, ze zostało jeszcze masę czasu, ale jak zobaczyłem wstępnie ceny hoteli, to trochę się przeraziłem...

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: Szymon » sob sty 09, 2010 12:21 pm

a po co wam hotele?? Dormitorium w hostelu wystarczy i mysle ze znajdziecie takie ponizej 100 zeta za osobe na luzie - tzn tak bylo w goteborgu rok temu nie wiem jak w sztokholmie. Pozatym dobra opcja jest wynajecie samochodu na lotnisku i uzycie go oprocz jako srodka transportu takze jako noclegu :)
No chyba ze chlopaki cenicie sobie full komfort ze swiezym reczniczkeim piezynka i cieplym prycholkiem to nie ma zmiluj trzeba bulic :)

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: Da5id » sob sty 09, 2010 1:18 pm

A Ty skąd lecisz?
Ze stolicy od tego samego przewoźnika, ale tu bilet kosztuje już sporo więcej - 129zł tam i 69zł powrót... W sumie i tak spodziewałem się, że wyjdzie więcej ale jak zobaczyłem 39zl, to jestem zazdrosny ;-) ,
Sprawdzałeś już coś z apropo noclegu? Wiem, ze zostało jeszcze masę czasu, ale jak zobaczyłem wstępnie ceny hoteli, to trochę się przeraziłem...
Przy takich cenach nie ma sensu teraz bookować lotu, lepiej poczekać aż pojawią się sensowniejsze promocje. Nykoping to bardzo tania destynacja, bez większych problemów da się tam dolecieć za 1 zł Ryanem. Z Warszawy Wizzem też da się taniej. :)
a po co wam hotele?? Dormitorium w hostelu wystarczy i mysle ze znajdziecie takie ponizej 100 zeta za osobe na luzie - tzn tak bylo w goteborgu rok temu nie wiem jak w sztokholmie. Pozatym dobra opcja jest wynajecie samochodu na lotnisku i uzycie go oprocz jako srodka transportu takze jako noclegu :)
No chyba ze chlopaki cenicie sobie full komfort ze swiezym reczniczkeim piezynka i cieplym prycholkiem to nie ma zmiluj trzeba bulic :)
Hostele mają jeszcze jedną, ogromną przewagę na hotelami - towarzystwo. :mrgreen: Poza tym można spać jeszcze taniej - przez couchsurfing, w który się powoli wkręcam. Na najbliższej trasie planuję nie wydać na noclegi ani złotówki, no ale zobaczymy jak będzie. ;) Ogólnie bardzo ciekawa sprawa, chociaż jak ktoś oczekuje tylko darmowego noclegu to może się bardzo rozczarować...

Awatar użytkownika
panzerschreck
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3331
Rejestracja: pn gru 24, 2007 12:22 am
Skąd: Gło/Wro

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: panzerschreck » sob sty 09, 2010 1:20 pm

chociaż jak ktoś oczekuje tylko darmowego noclegu to może się bardzo rozczarować...
Bez flaszki nawet poza Polską się nie obejdzie? ;-)
Nicotine-Valium-Vicodine-Marijuana-Ecstasy and Alcohol

Awatar użytkownika
Marysia
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 829
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 1:03 pm
Skąd: Sosnowiec

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: Marysia » sob sty 09, 2010 1:28 pm

no właśnie nie wiem też po co Wam jakieś gwiazdkowe hotele?
z drugiej strony to może warto skoro kosztuje prywatny pokój 200 zeta.
ja, jak już pisałam wcześniej, najtańszy nocleg nie w weekend i nie w sezonie kosztował 200 koron. nie wiem dokładnie po ile teraz stoi korona (nie chce mi się sprawdzać). 0,4? w każdym razie taniej niż 100 zł (jak sugeruje Szymon) pewnie nie będzie, ale pewnie coż w tych okolicach. do tego jeszcze zapłata za pościel i może byście chcieli szafeczkę na swoje rzeczy (chociaż chyba można po prostu swoją własną kłódkę zabrać a nie wypożyczać) - także może jednak warto zapłacić te kilkadziesiąt złotych więcej i mieć wygodę i prywatność (a jeżeli jeszcze na przykłąd śniadanie jest w cenie to już chyba full wypas)

DOD
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 08, 2009 1:30 pm

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: DOD » sob sty 09, 2010 2:17 pm

Przy takich cenach nie ma sensu teraz bookować lotu, lepiej poczekać aż pojawią się sensowniejsze promocje. Nykoping to bardzo tania destynacja, bez większych problemów da się tam dolecieć za 1 zł Ryanem. Z Warszawy Wizzem też da się taniej. :)
FR można bez problemu za 1 gr polecieć. Teraz pojawił się problem tego typu, że karta Visa Electron czyli ta którą pewnie większość ma, jest płatna 20zł za lot pasażera w jedną stronę. Chyba, że ktoś ma kartę MasterCard Prepaid to też zabukuje za darmo. Ale generalnie bardzo mało ludzi ją ma.

Co do noclegów to zależy jak kto woli:) Ja tam wybieram hotel na ten gig w Sztokholmie.

Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: Michcio » sob sty 09, 2010 4:52 pm

przez couchsurfing, w który się powoli wkręcam. Na najbliższej trasie planuję nie wydać na noclegi ani złotówki, no ale zobaczymy jak będzie. ;) Ogólnie bardzo ciekawa sprawa, chociaż jak ktoś oczekuje tylko darmowego noclegu to może się bardzo rozczarować...
oj Ty psikulcu :P dlatego mnei dodałeś he he he
ja na tej zasadzie byłem w Budapeszcie na Dream Theater.
Teraz bede chciał tak na Maiden, jak bedzies zmiał fajne namiary to dawaj znać:D

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: Da5id » sob sty 09, 2010 5:22 pm

no właśnie nie wiem też po co Wam jakieś gwiazdkowe hotele?
z drugiej strony to może warto skoro kosztuje prywatny pokój 200 zeta.
ja, jak już pisałam wcześniej, najtańszy nocleg nie w weekend i nie w sezonie kosztował 200 koron. nie wiem dokładnie po ile teraz stoi korona (nie chce mi się sprawdzać). 0,4? w każdym razie taniej niż 100 zł (jak sugeruje Szymon) pewnie nie będzie, ale pewnie coż w tych okolicach. do tego jeszcze zapłata za pościel i może byście chcieli szafeczkę na swoje rzeczy (chociaż chyba można po prostu swoją własną kłódkę zabrać a nie wypożyczać) - także może jednak warto zapłacić te kilkadziesiąt złotych więcej i mieć wygodę i prywatność (a jeżeli jeszcze na przykłąd śniadanie jest w cenie to już chyba full wypas)
No to zależy od priorytetów - podobnie, możesz iść do wykwintnej restauracji, albo nażreć się za kilka złotych w barze mlecznym - efekt, teoretycznie, ten sam. ;) Jak ktoś oczekuje wygody i prywatności to w hostelu może się srogo rozczarować - chociaż ja sam jestem dużo w stanie znieść żeby tylko wydać jak najmniej. ;)
FR można bez problemu za 1 gr polecieć. Teraz pojawił się problem tego typu, że karta Visa Electron czyli ta którą pewnie większość ma, jest płatna 20zł za lot pasażera w jedną stronę. Chyba, że ktoś ma kartę MasterCard Prepaid to też zabukuje za darmo. Ale generalnie bardzo mało ludzi ją ma.
Fakt, zapomniałem o złodziejskiej opłacie Ryana, o ile kartę mBanku miało sporo osób to tych z moneybookers czy nettelera nie ma praktycznie nikt kto nie interesuje się lataniem... Z drugiej strony, te 40 zł można przeboleć, wciąż jest bardzo tanio. Dochodzi jeszcze niby opłata za bagaż, ale kto potrzebuję nadawanego bagażu na 4-5 dni?
oj Ty psikulcu :P dlatego mnei dodałeś he he he
ja na tej zasadzie byłem w Budapeszcie na Dream Theater.
Teraz bede chciał tak na Maiden, jak bedzies zmiał fajne namiary to dawaj znać:D
Ano. :P Miałem przetestować już w przyszłym tygodniu, niestety nic z tego nie wyszło - wyjazd musiałem odwołać z powodu tragicznej pogody (za duża szansa, że coś siądzie po drodze), poza tym to mało ciekawa opcja, żeby lecieć do Hiszpanii żeby marznąć i oglądać tam śnieg. ;) Przetestuję najwcześniej w kwietniu, wcześniej mam jeszcze wprawdzie jeden wyjazd zaplanowany, ale tam gdzie lecę noclegi są tak śmiesznie tanie, że nawet nie ma sobie czym zawracać głowy. No w każdym razie jestem zdeterminowany, żeby w tym roku zaliczyć jak najwięcej gigów przy minimalnym budżecie. :P

Awatar użytkownika
Maidenholik
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 527
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:36 am
Skąd: Polandia:)

Re: 07/08/2010 - IM - Szwecja

Postautor: Maidenholik » ndz sty 10, 2010 11:23 pm

Fakt, zapomniałem o złodziejskiej opłacie Ryana, o ile kartę mBanku miało sporo osób to tych z moneybookers czy nettelera nie ma praktycznie nikt kto nie interesuje się lataniem... Z drugiej strony, te 40 zł można przeboleć, wciąż jest bardzo tanio. Dochodzi jeszcze niby opłata za bagaż, ale kto potrzebuję nadawanego bagażu na 4-5 dni?
Wystarczy interesowac sie troszke pokerem/bukmacherka online i taka karte mozna tez miec;) Mowisz, ze karta z Moneybookers zalatwi sprawe calkowicie ?
God bless you all ! Tomek


Wróć do „The Final Frontier World Tour 2010/2011”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości