06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Solowe dokonania byłych i obecnych członków Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: RALF » czw lut 11, 2010 12:20 pm

Niestety,taka jest prawda. Bayley przez większość fanów metalu kojarzony jest jako ten "z którym MAIDEN się już nie wiodło", bo era z BLAZEM to nie był okres spektakularnych sukcesów z DICKINSONEM. Dwie płyty z nim na wokalu, to chyba najsłabsze rzeczy jaki popełnili MAIDENI w karierze, BLAZE solowo nie jest zły, ale gwiazdą trudno go nazwać... - z całym szacunkiem, jakim darzę GO JAKO CZŁOWIEKA! :idea:

Awatar użytkownika
Dziku
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1106
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 7:24 pm
Skąd: Żyrardów

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: Dziku » czw lut 11, 2010 12:24 pm

wiadomo cos o cenach biletów ?

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11883
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: gumbyy » czw lut 11, 2010 12:54 pm

to nienormalna sytuacja by Blaze grał przed Sabatonem...
Sabaton jest bardziej popularny niż Blaze.
www.MetalSide.pl

Deleted User 804

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: Deleted User 804 » czw lut 11, 2010 12:54 pm

85,00 PLN zł Start imprezy o 12

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: RALF » czw lut 11, 2010 1:06 pm

Do przełknięcia - może będę ;-)

Awatar użytkownika
Godzio
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 266
Rejestracja: pn cze 02, 2008 8:45 pm
Skąd: Łańcut

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: Godzio » czw lut 11, 2010 2:19 pm

to nienormalna sytuacja by Blaze grał przed Sabatonem...
Sabaton jest bardziej popularny niż Blaze.
Niestety... nie wiem też dlaczego, bo dla mie Sabaton, eh... szkoda gadać. W każdym razie na sam Sabaton na pewno bym nie poszedł. Może akurat w czasie, kiedy Żelbeton będzie grał, to uda się spotkać z zespołem Blaze ;-)

http://blazefans.pl/art/military-camp-f ... ety-juz-sa

Deleted User 804

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: Deleted User 804 » czw lut 11, 2010 2:34 pm

poprawka z biletami

- pierwsze 800 biletów w cenie 85 pln plus wstęp na afterparty oraz gadżety-niespodzianki
- przedsprzedaż do końca marca 89 pln
- przedsprzedaż od początku kwietnia 99 pln
- w dniu koncertu 115 pln
- studenci WAT-u za okazaniem legitymacji tylko w dniu koncertu 85 pln
- bilety kolekcjonerskie dostępne w Progresji oraz punkcie Shortcut w warszawskim Traffic Clubie od 1 kwietnia

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11883
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: gumbyy » czw lut 11, 2010 8:12 pm

to nienormalna sytuacja by Blaze grał przed Sabatonem...
Sabaton jest bardziej popularny niż Blaze.
Niestety... nie wiem też dlaczego, bo dla mie Sabaton, eh... szkoda gadać.
Cóż... wiele zespołów jest/będzie popularniejszych od Blaze. Trzeba się z tym pogodzić ;)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: IM_Power » pt lut 12, 2010 1:34 pm

Uważam inaczej, Iron Maiden jest u nas tak " popularny" ,że ludzie idą na koncert pośpiewać Run to the Hills czy Fear of the Dark,to jest ta cała popularnośc, dlatego ludzi nie obchodzi "jakiś tam Blaze" ,podejrzewam ,że w krajach gdzie Iron Maiden ma naprawdę wielką widownie jak Szwecja,Finlandia,Włochy jestem pewien ,żę Blaze by grał jako gwiazda, tak w Szwecji też...jestem pewien że to Sabaton byłby supportem, bo to u nas właśnie popularność zdobywa się głównie przez jakieś głupie zagrywki teraz, sobie napisali kawałek o Polsce to mają popularność, ktoś w TV powiedział i jest, to bez sensu...muzyka nie ma znaczenie ,nic ,ważne ,że napisali kawałek o nas ,napisali kawałki o różnych krajach,ktoś gdzieś tak zareagował? to nie chodzi,że Polski kompleks czy coś,bo historia jest naprawdę ważna ,warto o tym mówić... to chodzi ,żeby muzyków oceniać za ich muzykę, a nie jako wątki poboczne.
Ci goście z Sabatonu mogli by spokojnie być dziećmi Blaza...

Deleted User 357

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: Deleted User 357 » pt lut 12, 2010 1:54 pm

naprawdę wielką widownie jak Szwecja,Finlandia,Włochy jestem pewien ,żę Blaze by grał jako gwiazda, tak w Szwecji też...jestem pewien że to Sabaton byłby supportem
Ja jestem pewny że się mylisz akurat ;-)
Ci goście z Sabatonu mogli by spokojnie być dziećmi Blaza...
Raczej nie bardzo ;-)

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: IM_Power » pt lut 12, 2010 2:12 pm

Blaze -rok urodzenia 1963 r. ,goście z Sabaton pewnie koło 1980 r. jak nie dalej tak więc dałoby się to zrobić ;-)

a co do popularnośći Sabaton to starczy zobaczyć na festivale tegoroczne typu Rock Hard w Gelsenkrichen czy Sweden Rock u nich albo Graspop ,no delikatnie mówiąc gwiazdami tam nie są, u nas to chyba tylko AC/DC,Metallica,Ironi i Slayer by po nich grali,celowo przesadzam ale to się głupie poprostu robi i wcale bym się nie zdziwił gdyby Ci goście sami się z tego śmiali prywatnie

Deleted User 357

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: Deleted User 357 » pt lut 12, 2010 2:23 pm

Blaze -rok urodzenia 1963 r. ,goście z Sabaton pewnie koło 1980 r. jak nie dalej tak więc dałoby się to zrobić ;-)
No nie jest to niemożliwe, ale z tym że spokojnie mogliby być jego dziećmi przesadziłeś ;)
a co do popularnośći Sabaton to starczy zobaczyć na festivale tegoroczne typu Rock Hard w Gelsenkrichen czy Sweden Rock u nich albo Graspop ,no delikatnie mówiąc gwiazdami tam nie są
No gwiazdami nie są, ale ja pisałem to w kontekście porównania do Blaze'a - Nomad, wiem że chciałbyś myśleć że poza Polską Sabaton prawie nic nie znaczy, ale zmartwię Cię - nie jest tak ;) Pomijając to całe zamieszanie z 40:1, Art of War jest po prostu bardzo udaną płytą w tej stylistyce, która zresztą osiągnęła bdb wyniki sprzedaży, do tego dochodzi fakt że Sabaton świetnie wypada koncertowo, co zresztą mówią też osoby które na tego zespołu nie słuchają. Zresztą wracając do Polski, to gdyby chodziło tylko o 40:1, to po 1 koncercie ludzie którzy się nimi zainteresowali już by potem nie przyszli na następny, a jednak przychodzą, mimo że szum związany z 40:1 już mocno przycichł.
, u nas to chyba tylko AC/DC,Metallica,Ironi i Slayer by po nich grali,
Czy ja wiem, ciężko powiedzieć, bo u nas nie ma metalowych festiwali z prawdziwego zdarzenia ;-)

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: IM_Power » pt lut 12, 2010 3:35 pm

Masz jakieś dokładne info co do ich wyników sprzedaży ,mówię serio, chętnie bym zobaczył, może w sumie masz rację, teraz granie w takiej konwencji jest dość popularne ,a że są dobrzy koncertowo to już mój kolega mówił który ich widział jak grali przed Grave Digger ,tyle ,że wtedy w Polsce mało kto ich znał i właśnie chodzi mi o to ,że lekko głupie jest skoro tak duży przeskok popularności powoduję jeden kawałek ....ja wiem ,że jest pewnie trochę osób które ich znały przedtem(sam ich poznałem w 2005 r. za sprawą utworu Primo Victoria i od razu stwierdziłem kompletnie nie mój klimat) , ale fakty są jasne,ta kapela to była nisza... przecież oni teraz w WZ sprzedali 1 tys. biletów ,czyli więcej niż w Polsce sprzedaję się biletów na naprawdę klasowe zespoły grające nierzadko po 25/30 lat........jeszcze mnie ciekawi czy ci goście za 10 lat też będą latali w mundurach wojskowych i każdy ich album będzie opowiadał o bitwach?
Niestety,taka jest prawda. Bayley przez większość fanów metalu kojarzony jest jako ten "z którym MAIDEN się już nie wiodło"
i to jest głupie myślenie, bo jak ktoś jest fanem jakiejś kapeli to nie powinien jej zmieniać historii, Blaze to część Iron Maiden, jakby był taki słaby to by w ogóle nie został wybrany jako wokalista, a jak ktoś by wokał kopii Bruce'a to jego sprawa

Deleted User 357

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: Deleted User 357 » pt lut 12, 2010 4:03 pm

Masz jakieś dokładne info co do ich wyników sprzedaży ,mówię serio, chętnie bym zobaczył, może w sumie masz rację, teraz granie w takiej konwencji jest dość popularne ,
Właśnie nie mogę znaleźć, widziałem tylko że singiel z ostatniej płyty był czołówce szwedzkiej listy, i że poprzednia płyta była na 1 miejscu też szwedzkiej listy.
ale fakty są jasne,ta kapela to była nisza... przecież oni teraz w WZ sprzedali 1 tys. biletów ,czyli więcej niż w Polsce sprzedaję się biletów na naprawdę klasowe zespoły grające nierzadko po 25/30 lat
No wiadomo, ja nie neguję tego że 40:1 bardzo przysporzyła Sabatonowi popularności, ale widać że był to jedynie czynnik do większego zainteresowania zespołem.
jeszcze mnie ciekawi czy ci goście za 10 lat też będą latali w mundurach wojskowych i każdy ich album będzie opowiadał o bitwach?

W mundurach to akurat nie latają w ogóle już od dłuższego czasu - na koncertach chyba nigdy ich nie nosili ;)

A i podkreślam, dziwne są pretensje że Blaze będzie przed Sabatonem, bo z całym szacunkiem, ale solowo Blaze znaczy niewiele i w każdym innym kraju sytuacja byłaby podobna

Awatar użytkownika
tomtomala
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2577
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:32 pm
Skąd: Basel

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: tomtomala » pt lut 12, 2010 4:07 pm

Niepotrzebnie się gotujesz. Twoją pozycję na scenie i to przed kim lub po kim grasz determinuje Twoja obecna pozycja na rynku. Pamiętam jak dziś koncert Metallicy z 1999 roku w Warszawie, gdzie na supporcie najpierw grał King Diamond a później Monster Magnet. Nikogo nie obrażając, ale Monster jest lata świetlne za Kingiem.

Tutaj masz dokładnie to samo. Na ostatni koncert Blaze w Progresji było 200 osób (max. 200), natomiast Sabaton podobno wyprzedał się. Ciekawe ile płyt sprzedał Blaze u nas a ile Sabaton. Ja nie mam takiej wiedzy, ale myślę, że jak porównasz oba wyniki to prawda rynkowa ustawi Blaze daleko za Sabatonem.

Awatar użytkownika
Godzio
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 266
Rejestracja: pn cze 02, 2008 8:45 pm
Skąd: Łańcut

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: Godzio » pt lut 12, 2010 6:36 pm

Mam bilet i załapałem się w tym pierwszych 800 sztukach :)

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: Abstract » pt lut 12, 2010 8:27 pm

Ja już wczoraj zamówiłem na Eventim. Bilety od nich też wchodza w grę czy tylko te kupione w progresji ?

Deleted User 804

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: Deleted User 804 » pt lut 12, 2010 8:30 pm

też ;-)

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11883
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: gumbyy » pt lut 12, 2010 8:37 pm

Niepotrzebnie się gotujesz. Twoją pozycję na scenie i to przed kim lub po kim grasz determinuje Twoja obecna pozycja na rynku.
Dokładnie. Pamiętam Sabaton na 2 koncertach przed Grave Digger i już wtedy robili niezły show. Kawałkiem "40:1" zdobyli chwilową "popularność" w PL, ale dzięki temu część ludzi sięgnęła po wcześniejsze płyty tego zespołu. A Blaze jak na razie wciąż jest na początku swojej drogi do popularności porównywalnej np. do Sabaton. Pod obecnym szyldem wydał dopiero drugą płytę.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
tomtomala
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2577
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:32 pm
Skąd: Basel

Re: 06/06/2010 - Military Camp Festival - Warszawa

Postautor: tomtomala » sob lut 13, 2010 9:04 am

Mam bilet i załapałem się w tym pierwszych 800 sztukach :)
A jak to sprawdzić? Bo ja też zakupiłem bilet i nie wiem czy jestem w tej 800 czy nie.


Wróć do „Different World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości