Jethro Tull

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Kolega z USA
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 29, 2020 9:16 pm

Re: Jethro Tull

Postautor: Kolega z USA » sob sie 01, 2020 2:44 pm

Fani JT, nie dorabiaj sobie filozofii. Pytałem jaka była reakcja fanów na ten krążek w USA i fani byli generalnie zadowoleni. A przecież dowiedziałem się tego od osoby, która chodziła na ich koncerty wtedy.
Exactly! Ja byłem bardzo entertained. Album totally spełnił moje oczekiwania - respect. Atmosfera była great na tych gigs, a parę razy byłem na Jethro Tull.

Awatar użytkownika
Adrian S.O.S.
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5907
Rejestracja: ndz lut 09, 2014 3:11 pm

Re: Jethro Tull

Postautor: Adrian S.O.S. » sob sie 01, 2020 4:02 pm

Fani JT, nie dorabiaj sobie filozofii. Pytałem jaka była reakcja fanów na ten krążek w USA i fani byli generalnie zadowoleni. A przecież dowiedziałem się tego od osoby, która chodziła na ich koncerty wtedy.
Exactly! Ja byłem bardzo entertained. Album totally spełnił moje oczekiwania - respect. Atmosfera była great na tych gigs, a parę razy byłem na Jethro Tull.
:D :D :D :D :D

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5176
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: Jethro Tull

Postautor: thorgal_30 » sob sie 01, 2020 6:08 pm

Też nawet śmiechłem. Ja admire sposób w jaki łączysz amerykańskie words z tymi polish :)
The Number Of The .....

Deleted User 7916

Re: Jethro Tull

Postautor: Deleted User 7916 » sob sie 01, 2020 8:01 pm

Mam dokładnie tak samo. Kiedyś mnie ten album zupełnie nie ruszał. No ale z jakiegoś powodu uznanie wśród fanów znalazł. Więc dałem mu szansę.
Jestem ciekaw czy kiedykolwiek się przekonam do The Broadsword and The Beast. Na razie przemawiają do mnie 2 numery z płyty : Flying Colours , Slow Marching Band

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Jethro Tull

Postautor: Geri666 » sob sie 01, 2020 8:34 pm

Fani JT, nie dorabiaj sobie filozofii. Pytałem jaka była reakcja fanów na ten krążek w USA i fani byli generalnie zadowoleni. A przecież dowiedziałem się tego od osoby, która chodziła na ich koncerty wtedy.
Exactly! Ja byłem bardzo entertained. Album totally spełnił moje oczekiwania - respect. Atmosfera była great na tych gigs, a parę razy byłem na Jethro Tull.
Wiadomo, w USA bardzo lubili Dire Straits :D

Deleted User 7916

Re: Jethro Tull

Postautor: Deleted User 7916 » sob sie 01, 2020 8:45 pm

Fani JT, nie dorabiaj sobie filozofii. Pytałem jaka była reakcja fanów na ten krążek w USA i fani byli generalnie zadowoleni. A przecież dowiedziałem się tego od osoby, która chodziła na ich koncerty wtedy.
Exactly! Ja byłem bardzo entertained. Album totally spełnił moje oczekiwania - respect. Atmosfera była great na tych gigs, a parę razy byłem na Jethro Tull.
Which Jethro Tull lipe-up did you see live?

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Jethro Tull

Postautor: Vorgel » ndz sie 02, 2020 9:53 am


Jestem ciekaw czy kiedykolwiek się przekonam do The Broadsword and The Beast. Na razie przemawiają do mnie 2 numery z płyty : Flying Colours , Slow Marching Band
Ten album zawsze lubiłem, jest tam też Beastie, Clasp (najlepszy), Pussy Willow, Seal Driver. Sporo dobrych kawałków. Na remasterze jest też cała masa bonusów, z których jak dla mnie Down At the End of Your Road jest lepszy niż niektóre utwory na płycie.

Awatar użytkownika
Felcio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3510
Rejestracja: wt lis 17, 2015 11:42 pm

Re: Jethro Tull

Postautor: Felcio » ndz sie 02, 2020 3:27 pm

Fani JT, nie dorabiaj sobie filozofii. Pytałem jaka była reakcja fanów na ten krążek w USA i fani byli generalnie zadowoleni. A przecież dowiedziałem się tego od osoby, która chodziła na ich koncerty wtedy.
Exactly! Ja byłem bardzo entertained. Album totally spełnił moje oczekiwania - respect. Atmosfera była great na tych gigs, a parę razy byłem na Jethro Tull.
Wiadomo, w USA bardzo lubili Dire Straits :D
W USA bycie kopią Dire Straits wystarczyło i dawali za takie pomyłki w dodatku nagrody. W Europie wiekszosc nie dala sie na taki tani chwyt złapać. Dobrze ze mało kto o tej płycie pamięta ,nawet pomimo tego ze ma niezłe momenty

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Jethro Tull

Postautor: Vorgel » wt sie 04, 2020 11:53 am

Co prawda nie mój kolega, ale jego kolega z którym zresztą też konwersowałem podał swoich pięć ulubionych utworów JT.

1. Nothing is Easy
2. Thick as a Brick
3. Velvet Green
4. Farm of the Freeway
5. Minstrel in the Gallery

Fan z lat 70, w 1979 po raz pierwszy widział Tull na żywo.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11449
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:28 pm

Re: Jethro Tull

Postautor: Bon Dzosef » wt sie 04, 2020 12:03 pm

Moim zdaniem to zamyka dyskusję
Lubie Iron Maiden i Megadeth

pz = shakin stevens

oddawac długie podpisy

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Jethro Tull

Postautor: Geri666 » wt sie 04, 2020 12:04 pm

Moim zdaniem to zamyka dyskusję
Niepodważalnie. W 79 mnie nawet w planach nie było.

Kolega z USA
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 29, 2020 9:16 pm

Re: Jethro Tull

Postautor: Kolega z USA » wt sie 04, 2020 12:28 pm

Co prawda nie mój kolega, ale jego kolega z którym zresztą też konwersowałem podał swoich pięć ulubionych utworów JT.

1. Nothing is Easy
2. Thick as a Brick
3. Velvet Green
4. Farm of the Freeway
5. Minstrel in the Gallery

Fan z lat 70, w 1979 po raz pierwszy widział Tull na żywo.
Hey, moj kolega thinks the same! Może to same guy

Deleted User 7916

Re: Jethro Tull

Postautor: Deleted User 7916 » wt sie 04, 2020 1:20 pm

Co prawda nie mój kolega, ale jego kolega z którym zresztą też konwersowałem podał swoich pięć ulubionych utworów JT.

1. Nothing is Easy
2. Thick as a Brick
3. Velvet Green
4. Farm of the Freeway
5. Minstrel in the Gallery

Fan z lat 70, w 1979 po raz pierwszy widział Tull na żywo.
Widzieć JT w najlepszym składzie (w mojej opinni) na żywo to prawdziwa uczta muzyczna!

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Jethro Tull

Postautor: Vorgel » wt sie 04, 2020 1:25 pm

No tak, ja w tamtym okresie byłem małym dzieckiem mieszkającym w Polsce. Oni się tutaj wtedy nie zapuszczali.

Deleted User 7916

Re: Jethro Tull

Postautor: Deleted User 7916 » sob sie 08, 2020 1:03 pm

Niedługo będe robił TOP 30 uwtorów JETHRO TULL.

Nomaosławski
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 144
Rejestracja: pt paź 21, 2022 8:49 pm

Re: Jethro Tull

Postautor: Nomaosławski » pt paź 21, 2022 10:21 pm

Gdybym miał wybrać jeden utwór, który mogę słuchać do końca życia i wszystkie inne są skreślone byłby to bezględnie Minstrel in the Gallery ( tytułowyu utwór). Gdy to usłyszałem w 2001 gdy miałem 16 lat to poprostu moje rozumienie muzyki się zmieniło. Dzięki Ian Anderson , dzięki Martin Barre!
GLORY MAN UNITED

ALEX FERGUSSON IS MASTER OF FOOTBALL!!!!

TheMagican
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 112
Rejestracja: ndz gru 25, 2022 6:14 pm

Re: Jethro Tull

Postautor: TheMagican » ndz gru 25, 2022 10:43 pm

Kocham bezgranicznie :)

Najlebsze płyty: Wodny lumpik,Piosenki lasu, ciężkawe koniki i minstrele z galeryjki, gruby jak bela też się załapie :)

To nie był progrock:) Nie był nic a nic
Along the coast road, by the headland
the early lights of winter glow.
I'll pour a cup to you my darling.
And raise it up say Cheerio.

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5399
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Jethro Tull

Postautor: mic7 » ndz sty 22, 2023 3:53 pm

Nowa płyta Jethro Tull ukaże się 21 kwietnia pod tytułem „RökFlöte”. Album był gotowy już pod koniec zeszłego roku, ale zespół wstrzymał się z premierą ze względu na długie kolejki do tłoczni winylowych.


Ginnungagap
https://www.youtube.com/watch?v=KoBAD-TRxYA

Awatar użytkownika
Sadek
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2375
Rejestracja: sob cze 11, 2005 8:39 pm

Re: Jethro Tull

Postautor: Sadek » sob wrz 09, 2023 7:51 pm

Ma ktoś może rozeznanie, jak aktualnie wypada na żywo Ian z kolegami? Czy warto wbijać na koncert? Rozmyślam nad występem w Bydgoszczy za tydzień, ale nie wiem czy warto za ponad dwie stówy.

Awatar użytkownika
LukaSieka
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 14701
Rejestracja: pt lut 22, 2013 12:35 am
Skąd: Konin

Re: Jethro Tull

Postautor: LukaSieka » wt wrz 19, 2023 10:31 am

Ma ktoś może rozeznanie, jak aktualnie wypada na żywo Ian z kolegami? Czy warto wbijać na koncert? Rozmyślam nad występem w Bydgoszczy za tydzień, ale nie wiem czy warto za ponad dwie stówy.
Też się zastanawiałem mocno nad tym koncertem, bo do Bydgoszczy daleko nie mam. Ale ostatecznie nie pojechałem, bo kilku znajomych trochę wątpiło w obecną formę Iana z jego dzisiejszą odsłoną Jethro Tull.
So what if the master walked on the water. I don't see him trying to stop the slaughter.


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Max323 i 0 gości