The Final Frontier World Tour 2011

Wszystko na temat nowego tournee

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Deleted User 1499

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Deleted User 1499 » ndz lip 10, 2011 11:19 pm

Jeszcze jutrzejszy koncert i 10 dni przerwy , może jak troche odpocznie to na tą końcówkę trasy jeszcze sie poprawi.
Panowie są już dość długo w trasie, setlista jest troche wyczerpująca więc nie ma się co dziwić że Bruce niedomaga.
jakie 10 dni przerwy ?
przecież 14 i 16 są koncerty w Portugalii i Hiszpanii
Rzuciłem okiem na rozpiskę na forum :)

Kozas
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 101
Rejestracja: pn gru 28, 2009 11:00 pm
Skąd: Szczecin/Trzcianka

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Kozas » ndz lip 10, 2011 11:50 pm

Tylko Bruce zawsze beznadziejnie w długich wyglądał :)
a tu się absolutnie nie zgadzam z kolegą

ja jeszcze słyszałem wersję, że ściął włosy ponieważ nikt w lotnictwie nie brał go z długimi na poważnie
Ja słyszałem wyłącznie tą wersje z lotnictwem. Przecież i tak włosy ściał ~15 lat temu, a wtedy jeszcze do siwych włosów troche mu brakowało. A tak poza tym to i tak bardzo dobrze wygląda jak na swoje lata, abstrahujac od tych wlosów, do tego tak jak reszta chłopakow z Maiden ma wciąż niesamowitą kondyche

Deleted User 2259

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Deleted User 2259 » pn lip 11, 2011 10:29 am

Dickinson ściął włosy w 1996 roku,z tego co pamiętam,to mówił,że mu się znudziły,i nie wyobraża siebie jako jezusa w takim wieku z długimi włosami.

Robercikk

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Robercikk » pn lip 11, 2011 10:17 pm

Cofam moje wcześniejsze słowa... Dziś oglądałem występy Ironów z Peterburskyego czy jakoś tak i Bruce wyraźnie nie daje rady. The Talisman i Hallowed skopane. Trasa go trochę jednak zmęczyła. Wolę, żeby Ironi mieli krótsze trasy i żeby się tak nie męczyli. Zobaczymy jak sobie Bruce poradzi w Portugalii i Hiszpanii... Na razie cienko, może zaczną dobierać mniej wymagające sety na następne, bez takich utworów gdzie są takie górki (The Talisman, Hallowed, El Dorado).

Katastrofa... już nawet Dance of Death jest dla Bruce'a nie lada wyzwaniem :(

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: RALF » wt lip 12, 2011 8:39 am

Wyziębił gardło na koncertach w Skandynawii!!!

Awatar użytkownika
matik
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 752
Rejestracja: czw sie 12, 2010 9:17 pm

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: matik » wt lip 12, 2011 8:23 pm

Cofam moje wcześniejsze słowa... Dziś oglądałem występy Ironów z Peterburskyego czy jakoś tak i Bruce wyraźnie nie daje rady. The Talisman i Hallowed skopane. Trasa go trochę jednak zmęczyła. Wolę, żeby Ironi mieli krótsze trasy i żeby się tak nie męczyli. Zobaczymy jak sobie Bruce poradzi w Portugalii i Hiszpanii... Na razie cienko, może zaczną dobierać mniej wymagające sety na następne, bez takich utworów gdzie są takie górki (The Talisman, Hallowed, El Dorado).

Katastrofa... już nawet Dance of Death jest dla Bruce'a nie lada wyzwaniem
Bez przesady , moim zdaniem w Petersburgu jest lepiej niż było jeszcze pare koncertów wczesniej ale faktycznie to jeszcze nie ten poziom wokalu co w I czesci trasy . Były koncerty choćby w Arnhem ( jeśli sie nie myle ) że miał taką chrypę ze nawet prostsze zwrotki strasznie go męczyły i brzmiało to fatalnie coś a'la Sheffield'86 r.
Chyba po prostu złapał jakiś wirus i do dziś go trzyma choć już w mniejszym stopniu . Na trasie Death On The Road też miał taki kryzys po którym długo dochodził do formy wokalnej . Radziłbym nie panikować poczekajmy powinno być lepiej w UK ;-)
Who motivates the motivator

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 461
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Władysław_Warneńczyk » wt lip 12, 2011 10:48 pm

dla mnie Death On The Road jest jak dla mnie jedną z najsłabszych wokalnie koncertówek, w porównaniu np. ze wcześniejszym genialnym RiR wypada bardzo słabo...

Awatar użytkownika
jArO
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 384
Rejestracja: wt sie 22, 2006 5:03 pm
Skąd: Brave New World

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: jArO » wt lip 12, 2011 11:06 pm

Nie rozumiem dlaczego tylko patrzycie na występy przez pryzmat formy Bruce'a. Nikt chyba nawet nie próbował wsłuchać się jak wspaniałą pracę wykonuje reszta zespołu. Polecam wsłuchać się w grę Nicko z Helsinek, cud-miód. Bruce to nie jest całe Iron Maiden, ludzie. Zobaczcie jaką robotę odwala reszta zespołu, są wspaniali za każdym razem. A nie cały czas tylko biadolenie łeeee i łeeeee :mryellow:

Awatar użytkownika
Puszek123
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 688
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 5:45 pm
Skąd: Żywiec

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Puszek123 » wt lip 12, 2011 11:52 pm

Nikt o tym nie pisz bo każdy wie że wypada wszystko perfekcyjnie a Bruce ma tylko chwilowe załamanie formy
IRON MAIDEN

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: RALF » śr lip 13, 2011 9:10 am

To prawda zespół jest zgrany, jak nigdy, doskonała forma - IM to perfekcja! Janic Gers w wywiadzie dla dziennika PETERSBURG TV potwierdził, iż pod koniec roku ukaże się DVD i koncertówka z Chile/Argentyny (...)

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 461
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Władysław_Warneńczyk » śr lip 13, 2011 9:18 am

To prawda zespół jest zgrany, jak nigdy, doskonała forma - IM to perfekcja! Janic Gers w wywiadzie dla dziennika PETERSBURG TV potwierdził, iż pod koniec roku ukaże się DVD i koncertówka z Chile/Argentyny (...)
to świetnie, bo już słyszałem, że ten projekt mieli przesunąć w czasie, a forma zespołu na tej części trasy była naprawdę świetna! już się nie mogę doczekać, zwłaszcza DVD ;-)

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Budziol » czw lip 14, 2011 11:03 pm

Ja Markowskiego bez włosów sobie nie wyobrażam, tak jak reszty Ironów :cool: Tylko Bruce zawsze beznadziejnie w długich wyglądał :)
co Ty gadasz z czasów FOTD jak nie miał tej kretyńskiej grzywki wyglądał spoko :)
Nie trzeba mieć bujnej wyobraźni:

http://4.bp.blogspot.com/...2Bdickinson.jpg

http://userserve-ak.last....n+Dickinson.jpg
jest skubaniec podobny do tatusia :)

Awatar użytkownika
matik
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 752
Rejestracja: czw sie 12, 2010 9:17 pm

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: matik » pt lip 15, 2011 7:08 pm

jest skubaniec podobny do tatusia
On jest dokładnie jak młody tatuś coś niewiarygodnego nawet z zachowania podobny do niego :mryellow: . Jakby miał długie włosy wypisz-wymaluj tatuś z czasów TNOTB ;-)
Who motivates the motivator

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: RALF » ndz lip 17, 2011 8:12 pm

Ponoć wczoraj w Hiszpanii, Dickinson powiedział iż obecna trasa jest ostatnim światowym tournee Iron Maiden - ciekawe, czy tak ktoś usłyszał, Bruce żartował, czy ... poczuli się już wyczerpani a Bruce schorowany...

Awatar użytkownika
Puszek123
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 688
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 5:45 pm
Skąd: Żywiec

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Puszek123 » ndz lip 17, 2011 8:16 pm

Zauważyłem że Bruce często na koncertach wspomina że to ostatnia trasa Maiden a później z tego się śmieje np. Ullevi
IRON MAIDEN

Awatar użytkownika
matik
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 752
Rejestracja: czw sie 12, 2010 9:17 pm

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: matik » ndz lip 17, 2011 8:37 pm

Jak to jest ostatnia trasa to ja zapuszczam dredy i wybieram sie na Jamajke :mryellow:
Who motivates the motivator

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: RALF » ndz lip 17, 2011 8:41 pm

Inna sprawa, iż często media "oficjalne" zawsze myliły się na niekorzyść IM. Wszystkie możliwe serwery, dzienniki (TV - też) i inne źródła, wraz z organizatorem, podały ze na Getafe Sonisphere było na Maiden ponad 40,000 ludzi (70,000 w dwa dni) TYLKO centralna strona brytyjska napisała ze "30" - wiem, to może być błądzik nic nie znaczący, ale w przeszłości - często przy IM mylono się na "niżej", nie tylko jeśli chodzi o frekwencję...

Cóż, w końcu - będzie ta ostatnia trasa, ale sądzę że management grupy lojalnie uprzedzi fanów - to pewny zysk!

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4061
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: Mr. M » ndz lip 17, 2011 8:57 pm

Mocno wątpię, aby to była "Ostatnia Wielka Trasa", bo by przed rozpoczęciem szumnie to zapowiadali, aby jak najwięcej fanów przyszło na koncerty (czyt. zarobić jak największą kasę).

Chociaż, z drugiej strony, 65 koncertów w 6 miesięcy to dość dużo, więc może rzeczywiście skupią się na graniu takich tras jak rok temu - ok. 35 gigów.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: RALF » ndz lip 17, 2011 9:02 pm

Każdy jeden wykonawca "szumnie zapowiada"... Przynajmniej uczciwie - pod warunkiem, że to na serio "farewell" tour. Chyba ze tak jak KISS.... Pajace.

Awatar użytkownika
MetallicaTruFan^^
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 893
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 4:52 pm

Re: The Final Frontier World Tour 2011

Postautor: MetallicaTruFan^^ » ndz lip 17, 2011 10:32 pm

Wyrzuca Steva i dopiero zrobią ostatnią trasę ;)


Wróć do „The Final Frontier World Tour 2010/2011”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości