11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Wszystko na temat nowego tournee

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

ZłapanyWCzasie
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1419
Rejestracja: wt lis 09, 2010 10:39 am

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: ZłapanyWCzasie » pn cze 13, 2011 5:02 am

Najbardziej chory dzien w moim zyciu. O godz. 1 Spartan któremu bardzo dziekuje zadzwonil do mnie bym jechal na koncert. Masakra. Bardzo,bardzo dziekuje.
Czeska publika jest oczywiscie tragiczna,ludzie niemili,agresywni, nerwowo reagujacy na jakikolwiek ruch .Ja zrobilem test i raz nawet koles mnie bardzo mocno uderzyl z lokcia za to ze podnioslem reke do góry. Sa bardzo wysocy i silni ale widac nie maja na tyle jaj by mnie,kolesia który ma 1,70 zatrzymac na miejscu,mój kolega który jechal niewyspany z nocki nie mial tyle szczecia,mówilem im ze on jest z nocki ale dla tych kretynów nie mialo to znaczenia i w rezultacie kolega niewiele widzial . Powiedzialem kilku do sluchu ze nie zmarnuja mi koncertu i w okolicach Coming Home bylem juz tam gdzie chcialem ,przy 2 barcierce bo bylem na normalnej plycie. Widok mialem niezly ok.20 m a wlasciwy koncert zaczal sie dla mnie od mega-rewelacyjnego Dance of Death.
Genialne wyszedli Trooper,Evil that Man Do ,Number i Hallowed. Blood Brothers i When the Wild Wind Blows wyszly jednak najbardziej cudnie,ryczalem caly czas.
Dopiero chyba wtedy ci Czesi którzy obok mnie stali zauwazyli ze koncert rockowy to przezywanie a nie pieprzenie sie z samym soba.
Na Fear of the Dark wszyscy zaczeli pogowac ,skakac a ja zlosliwie zaczalem ich uspokajac trzymajac rece w kieszeni na tym utworze ,oczywiscie przy nastepnym Iron Maiden napieprzajac jak popieprzony. Taka mala zlosliwosc.

Chcialem tez napisac ze spotkalem tez bardzo,ale bardzo sympatycznych Czechów,ale raczej starszych, nastolatki z tego kraju sa bardzo bezczelne,mój kumpel który móglby byc ojcem niejednego nie spotkal sie z cieniem pieprzonego szacunku bo te palanty nie moga zrozumiec ze czlowiek chce jednak cos widziec na koncercie.
Spotkalem tez bardzo sympatycznych Niemców.

Ogólnie nie trawie festivali, zaluje troche ze nie poszedlem zwiedzac Pragi,ale co tam...mnie na tym koncercie mialo nie byc, wspaniale zachowali sie moi szanowni koledzy, stawiajac mi bilet za co dziekuje z calego serca

7 raz widziane Iron Maiden ,zdecydowanie na tej trasie Berlin byl lepszym koncertem, jakies 10 razy lepszym ,ale Praga tez miala swoje zalety, wieksza uwage poswiecilem na zespól nie na napieprzane, a dwa to naprawde wzorowe naglosnienie.

Mialem tez wrazenie ze Ironi czuli sie zazenowani tym ze publika caly czas stala w miejscu, porównuje sobie to co koncertu w Budapesztu gdzie ludzie jednak sie bawili ,spiewali ,o wiele lepsza publika .

No nic, w kazdym razie swietny dzien mimo ze moi kompani jak i ja bylismy wyczerpani,niewyspani to jakos zesmy ten koncert przezyli. Polak po 2 nockach ma chyba wiecej wyboru niz Czech po 10 godzinach snu.

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: Szymon » pn cze 13, 2011 6:16 am

Jestem w szoku! Zajebista publika! Do tego koncert za darmo, dzięki Patryk za opaskę GC;]

Szymon, Madril dostaliście się do barierki? Ja na trooperze już na barierce byłem :twisted:

Miejscówa festiwalu podobnie jak u nas, z tym że na tym polu były jeszcze drzewa heh
Szymon kręcił filmiki w okolicach 10 rzędu, może trochę bliżej. :P
Ja z milą większość koncertu spędziłem w 4 rzędzie i bisy w 2. Adrian kilka razy zauważył czapeczkę z Frankfurtu i na koniec rzucił mi frotkę. :D
Jakoś specjalnie brak barierki mi nie przeszkadzał na tym gigu, ani też nie chciało mi się wbijać na chama przez 2 rzędy stojących bez ruchu ludzi. :P
No troche blizej, mysle ze srednia z koncertu to tak 5 rzad :) Wiem, ze sie wbiles do barierki, przez jakis czas bylem za toba i trzymalem nawet barierke jedna reka :) ale ten 3-4 rzad mi w zupelnosci wystarczal i jak napisal Madril pokrecilem sobie kilka filmikow dla pamiatki :)

Awatar użytkownika
cellman
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1233
Rejestracja: ndz kwie 16, 2006 5:58 pm
Skąd: Głogów/ZG/Wawa

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: cellman » pn cze 13, 2011 11:08 am

Adrian kilka razy zauważył czapeczkę z Frankfurtu i na koniec rzucił mi frotkę. :D
Madril to Ty byłeś z Wickerem na barierce we Frankfurcie? Wicker trzymał polską flagę. Zrobiłem wam nawet chyba fotę.

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: Madril » pn cze 13, 2011 11:12 am

Madril to Ty byłeś z Wickerem na barierce we Frankfurcie? Wicker trzymał polską flagę. Zrobiłem wam nawet chyba fotę.
Tak. :P Jeszcze Hammers był między nami, ale nie miał czapeczki. :P
Możesz zapodać fotę? :D

Jakby ktoś miał fotę Adriana z czapeczką Wickera na głowie, też chętnie przyjmę. :mrgreen:

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: ttomasz » pn cze 13, 2011 11:19 am

Złapany
To na innych koncertach byliśmy, u mnie wszyscy się świetnie bawili, a część nawet śpiewała. Czesi też ogólnie byli w porządku, nie rozpychali się, nie pogowali itp (tylko na Kornie, ale przed Maiden sobie poszli).

ZłapanyWCzasie
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1419
Rejestracja: wt lis 09, 2010 10:39 am

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: ZłapanyWCzasie » pn cze 13, 2011 12:21 pm

pewnie stales blizej, ja w Berlinie tez stalem blisko i w odróznieniu od wiekszosci nie narzekam na publike,bo stalem kolo kumpli z Polski ,Szwedów i Greków ,podobnie w Budapeszcie tyle ze akurat tam nie stalem tak blisko

zalezy gdzie kto stal,tam gdzie ja stalem w Pradze,a zmienialem z 4 razy miejsce wszedzie bylo totalnie dretwo,zreszta widzialem ze tylko kilka rzedzów ludzi sie bawilo

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9798
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: krusejder » pn cze 13, 2011 2:03 pm

Co do dziewczyn, były na co popatrzeć ...
czy Ty masz żonę lub 50 lat, że piszesz takie teksty ??

:razz:
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Awatar użytkownika
cellman
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1233
Rejestracja: ndz kwie 16, 2006 5:58 pm
Skąd: Głogów/ZG/Wawa

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: cellman » pn cze 13, 2011 2:10 pm

Madril to Ty byłeś z Wickerem na barierce we Frankfurcie? Wicker trzymał polską flagę. Zrobiłem wam nawet chyba fotę.
Tak. :P Jeszcze Hammers był między nami, ale nie miał czapeczki. :P
Możesz zapodać fotę? :D
tu wkleić, czy chcesz na priva?

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: Madril » pn cze 13, 2011 2:24 pm

Wysłałem PW. :)

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: ttomasz » pn cze 13, 2011 2:28 pm

czy Ty masz żonę lub 50 lat, że piszesz takie teksty ??
Przyznałem tylko rację koledze :razz:

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 567
Rejestracja: sob mar 18, 2006 10:15 am
Skąd: Z daleka

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: HAMMERS » pn cze 13, 2011 2:39 pm

No troche blizej, mysle ze srednia z koncertu to tak 5 rzad :) Wiem, ze sie wbiles do barierki, przez jakis czas bylem za toba i trzymalem nawet barierke jedna reka :) ale ten 3-4 rzad mi w zupelnosci wystarczal i jak napisal Madril pokrecilem sobie kilka filmikow dla pamiatki :)
Trza było mnie szarpać bym Cie wpuścił :B Lepsze filmiki z barierki byś miał :dance:

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: Budziol » pn cze 13, 2011 10:39 pm

wklejcie też tu fotę jak możecie ;)

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1561
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: Madril » pn cze 13, 2011 10:57 pm

Fota jest słaba, na tej z tag yourself na facebooku lepiej nas widać. :P

Filmik za to śmieszny, zawsze chciałem zobaczyć jak ruszam głową w rytm muzyki. :D

Awatar użytkownika
cellman
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1233
Rejestracja: ndz kwie 16, 2006 5:58 pm
Skąd: Głogów/ZG/Wawa

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: cellman » wt cze 14, 2011 9:19 am

Hehehe, spoko. Jeszcze narzeka, że słaba. ;)

Awatar użytkownika
Mila
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 518
Rejestracja: pt maja 28, 2010 10:08 pm
Skąd: wlkp

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: Mila » wt cze 14, 2011 8:40 pm

Szymon kręcił filmiki w okolicach 10 rzędu, może trochę bliżej. :P
Ja z milą większość koncertu spędziłem w 4 rzędzie i bisy w 2. Adrian kilka razy zauważył czapeczkę z Frankfurtu i na koniec rzucił mi frotkę. :D
Jakoś specjalnie brak barierki mi nie przeszkadzał na tym gigu, ani też nie chciało mi się wbijać na chama przez 2 rzędy stojących bez ruchu ludzi. :P
Potwierdzam, Szymon był bliżej ;-)

Generalnie, koncert mimo fatalnej pogody przebił zdecydowanie Warszawę.

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: ttomasz » śr cze 15, 2011 7:42 am

eneralnie, koncert mimo fatalnej pogody przebił zdecydowanie Warszawę.
Fatalna pogoda? Dla mnie gdyby pod wieczór nie zaczęło kropić, to bym chyba nie wytrzymał do końca koncertu :mryellow:

Deleted User 804

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: Deleted User 804 » śr cze 15, 2011 10:17 am

Koncert w Pradzę dla mnie megafartowny. Upolowane zdjęcie z Nicko i pałeczka przed bisami :) Pozdrawiam wszystkich spotkanych pod sceną i szaloną ekipę z Wrocławia :lol: (zgłaszać się po fotki!!!)

Eddie1986
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 10
Rejestracja: wt cze 14, 2011 5:41 pm

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: Eddie1986 » śr cze 15, 2011 4:14 pm

masz jakies ciekawe?
tu Lukasz spod Rzeszowa:P

Deleted User 804

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: Deleted User 804 » śr cze 15, 2011 6:33 pm

tylko te na backtage robione ale osoby od nas które są na nich raczej wiedziały ze były fotografowane ;)

Awatar użytkownika
Mila
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 518
Rejestracja: pt maja 28, 2010 10:08 pm
Skąd: wlkp

Re: 11/06/2011 - Sonisphere - Praga

Postautor: Mila » śr cze 15, 2011 6:50 pm

Generalnie, koncert mimo fatalnej pogody przebił zdecydowanie Warszawę.
Fatalna pogoda? Dla mnie gdyby pod wieczór nie zaczęło kropić, to bym chyba nie wytrzymał do końca koncertu :mryellow:
Podczas deszczu ciężko powiedzieć, że jest piękna pogoda. Plus, że nie było gorączki jak to miało miejsce np w Budapeszcie. Co nie zmienia faktu, że samo Soni w Czechach i tak wypadło o niebo lepiej niż w Waw.


Wróć do „The Final Frontier World Tour 2010/2011”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości