SanktuariuM - Polski Fan Klub Iron Maiden


Zapowiedź polskiej premiery autobiografii Dickinsona.

Wiemy już kto i kiedy wyda autobiografię wokalisty Maiden po polsku...

Będzie to wydawnictwo SQN (Sine Quo Non), natomiast premiera nastąpi około 22 listopada 2017 roku.

LINK

dodano: 2017-10-18 18:42:33 przez: Faust

Wywiad z Brucem.

Polecamy waszej uwadze interesujący wywiad z frontmanem Maiden.

Warto!

LINK

dodano: 2017-10-17 09:43:39 przez: Faust

EDDIE w "Angry Birds Evolution".

Fiński twórca gier komputerowych “Rovio” połączył siły z kierownictwem Iron Maiden, celem włączenia maskotki grupy Eddie’go w poczet postaci tworzących specjalną odsłonę gry „Angry Birds Evolution”, związaną z obchodami Halloween.

Cztery różne wersje maskotki uczestniczące w grze, będą dostępne począwszy od 18 października, przez dwa kolejne tygodnie. Gracze, którzy przechwycą słynne monstrum, będą mogli cieszyć się z jego obecności już na stałe. Gra „Angry Birds” ma miliony zwolenników na całym świecie, potencjalnie wielu z nich ma pierwszorzędną okazję aby przejść inicjację do świata heavy metalu.

LINK


dodano: 2017-10-16 15:52:50 przez: Faust

Zadaj pytanie Dickinsonowi.

Brytyjski "The Guardian" zorganizował webchat z wokalistą Maiden.

W najbliższy wtorek muzyk odpowie na Wasze pytania. Do dzieła!!!
LINK

dodano: 2017-10-13 15:08:49 przez: Faust

Nowa koncertówka od Iron Maiden!

„The Book of Souls: LIVE Chapter” to tytuł najnowszego albumu koncertowego formacji, przeznaczonego do wydania na 17 listopada 2017 roku.


Na program dwóch płyt CD składa się 15 kompozycji zarejestrowanych podczas koncertów 2016/17. Repertuar wydawnictwa prezentuje się następująco:
1.If Eternity Should Fail – Sydney, Australia
2.Speed Of Light – Cape Town, RPA
3.Wrathchild – Dublin, Irlandia
4.Children Of The Damned – Montreal, Kanada
5.Death Or Glory – Wrocław, Polska
6.The Red And The Black – Tokyo, Japonia
7.The Trooper – San Salvador, El Salvador
8.Powerslave – Trieste, Włochy
9.The Great Unknown – Newcastle, UK
10.The Book Of Souls – Donington, UK
11.Fear Of The Dark – Fortaleza, Brazylia
12.Iron Maiden – Buenos Aires, Argentyna
13.Number Of The Beast – Wacken
14.Blood Brothers – Donington, UK
15.Wasted Years – Rio De Janeiro, Brazylia

Dostaliśmy zatem 15 kompozycji, zarejestrowanych zarówno w arenach sportowych jak i przed ogromnymi audytoriami zgromadzonymi na stadionach i gigantycznych festiwalach, których headlinerami byli Iron Maiden podczas przypadającej na lata 2016/2017 trasy koncertowej. Za brzmienie tym razem odpowiadali Steve Harris i Tony Newton i to z bardzo dobrym skutkiem. Można było mieć wątpliwości, czy po faux pass Harris’a z 1993 roku szef formacji sprawdzi się w roli współproducenta, jednak wzmocniony o wprawne ucho i profesjonalną asystę Newton’a, tym razem wyszedł z próby ognia zwycięsko. Już promujący całość koncertowy teledysk do „Speed Of Light” (nagrany w Cape Town, RPA) nie pozostawia nawet cienia wątpliwości, iż pod względem zarówno audialnym jak i wizualnym otrzymujemy produkt wysokiej jakości.

Nie da się ukryć, iż fani od ponad 4 lat oczekiwali albumu koncertowego, podsumowującego niezwykle spektakularną trasę. Pierwsze skojarzenia biegną ku „FLIGHT 666” (2009), podobnie jak przed ośmioma laty i tym razem dostaniemy koncertową kompilację nagrań zarejestrowanych w toku tej samej trasy na kilku kontynentach (w przypadku „The Book Of Souls: LIVE Chapter” – sześciu!) oraz w różnych państwach (sporą reprezentację ma Stary Kontynent) oraz w wybranych miastach. Niezmiennymi pozostają set – lista (zachowano wersję z 2017 roku) i forma wykonawcza kapeli. Na dodatek S. Harris zadbał o trafny dobór wersji finalnych poszczególnych kompozycji, pochodzących z takich miejsc jak np. RPA, Polska, El Salvador, Kanada – czyli prawdziwe perełki. Tym razem nie zabrakło polskiego akcentu w programie płyty. „Death Or Glory” zarejestrowany we Wrocławiu sprawia, iż polscy fani mogą cieszyć się z owej wisienki na torcie.
Zupełnie darmowo wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć na własne oczy, jak grupa w latach 2016/17 prezentowała się w kolejnych krajach i miastach ‘na żywo’. Podwójnemu wydawnictwu towarzyszy film, który udostępniono w ramach darmowego streamingu oraz jako Free Digital Download. Swoją drogą, to bardzo miły gest ze strony muzyków i wydawcy (Warner / BMG) jak i zabieg stricte promocyjny. Wypada żałować, iż zespół wzorem Rammstein, nie pokusił się na publikację wydawnictwa w wersji zbiorczej: 2CD + DVD. Za album koncertowy trzeba będzie już zapłacić, np. za limitowaną, audiofilską wersję winylową 3 LP 180 gram, podwójny booklet (analogiczne rozwiązanie jak „The Book Of Souls” (2015) – do mniej wymagających nabywców adresowano standardowy 2CD i Digital Download dostępny również odpłatnie.

LINK

dodano: 2017-09-25 11:49:54 przez: Faust

Dickinson wyda box ze swoimi solowymi płytami!

Bruce Dickinson przygotowuje box składający się z jego wszystkich solowych płyt w wersjach winylowych.

Po winylowych reedycjach dyskografii Iron Maiden, nadeszła pora na wznowienia solowych płyt Bruce’a Dickinsona.
Box „Soloworks 1990-2005” trafi do sprzedaży 27. 10. 2017r.

dodano: 2017-08-24 07:20:58 przez: Budziol

“The Book of Souls World Tour 2016/17” dobiegła końca.

Potężna trasa promująca podwójny album studyjny “The Book of Souls” (2015) dobiegła końca 22 lipca 2017 roku, po dwóch koncertach na Brooklinie, w hali Barclays Center.

Ostatecznie w ramach koncertów z cyklu „The Book of Souls World Tour 2016/17” muzycy zagrali 117 razy na sześciu kontynentach, w 39 krajach, dla „dobrze ponad 2 milionów widzów”. Średnio w każdym ze spektakli uczestniczyło nawet 25 tyś. osób, przy czym aż 74 występy zabookowano w arenach widowiskowo – sportowych.

Była to najlepiej przyjęta trasa albumowa formacji Stevea Harrisa od 1987 roku, po raz kolejny ugruntowując pozycję mega – gwiazdy i legendy rocka, będącej udziałem brytyjskich metalowców od ponad trzech dekad. W obliczu najnowszych faktów, czystym truizmem okazuje się twierdzenie, iż w podgatunku rocka, jakim jest klasyczny heavy metal, nikt nawet nie otarł się o poziom sukcesu, jaki przypadł w udziale „Żelaznej Dziewicy”.

Póki co, kierownictwo formacji nie wspomniało nawet słowem aby którykolwiek z koncertów trasy 2017 został profesjonalnie zarejestrowany na potrzeby publikacji kolejnego DVD/Blu-Ray, ewentualnie albumu koncertowego, na co liczyli zwłaszcza uczestnicy dwóch ostatnich koncertów trasy, które miały miejsce w nowojorskiej Barclays Center.

dodano: 2017-07-31 11:25:14 przez: Faust

Zwiastun autobiografii Dickinson’a.

Na oficjalnej witrynie zespołu ukazała się zapowiedź autobiografii Bruce’a Dickinson’a “What Does This Button Do”.

Zawierający 484 strony wolumen ukaże się 19 października, tekst został oryginalnie napisany przez frontmana w siedmiu notatnikach, w typowo groteskowym, pokrętnym stylu, który charakteryzuje narrację artysty.


LINK

dodano: 2017-07-31 11:23:52 przez: Faust

“Golden Gods” znów dla Iron Maiden.

Brytyjski “Metal Hammer” ogłosił rezultaty corocznego plebiscytu “Golden Gods”.

Statuetka po raz kolejny powędrowała do rąk muzyków sekstetu. Tym razem nagrodzono grę „Legacy of the Beast”.

LINK

dodano: 2017-07-31 11:22:34 przez: Faust

Komiks „Legacy of the Beast”.

Gra “Legacy of the Beast” jest dostępna od ponad roku. Przez kilkanaście miesięcy zdobyła dużą popularność, jest również konsekwentnie aktualizowana.

Zespół postanowił przygotować nie lada gratkę dla fanów. Na łamach najpopularniejszego na świecie magazynu SF/Fantasy „Heavy Metal” począwszy od lipca, ukaże się komiks oparty na scenach znanych z promowanej gry. Rzecz będzie drukowana w pięciu częściach.

KOMIKS
LINK

dodano: 2017-07-31 11:21:22 przez: Faust

“Hallowed” nowa odmiana piwa „Trooper” od Iron Maiden.

Jak powszechnie wiadomo piwo „Trooper” okazało się ogromnym sukcesem Iron Maiden. Od pierwszych dni wprowadzenia go na rynek cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony fanów zespołu i miłośników złotego trunku.

Szybko zaczęto je importować poza Wielką Brytanię, żeby w końcu dotarło do większości krajów świata. Nową odmianę piwa zatytułowaną „Hallowed”, podobnie jak poprzednie – Iron Maiden stworzyło wspólnie z brytyjskim browarem Robinsons. Tym razem będzie to piwo w stylu belgijskim, dostępne tylko w limitowanej ilości. Na rynek trafi w październiku tego roku.

Tak o piwie „Hallowed” wypowiedział się Bruce Dickinson: „To, co sprawia, że to piwo jest tak wyjątkowe jest fakt, że po raz pierwszy sięgamy po belgijskie drożdże. Jestem ogromnym fanem piw belgijskich i z radością skorzystałem z możliwości uwarzenia własnego. Eksperymentowanie z nowymi formułami i składnikami jest ekscytujące, ale jeszcze bardziej trafia do mnie fakt, że piwa belgijskie to bardziej sposób na życie, niż zwykły napój. Podczas warzenia „Hallowed” chcemy pamiętać o tej filozofii – ale z brytyjskim zacięciem”. „Hallowed” będzie miało 6% alkoholu i będzie dostępne na rynku przez cztery, kolejne miesiące począwszy od października 2017 roku.


LINK

dodano: 2017-07-31 11:20:09 przez: Faust

"Piece of Mind" (1983) ma 34 lata.

34 lata temu ukazał się jeden z najważniejszych albumów heavy-metalowych wszech czasów: "Piece of Mind" (1983) grupy Iron Maiden.

Warto przypomnieć okoliczności jego powstania. LINK

Prosimy o zamieszczanie komentarzy pod artykułem na stronie "Teraz Rock".

dodano: 2017-05-16 16:30:02 przez: Faust

Iron Maiden nie potrzebują mediów.

Brytyjczycy nigdy nie należeli do pupilków świata mainstreamu.

Nie prezentowano ich utworów w radio i TV, lecz pomimo to - zespół sprzedał ponad 100 mln albumów. Co o tym sądzą Steve Harris i Rod Smallwood - przeczytacie, pod tym LINKIEM

Prosimy o komentarze pod artykułem "Teraz Rock"!

dodano: 2017-05-15 16:37:19 przez: Faust

Zobacz autokar "The Bus of Souls".

Zespół opublikował krótki klip przedstawiający autokar "The Bus of Souls".

WIDEO

dodano: 2017-05-06 13:45:31 przez: Faust

Trauma B. Dickinsona.

Nawet wokalista Maiden ma swoje traumy.

W wywiadzie dla magazynu "Kerrang!" Bruce Dickinson otwarcie przyznał, iż bał się powrotu na scenę po wygranej walce z rakiem.

Więcej informacji TUTAJ

Prosimy o komentowanie pod artykułem na "TERAZ ROCK".

dodano: 2017-05-05 11:21:32 przez: Faust

Steve Harris na "Spotify Metal Talk".

Ostatnio w świecie Iron Maiden dzieje się sporo. Koncertem w Nottingham grupa rozpoczęła brytyjski etap trasy. Audycja - wywiad z szefem Iron Maiden została udostępniona via SPOTIFY.

Polecamy LINK.

Na oficjalnej stronie grupy co chwilę pojawiają się zdjęcia, krótkie filmy (Instagram, FB) oraz zapowiedzi kolejnych atrakcji. Warto zaglądać!

dodano: 2017-05-05 11:08:54 przez: Faust

Iron Maiden pozwani.

Tuż przed startem brytyjskiej trasy koncertowej muzyków zespołu spotkała dość przykra niespodzianka...

Dwóch członków Iron Maiden, Steve Harris oraz gitarzysta Dave Murray, zostało pozwanych w sprawie, która dotyczy fragmentu tekstu zawartego w kompozycji „Hallowed Be Thy Name”, która znalazła się na albumie „The Number of the Beast”.

W orzeczeniu sądowym muzyk z Newcastle, Brian Quinn, twierdzi że to właśnie on napisał kluczowy fragment tekstu i dokonał tego kilkanaście lat wcześniej niż muzycy Iron Maiden, konkretnie w 1969 roku. Szkody wycenił na ponad 200 tysięcy funtów - w związku z naruszeniem praw autorskich.

LINK

dodano: 2017-05-01 12:55:16 przez: Faust

Antwerpia – introdukcja i setlista.

22 kwietnia koncertem w Antwerpii (Sportpaleis) dla ponad 20,000 fanów, Iron Maiden rozpoczęli tegoroczną odsłonę „The Book of Souls World Tour 2016-17”.

Nie obyło się bez zmian. Pojawiła się nowa animacja komputerowa, nawiązująca do gry “Legacy of the Beast”, w repertuarze koncertu znalazły się utwory “Wrathchild” oraz “The Great Unknown”, zamiast “Tears of the Clown” i “Hallowed Be Thy Name”, które usłyszeliśmy w 2016 roku. W trakcie prezentacji „The Great Unknown” w głębi estrady pojawił się nowy backdrop.

1. If Eternity Should Fail
2. Speed Of Light
3. Wrathchild
4. Children Of The Damned
5. Death Or Glory
6. The Red And The Black
7. The Trooper
8. Powerslave
9. The Great Unknown
10. The Book Of Souls
11. Fear Of The Dark
12. Iron Maiden
13. The Number Of The Beast
14. Blood Brothers
15. Wasted Years

Introdukcja

dodano: 2017-04-23 15:46:48 przez: Faust

Kolejna scena w "Legacy of the Beast".

Grę "Legacy of the Beast" wzbogacono o scenerię nawiązującą do tematyki majańskiej - ostatni album.

Więcej informacji TUTAJ.

dodano: 2017-04-20 11:24:47 przez: Faust

Recenzje "The Iron Tales".

Polecamy lekturę recenzji antologii literackiej w hołdzie Iron Maiden, "The Iron Tales".

LINK 1

LINK 2

dodano: 2017-04-19 16:20:18 przez: Faust

37 lat minęło...

... od chwili kiedy ukazał się debiutancki album "Iron Maiden" (1980 IV 14).

Dziś debiutancki LP Iron Maiden uważany jest za jeden z najważniejszych w historii gatunku. Repertuar płyty to absolutna klasyka gatunku, kompozycje te wykonywały takie tuzy, jak Metallica, Slayer, Avenged Sevenfold, Stonesour, Trivium i dziesiątki innych.

dodano: 2017-04-14 15:22:03 przez: Faust

"Iron Tales" już w sprzedaży.

Antologia literacka "Iron Tales" - dedykowana grupie Iron Maiden, już w sprzedaży!

Przypominamy, iż jednym z patronów medialnych wydawnictwa jest Polski FC Iron Maiden "Sanktuarium".

LINK

dodano: 2017-04-14 12:33:40 przez: Faust

Nieobecni w „R’NRHOF”.

Niewiarygodne, jak wielu zasłużonych dla rocka i metalu wykonawców nie zostało do tej pory włączonych do „R’NRHOF”.

Jeszcze bardziej niedorzecznymi wydają się decyzje o włączeniu do ‘Galerii Sław’ wykonawców, których wpływ na muzykę i wymierny sukces rynkowy wydają się aż nader dyskusyjne. Redakcja „Teraz Rock” dziwi się, iż tak zasłużony zespół, jak Iron Maiden, jeszcze się tam nie znalazł…

Czytajcie i oddajcie głos w sądzie.

LINK

dodano: 2017-04-07 14:14:20 przez: Faust

Aukcja charytatywna „TruAnts”.

Management grupy wystawił na aukcję szereg atrakcyjnych ofert.

Jak zawsze wylicytowane pieniądze zostaną przeznaczone na poczet wsparcia „Teenage Cancer Trust” oraz „TruAnts”.

Polecamy!

LINK

dodano: 2017-04-07 14:13:05 przez: Faust

Dobry żart...

Mamy nadzieję, iż przypadł Wam do gustu wczorajszy żart primaaprilisowy?!

dodano: 2017-04-02 15:43:09 przez: Faust

Żywy EDDIE.

Naukowcy z Massachusetts Institute of Technology na zlecenie managera grupy – Roda Smallwooda, prowadzą zaawansowane prace nad stworzeniem bionicznej wersji „ożywionej maskotki” Iron Maiden – Eddiego.

Do eksperymentu wykorzystano komórki macierzyste pobrane od członków zespołu i ich rodzin. Egzoszkielet i elektroniczny hardware został zaprojektowany przez najbardziej doświadczonych, japońskich naukowców zatrudnionych w instytucie. Koniec prac a tym samym zaprezentowanie efektu finalnego podczas kolejnych koncertów, przewiduje się na połowę 2018 roku.

dodano: 2017-04-01 09:07:24 przez: Faust

Nicko prezentuje zestaw PAISTE.

Perkusista Iron Maiden podczas targów NAMM prezentował limitowany zestaw talerzy perkusyjnych.

LINK

dodano: 2017-03-31 12:43:14 przez: Faust

Nowy merchandise.

Iron Maiden ujawnili ofertę merchandiseową na brytyjski etap trasy koncertowej.

LINK

dodano: 2017-03-31 12:33:17 przez: Faust

Cztery koncerty Blazea za kilka tygodni...

Już za 6 tygodni z czterema koncertami w naszym kraju wystąpi Blaze Bayley.

Ex-wokalista Iron Maiden (1994 - 1998) będzie koncertował w czterech miastach:

04.05.2017 – Wrocław, Liverpool
05.05.2017 – Tychy, Underground
06.05.2017 – Skarzysko, Semafor
07.05.2017 – Olsztyn, Nowy Andergrant

Muzyk promuje swój ostatni album "Endure And Survive".

Na zachętę prezentujemy najnowszy videoclip do utworu Escape Velocity.

dodano: 2017-03-27 12:05:41 przez: Faust

Iron Maiden z nagrodą "Iberian Festival Award".

Brytyjczycy zostali laureatami kolejnej nagrody. Tym razem w Hiszpanii.

Zwyciężyli w kategorii "Best Live Performance Award", otrzymując statuetkę prestiżowego "Iberian Festival Award".

LINK

Polecamy sprawdzenie profilu FB Resurrection Festival - Pozdrowienia od Brucea.

dodano: 2017-03-26 09:20:34 przez: Faust

12 kolejnych albumów na winylu!

Kolejne 12 albumów katalogowych formacji, począwszy od „No Prayer For The Dying”(1990) a skończywszy na koncertowym „En VIVO!”(2012) ukaże się na 180 gramowym, audiofilskim winylu.

Jest to oczywiście kontynuacja serii wznowień, zapoczątkowanej jeszcze w 2015 roku. Kolejność publikacji poszczególnych krążków, wygląda następująco:

19 maja: “No Prayer For The Dying” / “Fear Of The Dark” / “The X Factor” / “Virtual XI”
23 czerwca: “Brave New World” / “Rock In Rio” (Live) / “Dance Of Death” / “A Matter Of Life And Death”
21 lipca: “Death On The Road” (Live) / “Flight 666” (Live) / “The Final Frontier” / “En Vivo”! (Live)

Więcej informacji znajdziecie na OFICJALNEJ.

dodano: 2017-03-24 13:25:12 przez: Faust

„The Number of the Beast” ma 35 lat!

22 marca 1982 roku ukazał się najsłynniejszy album Iron Maiden, „The Number Of The Beast”. Dziś ta legendarna płyta obchodzi swoje 35. urodziny.


Album „The Number Of The Beast” już w roku premiery wszedł do kanonu heavy metalu. Płyta spotkała się z powszechnym uznaniem krytyków i dotarła na sam szczyt zestawienia w Wielkiej Brytanii. Utwory z niej doczekały się licznych przeróbek (Dream Theater nawet wykonywał całą tę płytę na swoich koncertach). Trudno zliczyć ileż to razy album ten znalazł się w czołówce najrozmaitszych plebiscytów. Dotarł nawet na szczyt zestawienia „Najważniejszych Płyt” – wyłonionego w rezultacie plebiscytu obchodów „Diamentowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II”!

Allmusic określił ją „jednym z pięciu najważniejszych dla heavy metalu albumów w historii”, magazyn „Q” umieścił w swoim zestawieniu 100 najlepszych brytyjskich płyt wszech czasów, znalazła się też w książce Roberta Dimery’ego „1001 albumów muzycznych. Historia muzyki rozrywkowej”). Iron Maiden zapoczątkowali nią serię swoich klasycznych albumów, która ciągnąć się miała aż do końca lat 80.

Płyta bez większej reklamy medialnej rozeszła się do dnia dzisiejszego w ponad 15 mln kopii!

Zachęcamy do dawania komentarzy pod LINKIEM.

dodano: 2017-03-22 08:06:05 przez: Faust

Koncert w hołdzie Iron Maiden

31 marca w warszawskim klubie Metal Cave odbędzie się koncert w hołdzie twórczości pionierów NWOBHM - IRON MAIDEN!

Więcej informacji oraz wykaz artystów, znajdziecie TUTAJ.

dodano: 2017-03-17 09:53:05 przez: Faust

Steve Harris skończył 61 lat!

Lider Iron Maiden, jeden z najwspanialszych basistów wszechczasów, najgenialniejszy kompozytor heavymetalowy, człowiek-instytucja - Steve Harris, skończył 12 marca 2017 roku 61 lat!


Życzymy stu lat koncertów i wspaniałych płyt.
UP THE IRONS!

dodano: 2017-03-12 14:50:23 przez: Faust

Statuetka Planet Rock dla Irons!

Kolejna prestiżowa nagroda została przyznana brytyjskiej formacji.

Po raz trzeci rok po roku, muzycy zostali wyróżnieni przez słuchaczy "Planet Rock Radio", tym razem statuetkę przyznano grupie w kategorii "Best British Band".

LINK

dodano: 2017-03-03 14:24:15 przez: Faust

Ogromny sukces kampanii Iron Maiden.

Management słynnej formacji wprowadził pełną kontrolę nad dystrybucją elektronicznych biletów na trasę po arenach Wielkiej Brytanii. Opłaciło się...

Sprzedaż biletów "z drugiej ręki" na koncerty zespołu spadła o 95%, fani mogli (i wciąż mogą) kupić bilety na ich sztuki po cenie wyjściowej. Tylko w ciągu jednego dnia sprzedano około 120,000 kart wstępu na koncerty brytyjskie.

Kierownictwo zespołu po raz kolejny wykazało się bezsprzeczną innowacyjnością i wyczuciem rynku.

LINK

dodano: 2017-03-02 12:14:05 przez: Faust

Antologia Iron Maiden do wglądu

Wielkimi krokami zbliża się premiera "The Iron Tales" antologii Iron Maiden.

Na stronie wydawcy GMORK.PL można zapoznać się z jej fragmentami.

LINK

dodano: 2017-02-28 14:57:33 przez: Faust

Najlepsi fani?!

Nicko McBrain w wywiadzie dla "Maniac TV" oświadczył, iż Iron Maiden mają najlepszych, najbardziej lojalnych fanów na świecie...

Cóż, bardzo to miłe.

LINK

dodano: 2017-02-23 13:39:58 przez: Faust

Wszystko o "The Trooper".

Jedna z najbardziej znanych kompozycji Iron Maiden - "The Trooper" ma już 34 lata.

Dowiedz się wszystkiego, co najciekawsze o tym klasyku!

LINK

dodano: 2017-02-20 10:52:07 przez: Faust

Drugi koncert na Brooklinie

Ze względu na ogromne zainteresowanie, management Iron Maiden zdecydował się na dodanie drugiego koncertu w Barclay Center na Brooklinie. Jednocześnie koncertem tym grupa zamknie trasę „The Book of Souls 2016/17”.

Koncerty zabookowane na 2017 rok zostały niemal całkowicie wyprzedane, w tym wiele w rekordowym czasie. W ciągu 56 godzin od chwili rozpoczęcia sprzedaży biletów na 25 koncertów w USA i Kanadzie rozeszło się ich 265 tysięcy. Ze względu na fakt, iż większość ze 117 koncertów trasy odbywa się w arenach widowiskowo - sportowych, tournee ma charakter bardziej kameralny, niż kilka poprzednich tras. Już w tej chwili wiadomo, iż wszystkie koncerty zagrane w latach 2016 - 2017 przyciągną łącznie ponad 2,5 mln widzów.

Na występy w Oberhausen (drugi koncert), Manchesterze, Aberdeen, Newcastle i 13 koncertów amerykańskich zostały ostatnie bilety.

Tournee należy uznać za jeden z największych sukcesów w karierze Brytyjczyków.


LINK

dodano: 2017-02-17 14:59:30 przez: Faust

Kolejny etap „Legacy of the Beast”

Gra “Legacy of the Beast”, którą zespół promuje od wielu miesięcy wchodzi właśnie w nową fazę.

Tym razem potencjalni użytkownicy będą mogli zmierzyć się między sobą, stworzyć własne środowiska, komunikować się z innymi graczami a także użytkownikami podobnych gier.

„Legacy of the Beast” od czerwca 2016 roku przyciągnęła kilka milionów użytkowników, którzy zdołali rozegrać kilkadziesiąt milionów batalii. W miarę upływu czasu aplikacja zostanie wzbogacona o kolejne możliwości i nowe postacie. Już w tej chwili można zauważyć, iż gra stworzona z myślą o użytkownikach aplikacji Android– okazała się o wiele trafniejszym i ciekawszym rozwiązaniem, niż bardzo przeciętna „The Ed Hunter” sprzed 18 lat!

LINK

dodano: 2017-02-15 16:44:36 przez: Faust

Do fanów Maiden!

UWAGA: Potrzebne jest wsparcie dla grupy i ocenianie poszczególnych płyt.

To przynajmniej da jakiś wymierny efekt i będzie odpowiedzią dla hejterów, którzy tendencyjnie oceniają dyskografie IM na "1" (serio!) Do dzieła - wystarczy się zarejestrować!

ZOSTAŃ FANEM MAIDEN

dodano: 2017-02-14 19:09:09 przez: Faust

Iron Maiden, najlepsze okładki.

Z okazji 36 - lecia publikacji albumu "Killers" redakcja magazynu "Teraz Rock" opublikowała zestawienie najlepszych ilustracji okładkowych legendarnego zespołu.

Czytelnicy mają oczywiście możliwość wyrażenia własnego zdania (patrz: SONDA). Nie zapomnijmy również o rejestracji i ZOSTANIU FANEM GRUPY w rankingu miesięcznika.LINK

dodano: 2017-02-02 14:40:33 przez: Faust

Koncertowy klip "Wasted Years".

Dziś rozpoczyna się sprzedaż biletów na cześć amerykańskich koncertów Maiden.

Tymczasem zespół zaprezentował frapujący wideoklip do utworu "Wasted Years" zmontowany z ujęć pochodzących z najprzeróżniejszych koncertów trasy. Uważne oko wychwyci przebitki z Wrocławia...

VIDEO

Miejmy nadzieję, iż na okolicznościowych klipach grupa nie poprzestanie i już niebawem doczekamy się nowego DVD oraz albumu koncertowego.

dodano: 2017-01-27 16:26:14 przez: Faust

Loudwire: 50 lat heavy rocka album po albumie.

Portal "Loudwire" zaproponował niezwykle frapujące zestawienie.

Zawiera ono przegląd niemal półwiecza historii heavy rocka, znaczony najistotniejszymi albumami wydanymi w danym roku.

SPRAWDŹ jak wypadli Maideni!?

dodano: 2017-01-27 16:22:47 przez: Faust

"Scream For Me, Sarajevo"!!! w kinach.

Szczególny dokument filmowy, dotyczący pobytu wokalisty Iron Maiden w oblężonym Sarajewie trafi do kin.

Film już zdobył trzy prestiżowe nagrody m.in "Human Rights Award" i dwie "Nagrody Publiczności". Obraz dokumentujący pobyt Brucea Dickinsona w targanym zawieruchą wojenną Sarajewie, stanowi frapujący obraz zwycięstwa sztuki i kultury nad destrukcją i przemocą.

Więcej informacji: TUTAJ

dodano: 2017-01-27 16:16:48 przez: Faust

Iron Maiden wracają do Ameryki Północnej!

Grupa zapowiedziała serię 25 koncertów w arenach widowiskowo – sportowych i amfiteatrach Ameryki Północnej.

Oto daty trasy:
JUN 03 BRISTOW, VA JIFFY LUBE LIVE
JUN 04 PHILADELPHIA, PA WELLS FARGO CENTER
JUN 07 NEWARK, NJ PRUDENTIAL CENTER
JUN 09 CHARLOTTE, NC PNC MUSIC PAVILION
JUN 11 TAMPA, FL AMALIE ARENA
JUN 13 NASHVILLE, TN BRIDGESTONE ARENA
JUN 15 CHICAGO, IL HOLLYWOOD CASINO AMPHITHEATER
JUN 16 MINNEAPOLIS, MN XCEL ENERGY CENTER
JUN 19 OKLAHOMA CITY, OK CHESAPEAKE ARENA
JUN 21 HOUSTON, TX TOYOTA CENTER
JUN 23 DALLAS, TX AMERICAN AIRLINES CENTER
JUN 24 SAN ANTONIO, TX AT&T CENTER
JUN 27 ALBUQUERQUE, NM ISLETA AMPHITHEATER
JUN 28 PHOENIX, AZ TALKING STICK RESORT ARENA

JUL 01 SAN BERNARDINO, CA SAN MANUEL AMPHITHEATER
JUL 03 LAS VEGAS, NV T-MOBILE ARENA
JUL 05 OAKLAND, CA ORACLE ARENA
JUL 07 SALT LAKE CITY, UT USANA AMPHITHEATER
JUL 09 LINCOLN, NE PINNACLE BANK ARENA
JUL 11 KANSAS CITY, MO SPRINT CENTER
JUL 12 ST LOUIS, MO HOLLYWOOD CASINO AMPHITHEATER
JUL 15 TORONTO, CANADA BUDWEISER STAGE
JUL 16 QUEBEC CITY, CANADA VIDEOTRON CENTRE
JUL 19 MANSFIELD, MA XFINITY CENTER
JUL 21 BROOKLYN, NY BARCLAYS CENTER

Supportem dla legendarnej formacji będzie szwedzki Ghost. Sprzedaż biletów ruszy w przyszłym tygodniu.

LINK

dodano: 2017-01-19 13:52:36 przez: Faust

Nowy wygląd "Trooper Beer"

"Robbinsons Brewery" oraz Iron Maiden postanowili nadać nowy wygląd etykiecie piwa "Trooper Beer".

Piwo, stworzone przez „Browary Robinsons” oraz Brucea Dickinsona (wokalista Iron Maiden), okazało się niespodziewanym sukcesem, sprzedając się w ponad 15 milionach litrów na całym świecie, od momentu wprowadzenia na rynek w maju 2013 roku. Pojawiły się również dwie limitowane edycje – „Trooper 666” i zeszłoroczna „Trooper Red n Black Porter”.

John Robinson, Brand Manager „Robinsons Brewery” twierdzi: "TROOPER to prawdziwie Brytyjski sukces. Od momentu wprowadzenia na rynek, dotarliśmy do milionów piwoszy i fanów muzyki w ponad 50 krajach, co przyczyniło się do zaistnienia nowej marki pod banderą brytyjskiego piwa na rynkach globalnych. Ostatnio eksportujemy piwo na nowe, odległe terytoria, jak Bośnia, Gwatemala i Ukraina. W Anglii, stworzyliśmy doskonałe relacje z wszystkimi większymi sklepami, takimi jak „Tesco”, gdzie „TROOPER” urósł z pierwotnej obecności w zaledwie 33 lokalnych sklepach, do 619 sklepów w całej Wielkiej Brytanii. Po prawie 4 latach, nadeszła pora, aby dać „Trooperowi” nowy wygląd, zwłaszcza jeśli przed nami kolejny ciąg nowych zapowiedzi. Badania konsumenckie przeprowadzone zarówno pomiędzy właścicielami punktów sprzedaży i ich klientami, wykazały zdecydowane poparcie dla nowej marki, więc nie możemy się doczekać, aby znów podbić świat".

LINK

dodano: 2017-01-18 20:05:57 przez: Faust

Ekskluzywne "Skarby Nicko".

PAISTE wypuścili ścisłe limitowany zestaw żeli perkusyjnych sygnowanych przez perkusistę Iron Maiden.

Ekskluzywny zestaw talerzy perkusyjnych, limitowany do 83 egz. zawierających certyfikat autentyczności, oraz sygnowane przez perkusistę Iron Maiden kopie ostatniego albumu studyjnego - oto nowy produkt z serii 900 S firmy PAISTE.

Każdy z żeli zapakowany jest w specjalny, drewniany kuferek z laserowo wypalonymi pieczęciami majańskimi. Na czaszach 12 talerzy znajdują się tematyczne, starożytne inskrypcje, także data 9 stycznia 1983, kiedy to miała miejsce pierwsza sesja muzyka z zespołem. Nie zabrakło loga PAISTE zapisanego czcionką Iron Maiden.

Jak twierdzi producent" "Nicko McBrain jest uważany za jednego z najbardziej wpływowych i cenionych perkusistów naszych czasów, zaś ostatnie trasy Iron Maiden pobiły wszelkie rekordy w historii grupy. Zestaw perkusyjny wraz z żelami "Nickos Treasures" należy do jednych z najbardziej efektownych i dopracowanych w historii firmy. Całość została wykonana i zestrojona ręcznie oraz galwanizowana 24-karatowym złotem"

Lepiej nie pytać, ile to kosztuje...

LINK

dodano: 2017-01-14 15:03:11 przez: Faust

Antologia inspirowana twórczością zespołu Iron Maiden.

Wydawnictwo „GMROK” zapowiada wyjątkową atrakcję dla fanów grupy. Jest to antologia inspirowana twórczością zespołu Iron Maiden.

Jak twierdzi wydawca znajdziemy tam trochę grozy, humor, groteski, a i czasem zdarzy Wam się uronić łzę. Za teksty odpowiadają: Kazimierz Kyrcz, Łukasz Radecki, Adam Froń, Juliusz Wojciechowicz, Jarosław Turowski i Kacper Kotulak.

Tak we wstępie, o zbiorze pisze Krzysztof Azerewicz:

"Opowiadania przedstawione w Iron Tales to zapiski z podróży w odległe wymiary świata Iron Maiden. To istny kalejdoskop ukazujący jego wielobarwność. Niektóre utwory stanowią próbę wiernego odzwierciedlenia liryk zespołu. W innych muzyka Maiden jest jakbym tłem dla narracji – sączy się w lokalu, w którym siedzą bohaterowie, albo rozlega się jako sygnał w telefonie. Jeszcze inne inspirowane są okładkami albumów, zaś kolejne to luźne wariacje na temat tytułu piosenek. Każde opowiadanie interpretuje i pogłębia motyw, na którym się opiera i aż prosi się o tworzenie prequeli i sequeli, o dalsze rozwijanie historii, o coraz bardziej szczegółowe nakreślenie osobowości bohaterów w kolejnych tomach. Twórcy Iron Tales zapraszają Czytelnika do labiryntu wyobraźni, z którego nie ma wyjścia. Kiedy raz wkroczymy do świata Iron Maiden, już nigdy nie będziemy tacy, jak przedtem. Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Czytelnikowi pełnej przygód podróży".

Przybliżona data premiery to marzec 2017.
LINK

dodano: 2017-01-13 12:12:44 przez: Faust

Iron Maiden - to już 41 lat.

2 grudnia 1975 roku Stephen Percy Harris założył Iron Maiden...

Trudno w to uwierzyć, ale właśnie dziś mija od tamtej pory 41 lat!

dodano: 2016-12-25 13:54:12 przez: Faust

Nagroda “US Navy” dla perkusisty Maiden

Jak poinformował miesięcznik „Teraz Rock”, perkusista Iron Maiden nazwany został przez oficerów US Navy „jednym z braci”.

Nicko McBrain od wielu lat wspiera finansowo Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych. US Navy postanowili się odwdzięczyć muzykowi. 10 grudnia 2016 roku w restauracji Rock n Roll Ribs w Coral Springs na Florydzie, perkusiście Iron Maiden wręczono Honorową Płetwę – specjalną, prestiżową nagrodę marynarzy. Gratulujemy!

LINK

dodano: 2016-12-13 14:24:25 przez: Faust

Galeria z koncertu British Lion

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z krakowskiego koncertu British Lion.


GALERIA

dodano: 2016-12-08 16:30:19 przez: Faust

Nowa książka o Maiden

Neil Daniels jest autorem kolejnej pozycji książkowej dotyczącej Iron Maiden.

"Iron Maiden - Playing With Madness (A Collection Of Writings On The Beast)" przynosi archiwalne recenzje, wywiady, relacje koncertowe oraz wypowiedzi muzyków i dziennikarzy odnośnie formacji, której wpływ na metal i ciężki rock trudno dziś przecenić.

LINK

dodano: 2016-12-05 22:18:42 przez: Faust

Bruce Dickinson o biznesie...

Wokalista Iron Maiden był gościem specjalnym "Kongresu 590", podczas którego przemawiał do przedstawicieli polskiego świata biznesu i polityki.

Przeczytajcie, co miał do przekazania establishmentowi:

LINK

dodano: 2016-11-18 13:47:45 przez: Faust

Bruce prelegentem "Kongresu 590".

Bruce Dickinson pojawi się jako gość specjalny "Kongresu 590" w Rzeszowie.

Wokalista Iron Maiden, lecz również pasjonat lotnictwa i biznesman, zaprezentuje wykład dotyczący możliwości uwolnienia potencjału gospodarczego naszego Kraju.

LINK

dodano: 2016-11-09 21:36:16 przez: Faust

Blaze Bayley z koncertami w Polsce.

Blaze Bayley ogłosił 55 koncertów promujących zaplanowany do wydania w 2017 roku, dziewiąty album studyjny. Nie zabrakło kilku polskich dat...

Trasa po Polsce zapowiada się następująco:

Maj
4th PL, Wroclaw, Liverpool Klub
5th PL, Tychy, Underground
6th PL, Stalowa Wola, Labirynt Club
7th PL, Olsztyn, Nowy Andergrant

dodano: 2016-11-03 11:24:42 przez: Faust

Iron Maiden w wersji flamenco

Iron Realm Productions oraz Chicago Jazz zapraszają na koncert Thomasa Zwijsena oraz Bena Woodsa, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 20 X w Krakowie. Będzie to jedyny polski występ duetu gitarzystów na trasie "Master Guitar 2016".


Thomas Zwijsen to belgijsko-holenderski gitarzysta, znany z niezwykle popularnych w sieci, sięgających kilku milionów odtorzeń na Youtube, akustycznych coverów Iron Maiden. Artysta wypuścił niedawno trzy płyty "Nylon Maiden", "Nylonized" oraz "Nylon Maiden II" z akustycznymi wersjami Maidenów. Zwisjen spółpracował też i nagrywał z byłym frontomanem Ironów, Blazem Bayleyem. W Polsce występował ostatni raz na akustycznej trasie Blazea w 2013 r.


Thomasowi towarzyszył będzie Ben Woods - amerykański gitarzysta flamenco. Woods nagrywa akustyczne wersje kompozycji rockowych i metalowych.


Otwarcie drzwi 18.30
Początek koncertu 19.00

Bilety w cenie 25 zł są dostępne w klubie Chicago Jazz (ul. Sławkowska 11, Kraków) oraz w sklepie Metalshop (ul. Długa 17, Kraków).

dodano: 2016-10-15 22:11:31 przez: Faust

Kolejny koncert dodany do trasy 2017

W związku z ogromnym zapotrzebowaniem na bilety, dodano kolejną datę do rozpiski "The Book of Souls Tour 2017".

25 kwietnia 2017 Iron Maiden zagrają drugi koncert w Konig - Pilsener Arena w niemieckim Oberhausen.


LINK

dodano: 2016-10-11 12:20:01 przez: Faust

Kolejne koncerty w 2017 roku!

Iron Maiden anonsowali europejskie koncerty trasy „The Book of Souls World Tour 2017”.

Tym razem muzycy wystąpią w arenach sportowych w kilkunastu miastach.
Ogłoszone koncerty:

APR 22 BELGIUM ANTWERP SPORTPALEIS
APR 24 GERMANY OBERHAUSEN KÖNIG-PILSENER-ARENA
APR 28 GERMANY FRANKFURT FESTHALLE
MAY 02 GERMANY HAMBURG BARCLAYCARD ARENA
MAY 04 ENGLAND NOTTINGHAM MOTORPOINT ARENA
MAY 06 IRELAND DUBLIN 3ARENA
MAY 08 ENGLAND MANCHESTER ARENA
MAY 10 ENGLAND SHEFFIELD ARENA
MAY 11 ENGLAND LEEDS FIRST DIRECT ARENA
MAY 14 ENGLAND NEWCASTLE METRO RADIO ARENA
MAY 16 SCOTLAND GLASGOW SSE HYDRO ARENA
MAY 17 SCOTLAND ABERDEEN AECC GE OIL & GAS ARENA
MAY 20 ENGLAND LIVERPOOL ECHO ARENA
MAY 21 ENGLAND BIRMINGHAM BARCLAYCARD ARENA
MAY 24 WALES CARDIFF MOTORPOINT ARENA
MAY 27 ENGLAND LONDON O2 ARENA

Sprzedaż biletów rozpocznie się 30 września o godzinie 9 rano.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

dodano: 2016-09-26 13:57:23 przez: Faust

British Lion w Polsce...

Steve Harris wraz z British Lion rusza w trasę po Europie. Tym razem odwiedzi również Polskę!

Zapowiedziano 27 koncertów, również w Gdańsku i Krakowie.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

dodano: 2016-09-02 15:26:46 przez: Faust

Thomas Zwijsen w Polsce!

Iron Realm Productions oraz Chicago Jazz zapraszają na koncert Thomasa Zwijsena oraz Bena Woodsa. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest Polski FC Iron Maiden SANKTUARIUM.

Thomas Zwijsen to belgijsko-holenderski gitarzysta, znany z niezwykle popularnych w sieci akustycznych coverów Iron Maiden.
Thomas Zwijsen "Fear of the Dark":
LINK

Artysta wypuścił niedawno trzy płyty "Nylon Maiden", "Nylonized" oraz "Nylon Maiden II" z akustycznymi wersjami Maidenów. Zwisjen spółpracował też i nagrywał z byłym frontomanem Ironów, Blazem Bayleyem. W Polsce występował ostatni raz na akustycznej trasie Blazea w 2013 r.

LINK
LINK

Ben Woods - amerykański gitarzysta flamenco. Woods nagrywa akustyczne wersje kompozycji rockowych i metalowych.

LINK
LINK

Otwarcie drzwi 18.30
Początek koncertu 19.00

Bilety w cenie 25 zł są dostępne w klubie Chicago Jazz (ul. Sławkowska 11, Kraków) oraz w sklepie Metalshop (ul. Długa 17, Kraków).

--
Iron Realm Productions Agency
https://www.facebook.com/IronRealmProductions
Lacrima (Polish old school doom metal)
https://www.facebook.com/lacrimapl
Totem (Polish death/groove metal)
https://www.facebook.com/band.totem
Nonamen (Polish female-fronted progressive metal)
https://www.facebook.com/nonamenband

dodano: 2016-08-16 16:59:10 przez: Faust

Ostatni koncert 2016 - Wacken.

Trasa "The Book of Souls 2016" minęła, czas na podsumowanie.

Ostatni koncert miał miejsce czwartego sierpnia na "Wacken Open Air" przed ponad 85,000 fanów. Wydarzenie było transmitowane przez WACKEN.TV oraz ARTE.TV, co sprawiło, iż "na żywo" widziało je co najmniej 27 milionów ludzi!

W przyszłym roku możemy się spodziewać kolejnych koncertów Iron Maiden, tymczasem zespół udaje się na zasłużony wypoczynek.

LINK

dodano: 2016-08-08 15:38:37 przez: Faust

Film o ED FORCE ONE.

Zespół opublikował interesujący dokument filmowy o samolocie EF1.

LINK

dodano: 2016-07-29 20:33:20 przez: Faust

Transmisja z koncertu na Wacken!

Koncert Iron Maiden na "Wacken Open Air 2016" będzie transmitowany na żywo.

Zespół wystąpi przed 85,000 fanów, dokładnie 4 sierpnia 2016. Będzie to zarazem ostatni przystanek trasy "The Book of Souls World Tour 2016".

INFO

dodano: 2016-07-29 20:27:08 przez: Faust

British Lion rusza w trasę.

Steve Harris wraz ze swoim solowym projektem - British Lion znów rusza w trasę.

Ogłoszono występ na Planet Rockstock Festival, 3 grudnia 2016. Więcej informacji i kolejne daty, już niebawem.

LINK

dodano: 2016-07-27 17:49:09 przez: Faust

Golden Circle według Live Nation

Mamy dla Was ciekawe zdjęcie przedstawiające jak wyglądało GC na koncercie w Wrocławiu ze sceny.I co Wy na to, Drodzy Fani!? Zapraszamy do dyskusji na FORUM i FB.

DYSKUSJA

dodano: 2016-07-14 17:48:56 przez: Faust

Wielkość sektora Golden Circle we Wrocławiu.

Postanowiliśmy przyjrzeć się odrobinę wielkości sektora Golden Circle na ostatnim koncercie Iron Maiden we Wrocławiu.

Na tej podstawie przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie jak miał wyglądać podział płyty według mapki, wraz z którą bilety trafiły do sprzedaży, a jak wyglądał stan rzeczywisty.

A Wam jak podobał się sektor Golden Circle sięgający za połowę płyty?!

Zachęcamy do komentowania na forum oraz na naszym profilu na FB:
KOMENTUJ!

Zanim zdecydowaliśmy się opublikować ten post, rzecz jasna poprosiliśmy organizatora koncertu - firmę Live Nation Polska, o komentarz w tej sprawie. Niestety nasz post został szybko usunięty z ich profilu bez jakiejkolwiek odpowiedzi.

Oceńcie to sami...

P.S.:Dziękujemy za udostępnienia zdjęcia ze stadionu stronie DeathMagnetic.pl

dodano: 2016-07-13 16:40:02 przez: Faust

Wypadek na Słowacji.

Bruce zaliczył w środę upadek na koncercie w Słowacji.

Na końcówce utworu "Powerslave", cofając się, frontman potknął się o odsłuch i mocno uderzył głową upadając na scenę. Co gorsza, muzyk samodzielnie nie mógł się podnieść, tylko został wyprowadzony na backstage. Zespół zaczął grać od razu kolejny utwór ("Death or Glory"), ale Bruce nie był w stanie wyjść na scenę i śpiewał zza niej, pojawiając się dopiero na samej końcówce.

Po powrocie zażartował z tego co się stało, ale wdać było iż jeszcze odczuwał skutki upadku.

Na szczęście podczas kolejnych koncertów wszystko wróciło do normy...

dodano: 2016-07-11 11:39:37 przez: Faust

Koncert - informacje techniczne.

INFO TECHNICZNE PRZEKAZANE NAM PRZEZ STADION MIEJSKI WE WROCŁAWIU

TIMELINE:
17:00 otwarcie bram Stadionu Wrocław
18:30-19:10 the RAVEN AGE
19:30-20:30 ANTHRAX
21:00-23:00 IRON MAIDEN

Fanów prosimy o wcześniejsze przybycie, szczególnie jeśli wybieracie się na koncert samochodem. Rekomendujemy skorzystanie z komunikacji specjalnej.

SPECJALNA KOMUNIKACJA:
W związku z planowanym koncertem zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Dla widzów zostały przygotowane dodatkowe linie. Poniżej szczegóły.

DOWÓZ WIDZÓW NA KONCERT
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska â Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja â pl. Jana Pawła II â Legnicka â Milenijna â Pilczycka â Królewiecka â Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) â Królewiecka â Pilczycka â Milenijna - Legnicka â pl. Jana Pawła II â most Sikorskiego â Jagiełły â most Mieszczański â Dubois â Drobnera â pl. Bema â mosty Młyńskie â św. Jadwigi â most Piaskowy â Piaskowa â św. Katarzyny â Galeria Dominikańska
Linia w celu dowozu widzów będzie kursowała z częstotliwością co około 20 minut w godzinach od 17:30 do 20:30 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska â Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja â pl. Jana Pawła II â Legnicka â Lotnicza - Kosmonautów - Średzka - Leśnica
Leśnica â Średzka - Kosmonautów - Lotnicza â Legnicka â pl. Jana Pawła II â Ruska â Kazimierza Wielkiego â Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
Linia w celu dowozu widzów będzie kursowała z częstotliwością co około 20 minut w godzinach od 17:40 do 20:20 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).

ODWÓZ WIDZÓW Z KONCERTU
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) â Królewiecka â Pilczycka â Milenijna - Legnicka â pl. Jana Pawła II â Ruska â Kazimierza Wielkiego â Rynek
Linia w celu odwozu widzów będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:15.
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Leśnica â Średzka - Kosmonautów - Lotnicza â Legnicka â pl. Jana Pawła II â Ruska â Kazimierza Wielkiego â Galeria Dominikańska
Linia w celu odwozu widzów będzie kursowała z częstotliwością, co około 2 minuty przez około 35 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:10 (odjazdy z Leśnicy).
S2
(autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) â Królewiecka â Pilczycka â Hutnicza â Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II â Ruska â Kazimierza Wielkiego â Rynek
Linia w celu odwozu widzów będzie kursowała, co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu koncertu na Stadionie tj. od około godziny 23:15.
Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne) również w liniach specjalnych T1, T2 i S2 wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).

PARKINGI STADIONU:
Parkingi Stadionu będą otwarte od godz. 16.30 - Parkingi zewnętrzne: ul. Lotnicza, Królewiecka, Szczecińska (AOW), Maślicka (AOW) oraz od 17.00 Parking wielopoziomowy Stadionu.
Ceny parkingów:
Parking wielopoziomowy stadionu (samochody osobowe) - 30 zł (opłata jednorazowa, na czas całego wydarzenia)
Parkingi zewnętrzne stadionu (ul. Lotnicza, Królewiecka, Szczecińska, Maślicka): samochody osobowe - 20 zł, autobusy (ul. Królewiecka) - 30 zł (opłata jednorazowa, na czas całego wydarzenia)
Płatność tylko gotówką.

Miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdują się na poz. 2 parkingu wielopoziomowego Stadionu Wrocław - parking bezpłatny po okazaniu legitymacji.

dodano: 2016-06-29 17:17:44 przez: Faust

Iron Maiden już w najbliższą niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę (3 lipca 2016) na Stadionie Wrocław zagra legendarna formacja Iron Maiden!

Podczas koncertu zespół zagra m.in. utwory pochodzące z ostatniego wydawnictwa studyjnego "The Book of Souls"(2015). Szacuje się, iż w imprezie weźmie udział około 35,000 widzów.


Więcej informacji TUTAJ.

dodano: 2016-06-29 16:33:01 przez: Faust

"Golden God Award 2016" dla Iron Maiden!

Album "The Book of Souls"(2015) został uhonorowany statuetką "Golden God Award" przyznawaną przez brytyjską edycję "Metal Hammer" w kategorii "Album of a Year".

Serdecznie gratulujemy!

LINK

dodano: 2016-06-14 10:48:39 przez: Faust

Iron Maiden z kolejną prestiżową nagrodą.

Do ogromnej kolekcji posiadanych nagród i wyróżnień, legendarna formacja może doliczyć kolejną...

Zespół otrzymał statuetkę "Legend Kerrang Award 2016". Serdecznie gratulujemy!

LINK

dodano: 2016-06-09 21:54:58 przez: Faust

Nowe wideo Iron Maiden.

"Death or Glory" to utwór pochodzący z albumu "The Book of Souls", do którego Iron Maiden nakręcili koncertowy clip.

Polecamy bardzo gorąco!

LINK

dodano: 2016-06-03 11:58:14 przez: Faust

IRON MAIDEN, Wrocław – już za miesiąc!

3 lipca we Wrocławiu zobaczymy największy zespół heavy metal w historii – Iron Maiden!

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tej formacji. 40 lat na estradzie, ponad 100 milionów sprzedanych albumów, 2500 koncertów dla ponad 40 mln widzów, niesamowity rozmach i jedyny w swoim rodzaju wizerunek oraz muzyka, które zainspirowały literalnie tysiące wykonawców.

Zespół zagra już za miesiąc na Stadionie Wrocław. Wiemy, iż koncert został stargetowany na 40,000 widzów. W sprzedaży pozostało parę tysięcy kart wstępu. Przed Brytyjczykami wystąpi amerykańska legenda thrashu – Anthrax, natomiast stawkę otworzy metal – coreowy The Raven Age.

Komentarz Bruca: "Nie możemy się doczekać, aby wrócić na trasę. Maiden żyją koncertowaniem, spotkaniem z naszymi fanami, koncerty to jest to, co lubimy najbardziej. Kiedy rozpoczniemy trasę, w USA pod koniec lutego będzie to już 19 miesięcy od naszego ostatniego koncertu, na Sonisphere w Wielkiej Brytanii, więc jesteśmy bardzo podekscytowani. To będzie wspaniałe uczucie wrócić na scenę szczególnie, że nie graliśmy we Wrocławiu od 2003 roku, więc bardzo chcemy zobaczyć naszych fanów tutaj raz jeszcze!

"Oczywiście, nie mamy jeszcze set-listy zdecydowaliśmy się ustalić ją po rozpoczęciu prób, ale naprawdę cieszymy się, że będziemy mogli zagrać kilka nowych piosenek na żywo, zwłaszcza, że nagrywanie ich było tak „żywe”. Jednak, ponieważ minęło tyle czasu od kiedy się widzieliśmy, jestem pewien, że zagramy także dużo starszych lubianych przez fanów kawałków. Myślę, że fani będą zachwyceni tym, co dla nich szykujemy. Jesteśmy również w trakcie tworzenia nowego show i bardzo ciężko pracujemy, aby przywieźć wam coś naprawdę spektakularnego, coś z dużym sercem !!! Z pewnością zasługujecie na to za swoją cierpliwość."


Iron Maiden Management i Live Nation zachęcają do kupowania biletów jedynie w autoryzowanych punktach sprzedaży.

NOTKA:
Nowy album The Book Of Souls zadebiutował na # 1 w 24 terytoriach: Argentyna, Austria, Belgia, Brazylia, Chorwacja, Czechy, Finlandia, Niemcy, Grecja, Węgry, Izrael, Włochy, Japonia, Meksyk, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Serbia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania. PLUS na # 1 w dalszych 19 krajach: w których wyniki sprzedaży detalicznej nie są już publikowane, jedyne digital: Boliwia, Bułgaria, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Indie, Litwa, Luksemburg, Nepal, Nikaragua, Panama, Papua Nowa Gwinea, Paragwaj, Peru, Rumunii, na Słowacji. Album zadebiutował na 2 miejscu także w Australii, Kanadzie, Danii, Francji, Irlandii i Nowej Zelandii, # 3 w Turcji i # 4 w USA i RPA
Jeśli jeszcze macie wątpliwości, czy warto(?) – WARTO! Zespół obecnie jest na trasie europejskiej gdzie gra przed kompletami publiczności na największych obiektach oraz jako gwiazda potężnych festiwali. Zarówno wykonawczo, jak i wizualnie trasa „The Book of Souls World Tour 2016” jest najlepszym i największym przedsięwzięciem zespołu od 27 lat. Opinię ta potwierdzają liczne recenzje i sprawozdania z koncertów na całym świecie.

BILETY

Dojazd na koncert:
LINK

dodano: 2016-06-02 17:00:40 przez: Faust

AFTERPARTY WROCŁAW

03 lipca 2016 r. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zagra legendarna grupa Iron Maiden. Po koncercie wszystkich fanów Żelaznej Dziewicy zapraszamy do klubu muzycznego Liverpool we Wrocławiu (ul. Świdnicka 37) na pokoncertowe Afterparty!!!

Czas: 3 lipiec o godzinie 23:30
Miejsce: Klub Muzyczny Liverpool - Włodzimierz Krakus; Świdnicka 37, 50-029 Wroclaw, Poland


A co do spotkania przed koncertem to nie ma jakiegoś szczegółowego info.

dodano: 2016-06-02 16:12:01 przez: Faust

Wspomnienia z Polski 1984

Byliście na pierwszych koncertach Maiden w naszym kraju w 1984?!

Jeśli nie, to macie okazję przeczytać wspomnienia z tamtej trasy.

LINK

dodano: 2016-05-31 21:05:15 przez: Faust

Kolejna książka o Iron Maiden w Polsce.

Wydawnictwo "In Rock" anonsuje na czerwiec wznowienie polskojęzycznej wersji biografii Iron Maiden "Run To The Hills" autorstwa Micka Walla.

Oryginalnie książka ta była wydana w 2003, także w naszym kraju - przez"Kagrę". Nakład wówczas został całkowicie wyczerpany.

LINK

dodano: 2016-05-30 18:24:28 przez: Faust

Interesujący clip z trasy

Na oficjalnej witrynie Maiden pojawiło się kolejne video z trasy.

Tym razem widzimy ekipę montującą estradę na potrzeby koncertu w Fortalezie (Arena Castelao. Gorąco polecamy.

LINK

dodano: 2016-05-20 11:49:12 przez: Faust

Problemy zdrowotne DiAnno.

Iron Maiden z wielkim sukcesem kontynuują trasę koncertową (wyprzedane sztuki, świetne odzew fanów), niemniej niepokojące wieści docierają do nas z obozu ex-wokalisty grupy, Paula DiAnno.

Muzyka w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. Ma zaatakowane węzły chłonne oraz ciemne plamy na płucach - co może wskazywać na zmiany nowotworowe.

Na dodatek porusza się na wózku inwalidzkim - Jego łękotki są całkowicie zdruzgotane. Muzyk cierpi również na problemy z układem krążenia. Potrzebne są kolejne badania i natychmiastowa interwencja lekarska. Oczywiście wszystkie koncerty zostały odwołane.

Trzymajmy kciuki za powrót DiAnno do zdrowia...

LINK

dodano: 2016-05-19 15:04:58 przez: Faust

Iron Maiden o koncertach w Państwie Środka.

Brytyjczycy wrócili właśnie z dwóch niesłychanie ciepło przyjętych koncertów w Państwie Środka.

Podczas drugiego koncertu w tym kraju – dwa dni później w Szaghaju – wokalista Bruce Dickinson powiedział publiczności: „Wspaniale jest tu dziś być. Wspaniale być w Chinach, mówię wam. W Pekinie trochę za bardzo poszaleliśmy i pomyśleliśmy „Oo, robi się zbyt poważnie”, wiecie. Jest kilka zasad, których musimy się trzymać. I nie możemy przeklinać. Wiecie, co mam na myśli? Jest jeszcze jedna rzecz, której nie możemy robić. Zobaczymy, czy zgadniecie później, co to jest. Ale naprawdę nie przejmujemy się tym [w org. „give a shit” – których Bruce oczywiście nie wymówił, poruszał jedynie ustami]. Wiecie dlaczego? Najważniejsza jest muzyka, najważniejsze jest to, że tu jesteśmy i że wy tu jesteście. Zamierzamy zaje*iście się bawić”.

Tego przekleństwa również nie wypowiedział, jak wcześniej – jedynie je zasugerował. I opowiedział jeszcze o przygodzie w hotelu: „Oglądałem chińską telewizję… Puszczali coś fajnego – wywiad z Janickiem. Pokazywali te wszystkie wspaniałe koncertowe obrazki z płomieniami, suchym lodem i dymem. I pomyślałem, że to [znów usta ułożyły mu się w słowo „zaje*isty”] wstyd, że nie możemy tego zrobić, że mamy ograniczenia. W każdym razie dostaliśmy słowo – kiedyś znów do was przyjedziemy”.

Eddie na szczęście mógł wyjść na scenę.

Podczas dwóch koncertów w Państwie Środka zespół Iron Maiden został poproszony przez chińskie władze o:
– rezygnację z pirotechniki
– rezygnację z wymachiwania brytyjską flagą podczas wykonywania utworu „The Trooper”; co ciekawe w Pekinie wokalista Bruce Dickinson nie musiał zdjąć czerwonego munduru, a gdy on sam machał „niewidzialną” flagą, wyświetlana ona była na ekranach za zespołem
– zmianę słów „Powerslave: z „Tell me why I had to be a Powerslave” na „Tell me why I had to be aWicker Man”
– rezygnację z rzucania czymkolwiek (pałeczkami, opaskami na rękę itp.) w stronę publiczności
– unikanie przekleństw, w tym popularnego f*ck.

Koncerty oficjalnie zostały wyprzedane, choć w obu miastach ograniczono ilość dostępnych wejściówek do kilku tysięcy. Na każdym z koncertów obecne były służby oraz ochrona obiektu w ilościach porównywalnych z powszechną mobilizacją Milicji Obywatelskiej podczas obu tras grupy w PRL, w latach ’80 minionego stulecia. Jak twierdzi Bruce Dickinson „W przyszłości jeszcze wrócimy do Chin”. Trzymamy za słowo!

LINK

dodano: 2016-04-29 10:41:42 przez: Faust

Iron Maiden w Chinach!

Spełniło się marzenie chińskich fanów Maiden...

Zespół zagrał swój pierwszy w historii koncert w Pekinie.

FILM

dodano: 2016-04-26 12:00:00 przez: Faust

Tajemnice akustyki na koncertach Maiden.

Polecamy lekturę ciekawego artykułu dotyczącego kwestii rozwiązań akustycznych na koncertach Maiden.

Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

dodano: 2016-04-22 12:22:24 przez: Faust

Kolejna książka o Iron Maiden.

Niezmordowany FC MAIDEN CROATIA przygotował kolejną książkę o Maiden.

Tym razem rzecz ma 256 stron i dotyczy kulisów powstania albumu "Somewhere In Time"(1986) oraz towarzyszącej mu trasy koncertowej. Rzecz godna polecenia każdemu badaczowi historii grupy.

LINK

dodano: 2016-04-14 13:05:02 przez: Faust

Nowe filmiki Iron Maiden.

Zespół na oficjalnej witrynie zamieścił dwa interesujące klipy.

PIERWSZY z nich przedstawia Brucea Dickinsona za sterami Boeinga 747 - 400 JJ, odlatującego z Fortalezy.

DRUGI to prezentacja słuchawek firmowanych logo zespołu. Prezentację połączono z konkursem, w którym można wygrać dwie pary "ED - PHONES" i bilet na koncert grupy w Donington.


POLECAMY!

dodano: 2016-04-12 17:33:55 przez: Faust

Iron Maiden gwiazdą Paleo Festival 2016.

20 lipca Iron Maiden wystąpi w roli headlinera szwajcarskiego "Paleo Festival" w Nyon.

Sprzedaż biletów na jeden z największych festiwali w Europie, odbywający się na Plaine de L"Asse rozpocznie się 20 kwietnia. Jak poinformował management grupy, koncert ten jest ostatnim z ogłoszonych na rok 2016.

LINK

dodano: 2016-04-12 17:28:08 przez: Faust

ECHO Musik Preis dla Iron Maiden!

Niemiecki odpowiednik GRAMMY powędrował do ekipy Harrisa!

Nagrodę przyznano grupie po raz drugi (pierwszy raz w 2009), w kategorii "Najlepszy Album Rock - Artysta Międzynarodowy". Nic dziwnego, wszak "The Book of Souls"(2015) to świetna płyta.

GRATULUJEMY

LINK

dodano: 2016-04-08 13:41:05 przez: Faust

Ostatnie dni aukcji charytatywnych dla Ingi

Jeszcze tylko przez kilka dni możecie możecie licytować maidenowe przedmioty by wesprzeć dwuletnią Ingę w walce z chorobą. Do wylicytowania jest miedzy innymi płyta Iron Maiden z autografem Paula Di Anno, czy też pamiątkowa koszulka z trasy Somewhere Back in Time World Tour.

Pełną listę przedmiotów znajdziecie Tutaj:

LINK

Nie zwlekajcie!

dodano: 2016-04-07 21:18:56 przez: Faust

Pilnie potrzebna pomoc dla dziecka!

Fani Maiden, pokażcie, że można na Was liczyć! Wszystko w waszych sercach i dobrej woli…

U niespełna dwuletniej córki naszego kolegi(wieloletniego fana Maiden i użytkownika naszego forum) zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni (SMA) (szczegóły viewtopic.php?p=717425#p717425). W celu spowolnienia choroby potrzebujemy waszej pomocy w zbieganiu środków na spowolnienie choroby. Możecie pomóc na kilka sposobów, w tym licytując atrakcyjne gadżety Związane z Maiden.

Jeśli chcecie pomóc:
1. Polubcie profil Ingi na Facebooku - niech jak najwięcej osób wie o problemie chorych na SMA INGA
2. Przekażcie 1% swojego podatku na leczenie i rehabilitację Ingi. Wystarczy w odpowiednim miejscu zeznania podatkowego wpisać nr KRS naszej fundacji i cel szczegółowy: KRS: 0000050135 / Cel szczegółowy: FIGURKA
3. Weźcie udział w drobnych licytacjach lub sami wystawcie jakiś przedmiot w grupie aukcyjnej na Facebooku :FB GRUPA
4. Możecie wziąć udział w licytacji bądź sami wystawić przedmioty na: Charytatywni.Allegro
5. Można też przekazać bezpośrednią darowiznę na następujące konto fundacji:
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao SA I Oddział we Wrocławiu
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Tytułem: FIGURKA

6. Możecie sami zaproponować dogodną dla siebie formę pomocy. Za każdą będziemy niezmiernie wdzięczni!

Kochani, do dzieła – pokażmy jak szczodre są metalowe serca!

dodano: 2016-04-05 10:08:50 przez: Faust

Wszyscy możemy mieć Ed Force One...

Model Ed Force One wykonany w skali 1:144 trafi niedługo go sklepów dzięki wspólnym wysiłkom Revell oraz Global Merchandising Services.

Menedżer tej drugiej firmy, Jens Drinkwater, opowiada: „Gdy tylko dowiedzieliśmy się, że Bruce będzie pilotem samolotu Iron Maiden podczas światowej trasy koncertowej, wiedzieliśmy, że musimy zrobić wyjątkowego z tej okazji. Revell był naturalnym partnerem. Ich zestawy do tworzenia modeli są synonimem modelarstwa od 60 lat, a ten szczegółowy model Ed Force One zadowoli zarówno tradycyjnych modelarzy i hobbystów, jak i fanów Iron Maiden, dla których jest przeznaczony”.

LINK

dodano: 2016-03-31 11:50:56 przez: Faust

ED 1 gotowy do lotu.

Radosna wiadomość, dla wszystkich tych, którzy śledzili losy kolosalnego jumbo jeta Iron Maiden. Maszyna wraca na trasę zespołu.

Po dziesięciu dniach, w ciągu których zainstalowano dwa nowe silniki (każdy wart około 4 mln dolarów) zespół wraz z ekipą techniczna i ponad 20 tonami sprzętu znów będzie podróżował swoim „ED FORCE ONE”. Podniebny kolos pojawi się na lotnisku w Brasilii, by zaraz potem skierować się do Fortalezy.

Dwa pięciotonowe silniki przeleciały aż 12,000 km aby na czas dotrzeć do inżynierów w Santiago. Więcej na ten temat TUTAJ.

dodano: 2016-03-22 08:14:07 przez: Faust

Gość specjalny na koncercie Iron Maiden.

Gorąca wiadomość z Ameryki Południowej gdzie Anthrax koncertuje na trasie jako gość specjalny Iron Maiden.

Live Nation z radością ogłasza, że Anthrax zaakceptował prośbę Iron Maiden i obydwa zespoły zagrają też w Polsce - 3 lipca na Stadionie Wrocław!

Będzie to pierwszy koncert Anthrax w Polsce od ich występu na Sonisphere Festival w 2014 roku. Czekamy na to wydarzenie z zapartym tchem!


LINK

dodano: 2016-03-21 20:16:59 przez: Faust

Porter 6,8 % od Iron Maiden.

Maszyna marketingowa Brytyjczyków pracuje na najwyższych obrotach. Czas na "Trooper Red & Black".

Management Maidenów oraz Robinsons Brewery zapowiedzieli, iż we wrześniu 2016 na rynku ukaże się kolejny trunek sygnowany logo zespołu. "Trooper Red & Black" to rodzaj porteru o mocy 6,8 %, zatem ma być to najsilniejszy napój alkoholowy w dotychczasowej ofercie grupy.

LINK

dodano: 2016-03-21 12:01:05 przez: Faust

Specjalna nagroda kibiców i „Platyna” w Brazylii.

Przed koncertem w Rio de Janeiro zespół otrzymał od kierownictwa największego zrzeszenia kibiców w kraju: „Força Jovem do Vasco” (od roku 1989 ich oficjalną maskotką jest EDDIE) certyfikat uznaniowy: “Od Największego Klubu Kibiców Dla Największego Zespołu Metalowego Świata”.

W tym samym dniu grupa otrzymała również “Platynową Płytę” od Warner Music Brasil za sprzedaż ponad 80,000 kopii “The Book of Souls”(2015) w Brazylii. Pamiętajmy, iż na tamtejszym rynku sprzedaż albumu 2CD liczy się podwójnie – stąd tak wysoka liczba naliczonych kopii. Jest to sukces na poziomie największych gwiazd pop.

PLATYNA

CERTYFIKAT

dodano: 2016-03-19 11:46:27 przez: Faust

Nagrody "AntyRadia" dla Iron Maiden.

Zespół Harrisa po raz kolejny zdobył nagrody muzyczne w podsumowaniu minionego roku 2015. Tym razem w Polsce!

"AntyRadio" w podsumowaniu "Płyty Roku" nagrodziło Brytyjczyków w kategoriach "Wokalista 2015": Bruce Dickinson oraz "Zespół Roku 2015": Iron Maiden.

Nic dodać, nic ująć!


LINK

dodano: 2016-03-18 10:55:22 przez: Faust

Poważne uszkodzenie EF1!!!

Dziś rano około godziny 9:00 doszło do poważnego uszkodzenia dwóch silników Boeinga 747 - 428 "ED FORCE ONE", należącego do Iron Maiden.

Maszyna szykowała się do odlotu z lotniska w Santiago. Prawdopodobnie zawiniła obsługa pojazdu ciągnikowego, który znalazł się w zasięgu silników maszyny. Dwoje osób z obsługi zostało rannych. Na szczęście jeszcze w tamtym momencie 20 ton sprzętu grupy nie było na pokładzie. Zespół zrobi wszystko aby zagrać argentyńskie koncerty 13 i 15 marca. W tym czasie silniki samolotu zostaną wymienione i grupa uda się nim w dalszą trasę.


LINK

dodano: 2016-03-12 16:11:50 przez: Faust

Szczególny singel Iron Maiden

16 kwietnia z okazji obchodów "Record Store Day" ukaże się nietypowe wydawnictwo Iron Maiden.

Będzie do dwunastocalowy singel "Empire of the Clouds" zawierający najdłuższy w historii utwór grupy oraz dwudziestominutowy wywiad z muzykami dotyczący powstania kompozycji.

Ściśle limitowane wydawnictwo będzie dostępne w ofercie sklepów niezależnych - zostanie opakowane w obwolutę z reprodukcją tytułowej stronicy "Daily Mirror" z 6 października 1930 roku, dedykowanej w epoce katastrofie powietrznej okrętu powietrznego R 101, o której opowiada promowana kompozycja.

LINK

dodano: 2016-03-11 15:02:42 przez: Faust

Szczegóły "Legacy of the Beast".

W ostatnich dniach pojawiły się kolejne informacje dotyczące nowego projektu Maiden, gry "The Legacy of the Beast".

TUTAJ znajdziecie całą ofertę marchendisową i szereg informacji dotyczących projektu. Rzecz ma zostać udostępniona w czerwcu 2016 roku.

dodano: 2016-03-07 14:50:04 przez: Faust

Prestiżowe nagrody dla Iron Maiden.

Słuchacze stacji muzycznej "Planet Rock" przyznali ekipie Harrisa dwa prestiżowe wyróżnienia.

Album "The Book of Souls"(2015) uznano za "Najlepszy Album UK" zaś promujący go hit "Speed of Light" - "Najlepszy Singel Brytyjski".

Lista wyróżnień i nagród przyznanych ostatniemu wydawnictwu grupy jest imponująca(...)

LINK

dodano: 2016-02-27 10:30:52 przez: Faust

Galeria fotograficzna z BB&T Center.

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalną galerią zdjęć z pierwszego koncertu trasy "The Book of Souls World Tour 2016".

GALERIA

dodano: 2016-02-26 16:23:25 przez: Faust

© Sanktuarium - Polski Fan Klub Iron Maiden & Iron Maiden Holdings Ltd. 1999-2010