Alive after IM

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies

Re: Alive after IM

Postautor: Mr.Hankey » pn wrz 02, 2013 9:53 am

W początkach kariery był koncert, podczas którego w rolę wokalisty wcielił się Steve, bo zdaje się, że Paul został aresztowany w tym czasie. Nie pamiętam jak to dokładnie było.

Zakkahletz
-#Clansman
-#Clansman

Postautor: Zakkahletz » pn wrz 02, 2013 10:37 am

A w czasach Bruce'a/Blaze'a?

Awatar użytkownika
gumbyy
-#Rainmaker
-#Rainmaker

Postautor: gumbyy » pn wrz 02, 2013 2:14 pm

W początkach kariery był koncert, podczas którego w rolę wokalisty wcielił się Steve, bo zdaje się, że Paul został aresztowany w tym czasie. Nie pamiętam jak to dokładnie było.
1980-02-07 Wakefield, Unity Hall, England, UK - tutaj trochę śpiewał Harris.

No i we wczesnych latach na kilku koncertach prawdopodobnie też, ale to było przed Di'Anno.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman

Postautor: Dejavu » wt wrz 03, 2013 9:41 pm

Obserwuję działania Bruce'a w lotnictwie teraz już nie tylko cywilnym, ale wojskowym. Ostatnio mocno idzie głową do przodu w te tematy, co - obym się mylił - może spowodować zakończenie działalności IM w najbliższych 5 latach lub (co byłoby chyba jeszcze gorsze) wymianę wokalisty.
Ja tam pozostaję dobrej myśli i w zakończenie kariery w najbliższych 5 latach wątpię, w zakończenie z powodu działań Bruce'a w lotnictwie wątpię jeszcze bardziej, a w odejście Bruce'a i wymianę go na kogoś innego wątpię najbardziej ;) Będzie dobrze.

Zakkahletz
-#Clansman
-#Clansman

Postautor: Zakkahletz » ndz wrz 15, 2013 9:25 pm

Ja tam pozostaję dobrej myśli i w zakończenie kariery w najbliższych 5 latach wątpię, w zakończenie z powodu działań Bruce'a w lotnictwie wątpię jeszcze bardziej, a w odejście Bruce'a i wymianę go na kogoś innego wątpię najbardziej ;) Będzie dobrze.
:pijak:

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior

Postautor: Szymon » pn wrz 16, 2013 8:28 pm

Mnie specjalnie nie zastanawia co czlonkowie zespolu beda robic po zakonczeniu kariery. Bardziej mnie zastanawia i chyba troche przeraza co ja zrobie?? :)
2000 Katowice
2003 Katowice, Zlin, Praga, Wrocław
2005 Praga, Chorzów, Paryż
2006 Stuttgart, Dortmund, Dublin
2007 Ateny, Ostrava, Londyn
2008 2xParyż, Trondheim, Goteborg, Warszawa, Praga, Split, Bazylea, Assen
2009 Belgrad, Rio, Sao Paulo
2010 Dublin, Budapeszt, Cluj, Kiewit, Walencja
2011 Warszawa, Praga, Nickelsdorf, Paryż, 2xLondyn
2012 Toronto, Sarnia
2013 Lizbona, Madryt, Barcelona, Paryż, 2xFrankfurt, Berlin, Hamburg, Zurych, Amsterdam, Piesztany, Łódź, Gdańsk, Bukareszt, Praga, Zagrzeb 2xLondyn
2014 Barcelona, Bilbao,Nijmegen, Brno, Nickelsdorf, Poznań, Roeser, Arras Knebworth
2016 Rio, Toronto, 2xTokyo, Brisbane, Sydney, Kapsztad, Johanesburg, Dortmund, Berlin, Wiedeń, Arhnem, Paryż, Donington, Oslo, Goteborg, Herning, Kowno, Sopron, Wrocław, Praga, Żylina, Mediolan, Triest, Split, Bukareszt, Esch's'Alzette, Wacken
2017 Antwerpia, 2xFrankfurt, Nottingham, Dublin, Manchester, Shefield, Leed, Newcastle, Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham, Cardiff, 2xLondyn, 2x Brooklyn

Hubert
-#Invader
-#Invader

Postautor: Hubert » pn wrz 16, 2013 8:48 pm

Mnie specjalnie nie zastanawia co czlonkowie zespolu beda robic po zakonczeniu kariery. Bardziej mnie zastanawia i chyba troche przeraza co ja zrobie?? :)
Co MY zrobimy? :D

jacob1
-#Prisoner
-#Prisoner

Postautor: jacob1 » pn wrz 16, 2013 9:33 pm

pojedziemy do UK i każemy im grać!

Stonesi mimo ton wciągniętych prochów grają w wieku starczym raz naa ruski rok to Maideny nie mogą?

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior

Postautor: Szymon » pn wrz 16, 2013 10:00 pm

Maiden to nie Stones, choc jakieś symboliczne wystepy raz na jakis czas pewnie wchodza w grę.

Mnie by tam w sumie pasowało jakby przestali grać, przynajmniej kase przerzuce na jakies inne moje zboczenia :)

Najwazniejsze byc na ostatnim koncercie Maiden! :)
2000 Katowice
2012 Toronto, Sarnia
2013 Lizbona, Madryt, Barcelona, Paryż, 2xFrankfurt, Berlin, Hamburg, Zurych, Amsterdam, Piesztany, Łódź, Gdańsk, Bukareszt, Praga, Zagrzeb 2xLondyn
2014 Barcelona, Bilbao,Nijmegen, Brno, Nickelsdorf, Poznań, Roeser, Arras Knebworth
2016 Rio, Toronto, 2xTokyo, Brisbane, Sydney, Kapsztad, Johanesburg, Dortmund, Berlin, Wiedeń, Arhnem, Paryż, Donington, Oslo, Goteborg, Herning, Kowno, Sopron, Wrocław, Praga, Żylina, Mediolan, Triest, Split, Bukareszt, Esch's'Alzette, Wacken
2017 Antwerpia, 2xFrankfurt, Nottingham, Dublin, Manchester, Shefield, Leed, Newcastle, Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham, Cardiff, 2xLondyn, 2x Brooklyn

Zakkahletz
-#Clansman
-#Clansman

Postautor: Zakkahletz » pn wrz 16, 2013 10:29 pm

Mnie by tam w sumie pasowało jakby przestali grać
Wiesz, o czym jest "The Wicker Man", heretyku? ;) Módl się, żeby Sanktuarium nie zaczęło zbierania wikliny dla Ciebie. :twisted:

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior

Postautor: Szymon » pn wrz 16, 2013 11:04 pm

Nie boje się :)

Ale no tak mam tzn fajnie by bylo jakby tak to wiecznie trwalo, z drugiej strony ja sie kiedys zajade zeby urobic na te koncerty, a jak widac nie potrafie sie powstrzymac na jednym czy trzech :) Taki to narkotyk :)
2000 Katowice
2012 Toronto, Sarnia

Deleted User 5800

Postautor: Deleted User 5800 » wt wrz 17, 2013 10:10 am

Mam nadzieję, że panowie będą stosować się do słów Harrisa z 2003r.:
Myślę, wszyscy myślimy, że ważne jest by dawać z siebie wszystko i cieszyć się koncertami. To oznacza, że prawdopodobnie będziemy grać dłużej, jeśli będziemy to robić w odpowiednich cyklach, a nie tak, jak w ostatnich 20 latach. Kiedyś to się skończy, ale my chcemy ciągnąć to tak długo, jak się da.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist

Postautor: RALF » wt wrz 17, 2013 2:48 pm

Sądzę, że te 5 - 6 lat to na bank będą grali a ostatni koncert powinni zorganizować w centrum Europy i powinien to być specjalny koncert dla fanów - DARMOWY!

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies

Postautor: Mr.Hankey » wt wrz 17, 2013 2:56 pm

Problemem ostatniego koncertu Maiden będzie niestety prawdopodobnie to, że i tak będzie dokładnie taki sam jak kilkadziesiąt poprzednich :lol:

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild

Postautor: hipcio_stg » wt wrz 17, 2013 2:57 pm

Sądzę, że te 5 - 6 lat to na bank będą grali a ostatni koncert powinni zorganizować w centrum Europy i powinien to być specjalny koncert dla fanów - DARMOWY!
DARMOWY???

Powinien bilet kosztować 1000zł za płytę, żeby odsiać prawdziwych fanów od pseudofanatyków... Ostatni koncert powinni dać w pubie w którym zaczęli dla 100-200 os... I z tymi osobami odbyć after party!

jacob1
-#Prisoner
-#Prisoner

Postautor: jacob1 » wt wrz 17, 2013 3:04 pm

Mnie by tam w sumie pasowało jakby przestali grać
Wiesz, o czym jest "The Wicker Man", heretyku? ;) Módl się, żeby Sanktuarium nie zaczęło zbierania wikliny dla Ciebie. :twisted:
Myślę że Eddie już idzie wyssać mu mózg :-)

Przestaną grać to będziesz zbierał reedycje reedycji ponownych edycji starych reedycji płyt,

Taa już widzę minę Smallwooda gdyby usłyszał o pomyśle dania darmowego koncerrtu :facepalm:
I z tymi osobami odbyć after party!
Dobrze że nie coś innego...

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman

Postautor: Dejavu » wt wrz 17, 2013 3:15 pm

Nawet nie chcę wiedzieć jak szybko taki pożegnalny koncert by się wyprzedał ;). Nie darowałbym sobie, gdyby mnie nie było na czymś takim.

jacob1
-#Prisoner
-#Prisoner

Postautor: jacob1 » wt wrz 17, 2013 4:06 pm

Zresztą Scorpionsi już chyba kolejny raz przedłużyli piżegnalną trasę więc to nic nie znaczy. Już raz byłem na ich ostatnim koncercie w PL czekam na. kolejny :lol:

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman

Postautor: Dejavu » wt wrz 17, 2013 6:07 pm

Akurat tego w przypadku Maiden bym nie chciał. Niech koncertują i nagrywają płyty jak najdłużej, ale robienie pożegnalnych tras po kilka razy jest słabe ;)

Zakkahletz
-#Clansman
-#Clansman

Postautor: Zakkahletz » wt paź 08, 2013 12:24 pm

Przyszło mi do głowy, że wielkim hitem stałby się pojedynczy (niekoniecznie ostatni) koncert na sterowcu - mocno wracają do łask, w nowoczesnych i bezpiecznych wersjach (wypełnione gazami szlachetnymi, nie wodorem). Są modele hybrydowe tak skonstruowane, że można by zamontować małą scenę nie w kabinie, a NA kadłubie. Oto jeden (ale niejedyny) z nich:
www.lockheedmartin.com/us/products/p-791.html

Sterowiec ma pionowy start, więc mógłby się wznieść niewysoko w jakiejś niecce terenowej, żeby ograniczyć/wyeliminować boczne podmuchy wiatru, jednocześnie pozostawiając zespół i scenę w przestrzeni dobrej cyrkulacji dźwięku. Do tego Edek w nowych postaciach wykorzystujących scenerię, a kamery i telebimy też miałyby wielkie pole do popisu - to by było COŚ! :)

Wróć do „Forum Główne”