Czemu Bruce Dickinson wygląda teraz jak żul?

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Sardi
-#Assassin
-#Assassin

Czemu Bruce Dickinson wygląda teraz jak żul?

Postautor: Sardi » pt paź 02, 2020 12:29 am

Czemu?
raz jadlem z miesem w zakopanym kurwa takie chujowe ze ja pierdole okazalo sie ze byly z watrobka a ja nienawidze watrobki

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Nomad
-#Nomad

Re: Czemu Bruce Dickinson wygląda teraz jak żul?

Postautor: Schizoid » pt paź 02, 2020 12:29 am

Może to Maybeline
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior

Postautor: Pierre Dolinski » pt paź 02, 2020 12:09 pm

Chętnie zobaczę jak będziesz wyglądał z długimi włosami po sześćdziesiątce. Jeśli Sanktuarium będzie jeszcze istnieć, a ja jeszcze będę wtedy żył, to po swoich 60 urodzinach zrób sobie zdjęcie i wyślij mi na priv. Chętnie porównam do Bruce'a. Pod warunkiem, że będziesz miał jeszcze wtedy swoje włosy. Fotek w peruce, albo oszustw a la Radek Majdan nie respektuję. ;)
zderzacz kretynów i wróg "muzykozofii" :lol: głuchym uchem czerpanej

Awatar użytkownika
Sardi
-#Assassin
-#Assassin

Postautor: Sardi » pt paź 02, 2020 12:58 pm

Miło, że interesuje Cię mój wygląd po 60tce, jednak błędnie (A może i nie, zobaczymy) zakładasz, że będę wówczas nosił długie włosy.

Poza tym wciąż nikt nie odpowiedział na moje pytanie

Może to jakaś dziwna moda, w końcu Hetfield ostatnio też miał żulowy image
raz jadlem z miesem w zakopanym kurwa takie chujowe ze ja pierdole okazalo sie ze byly z watrobka a ja nienawidze watrobki

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior

Postautor: Pierre Dolinski » pt paź 02, 2020 1:36 pm

Zakładam, że nie będziesz wówczas nosił długich włosów, ale chciałbym, żebyś jednak spróbował. Moglibyśmy porównać, czy trzymasz się lepiej od Dickinsona w wieku 62 lat, czy może jednak wyglądasz jak żul i jeszcze bardziej zżyty dziad.
Fajnie dywaguje się i podśmiewa na temat cudzej starości, dokąd człowieka nie dopadnie własna starość, razem z chorobami i innymi przywilejami wieku, kiedy w życiu jest już z górki. Zobaczymy, albo nie zobaczymy za te kilkadziesiąt lat. Podźwigasz różne brzemiona życia, to pogadamy. ;)

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Nomad
-#Nomad

Postautor: Schizoid » pt paź 02, 2020 1:41 pm

Pierre, a nie sądzisz, że jeśli wygląda się niekorzystnie, to dobrze jest trochę poprawić swój image? Bruce wyglądał naprawdę bardzo dobrze na przykład podczas Maiden England, to było raptem kilka lat temu. Zaczął bawić się w wiedźmina i obecnie jest jak jest.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sardi
-#Assassin
-#Assassin

Postautor: Sardi » pt paź 02, 2020 1:42 pm

Steve jest w podobnym wieku, też ma kuca i wygląda zajebiście

Awatar użytkownika
Geri666
-#Assassin
-#Assassin

Postautor: Geri666 » pt paź 02, 2020 1:49 pm

Pierre, a nie sądzisz, że jeśli wygląda się niekorzystnie, to dobrze jest trochę poprawić swój image? Bruce wyglądał naprawdę bardzo dobrze na przykład podczas Maiden England, to było raptem kilka lat temu. Zaczął bawić się w wiedźmina i obecnie jest jak jest.
Wtedy jeszcze prowadzil biznesy i latal samolotami. Chyba teraz juz tego nie robi.
Moj solo projekt: https://huffmantree.bandcamp.com/
youtube: https://www.youtube.com/user/AdrianSmithRocks/videos

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior

Postautor: Pierre Dolinski » pt paź 02, 2020 2:03 pm

To co? Ma łeb ufarbować jak Nikki Sixx? :lol:
Dla Ciebie wygląda niekorzystnie, bo siwy, a dla kogoś innego wygląda dostojnie, bo nie robi z siebie farbowanego pajaca.
Najważniejsze, żeby on czuł się z tym dobrze. Chciał znów zapuścić długie włosy, to je ma.

Gdybym we wszystkim słuchał żony, byłbym nieszczęśliwym człowiekiem, żyjącym według jej upodobań. Na szczęście wywalczyłem sobie pewną autonomię. Każdy powinien ubierać się i czesać, tak jak lubi. Nawet jeśli ewidentnie robi sobie krzywdę.
Mnie na ten przykład brzydzą ludzie nadziarani na całym ciele, albo obficie wytatuowani w widocznych miejscach. Ale to ich ciało. Chcą wyglądać jak abażur, to ich sprawa.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Nomad
-#Nomad

Postautor: Schizoid » pt paź 02, 2020 2:06 pm

Wiadomo, że ich sprawa. Z punktu widzenia wielu osób jest to po prostu kiepski image, osobiście mam to w dupie. Po prostu warto mieć jakieś poczucie estetyki, zwłaszcza mając więcej, niż 16 lat. Strasznie obracasz kota ogonem z tym Sixxem, bo dosłownie napisałem Ci, że parę lat temu w krótkich wyglądał bardzo dobrze. Wtedy też był siwy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: Vorgel » pt paź 02, 2020 2:16 pm

W wieku 60 lat można wyglądać różnie, albo tak jak wyglądał w tym wieku np. Geddy Lee, albo tak jak obecnie wygląda Bruce. Proces starzenia u różnych ludzi wygląda różnie. Steve mając 25 lat wyglądał na 30, mając 40 wyglądał na 30, mając 50 wyglądał na 30. Teraz się trochę posunął, ale wciąż niewiele się zmienił. Alice Cooper w wieku 25 lat wyglądał na 40, a wieku 60 też na 40. Blackie Lawless trzymał się długo, ale jak puścił to zrobił się z niego ludzik Michelin.
Mustaine jest charakterystyczny, co jest dużym plusem. Taki Chuck Billy to tylko lepszy Hetfield. A sam Hetfield to radiowa wiocha dla gospodyń domowych lepiących pierogi. Mustaine nie ma radiowego głosu, co jak dla mnie nie jest wadą. Ostatecznie jak już lubisz lepić te pierogi, to wybierz raczej ballady Testamentu, nie M***lliki.
"I don’t like any hardcore or punk shit!!" Piggy (Voivod)
Enslavement = New Freedom, Cowardice = New Bravery, Isolation = New Togetherness. Welcome to the New Normal.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sardi
-#Assassin
-#Assassin

Postautor: Sardi » pt paź 02, 2020 2:21 pm

W wieku 60 lat można wyglądać różnie, albo tak jak wyglądał w tym wieku np. Geddy Lee, albo tak jak obecnie wygląda Bruce. Proces starzenia u różnych ludzi wygląda różnie. Steve mając 25 lat wyglądał na 30, mając 40 wyglądał na 30, mając 50 wyglądał na 30. Teraz się trochę posunął, ale wciąż niewiele się zmienił. Alice Cooper w wieku 25 lat wyglądał na 40, a wieku 60 też na 40. Blackie Lawless trzymał się długo, ale jak puścił to zrobił się z niego ludzik Michelin.
Alice to akurat zawsze wyglądał na 70 :D no, może poza okresem blackoutu, wtedy wyglądał na nie wiadomo ile

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: Vorgel » pt paź 02, 2020 2:22 pm

Na 70 to może nie, ale na 50 lekko.
Mustaine jest charakterystyczny, co jest dużym plusem. Taki Chuck Billy to tylko lepszy Hetfield. A sam Hetfield to radiowa wiocha dla gospodyń domowych lepiących pierogi. Mustaine nie ma radiowego głosu, co jak dla mnie nie jest wadą. Ostatecznie jak już lubisz lepić te pierogi, to wybierz raczej ballady Testamentu, nie M***lliki.
"I don’t like any hardcore or punk shit!!" Piggy (Voivod)
Enslavement = New Freedom, Cowardice = New Bravery, Isolation = New Togetherness. Welcome to the New Normal.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior

Postautor: Pierre Dolinski » pt paź 02, 2020 2:31 pm

Nie wiem dlaczego zapuścił włosy.
Może dostał jakąś propozycję filmową i ma zagrać jakiegoś szalonego profetystę w filmie w klimatach Siódmego Syna, a może właśnie taki podoba się jego nowej dupie. Mam to gdzieś. Mi to nie przeszkadza.
Może po prostu czuje, że się starzeje i postanowił po raz ostatni poczuć jak to jest nosić długie włosy.
Fakt. Jak miał krótkie, to też miał siwe.
Nie przeszkadzało mi ja się pierwszy raz ściął w erze Skunkwork. Nie przeszkadza mi jego wygląd w 2020 roku.
Nie podpiszę petycji, żeby się obciął. :lol:

Awatar użytkownika
Mikojaski
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant

Postautor: Mikojaski » pt paź 02, 2020 3:02 pm

Czemu? Bo może ;)
While you sleep in earthly delight,
Someone's flesh is rotting tonight

Awatar użytkownika
Invader
-#Emperor of the Clouds
-#Emperor of the Clouds

Postautor: Invader » ndz paź 04, 2020 2:07 pm

Mnie to osobiście nie razi, ale np z krótkim fryzem nie wyobrażam sobie Dave'a albo Stefka.
LISEK #1 FAN
DREAM THEATER DIE-HARD
Fan rudych, blondynek i papierosów

Awatar użytkownika
Michał
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies

Postautor: Michał » pn paź 05, 2020 12:21 am

Fryzura z Me 2013 najbardziej mu pasowala
All Hail Kat & Piotr Luczyk
The Book Of Souls World Tour
2016: Kowno, Wrocław
Legacy of the Beast World Tour
2018: Praga, Kraków, Kraków
2020: xD
2021: xDD
2022: Berlin,??????

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman

Postautor: Dejavu » pn paź 05, 2020 1:34 am

Wygląda tak jak wygląda, bo najwidoczniej tak mu pasuje.
I nie wydaje mi się, żeby powinien się stosować do rad stylistów z forum Iron Maiden. Albo jakichkolwiek innych.

To tak jak z ubiorem - nie podoba mi się sposób w jaki nosi się ktokolwiek z Iron Maiden ale co mnie to obchodzi :)

edit: swoja drogą, jeszcze raz zerknąłem na to nowe wideo i w sumie to gdzie on wygląda jak żul? Wygląda jak starszy koleś z długimi włosami, które zwykle wyglądają kiepsko, niezależnie od wieku.

Awatar użytkownika
krusejder
-#Rainmaker
-#Rainmaker

Postautor: krusejder » pn paź 05, 2020 10:49 am

Bo konkubina o niego nie dba
ambitne plany na rok Pański 2021: Kult 11 VI, Nocny Kochanek 19 VI, Axel Rudi Pell 26 IX (Budapeszt), Primal Fear 27 IX (Budapeszt), Turbo 9 X (Lublin), Hellhaim 30 X, Kipiełow 27 XI (Mińsk Lt), U.D.O 30 XI (Wilno)

Awatar użytkownika
mic7
-#Clansman
-#Clansman

Postautor: mic7 » pn paź 05, 2020 11:50 am

Był na lockdownie i się nie ściął.
:idea: :?:

Wróć do „Forum Główne”