Czy z Iron Maiden się wyrasta?

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior

Re: Czy z Iron Maiden się wyrasta?

Postautor: Pierre Dolinski » śr maja 26, 2021 5:16 pm

Sanatorium to takie forum, które ma dużo wspólnego ze starożytną Grecją. Sara nie przejmuj się. Przywykniesz.
zderzacz kretynów i wróg "muzykozofii" :lol: głuchym uchem czerpanej

Siwy
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior

Re: Czy z Iron Maiden się wyrasta?

Postautor: Siwy » śr maja 26, 2021 7:43 pm

No nie wiem, ja cały czas twierdzę, że z muzyki da się wyrosnąć. I to nie znaczy, że ta muzyka była słaba, bo się z niej wyrosło.

Jak mialem 14 lat to słuchałem gangsta rapu Siedziałem dużo na forach, czytałem i tłumaczyłem teksty. Nikt mi tego nie narzucił, środowisko wręcz błagało, żebym nie chodził z za dużych o 2-3 rozmiary spodniach. No, a później mi się zmieniło i z tego wyrosłem.

No i potrafię sobie wyobrazić, że tak samo ktoś w wieku nastoletnim słuchał Maidenów, a później całkowicie zmienił mu się gust muzyczny.
Ani ja, ani ten ktoś nie jesteśmy pozerami. Po prostu z wiekiem zmienia się smak i gust. :D
Ale już w ogóle nie wracasz do tych rapsów? Ciężko mi uwierzyć w to, że jeżeli w czymś się aż tak siedziało, po prostu się porzuciło.
Ja od końca liceum do ok. 25 roku życia byłem mocno wkręcony w twórczość Ciechowskiego i Republiki oraz ogólnie polski rock i tzw. nową falę z lat 80. Na studiach otworzyłem się na jakiś indie rock czy ambitniejszy pop w stylu Tres.B, Julii Marcell itp. do tego też trochę garażowego, warszawskiego grania i takie kapele jak Vagitarians, Magnificent Muttley. Gdzieś tam też kręciły się polskie, bigbitowe klimaty. Kilka lat temu ponownie zszedłem na łono metalu i słucham w zasadzie tylko takiej muzyki. Ale absolutnie nie uważam, że z czegokolwiek mogłem wyrosnąć, czasem wracam do każdego wykonawcy, rodzaju muzyki (nawet do Britney Spears, miłości z piątej, szóstej klasy podstawówki :B ). Z tego też powodu nie wiem na czym będę się koncentrować za kilka lat, ale na pewno nie mogę powiedzieć, że z czegokolwiek wyrosłem.
S.I.W.Y. - Siwy I Wszystko Yasne 8)
Metal tworzyli lewaccy kontestatorzy walczący o wolność i pokój wg wskazań agentów Moskwy

Wróć do „Forum Główne”