Wywiady i newsy

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Nomad
-#Nomad

Re: Wywiady i newsy

Postautor: Schizoid » pn kwie 26, 2021 3:00 pm

To by miało jakikolwiek sens wyłącznie wtedy, gdyby planował własną trasę koncertową. Przy Tyranny jej nie było. Zresztą Harris jeździ w trasy z British Lion, więc nie wierzę w to, że groźny Rod zastrasza Bruce'a i zabrania mu wypuszczania solowego materiału.
Obrazek

Awatar użytkownika
gumbyy
-#Rainmaker
-#Rainmaker

Postautor: gumbyy » pn kwie 26, 2021 3:33 pm

To by miało jakikolwiek sens wyłącznie wtedy, gdyby planował własną trasę koncertową. Przy Tyranny jej nie było. Zresztą Harris jeździ w trasy z British Lion, więc nie wierzę w to, że groźny Rod zastrasza Bruce'a i zabrania mu wypuszczania solowego materiału.
Dokładnie. Kasy nie potrzebuje, artystycznie już dawno spełniony, więc po co "się męczyć". Zresztą oddanie "If Eternity Should Fail" pokazuje, że solowa płyta nie jest dla niego istotna.
www.MetalSide.pl

Zakkahletz
-#Clansman
-#Clansman

Postautor: Zakkahletz » pn kwie 26, 2021 3:39 pm

To wszystko prawda, ale nie chce mi się wierzyć, że Bruce nie miałby ochoty na jeszcze co najmniej 1 solowe wydawnictwo (plus koncerty), zanim na dobre zejdzie ze sceny.

Awatar użytkownika
gumbyy
-#Rainmaker
-#Rainmaker

Postautor: gumbyy » pn kwie 26, 2021 3:59 pm

To wszystko prawda, ale nie chce mi się wierzyć, że Bruce nie miałby ochoty na jeszcze co najmniej 1 solowe wydawnictwo (plus koncerty), zanim na dobre zejdzie ze sceny.
Może czas w to uwierzyć? "Tyranny of Souls" za chwilkę stuknie 16 latek.
www.MetalSide.pl

Zakkahletz
-#Clansman
-#Clansman

Postautor: Zakkahletz » pn kwie 26, 2021 4:09 pm

LTE 2 -> LTE 3: 22 latka. :) Przy czym Levin i Rudess są już w "mocno średnim" wieku, dwaj pozostali w średnim.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: Bon Dzosef » pn kwie 26, 2021 4:26 pm

Może dla niego wystepy na scenie po tych 40 latach nie są tak wazne jak dla Stefana
Vorgel napisał:
Niedobre bo nowe. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia.
Kiedyś Rock'n'roll" Fanclub Shakin Stevena

2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel (Graspop), Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham
2018: Tallin, Helsinki x2, Firenze, Dessel (Graspop), Lizbona, Kraków x2
2020: chuj
2021: chuj
KISS to zespół, który od samego początku nastawiony był na komercję. Stworzono markę KI$$ i ona zarabia na wielu płaszczyznach. Muzycznie nie mieli nigdy zbyt wiele do powiedzenia, na każdy album z lat 70 przypada po 3 kawałki, które ujdą, reszta to durnowate rock and rolle jakich nie zaryzykowałby nawet Shakin' Stevens. W latach 80 grali to, co grali wtedy wszyscy, ale znacznie słabiej, bez pomysłu, po prostu dziady żyjące wciąż legendą KISS. Dwie ich płyty, których mogę słuchać to te, których ich fani akurat nie lubią, co by się zgadzało.

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies

Postautor: MaidenFan » pn kwie 26, 2021 6:15 pm

Dokładnie. Kasy nie potrzebuje, artystycznie już dawno spełniony, więc po co "się męczyć". Zresztą oddanie "If Eternity Should Fail" pokazuje, że solowa płyta nie jest dla niego istotna.
Oddał, ale kiedyś mówił, że i tak być może znajdzie się na jego płycie.
https://www.blabbermouth.net/news/iron- ... ould-fail/

Awatar użytkownika
erosinho
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant

Postautor: erosinho » wt kwie 27, 2021 12:46 pm

Bring Your Daughter... też oddał na No Prayer..., tak więc to w sumie o niczym nie świadczy. Może ma tyle świetnego materiału, że If Etenity... oddał bez żalu :-)

Awatar użytkownika
gumbyy
-#Rainmaker
-#Rainmaker

Postautor: gumbyy » wt kwie 27, 2021 1:50 pm

Bring Your Daughter... też oddał na No Prayer..., tak więc to w sumie o niczym nie świadczy. Może ma tyle świetnego materiału, że If Etenity... oddał bez żalu :-)
Jakby miał dużo "świetnego materiału" to ta mityczna płyta dawno by już wyszła ;)
www.MetalSide.pl

Deleted User 1499

Postautor: Deleted User 1499 » wt kwie 27, 2021 4:34 pm

Albo miał tylko If Eternity i stwierdził a ch*j z tą solówką oddam harrisowi :D

Frost No
-#Prisoner
-#Prisoner

Postautor: Frost No » wt kwie 27, 2021 10:25 pm

Ludki co nie pasi wydal sie solo Harris wydal Smith wydal Blaze jest troche muzy do ogarniecia - moze jakas propozycja chetnie poslucham solowego Hametta ktos cos ???

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Nomad
-#Nomad

Postautor: Schizoid » wt kwie 27, 2021 10:51 pm

No nie wiem, tak czytając te powyższe posty z herbatką w ręku, dochodzę do wniosku, że ludziom najprawdopodobniej nie pasuje brak solowej płyty Dickinsona, o której od dawna przebąkiwał tu i ówdzie. A Harrisy i Hammetty nie mają nic do tego tematu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sardi
-#Assassin
-#Assassin

Postautor: Sardi » wt kwie 27, 2021 11:10 pm

Ludki co nie pasi wydal sie solo Harris wydal Smith wydal Blaze jest troche muzy do ogarniecia - moze jakas propozycja chetnie poslucham solowego Hametta ktos cos ???
Polnische Bitte
raz jadlem z miesem w zakopanym kurwa takie chujowe ze ja pierdole okazalo sie ze byly z watrobka a ja nienawidze watrobki

Awatar użytkownika
gumbyy
-#Rainmaker
-#Rainmaker

Postautor: gumbyy » śr kwie 28, 2021 12:58 am

No nie wiem, tak czytając te powyższe posty z herbatką w ręku, dochodzę do wniosku, że ludziom najprawdopodobniej nie pasuje brak solowej płyty Dickinsona, o której od dawna przebąkiwał tu i ówdzie. A Harrisy i Hammetty nie mają nic do tego tematu.
Mi tam zasadniczo wisi czy wyda, czy też nie. Jak wyda, to posłucham, a jak nie - nic nie tracę :D

Harrisa posłuchałem i szybko zapomniałem. Smith i jego nowa płyta to nie moja bajka, więc też "olewam" temat.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
erosinho
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant

Postautor: erosinho » śr kwie 28, 2021 2:21 pm

No właśnie, a solowe płyty Bronka zawsze są na wysokim poziomie.

Awatar użytkownika
gumbyy
-#Rainmaker
-#Rainmaker

Postautor: gumbyy » śr kwie 28, 2021 3:19 pm

No właśnie, a solowe płyty Bronka zawsze są na wysokim poziomie.
Biorąc pod uwagę, że na "TBOS" popełnił 18-to minutowego kloca, to sam już nie wiem ;)

A serio to zero ciśnienia.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Nomad
-#Nomad

Postautor: Schizoid » śr kwie 28, 2021 5:11 pm

Ale kloc był pisany dla Maiden i brzmi jak Maiden, solowo zawsze reprezentował nieco inną szkołę grania. A że nie będzie tragedii, jeśli ta mityczna płyta nie wyjdzie, to wiadomo. I tak obecnie mam nawet za dużo nowej muzyki do słuchania, ale skoro te kilka lat temu już poruszył ten temat, to czekam na jakieś konkrety, bo takie Chemical Wedding stawiam sobie wyżej, niż większość płyt Ironów.
Obrazek

Zdan
-#Rainmaker
-#Rainmaker

Postautor: Zdan » śr kwie 28, 2021 7:47 pm

Chemical Wedding to chyba najlepszy solowy Brus. Znakomity album.

Awatar użytkownika
gumbyy
-#Rainmaker
-#Rainmaker

Postautor: gumbyy » śr kwie 28, 2021 8:11 pm

Chemical Wedding to chyba najlepszy solowy Brus. Znakomity album.
Ja lubię na równi "AoB" i "ChW". Ten pierwszy jak wyszedł, to kupiłem kasetę i przy pierwszym odsłuchu rozwaliło mi łeb :lol: Zupełnie nie spodziewałem się tak rewelacyjnej płyty.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
sajki
-#Long distance runner
-#Long distance runner

Postautor: sajki » śr kwie 28, 2021 10:22 pm

Tak jak ten pan z wąsem powyżej pisze. Obie fantastyczne i miałem tak samo przy pierwszym odsłuchu AoB, po prostu kopara mi opadła. Swoją drogą, od wielu lat nie miałem już niestety takiego odczucia.

Wróć do „Forum Główne”