Legacy of the Beast World Tour 2022 - trasa

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Sadek
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant

Re: Legacy of the Beast World Tour 2022 - trasa

Postautor: Sadek » śr wrz 08, 2021 12:36 am

Mogliby potasować trochę setlistą i zrobić Legacy of the 90s + parę kawałków z Senjutsu (ale tych krótszych).

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild

Postautor: Metalophil » śr wrz 08, 2021 5:17 pm

Mogliby potasować trochę setlistą i zrobić Legacy of the 90s + parę kawałków z Senjutsu (ale tych krótszych).
Na pewno tak właśnie zrobią :lol:

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: Budziol » śr wrz 08, 2021 8:43 pm

Na żywo nic nie będzie grane, bo nie będzie trasy. Wspomnicie moje słowa, niestety...Szkoda waszych spekulacji i rozważań.
https://www.medonet.pl/koronawirus/koro ... 19759.html
Zaczyna sie właśnie mecz Polska : Anglia ludzi 58000, dupa przy dupie to jeśli tak, to dlaczego ma nie być koncertu w 2021?

pz
-#The Alchemist
-#The Alchemist

Postautor: pz » śr wrz 08, 2021 8:51 pm

Na żywo nic nie będzie grane, bo nie będzie trasy. Wspomnicie moje słowa, niestety...Szkoda waszych spekulacji i rozważań.
Zaczyna sie właśnie mecz Polska : Anglia ludzi 58000, dupa przy dupie to jeśli tak, to dlaczego ma nie być koncertu w 2021?
Jedyne wyjaśnienie jakie mogą podać "władze", to na meczu ludzie mają swoje miejsca i tam siedzą (wiadomo, że to nie do końca prawdziwe twierdzenie - żarcie, przerwy, kible, wejście/wyjście) a na koncercie tłum się cały czas miesza.
30.10 Hellhaim (Warszawa) 13.11 Turbo (Poznań) 19-20.11 KeepItTrue

Awatar użytkownika
trafalgar
-#Invader
-#Invader

Postautor: trafalgar » śr wrz 08, 2021 8:53 pm

O,tototo..mecze tak, koncerty nie.Do dupy z taką demokracja.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Rainmaker
-#Rainmaker

Postautor: Schizoid » śr wrz 08, 2021 9:36 pm

Głównym problemem organizacji koncertu będzie podróż muzyków i zespołu technicznego. Ciężko grać trasę po Europie w obliczu różnych wymogów co do przekraczania granic, różnych sytuacji lokalnych, itp. Teraz kto może ten jeździ po USA, bo cała sprawa zamyka się w obszarze jednego państwa i to sporo ułatwia.

Jedyne wyjaśnienie jakie mogą podać "władze", to na meczu ludzie mają swoje miejsca i tam siedzą (wiadomo, że to nie do końca prawdziwe twierdzenie - żarcie, przerwy, kible, wejście/wyjście) a na koncercie tłum się cały czas miesza.
Można zrobić koncert z krzesełkami :) Lepszy taki, niż żaden. W lutym, gdy na 2-3 tygodnie poluzowano przepisy o tego typu eventach, wybrałem się na gig robiony w centrum kultury.
Naparstek w naparstek Kielichy jak dzwony I Kurwy i kurwy I kruki i wrony

Awatar użytkownika
Clanowy
-#Trooper
-#Trooper

Postautor: Clanowy » śr wrz 08, 2021 10:14 pm

Nie ma to żadnego znaczenia. Jak będzie panika, a będzie (mark my words) to zamkną wszystko - mecze, koncerty, zgromadzenia, itd. Inna sprawa to przewidywalność biznesowa (bookwanie sal, przelotów, transportu, przekraczania granicy) która jest na ten moment żadna.
Są rzeczy na Niebie i Ziemi, o których nie śniło się Waszym filozofom...

Awatar użytkownika
Lando
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior

Postautor: Lando » czw wrz 09, 2021 4:50 am

Może na kadrze tak jest, na zwykłych meczach ligowych nikt nie sprawdza na jaki sektor się idzie. Jak byłem w Tychach to obszedłem pół stadionu dookoła i nikt mnie nie zatrzymywał - każdą połowę meczu oglądałem z innej trybuny :) Ba, ostatnio jak byłem na meczu w Łodzi to pani z ochrony stała na wejściu z termometrem i niby przykładała do czoła wchodzącym mówiąc, że musi to robić bo są kamery. I nikt się niczym nie przejmuje, nie weryfikuje czy ktoś jest zaszczepiony czy nie.
Night Mistress Fan Club Łódź

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Trooper
-#Trooper

Postautor: johnny_o » czw wrz 09, 2021 2:18 pm

Na kadrze jest baaardzo podobnie :wink:

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild

Postautor: Metalophil » czw wrz 09, 2021 4:36 pm

Może chodzi o to, że teraz zarażeń jest 500+ ;) W październiku już w tysiące będzie szło (w całej Europie) - i wtedy zostanie odwołana/przełożona cała trasa. No góra w listopadzie.

Awatar użytkownika
Michał
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies

Postautor: Michał » czw wrz 09, 2021 7:09 pm

Może na kadrze tak jest, na zwykłych meczach ligowych nikt nie sprawdza na jaki sektor się idzie. Jak byłem w Tychach to obszedłem pół stadionu dookoła i nikt mnie nie zatrzymywał - każdą połowę meczu oglądałem z innej trybuny :) Ba, ostatnio jak byłem na meczu w Łodzi to pani z ochrony stała na wejściu z termometrem i niby przykładała do czoła wchodzącym mówiąc, że musi to robić bo są kamery. I nikt się niczym nie przejmuje, nie weryfikuje czy ktoś jest zaszczepiony czy nie.
W Zabrzu np. Na inną trybunę nie wejdziesz :wink:
Zgaduje, że na większych stadionach typu Lech, Legia czy Śląsk jest tak samo.
No i jak były obostrzenia i mocne ograniczenie miejsc na trybunach to faktycznie te odstępy były pilnowane.
Na koncercie bez krzesełek nie jest to możliwe.
:dance: DISCOPONADWSZYSTKO :dance:

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Trooper
-#Trooper

Postautor: johnny_o » czw wrz 09, 2021 8:40 pm

Wczoraj na Narodowym pandemii nie zaobserwowano - na trybunach ok. 57 tysi i niewiele mniejszy ścisk niż na płycie podczas koncertu. Odstępów i maseczek brak, nawet mydła w kiblach nie było. W świetle powyższego brak lipcowego koncertu Maiden w tym samym miejscu uważam za niebywałą zbrodnię. Wiem, logistyka itd. ale mimo wszystko dysonans i niesmak mam potworny.

pz
-#The Alchemist
-#The Alchemist

Postautor: pz » czw wrz 09, 2021 8:44 pm

Wczoraj na Narodowym pandemii nie zaobserwowano - na trybunach ok. 57 tysi i niewiele mniejszy ścisk niż na płycie podczas koncertu. Odstępów i maseczek brak, nawet mydła w kiblach nie było. W świetle powyższego brak lipcowego koncertu Maiden w tym samym miejscu uważam za niebywałą zbrodnię. Wiem, logistyka itd. ale mimo wszystko dysonans i niesmak mam potworny.
W lipcu na Wembley i Budapeszcie też raczej było pełno, więc mini traskę UK, Polska, Węgry mogli zagrać :)
30.10 Hellhaim (Warszawa) 13.11 Turbo (Poznań) 19-20.11 KeepItTrue

Awatar użytkownika
The_Alchemist
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant

Postautor: The_Alchemist » czw wrz 09, 2021 11:53 pm

Jebać PiSS. Mecze "reprezentacji" dają kasę sponsorom, czyli spółkom skarbu państwa. Takim jak Orlen, Totalizator Sportowy itd. Więc hajs leci, gawiedź się cieszy, Obsrajtek liczy dochody i jest git. A kto przyjdzie na Maiden? Zwolennicy PiSS? Katole? No nie. Pokażą to w TVPiSS? Nie. Nie jesteśmy targetem, o który warto zadbać, więc nie ma sensu z perspektywy rządu dbać o branżę koncertową. Lepiej wyjebać hajs na pokazówkę w Opolu w stylu PRL, gdzie mogą się pokazać członkowie PZPRPiS z żonkami i bachorami. Jebać ten kraj

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: Bon Dzosef » pt wrz 10, 2021 9:09 am

XD

Rozumiem, że Obajtek ma wpływy na całym swiecie i blokuje Maidenom też trasę w Niemczech, Francji i USA? XD
. . . . . . . . . . . . . . . . .

Cold
-#Moonchild
-#Moonchild

Postautor: Cold » pt wrz 10, 2021 2:24 pm

Może nie sam Obajtek, ale ludzie tego pokroju są w każdym państwie. Mecze tak, ale koncerty nie... :evil:

Awatar użytkownika
The_Alchemist
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant

Postautor: The_Alchemist » pt wrz 10, 2021 4:28 pm

Dzosef, nie chodzi o to, że Obsrajtek jest odpowiedzialny za srandemię i brak koncertów. Tylko ogarnij to się dzieje w tym syfie zwanym Polską PiS. Tam, gdzie rządzącym się opyla, bo zarobią, pokażą "ludzką twarz" dla swoich wyborców, jakoś nie ma problemu z organizacją. Koncert w TVP - proszę bardzo. Odchody smoleńskie, są. Pielgrzymka radia mawryja, spęd disco polo - nie ma sprawy! Dlaczego? Bo erektorat szczęśliwy i poparcie leci. A cała reszta może się pocałować w dupę.

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: Bon Dzosef » sob wrz 11, 2021 2:22 pm

Dzosef, nie chodzi o to, że Obsrajtek jest odpowiedzialny za srandemię i brak koncertów. Tylko ogarnij to się dzieje w tym syfie zwanym Polską PiS.
Okej, ale co to ma wspólnego z trasą Legacy of the Beast?

Awatar użytkownika
Bon Dzosef
-#Lord of light
-#Lord of light

Postautor: Bon Dzosef » sob wrz 11, 2021 8:14 pm

Dodam jeszcze, że w tym miesiącu miał się odbyć koncert Atlantean Kodex, mała klubówka i została odwołana z powodu idiotycznych restrykcji srowidowych.

Koncert miał się odbyć w Berlinie.

Obajtek i Kaczyński z Rydzykiem rządzą w Niemczech?

Awatar użytkownika
Metalophil
-#Moonchild
-#Moonchild

Postautor: Metalophil » sob wrz 11, 2021 9:03 pm

Jebać ten kraj
Jest tu jakiś admin w ogóle? Polityka polityką, ale to już przesada. Chyba jakieś granice na tym forum obowiązują? Jestem tu od około 20 lat, i kiedyś takie teksty były nie do pomyślenia. Możesz sobie jebać taką czy inną partię, ale od Polski wara.

Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”