Legacy of the Beast World Tour 2022 - trasa

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
blackmailer
-#Nomad
-#Nomad

Re: Legacy of the Beast World Tour 2022 - trasa

Postautor: blackmailer » czw wrz 16, 2021 6:28 am

Nowy user z Ivanem na profilowym i trollowaniem o srowidzie, low effort
widzę, że doskonale znasz się na trollach
Chlopie, ja bym mógł z tego wykładać
Miałem pisać XD

Awatar użytkownika
kolczasty
-#Wrathchild
-#Wrathchild

Postautor: kolczasty » czw wrz 16, 2021 1:40 pm

Delfin, nie Delfin. Troll, nie Troll opanujmy emocje :!:

Przez pandemię jesteśmy dwa lata z koncertami Maiden w plecy :(
Najprawdopodobniej gdyby wszystko szło normalnie to w przyszłym roku była by pewnie druga część trasy promującej Nowy Album.

W obecnej sytuacji na Świecie panuje jedna polityka - Zdrowie jest najważniejsze :!: Nieważne ile wydasz na koncerty, przejazdy i noclegi - Zdrowie jest najważniejsze :!: więc jak będą mieli z dnia na dzień coś odwołać to to zrobią i Obawiam się, że większość ckliwych przeprosin już jest napisanych i tylko czeka na konkretny koncert by je wdrożyć :(

Sam mam 4 bilety z 2020 roku.
(akurat trafiłem, że te co kupiłem są przełożone dwukrotnie i nie musiałem zwrotów robić - Berlin, Warszawa, Barcelona, Lizbona)
Zakładam, że dużo ludzi na tym forum nie zadowoli się jednym czy dwoma koncertami, a wręcz stawia sobie za cel zobaczyć ich najwięcej ile się tylko da :!:

Kiedy myślicie zacząć planować Koncerty :?: wcześniej by możliwie było taniej i mniej stracić jak coś, czy później bliżej Trasy gdy będzie bardziej wiadomo czy się w ogóle odbędzie :wink: :?: :?:

:pijak: Zaszczepiony Antyszczepionkowiec :lol:

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: Budziol » czw wrz 16, 2021 1:44 pm

Na żywo nic nie będzie grane, bo nie będzie trasy. Wspomnicie moje słowa, niestety...Szkoda waszych spekulacji i rozważań.
https://www.medonet.pl/koronawirus/koro ... 19759.html
Zaczyna sie właśnie mecz Polska : Anglia ludzi 58000, dupa przy dupie to jeśli tak, to dlaczego ma nie być koncertu w 2021?
Głównym problemem organizacji koncertu będzie podróż muzyków i zespołu technicznego. Ciężko grać trasę po Europie w obliczu różnych wymogów co do przekraczania granic, różnych sytuacji lokalnych, itp. Teraz kto może ten jeździ po USA, bo cała sprawa zamyka się w obszarze jednego państwa i to sporo ułatwia.

Jedyne wyjaśnienie jakie mogą podać "władze", to na meczu ludzie mają swoje miejsca i tam siedzą (wiadomo, że to nie do końca prawdziwe twierdzenie - żarcie, przerwy, kible, wejście/wyjście) a na koncercie tłum się cały czas miesza.
Można zrobić koncert z krzesełkami :) Lepszy taki, niż żaden. W lutym, gdy na 2-3 tygodnie poluzowano przepisy o tego typu eventach, wybrałem się na gig robiony w centrum kultury.
A Euro w tym roku w czerwcu nie bylo rozrzucone po calej Europie i kibice, piłkarze, ekipy nie musiały się przemieszczać?

Alchemistowi ulało się akurat w tym temacie na miłościwie nam panujących, ale sa za wascy w uszach by odwołać tylko u nas dajmy na to koncert Maiden w ramach LOTB. To problem globalny z nta fala covida i 3manie ludzi za ryja. Wrzesień zaczyna się jesień, wzrasta jak zawsze poziom zachorowań u ludzi i juz mamy 4 falę. Ile jeszcze przed nami? 2? 3¿ 100?

Awatar użytkownika
gumbyy
-#Rainmaker
-#Rainmaker

Postautor: gumbyy » czw wrz 16, 2021 1:45 pm

Kiedy myślicie zacząć planować Koncerty :?:
Ja teraz patrzę max miesiąc do przodu. Nie planuję, nie nastawiam się, że coś się odbędzie w odleglejszym terminie.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Schizoid
-#Rainmaker
-#Rainmaker

Postautor: Schizoid » czw wrz 16, 2021 2:11 pm

A Euro w tym roku w czerwcu nie bylo rozrzucone po calej Europie i kibice, piłkarze, ekipy nie musiały się przemieszczać?

Oczywiście, że musieli. Ale wydaje mi się (nie wiem, podejrzewam), że piłkarze z ekipą to mniejsze grono, niż zespół + techniczni. Co więcej, to także mniejsze koszty transportu. Drużynę piłkarską zapakujesz do samolotu i tyle, w przypadku trasy koncertowej poza muzykami masz kilkudziesięciu technicznych i kilka tirów ze scenografią. To jest spora inwestycja w bardzo niepewnych czasach.
Naparstek w naparstek Kielichy jak dzwony I Kurwy i kurwy I kruki i wrony

Awatar użytkownika
blackmailer
-#Nomad
-#Nomad

Postautor: blackmailer » czw wrz 16, 2021 3:18 pm

Oczywiście, że musieli. Ale wydaje mi się (nie wiem, podejrzewam), że piłkarze z ekipą to mniejsze grono, niż zespół + techniczni.
Myślę, że ni chuja.

Zakkahletz
-#Nomad
-#Nomad

Postautor: Zakkahletz » czw wrz 16, 2021 4:43 pm

Kiedy myślicie zacząć planować Koncerty :?:
Ja teraz patrzę max miesiąc do przodu. Nie planuję, nie nastawiam się, że coś się odbędzie w odleglejszym terminie.
Podzielam to podejście, a okresowo ograniczam planowanie nawet do 2 tygodni.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: Budziol » śr wrz 22, 2021 8:44 am

Póki co chciałbym iść na Borknagar w XI :)

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies

Postautor: Emilio » śr paź 13, 2021 7:08 pm

Pogubiłem się trochę w tych trasach, rozumiem, że skoro to trasa "Legacy of the Beast" to będzie przekrojowa, jak koncerty z 2018 roku? Czy może z racji wydania nowej płyty, będzie to niejako trasa promująca Senjutsu? A może przekrojowa, wzbogacona tylko o single z nowej płyty? ;)

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: Budziol » czw paź 14, 2021 6:56 am

Dorzuca jeden dwa kawałki i dalej LOTB.
Wierzysz, ze w 2022 się odbędą te koncerty?
Poki co klubowe zaplanowane na X-XII masowo przekładane :/

pz
-#The Alchemist
-#The Alchemist

Postautor: pz » czw paź 14, 2021 7:20 am

Ale mówisz o 10-12 obecnego roku? Ja co tydzień jestem na jakimś. Wiadomo, że to głównie lokalne zespoły i małe kluby / mordownie, ale póki w różnych krajach jest różna sytuacja organizacyjna, robienie większej międzynarodowej trasy jest obarczone sporym ryzykiem finansowym. Tu bym upatrywał przyczyn przenoszenia tras na kolejną jesień. Zwłaszcza zespołów zza oceanu. JP trasę po Stanach grali (przerwali z innego powodu). Trasa Maiden jest zaplanowana na późną wiosnę i lato, na otwartych obiektach. Myślę, że powinna się odbyć. Bardziej obawiam się o trasę Helloween - hale i wczesna wiosna.
30.10 Hellhaim (Warszawa) 13.11 Turbo (Poznań) 19-20.11 KeepItTrue

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies

Postautor: MaidenFan » pn paź 18, 2021 2:33 pm

https://youtu.be/5FehDyCh3_o
Nicko zapowiedział, że będą nowe daty i chcą wyruszyć w trasę jeszcze przed ogłoszonymi już. Jeśli dobrze zrozumiałem to chodzi o Amerykę i Australię / Azję.

Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”